Bodovací žebříček, ročník 2020 - 2021

prosin9

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Jelínek Lukáš Xbowling club 3 100 81 74 218,12 255
2. Lorenc Jaroslav expert King Pins 3 94 84 70 219,84 248
3. Nosek Richard BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 85 77 57 178,97 219
4. Straková Irena Strike Řevnice P190 8 84 73 59 194,00 216
5. Matějka Antonín P190 9 73 71 65 185,31 209
6. Černík Vojtěch Xbowling club P190 3 90 70 48 171,86 208
7. Homola Lukáš BC Most 3 72 71 62 196,96 205
8. Colon Josef P190 11 82 68 48 192,32 198
9. Bočan Josef P190 6 75 72 48 195,72 195
10. Krčma Milan ml. P165 3 72 69 54 176,95 195
11. Vrážel Jiří st. SKBC Račice 3 91 63 35 187,97 189
12. Mazalová Andrea BC Bowlingzone P190 3 87 73 27 170,67 187
13. Beštová Kateřina expert King Pins 3 63 61 55 175,58 179
14. Šimánek Ladislav Notaxo, z.s. 4 83 68 26 190,08 177
15. Rác Václav Xbowling club 5 67 66 43 189,45 176
16. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 6 80 47 39 162,86 166
17. Sovová Alena Notaxo, z.s. P190 5 83 49 33 176,36 165
18. Kunc Oto P190 5 79 56 29 171,60 164
19. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. 6 61 53 47 193,55 161
20. Jarovský Albert P190 5 74 46 37 179,33 157
21. Drábek Aleš Notaxo, z.s. P190 4 70 49 37 179,56 156
22. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 7 76 38 35 173,36 149
23. Typolt Pavel P190 4 78 43 22 175,07 143
24. Janovský Michal BC BLACK RIDERS, o.s. 7 50 49 41 196,32 140
25. Liebich Tomáš Xbowling club 2 79 60 188,88 139
26. Mach Libor P190 3 59 52 18 175,14 129
27. Butal Jaroslav st. P190 4 86 21 20 180,90 127
28. Vlček Josef P165 8 49 47 31 157,19 127
29. Hasník Vít P190 4 44 42 40 176,54 126
30. Černíková Karolína expert King Pins P190 3 57 35 34 152,76 126
31. Bail Šimon Xbowling club P190 4 49 40 36 161,37 125
32. Hindrák Jiří BC Bowlingzone 2 66 57 193,06 123
33. Klečka Jiří P190 2 69 54 185,28 123
34. Maňásek Jaroslav P190 3 48 45 27 120
35. Vacek Pavel BT Pitch a Ball P190 3 65 30 24 176,73 119
36. Maléřová Pavlína P190 2 82 36 162,67 118
37. Ondráček Bohuslav P190 7 45 40 32 183,21 117
38. Barak David ProBowling Hustopeče 2 59 58 178,50 117
39. Jirsa Miloš P190 2 75 41 173,68 116
40. Havlíček Zdeněk st. P190 7 44 38 32 175,69 114
41. Kala Rostislav 3 99 12 1 208,33 112
42. Čermák Pavel expert King Pins 2 64 48 179,53 112
43. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 3 58 35 16 164,94 109
44. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 2 74 30 162,42 104
45. Dutka Miroslav P190 6 46 37 21 157,00 104
46. Stulíková Dagmar P190 3 58 35 10 150,85 103
47. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 2 51 51 163,76 102
48. Mička Daniel Strike Řevnice P190 2 55 45 179,86 100
49. Horňák Vladimír P190 3 42 33 24 173,69 99
50. Javůrek Pavel P190 4 36 32 31 166,33 99
51. Slezák Luboš Strike Řevnice P190 6 42 33 24 161,50 99
52. Hladík Karel BDR 1 98 197,33 98
53. Krubert Emil P165 5 39 30 29 170,17 98
54. Prokopová Dagmar P190 1 97 188,67 97
55. Kovařík Dušan P190 3 38 31 28 171,83 97
56. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 1 96 188,33 96
57. Rain David Notaxo, z.s. P190 3 37 32 27 175,31 96
58. Vaněčková Dagmar P190 5 36 35 25 165,50 96
59. Lang David Car Citon Olomouc 1 95 196,17 95
60. Fleischmann Jan st. P190 2 88 6 176,08 94
61. Dědič Dalibor BK Zíchov pukls P190 2 50 44 164,00 94
62. Krummerová Eliška ProBowling Hustopeče P190 1 93 186,33 93
63. Fojtíková Ivana P190 1 92 186,17 92
64. Šimůnek Pavel st. P190 3 60 17 15 160,11 92
65. Polívka Dalibor BC Tábor P190 4 53 21 16 177,43 90
66. Sopková Irena P190 3 54 19 17 159,43 90
67. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 1 89 191,17 89
68. Kouba Václav P165 4 33 29 27 175,38 89
69. Leiske Petr P165 2 52 37 172,75 89
70. Korecký Michal P165 10 41 27 21 156,75 89
71. Bočanová Ivana P165 5 38 33 18 154,83 89
72. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče 2 63 23 180,33 86
73. Malcová Gabriela Notaxo, z.s. P190 4 40 32 14 169,11 86
74. Poprocký Michal Bowland Olomouc P190 3 43 34 8 170,17 85
75. Görg Martin BC Bowlingzone 2 47 37 196,00 84
76. Diviš Pavel P190 4 32 28 24 162,50 84
77. Chrdle Michal P190 2 43 41 84
78. Klepáček Adolf P190 2 62 20 191,20 82
79. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 4 59 14 9 165,65 82
80. Egert Jiří BC Rabbits Praha P165 4 39 31 12 148,64 82
81. Turina Jaroslav BC Bowlingzone 1 81 186,00 81
82. Schönová Jana P165 5 34 24 23 154,79 81
83. Hájek Jiří PH P165 3 37 29 15 81
84. Kolář Jan ml. BC BLACK RIDERS, o.s. 3 34 32 14 205,71 80
85. Otec Hanzlovská Petra Bowling Rokycany 1 80 178,00 80
86. Málková Lenka JKM bowling P165 4 29 28 23 148,26 80
87. Kafka Pavel P165 3 34 25 21 80
88. Kober Ivan P190 6 40 20 19 172,80 79
89. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 5 29 25 25 158,06 79
90. Marek Jakub P165 4 32 31 16 157,00 79
91. Klein David 2 67 11 198,67 78
92. Vacek Jaroslav Bowling Hluboká P165 2 55 23 187,53 78
93. Jenšovský Roman P190 2 56 22 178,50 78
94. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 1 78 177,00 78
95. Uher Radovan ProBowling Hustopeče 1 77 185,00 77
96. Vácha Petr P165 3 31 24 22 170,50 77
97. Pankivová Božena P190 1 76 176,67 76
98. Staněk Libor P190 2 67 9 170,88 76
99. Plešingerová Jana P190 3 34 30 11 159,00 75
100. Květoň Jiří BK KLÍŠE P190 3 31 27 15 147,36 73
101. Palas Martin P190 3 34 28 10 184,33 72
102. Nejezchleba Stanislav P190 1 71 182,83 71
103. Křesťan Miroslav P190 1 69 182,50 69
104. Švec Ladislav Xbowling club 2 41 28 169,33 69
105. Ulička Antonín P190 3 38 28 3 167,83 69
106. Mottl Karel P165 5 25 23 21 166,17 69
107. Vojkovský Matěj ProBowling Hustopeče 1 68 182,17 68
108. Vlachovič Jakub ProBowling Hustopeče 1 66 180,83 66
109. Mihulka Josef P190 1 65 180,67 65
110. Nahodil Antonín BK StrikeLand Junior P190 2 45 20 179,71 65
111. Heligr Štěpán BK StrikeLand Junior P190 2 36 29 174,20 65
112. Štícha Bohumil P165 2 51 14 167,20 65
113. Teame Habtegabriel Xbowling club 1 64 187,78 64
114. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 1 64 172,50 64
115. Rathouský Tomáš P190 3 23 22 18 186,60 63
116. Zlesák Ivan BK KLÍŠE P190 2 38 25 162,71 63
117. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 1 62 171,44 62
118. Brázda Bohumil P165 4 26 24 12 143,80 62
119. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 1 61 178,40 61
120. Šípek Karel P190 3 35 18 8 167,25 61
121. Vojtěchová Markéta Xbowling club P190 1 60 171,67 60
122. Horák Ludvík Strike Řevnice P190 2 41 19 161,67 60
123. Weissová Jitka P165 4 23 22 15 148,83 60
124. Bittala Petr P190 2 35 25 60
125. Semerák Stanislav Notaxo, z.s. P190 2 37 22 187,15 59
126. Brokeš Milan P190 2 39 19 182,08 58
127. Sova Petr st. P190 3 43 11 4 163,33 58
128. Stulík Jiří P165 2 37 21 161,14 58
129. Černohorský Karol 1 58 58
130. Bobek Vlastimil P190 2 56 1 162,95 57
131. Kassas Abdul BK KLÍŠE P165 4 25 20 12 149,35 57
132. Malíček Dušan P165 1 57 57
133. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 2 46 10 157,25 56
134. Brandejský Karel P165 1 56 56
135. Gabrhelová Markéta BDR P190 1 55 55
136. Ďaďo Ján Notaxo, z.s. P190 2 33 21 234,25 54
137. Čižinský Jaroslav P190 1 54 177,50 54
138. Balcar Zdeněk P190 3 28 22 4 152,50 54
139. Burian Ivan ProBowling Hustopeče P190 1 53 176,83 53
140. Štafa Pavel P190 3 33 11 9 159,50 53
141. Krčma Milan st. P165 2 45 8 53
Blažek Lubomír P190 1 53 53
143. Sova Petr Lasco P190 2 36 16 193,31 52
144. Křížek Martin S-centrum Děčín P165 2 28 24 178,91 52
145. Tříska Jan Bowland Olomouc 1 52 176,83 52
146. Kotjužanský Jiří P190 2 30 22 52
Kříž Martin Wawe House Gang P165 1 52 52
Dvořáček David P190 3 23 23 6 52
149. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 3 25 14 12 177,54 51
150. Stojanov Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 2 35 16 156,83 51
151. Hanzl Zbyněk P190 1 51 51
152. Seidl Daniel BC Bowlingzone 1 50 176,17 50
153. Janočková Krystyna P190 4 21 16 13 170,00 50
154. Sovová Ivana - JČ P190 3 26 13 11 153,40 50
155. Klepáček Mašková Yvona P190 2 32 18 148,50 50
156. Tejkl Martin P165 1 50 142,67 50
157. Vrba Petr PH P190 3 29 16 5 50
Čuřík Matyáš P165 1 50 50
159. Nevyjel Jiří P190 3 19 18 12 174,38 49
160. Forman Jiří P190 2 27 22 162,80 49
161. Jungmann Jiří P165 1 49 49
Gurgul Lukáš Xbowling club P190 2 28 21 49
163. Kováč Ondřej BC Budějce P190 2 31 17 193,56 48
164. Bukovjan Radek BC Budějce P165 3 21 16 11 176,69 48
165. Kučaba Miroslav BK KLÍŠE P165 2 30 18 155,14 48
166. Kvasnička Pavel P190 2 28 20 48
Bendík Martin P190 1 48 48
168. Vokurka Jaroslav P165 2 30 17 163,86 47
169. Balcarová Zdeňka P165 2 34 13 158,75 47
170. Navrátil Marek ml. Xbowling club P165 3 27 10 10 144,50 47
171. Krupica Jan P165 1 47 47
Rechtorik Libor P190 1 47 47
173. Prekop Ondřej BC Bowlingzone P190 1 46 174,50 46
174. Nováková Iva Xbowling club P190 2 27 19 152,58 46
175. Ondráčková Iva P165 4 20 19 7 148,67 46
176. Černíková Michaela Xbowling club P165 3 32 8 6 137,39 46
177. Netušil René P165 1 46 46
178. Ruml David P165 2 24 21 187,00 45
179. Bohačík Milan Bowlingový spolek Jadran P190 2 37 8 185,33 45
180. Beneš Michal P190 1 45 179,17 45
181. Kinc Denis BC Bowlingzone 1 45 174,00 45
182. Guič Boris BT Pitch a Ball P190 3 29 10 6 157,50 45
183. Strejcová Tereza DDM Symfonie P190 3 24 12 9 142,33 45
184. Weiss Petr P165 3 23 11 11 45
Ozimý Stanislav P190 2 26 19 45
Makovec Jaromír P165 2 32 13 45
187. Čepelák Jan BC Most 1 44 225,43 44
188. Šenk Petr P190 1 44 173,33 44
189. Vrtiška Pavel P165 3 20 17 7 170,75 44
190. Semeráková Monika P190 1 44 164,17 44
191. Chudoba Josef P190 1 44 44
192. Roučka Lukáš P190 2 40 3 135,25 43
193. Matoušková Hana P165 6 20 16 7 133,96 43
194. Vácha Jiří P190 1 43 43
Kadeřábek Martin P190 1 43 43
196. Bílek Tomáš BC Tábor P165 1 42 221,71 42
197. Harvánek Petr P165 1 42 151,00 42
198. Schön Viktor st. P165 8 16 15 11 148,94 42
199. Sýkorová Andrea P190 2 23 19 147,58 42
200. Sobotka David P190 1 42 42
Ježek Jan ml. Bowlingový spolek Jadran P165 2 29 13 42
202. Eliáš Petr st. JČ P190 3 24 12 5 184,15 41
203. Kubík František P165 2 28 13 173,90 41
204. Číhal Petr P165 1 41 41
205. Heřmánková Blanka BC Tábor P190 1 40 160,83 40
206. Chlouba Ondřej P165 3 18 13 9 40
Jarolík Jan P190 1 40 40
208. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 4 17 17 5 171,74 39
209. Vohryzka Jaromír I. PSKN P190 1 39 167,17 39
210. Borovec Jiří P190 7 16 16 7 157,42 39
211. Vaněček Jindřich P190 3 27 10 2 154,57 39
212. Haxa Martin P190 1 39 39
Pour Oldřich P190 1 39 39
Maňásková Petra P165 3 19 11 9 39
215. König Antonín Car Citon Olomouc P190 1 38 168,17 38
216. Kukačka Martin P165 3 26 7 5 158,25 38
217. Homola Ladislav BC Most P165 2 38 153,83 38
218. Šemík David P165 1 38 152,00 38
219. Limberk Zdeněk P165 1 38 38
220. Helešic Tomáš P190 2 27 10 198,67 37
221. Paclík Vladimír P165 1 37 168,00 37
222. Mazuch Petr P165 1 37 37
223. Barnet Milan P190 2 25 11 208,13 36
224. Kordulík Václav ml. BK StrikeLand Junior 1 36 201,50 36
225. Kaňka Jan P190 1 36 36
Líbalová Dagmar P190 1 36 36
Sroka Agnieszka P165 1 36 36
228. Horáček Petr Strike Řevnice P190 1 35 168,42 35
229. Fiala Michal P190 2 24 11 165,25 35
230. Kocůr Jaroslav P165 2 18 17 153,71 35
231. Obrusník Lukáš P190 1 35 35
Vindeman Petr P165 2 22 13 35
233. Závladská Svatava BK KLÍŠE P190 1 34 180,30 34
234. Robertson Thomas Notaxo, z.s. 1 34 166,00 34
235. Žáček Bohumil P165 2 29 5 163,00 34
236. Nosková Jitka Xbowling club P190 1 34 158,83 34
237. Špulák František P165 1 34 34
Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior 1 34 34
239. Čížek Daniel Xbowling club P190 1 33 205,14 33
240. Jelínek Petr st. JČ P190 2 20 13 185,00 33
241. Breindlová Anna BK KLÍŠE P165 2 23 10 169,57 33
242. Bittersmann Milan Strike Řevnice P190 2 18 15 158,70 33
243. Brychová Eliška BC Bowlingzone P165 1 33 158,33 33
244. Šulcová Hana P165 4 17 10 6 149,20 33
245. Russ Martin 1 33 33
Bittalová Anna P165 1 33 33
Lebeda Pavel P190 1 33 33
Urbánek František P165 1 33 33
249. Mračko Tomáš Notaxo, z.s. P165 2 18 14 185,83 32
250. Enders Richard P165 1 32 171,60 32
251. Brokeš František st. P190 2 30 2 163,73 32
252. Czarnik Grzegorz P165 1 32 32
Janeček Václav P190 1 32 32
Slavík Jiří P165 1 32 32
255. Bejšovec Jaroslav P165 2 23 8 193,88 31
256. Kopřiva Milan P190 1 31 183,57 31
257. Závladský Dušan BK KLÍŠE P165 1 31 178,30 31
258. Krauskopf Josef Bowling Hluboká P190 2 20 11 176,20 31
259. Sádlík Vojtěch st. SaHaRi Ovčín P165 2 16 15 174,75 31
260. Boháč Martin P165 3 18 7 6 169,80 31
261. Schelle Harald Maxbowling P165 2 16 15 111,00 31
262. Kastl Ladislav P190 1 31 31
Pavlovič Josef P165 1 31 31
Smolon Bohumír P165 1 31 31
265. Krch Miroslav BC Tábor P190 3 14 12 4 162,92 30
266. Běhal Jaroslav P165 3 21 7 2 152,00 30
267. Sůva Jan I. PSKN P165 2 17 13 147,83 30
268. Bula Martin P165 2 26 4 117,17 30
269. Jindřich Martin P190 1 30 30
Skokanová Milada P165 1 30 30
Kaplan Milan P165 1 30 30
272. Staněk Miroslav P190 2 23 6 172,83 29
273. Lencová Anežka P165 3 13 9 7 159,50 29
274. Fufalko Mykola P190 2 15 14 156,67 29
275. Holubička Jiří P165 2 16 13 154,75 29
276. Šmelcer Ladislav P190 1 29 29
Bednařík Matěj P190 1 29 29
278. Bednarz Andrzej CNC Produkt Ostrava P190 1 28 195,25 28
279. Košatová Renáta P190 1 28 170,71 28
280. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 17 11 168,17 28
281. Vopička Karel Strike Řevnice P190 1 28 164,50 28
282. Musil Matěj P165 2 19 9 158,75 28
283. Skalický Pavel P190 1 28 28
Valíček Petr P165 1 28 28
Saturka Vlastimil P165 1 28 28
286. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 1 27 203,25 27
287. Tokarev Dmitry P165 1 27 160,67 27
288. Krňáková Šárka BK KLÍŠE P165 1 27 137,83 27
289. Maťaťa Marcel P165 1 27 27
Mohamed Sherif P190 1 27 27
291. Grygar Jiří P190 1 26 197,38 26
292. Stříbrský Václav Xbowling club P190 1 26 182,43 26
293. Havlín Petr P165 1 26 171,83 26
294. Stromšíková Anna P190 2 19 7 170,00 26
295. Krusberský Ladislav P190 2 24 2 165,00 26
296. Brokešová Anna P190 1 26 155,50 26
297. Holinková Naďa P165 3 14 6 6 142,50 26
298. Havelka Michal P165 2 17 9 142,25 26
299. Chotěnovská Anna P165 1 26 137,50 26
300. Burda Petr P165 1 26 26
Kafková Danica P165 3 16 9 1 26
Blaha Tomáš P190 1 26 26
Včeliš Jaroslav P165 1 26 26
Hurt Zdeněk P190 1 26 26
305. Ivanciv Petr BC BLACK RIDERS, o.s. 1 25 206,57 25
306. Hlávka Tomáš P165 1 25 186,13 25
307. Kotáb Jiří P165 1 25 176,17 25
308. Kubíčková Jana P165 2 17 8 148,17 25
309. Marouš Martin I. PSKN P165 2 25 145,42 25
310. Šimková Dana PH P190 1 25 25
Jiránek Miroslav P165 1 25 25
Zmijková Radka P165 1 25 25
Hrdina Vladimír P165 1 25 25
314. Kelnar Aleš P165 1 24 182,75 24
315. Pospíšilová Jitka P190 2 15 9 173,57 24
316. Bartůšková Eva P165 2 19 5 164,25 24
317. Vrzal Pavel P190 2 22 2 157,67 24
318. Cieslar Radek P165 1 24 24
Mareš Stanley P190 1 24 24
Liebich František P190 1 24 24
Novák Miroslav JM P165 1 24 24
322. Hejdučková Kateřina st. P190 1 23 187,00 23
323. Horník Gustav P165 2 20 3 174,80 23
324. Klimeš Josef P190 2 13 10 162,44 23
325. Čikeš Milan P190 3 13 8 2 161,38 23
326. Košata Ondřej P190 1 23 159,00 23
327. Bílek Miroslav P165 2 22 1 153,75 23
328. Sova Petr ml. P165 3 14 7 2 147,53 23
329. Faitová Iveta P165 1 23 23
Milerski Roman P165 1 23 23
Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P165 2 18 5 23
Haxa Adam ProBowling Hustopeče P165 1 23 23
333. Trča Pavel Bowling Hluboká P190 1 22 187,00 22
334. Musil Stanislav P165 1 22 175,83 22
335. Spilka František BC Tábor P165 2 15 7 171,63 22
336. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 2 17 5 162,45 22
337. Michal Ondřej BC Falk 1 22 159,83 22
338. Brokešová Viktorie BC Bowlingzone P165 1 22 152,50 22
339. Šudák Milan P165 1 22 22
Hermanová Lucie P165 1 22 22
Kokurowski Zygmunt P190 2 17 5 22
Valíčková Beata P165 1 22 22
Lacina Jaroslav P165 2 12 10 22
Kunt Luboš st. 1 22 22
345. Frydrych Tomáš Bowland Olomouc P165 1 21 179,88 21
346. Richter Miroslav P165 1 21 167,67 21
347. Uher Jaroslav ProBowling Hustopeče 1 21 160,17 21
348. Kováčová Irena P165 1 21 156,88 21
349. Hais Petr JKM bowling P190 2 14 7 155,30 21
350. Šarišský Jakub P190 3 14 7 148,67 21
351. Cienciala Jakub P190 1 21 21
Mikloška Marek P165 1 21 21
Svoboda Milan P190 1 21 21
Malenda Richard P165 1 21 21
355. Paračka Andrej Strike Řevnice P190 1 20 194,00 20
356. Ryška Jiří P165 1 20 181,63 20
357. Rábek Erik BC Budějce 2 14 6 164,82 20
358. Krňák Pavel BK KLÍŠE 1 20 159,00 20
359. Plzenský Pavel P165 1 20 152,17 20
360. Hrazdírová Lucie Bowling Blansko, z.s. P190 1 20 151,17 20
361. Šebestová Edita P165 1 20 20
Capilová Nela P190 1 20 20
Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P165 1 20 20
Kučerová Vasilika P165 1 20 20
Kvasničková Daniela P165 2 12 8 20
Ondrejec Petr 1 20 20
367. Plánička Vojtěch BK KLÍŠE P190 1 19 177,27 19
368. Varhaníček Pavel Bowland Olomouc P190 1 19 175,38 19
369. Kopřiva Adam Bowling Blansko, z.s. P165 1 19 158,67 19
370. Cvrček Jaromír P190 1 19 157,67 19
371. Balek Ladislav P165 1 19 19
Solař Petr P165 1 19 19
Biskupová Martina P190 1 19 19
Kubát Tomáš P165 1 19 19
Rybová Eva P165 1 19 19
376. Miklík Petr BC Komwag P165 1 18 200,71 18
377. Malurek Václav P165 1 18 169,38 18
378. Homolka Jiří P165 1 18 169,11 18
379. Bejšovcová Lenka P165 1 18 165,38 18
380. Flídr Petr P165 1 18 163,00 18
381. Bejdl René P190 1 18 158,50 18
382. Beránek Martin P165 1 18 157,00 18
383. Šípková Jana P165 3 13 3 2 129,50 18
384. Handl Daniel P165 1 18 18
Culková Olga P165 1 18 18
Krywda Rudolf P165 1 18 18
Pavlis Pavel P165 2 14 4 18
Kocián Jiří P165 1 18 18
Toman Pavel P165 1 18 18
390. Bařina Václav P190 1 17 180,63 17
391. Javorský Luboš P190 1 17 172,67 17
392. Hřebík Lumír Strike Řevnice P165 1 17 168,25 17
393. Jiras František P165 1 17 158,50 17
394. Marek Luboš P190 2 13 4 155,25 17
395. Rechtoriková Eva P165 1 17 17
Capil Radomír P190 1 17 17
Trtílek Martin P165 1 17 17
Trojan Josef P165 1 17 17
399. Starý Pavel - JČ P190 2 10 6 182,27 16
400. Štohanzl Zdeněk P165 1 16 180,75 16
401. Janů Pavel P190 1 16 180,11 16
402. Housková Petra P165 2 8 8 165,71 16
403. Barna Michal P165 1 16 163,83 16
404. Kočka Jan P165 1 16 153,50 16
405. Žák Jan P165 2 10 6 152,67 16
406. Mrviš Dušan P165 2 8 8 134,25 16
407. Wojaczek Alina P165 1 16 16
Tenorová Sabina ProBowling Hustopeče P165 1 16 16
Janošec Petr P165 1 16 16
Havíř Petr P165 1 16 16
Drážný Michal P190 1 16 16
412. Tomanec David P165 1 15 168,50 15
413. Minnakhmetov Kamil P190 1 15 166,56 15
414. Pořízková Žaneta P165 2 11 4 161,00 15
415. Síč Petr P165 1 15 156,67 15
416. Völfelová Marta P165 1 15 145,67 15
417. Žáčková Pavla JKM bowling P165 3 6 5 4 133,10 15
418. Jiránek Filip Xbowling club P165 1 15 15
Kapustová Dagmar P165 1 15 15
Kracík Miroslav P190 1 15 15
Kaprálek Petr P165 1 15 15
Kadeřábková Veronika P165 1 15 15
Vlachovičová Sylvie P165 1 15 15
424. Mrkvička Tomáš P190 1 14 180,58 14
425. Slach Zbyněk Bowling Hluboká P190 1 14 172,11 14
426. Kaštovský Dušan P190 1 14 168,00 14
427. Paleček Petr P165 1 14 155,50 14
428. Matějka Petr P165 1 14 154,67 14
429. Kubík František ml. BK StrikeLand Junior P165 1 14 140,17 14
430. Boháč Jiří P165 1 14 139,50 14
431. Kubíková Dana P165 2 9 5 132,50 14
432. Roth Jan P190 1 14 14
Krupicová Petra P165 1 14 14
Převorová Monika P165 1 14 14
Navrátil Rostislav P165 1 14 14
Tichý Radek P190 1 14 14
437. Kostka Martin P165 1 13 168,50 13
438. Kenton George P190 1 13 167,25 13
439. Urbanec Radek P165 1 13 136,67 13
440. Bora František P165 2 13 134,75 13
441. Kučera Zdeněk P165 1 13 13
Švanda Michal P165 1 13 13
Smilowski Daniel P165 1 13 13
Kumšta David P190 1 13 13
445. Stříbrný Vladimír BK Jablonec P190 1 12 167,75 12
446. Samel Vítězslav P190 1 12 166,00 12
447. Miklíková Miloslava P165 1 12 158,25 12
448. Minnakhmetov Albert Bowling Hluboká P165 1 12 157,22 12
449. Palečková Martina P190 1 12 147,33 12
450. Petráček Pavel P165 1 12 137,83 12
451. Janoutová Adelina P165 1 12 128,00 12
452. Rácová Julie Xbowling club P165 4 9 2 1 120,05 12
453. Šelle Radim P165 1 12 12
Jiříček Miroslav P190 1 12 12
Růžička Karel P165 1 12 12
Rejžková Štěpánka P165 1 12 12
Kosiec Zbigniew 1 12 12
Kotrbatý Jiří P190 1 12 12
459. Sršeň Marcel P190 1 11 176,00 11
460. Šimeček Jan P165 1 11 163,75 11
461. Soukup Lukáš P190 1 11 159,17 11
462. Pláničková Zdenka BK KLÍŠE P190 1 11 142,38 11
463. Staněk David P165 1 11 136,83 11
464. Košatová Hana P165 3 5 3 3 134,25 11
465. Toman Michal P165 1 11 133,33 11
466. Musilová Erika P165 1 11 11
Fisek Roman P165 1 11 11
Hajná Daniela P165 1 11 11
Smilowski Česlav P165 1 11 11
Turek Karel P165 1 11 11
Strnadová Kateřina P190 1 11 11
472. Zach Petr st. 1 10 178,33 10
473. Štekrt Zdeněk P190 1 10 175,25 10
474. Martinec Václav P190 1 10 172,00 10
475. Filušová Anna P165 1 10 154,75 10
476. Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 2 6 4 151,91 10
477. Soukupová Dana P165 2 7 3 143,90 10
478. Míková Kateřina P165 1 10 135,67 10
479. Martiška Robert P165 1 10 135,00 10
480. Zezulová Pavla P165 1 10 10
Kubín Ondřej P165 1 10 10
Vaníčková Kristýna P165 1 10 10
Jung Jindřich P165 1 10 10
484. Pisinger Miroslav P190 1 9 179,00 9
485. Svoboda Marcel P190 1 9 165,60 9
486. Frýbort Otakar BC Tábor P165 2 5 4 155,83 9
487. Filuš Jan P190 1 9 154,75 9
488. Honomichlová Martina Bowlingjunior Plzeň P190 2 9 136,33 9
489. Samek Karel P165 1 9 9
Vlachovič Josef P165 1 9 9
Navrátilová Vlaďka P165 1 9 9
Metov Kamil P165 1 9 9
Horák Alois P190 1 9 9
494. Kalous Roman P165 1 8 163,80 8
495. Strachota Jan P165 1 8 160,00 8
496. Korynta Jan P165 1 8 159,00 8
Lex Vladimír P190 1 8 159,00 8
498. Denk Zdeněk P190 1 8 155,78 8
499. Kadlecová Jaroslava P165 2 7 1 153,50 8
500. Henzl Petr SKB Boskovice P165 1 8 152,83 8
501. Straka Marek P165 1 8 142,25 8
502. Němečková Veronika P165 1 8 8
Rambousek Kamil P165 1 8 8
Buchta Miroslav P165 1 8 8
Fink Zdeněk P165 1 8 8
506. Keken Zoltán P165 1 7 167,86 7
507. Nádvorník Pavel P190 1 7 164,20 7
508. Benna Daniel P165 1 7 154,75 7
509. Ondráčková Ema P165 3 3 2 2 7
Kajzar Tomáš P165 1 7 7
Martinovský Jakub P165 1 7 7
Capilová Dagmar P165 1 7 7
Nečas František P190 1 7 7
Musilová Anna ProBowling Hustopeče P165 1 7 7
Kvasničková Zuzana P165 1 7 7
Culek Jiří P190 1 7 7
Hollman Petr P165 1 7 7
518. Lex Jakub P165 1 6 152,75 6
519. Horák Jaromír VČ P165 1 6 141,40 6
520. Vojáček Lukáš P165 1 6 127,75 6
521. Janovský Zdeněk P165 2 4 2 126,60 6
522. Stodůlka Ladislav P165 1 6 6
Cwik Petr P165 1 6 6
Bárta Richard P165 1 6 6
Jindřich Bohumil P165 1 6 6
Vávrová Marie P165 1 6 6
Spilková Helena P165 1 6 6
528. Soušek Milan P190 1 5 184,00 5
529. Trojek Ondřej P165 1 5 169,33 5
530. Havlík Jiří P165 1 5 152,00 5
Antalík Ivan P190 1 5 152,00 5
532. Kolman Lukáš P165 2 3 2 150,83 5
533. Romfeld Aleš P190 1 5 150,00 5
534. Janošec Miroslav ml. SK Skivelo P190 1 5 149,50 5
535. Vrzal David Xbowling club P165 2 4 1 132,67 5
536. Mojka David JKM bowling P165 1 5 127,25 5
537. Brabec Petr P190 1 5 5
Fait Roman P165 1 5 5
Kamenská Marie P165 1 5 5
Kajzar Jan P190 1 5 5
Kobza David P165 1 5 5
542. Svačinová Ivana P190 1 4 155,29 4
543. Gruncl Josef SK Tyflosport P190 1 4 149,17 4
544. Paukert Tomáš P165 1 4 147,60 4
545. Petrásková Ivana P165 1 4 139,75 4
546. Černý Petr P165 1 4 120,50 4
547. Serbusová Marcela P165 1 4 4
Zmatlík Václav P165 1 4 4
Dorňáková Irena P165 1 4 4
Kubrichtová Jindřiška P165 1 4 4
Zajíček Pavel P190 1 4 4
Navrátilová Táňa ProBowling Hustopeče P165 1 4 4
Žalud Petr P165 1 4 4
Rambousek Lukáš P165 1 4 4
555. Staněk František P165 1 3 167,00 3
556. Jukl Ladislav P165 1 3 154,14 3
557. Cejpková Radka P165 1 3 137,75 3
558. Valo Karel P165 1 3 136,00 3
559. Přibyl Miroslav P165 1 3 129,00 3
560. Blažková Lenka P165 1 3 127,75 3
561. Míka Miroslav BC Falk P165 1 3 125,33 3
562. Krynická Drahomíra P165 1 3 3
Tvrzický Milan BC Budějce P190 1 3 3
Žebro Martin P165 1 3 3
Kapusta Michal P165 1 3 3
Hrobský Zdeněk P165 1 3 3
Slezáková Kristýna P165 1 3 3
Loněk Daniel P165 1 3 3
Mašlanka Mateusz P165 1 3 3
570. Hrazdíra Jan Bowling Blansko, z.s. P165 1 2 148,17 2
571. Šimečková Jana P165 1 2 134,75 2
572. Mencel Jiří P165 1 2 124,00 2
573. Míka Adam Bowlingjunior Plzeň P165 1 2 122,17 2
574. Musil Bohumil P165 1 2 115,50 2
575. Martinez Fernandez Diego P165 1 2 106,25 2
576. Fait David P165 1 2 2
Slezák Libor P165 1 2 2
Tannebergová Karolína P165 1 2 2
Chrdlová Adéla P165 2 1 1 2
Zmijka Filip Bowlingový spolek Jadran P165 1 2 2
Trešlová Jitka P165 1 2 2
Halama Miroslav P165 1 2 2
583. Šobora Radomír P190 1 1 164,00 1
584. Fleischmann Jan ml. P165 1 1 159,60 1
585. Mužík Jaroslav P190 1 1 158,25 1
586. Flieger David BK KLÍŠE P190 1 1 152,25 1
587. Krepindl Martin P165 1 1 130,00 1
588. Havlík Jiří ml. P165 1 1 129,40 1
589. Janů Pavel ml. P165 1 1 123,60 1
590. Smijová Renáta P165 1 1 117,75 1
591. Bulová Eliška P165 1 1 103,25 1
592. Parobek Jakub P165 1 1 93,00 1
593. Král Jiří P190 1 1 1
Ježek Jan st. P165 1 1 1
Metov Albert P165 1 1 1
Fait Lukáš P165 1 1 1
Puršl Jiří P165 1 1 1
Polendová Alena P165 1 1 1
Vacek Pavel PH P165 1 1 1
600. Valošek Tomáš Bowlingový spolek Jadran P190 1 0 147,67 0
601. Jindřišek Milan BC Bowlingzone P165 1 0 146,00 0
602. Mareš Michal BC Tábor P165 1 0 145,33 0
603. Láník Igor SKB Boskovice P165 1 0 142,50 0
604. Zapletalová Jiřina P165 1 0 138,83 0
605. Chládková Hana P190 1 0 135,17 0
606. Brokešová Annabel BC Bowlingzone P165 1 0 132,00 0
607. Kopřiva Daniel Bowling Blansko, z.s. P165 1 0 117,83 0
608. Krauskopf Josef ml. Bowling Hluboká P165 1 0 104,67 0

Krátké zprávy

06.12.2021 v 09:19

Mistrovství České republiky pětičlenných družstev 2021 - ODLOŽENO.

03.12.2021 v 08:41

Zveřejněny mazací modely pro 4. kolo EXTRALIGY.

26.11.2021 v 13:21

Další bronzové medaile veze z MS Dubai seniorský tým 50+, který hrál ve složení Hindrák, Vrážel, Teame, Šimánek.

25.11.2021 v 15:47

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojoval tým ve složení Matějka, Colon, Mihulka, Květenský bronzové medaile.

23.11.2021 v 09:57

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojovala Dáša Stulíková s Annou Brokešovou bronzové medaile v soutěži dvojic

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2021/22

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena, nejlepší juniorka - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Vojtěchová Markéta
Xbowling club
Vojtěchová Markéta

Vojtěchová Markéta

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2021/22

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská