Bodovací žebříček, ročník 2021 - 2022

červen3

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Rác Václav Xbowling club P190 3 71 48 44 199,50 163
2. Šarišský Jakub P190 3 64 61 22 193,38 147
3. Kunc Oto P190 4 64 61 9 178,64 134
4. Straková Irena Strike Řevnice 3 57 45 29 192,27 131
5. Havlíček Zdeněk st. P165 4 65 33 25 177,47 123
6. Meluzinová Adéla ProBowling Hustopeče P165 3 56 50 17 169,59 123
7. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. P190 4 46 39 37 181,88 122
8. Hindrák Jiří BC Bowlingzone 3 51 49 20 191,60 120
9. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 4 62 35 21 176,11 118
10. Janočková Krystyna P190 5 56 38 23 168,62 117
11. Slezák Luboš Strike Řevnice P165 4 46 39 30 171,50 115
12. Jarovský Albert P190 5 63 27 24 187,65 114
13. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 4 55 52 7 164,32 114
14. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 4 57 28 27 162,89 112
15. Beštová Kateřina expert King Pins P190 2 60 51 193,10 111
16. Vrážel Jiří st. SKBC Račice P190 3 49 36 22 185,87 107
17. Vlček Josef P165 3 40 36 28 167,65 104
18. Marešová Jana 2 68 35 187,33 103
19. Černíková Karolína expert King Pins P190 2 60 38 161,35 98
20. Křížek Martin S-centrum Děčín P165 3 41 30 26 192,80 97
21. Vojáček Lukáš P165 4 58 23 14 171,42 95
22. Klepáček Adolf P190 2 59 34 182,40 93
23. Nosková Jitka Xbowling club P190 2 70 23 180,00 93
24. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 2 53 40 178,62 93
25. Rácová Julie Xbowling club P165 3 43 36 12 158,63 91
26. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 4 53 20 18 158,56 91
27. Čermák Pavel expert King Pins P190 2 47 43 184,81 90
28. Korecký Michal P165 6 42 27 21 156,19 90
29. Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 2 69 20 209,74 89
30. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 2 52 37 168,22 89
31. Krch Miroslav BC Tábor P190 3 44 27 17 176,91 88
32. Procházka Aleš JČ Bowling Hluboká P190 2 66 21 209,11 87
33. Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior P190 3 40 25 22 206,95 87
34. Colon Josef P190 6 32 28 25 185,94 85
35. Paračka Andrej Strike Řevnice P190 3 37 25 23 166,17 85
36. Horáček Petr Strike Řevnice P190 2 58 26 190,20 84
37. Polívka Dalibor BC Tábor P190 4 59 18 7 175,63 84
38. Málková Lenka JKM bowling P165 2 63 20 171,58 83
39. Kassas Abdulkader BK KLÍŠE P165 5 31 28 24 171,29 83
40. Muránsky Daniel Xbowling club P165 2 62 20 171,69 82
41. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 2 42 40 170,38 82
42. Mojka David JKM bowling P165 2 65 16 185,06 81
43. Zlesák Ivan BK KLÍŠE P190 3 33 28 20 180,70 81
44. Stulíková Dagmar P190 4 32 26 23 167,08 81
45. Horák Ladislav Bowland Olomouc P165 2 42 37 79
46. Závladská Svatava BK KLÍŠE P190 3 29 27 22 191,35 78
47. Nahodil Antonín BK StrikeLand Junior 3 43 18 15 177,00 76
48. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 2 55 21 174,44 76
49. Matějka Antonín Strike Řevnice P190 3 31 27 16 172,27 74
50. Mička Daniel Strike Řevnice P190 2 41 29 190,67 70
51. Jelínek Jan SvČ P165 3 38 23 8 182,47 69
52. Stulík Jiří P165 4 31 22 16 168,70 69
53. Homola Lukáš BC Most 1 67 205,70 67
54. Beneš Michal P190 4 34 17 16 187,29 67
55. Horňák Vladimír P190 3 30 20 17 175,10 67
56. Schön Viktor st. P165 3 26 24 17 159,12 67
57. Lysek Petr P165 2 34 33 67
58. Prokop Zdeněk P190 2 54 12 163,76 66
59. Poprocký Michal Bowland Olomouc P190 2 34 32 66
60. Butal Jaroslav st. P165 3 39 20 5 178,30 64
61. Dvořáček David P190 3 30 24 10 64
62. Závladský Dušan BK KLÍŠE P190 3 42 14 7 171,50 63
63. Štafa Pavel P165 2 36 26 166,75 62
64. Makovec Jaromír P165 3 28 19 14 193,29 61
65. Molnar Septimiu Claudiu P165 3 25 18 18 176,83 61
66. Leiske Petr P165 2 42 19 172,00 61
67. Růžička Karel P165 3 39 18 4 170,43 61
68. Jiránek Filip Xbowling club P165 2 37 23 174,91 60
69. Sovová Ivana - JČ P190 2 45 15 165,76 60
70. Šimůnek Pavel st. P165 2 50 8 172,00 58
71. Ondrejec Petr P165 2 36 22 58
72. Havelka Michal P190 3 25 19 12 201,71 56
73. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče P190 2 30 24 212,56 54
74. Barnet Milan 2 29 25 196,50 54
75. Černík Vojtěch Xbowling club P190 1 54 176,10 54
76. Sopková Irena P165 2 35 19 157,10 54
77. Vrba Petr PH P190 3 26 19 9 54
78. Kratochvíl Miloslav BDR 2 31 22 208,56 53
79. Hladík Josef P165 3 22 16 15 196,29 53
80. Navrátil Marek ml. Xbowling club P190 3 21 18 13 189,14 52
81. Kučaba Miroslav BK KLÍŠE P190 3 26 14 12 155,07 52
82. Schönová Jana P165 3 31 18 3 154,59 52
83. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 26 25 181,19 51
84. Orság Karel P190 1 51 51
85. Novák Radek 1 50 50
Palas Martin P190 2 33 17 50
87. Frydrych Tomáš Bowland Olomouc P190 1 49 49
88. Kubík František P190 2 27 21 183,60 48
89. Nosek Richard BC BLACK RIDERS, o.s. P190 1 48 182,25 48
90. Jirsa Miloš P190 2 32 16 160,73 48
91. Novák Josef P190 1 48 48
92. Vacík Matěj JKM bowling P190 1 47 189,29 47
93. Bočan Josef 2 28 19 186,00 47
94. Kubátko Vlastimil P165 2 25 22 47
Jung Jindřich P190 2 30 17 47
Mudrák Jiří Erik P165 1 47 47
97. Motyka Vlastimil P165 1 46 46
98. Liebich Tomáš Xbowling club P190 1 45 184,50 45
99. Blaška Štěpán Xbowling club P165 2 23 22 45
Novák Daniel P190 1 45 45
101. Ruml David P190 2 23 21 198,56 44
102. Vojtíšek Erik P165 1 44 166,25 44
103. Kudela Michal P165 1 44 44
104. Švec Ladislav Xbowling club P190 1 43 206,40 43
105. Enders Richard P190 4 21 16 6 161,65 43
106. Pazděra Jaroslav Bowlingový spolek Jadran P190 1 43 43
107. Ondráček Bohuslav P190 2 25 17 181,13 42
108. Vacek Pavel PH P165 2 24 18 42
109. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 1 41 193,80 41
110. Nejezchleba Stanislav P190 1 41 189,00 41
111. Fufalko Mykola P165 2 28 13 186,50 41
112. Vokurka Jaroslav P190 3 17 15 9 162,57 41
113. Szotkowski Jaroslav P190 1 41 41
Kotjužanský Jiří P190 2 21 20 41
Zedník Miroslav P190 1 41 41
116. Běhal Jaroslav P190 2 26 14 158,40 40
117. Klusáček Jiří Bowlingový spolek Jadran P190 1 40 40
Merva Vladimír 1 40 40
Urban Jaroslav P165 1 40 40
120. Jurečka Radim P190 1 39 39
Gruncl Josef SK Tyflosport P165 1 39 39
Maťaťa Marcel P165 1 39 39
123. Klečka Jiří P190 1 38 178,83 38
124. Kašpar Jiří P165 2 23 15 174,00 38
125. Iwazawa Ema JKM bowling P190 1 38 169,40 38
126. Holubička Jiří P165 3 24 7 7 156,79 38
127. Klus František Bowland Olomouc P190 1 38 38
Filuš Jan P165 1 38 38
129. Jiřiště Vít P165 1 37 37
Krusberský Ladislav P190 1 37 37
131. Květoň Jiří BK KLÍŠE P190 3 22 11 3 159,00 36
132. Bucha Radovan P165 1 36 36
Klusáčková Dana Bowlingový spolek Jadran 1 36 36
134. Javůrek Pavel P190 3 15 13 7 160,91 35
135. Pour Oldřich 1 35 35
Kaňka Jan P190 1 35 35
Krušberský Ladislav P165 1 35 35
Kičmer Tomáš P190 1 35 35
139. Bejšovec Jaroslav 2 19 15 188,43 34
140. Horník Gustav P190 2 23 11 183,05 34
141. Harbáček Petr expert King Pins 1 34 177,67 34
142. Bail Šimon Xbowling club P190 1 34 174,50 34
143. Pelán Dominik P165 2 22 12 174,29 34
144. Brokešová Anna P190 1 34 169,80 34
145. Typolt Pavel P190 2 30 4 165,00 34
146. Kapustová Dagmar P165 2 21 13 149,50 34
147. Matera Lubomír P190 2 23 10 188,71 33
148. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 1 33 168,89 33
149. Voral Luboš P165 1 33 168,33 33
150. Mrviš Dušan P165 3 13 10 10 157,50 33
151. Kokurowski Zygmunt P165 1 33 33
152. Mach Libor P190 1 32 181,83 32
153. Michal Ondřej BC Falk P190 1 32 178,11 32
154. Pláničková Zdenka BK KLÍŠE P165 2 19 13 163,86 32
155. Adamec Petr P165 1 32 32
156. Baborovský Vladimír P190 2 17 14 193,57 31
157. Čermák František BC Tábor P190 2 17 14 185,31 31
158. Kvasničková Zuzana JKM bowling P165 1 31 167,00 31
159. Sova Petr Lasco P190 2 17 14 166,83 31
160. Kvasnička Pavel P190 2 29 2 160,33 31
161. Bora František P165 2 17 14 152,00 31
162. Hovězák Rostislav P190 1 31 31
Bittala Petr P190 1 31 31
Šamšová Alena 1 31 31
165. Frýbort Otakar BC Tábor P165 2 26 4 179,71 30
166. Fleischmann Jan st. P190 1 30 169,17 30
167. Bobek Vlastimil P165 1 30 164,93 30
168. Řezníček Jan P165 2 23 7 160,80 30
169. Mazurová Eva P165 1 30 30
170. Spilka František BC Tábor P165 2 19 10 182,50 29
171. Gürtler Tomáš JBN Kutná Hora P190 1 29 180,00 29
172. Boháč Martin P165 2 20 9 158,67 29
173. Rálek Robert P190 1 29 29
Roučka Lukáš P190 1 29 29
Jašek Karel PH 1 29 29
Vlach Zdeněk P165 1 29 29
Smolon Bohumír P165 1 29 29
178. Hřebík Lumír Strike Řevnice P190 1 28 165,20 28
179. Převorová Monika P190 1 28 28
Karkoška Pavel P165 1 28 28
Smilowski Česlav P165 1 28 28
Klivický Martin P165 1 28 28
183. Treml Tomáš P165 1 27 222,38 27
184. Nechutný Jiří Selichar P165 1 27 189,33 27
185. Eliáš Petr st. JČ P190 2 24 3 182,08 27
186. Krubert Emil P165 2 14 13 169,50 27
187. Fisek Roman P190 2 14 13 160,86 27
188. Culková Olga P165 1 27 160,17 27
189. Šalplachtová Lucie P165 1 27 27
Trojek Ondřej P165 1 27 27
Bojko Lubomír ml. P165 1 27 27
Prokopová Iva P165 1 27 27
Klein David 1 27 27
194. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 1 26 194,63 26
195. Cvrček Jaromír P165 1 26 176,00 26
196. Kocůr Jaroslav P165 3 12 9 5 159,00 26
197. Krečmer Drahomír P165 1 26 26
Vávra Lukáš P165 1 26 26
Troják Ondřej P165 1 26 26
Pavlíková Kateřina P165 1 26 26
201. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 1 25 204,13 25
202. Melcr Šimon P165 2 16 9 168,36 25
203. Parkan Miloš P165 1 25 165,33 25
204. Šindler Roman P165 1 25 160,50 25
205. Černý Jiří P190 1 25 25
Lencová Anežka P165 1 25 25
Balog Atila P190 1 25 25
Mikšovičová Sylva P165 1 25 25
Capilová Nela P190 1 25 25
210. Kinc Denis BC Bowlingzone 1 24 218,33 24
211. Doubrava Jan P165 1 24 182,33 24
212. Kordulík Václav ml. BK StrikeLand Junior P190 1 24 180,17 24
213. Mrkvička Tomáš P190 2 16 8 173,05 24
214. Kober Ivan P190 3 13 10 1 153,09 24
215. Pekár Petr 1 24 24
Leskovjanský Martin P165 1 24 24
Filušová Anna P165 1 24 24
Maňásek Jaroslav P190 1 24 24
Sousedík Rostislav P190 1 24 24
Šmelhausová Šárka P165 1 24 24
Adamec ml. Petr P165 1 24 24
222. Brokeš Milan P190 1 23 207,50 23
223. Lacko Lukáš P190 2 13 10 156,00 23
224. Klepáček Mašková Yvona P190 2 15 8 148,00 23
225. Chudoba Josef P190 1 23 23
Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P190 1 23 23
Kastl Ladislav P190 1 23 23
Zářecký Vlastimil P165 1 23 23
229. Vondráček Adam BC Bowlingzone 1 22 184,75 22
230. Musil Stanislav P165 1 22 173,33 22
231. Bejšovcová Lenka P190 1 22 172,25 22
232. Ponczová Dagmar P165 1 22 22
Malenda Richard P190 2 12 10 22
Březina David P165 1 22 22
235. Zach Petr st. P165 1 21 178,50 21
236. Mareš Michal Bowling Hluboká P165 1 21 172,00 21
237. Kotáb Jiří P165 1 21 167,00 21
238. Prokopová Dagmar P190 1 21 163,38 21
239. Hájek Jiří PH P165 2 17 4 158,25 21
240. Krečmerová Tereza P165 1 21 21
Kusý Ondřej P165 1 21 21
Lacina Jaroslav P165 2 15 6 21
Černák Ondřej 1 21 21
Jindřich Martin P190 1 21 21
245. Vondra Josef SBK Havlíčkův Brod P190 1 20 173,50 20
246. Zuch Petr P165 1 20 20
Filip Ladislav P165 1 20 20
Nevím Václav P165 1 20 20
Stromšíková Anna P190 1 20 20
Weiss Petr P165 1 20 20
Obrusník Lukáš P190 1 20 20
Orságová Jana P165 1 20 20
253. Slach Zbyněk Bowling Hluboká P190 1 19 193,22 19
254. Brychová Eliška BC Bowlingzone P190 1 19 169,38 19
255. Bílek Miroslav P165 1 19 161,83 19
256. Plánička Vojtěch BK KLÍŠE P190 2 17 2 161,55 19
257. Vlasák Aleš P190 1 19 159,83 19
258. Handl Daniel P165 2 10 9 158,57 19
259. Šulcová Hana P165 3 10 5 4 152,77 19
260. Blažková Lenka P165 2 11 8 151,29 19
261. Bočanová Ivana P165 2 11 8 146,33 19
262. Walová Lenka P165 1 19 19
Vlachovič Josef P165 1 19 19
Velich Josef Bobánci B P165 1 19 19
Kaprálek Petr P190 1 19 19
Ozimý Stanislav P190 1 19 19
Capilová Dagmar P165 1 19 19
Hervertová Martina P165 1 19 19
269. Krauskopf Josef Bowling Hluboká P165 1 18 193,22 18
270. Kolář František P165 1 18 168,83 18
271. Meluzínová Adéla P165 1 18 165,88 18
272. Mottl Karel P165 2 9 9 149,00 18
273. Egert Jiří BC Rabbits Praha P165 2 12 6 147,31 18
274. Lysková Edita P165 1 18 18
Germář Milan P165 1 18 18
Puršl Jiří P165 1 18 18
Balek Ladislav P165 1 18 18
Lebeda Pavel P190 1 18 18
Vančík Bohumil P190 1 18 18
Valíčková Beata P165 1 18 18
281. Žák Jan P190 2 15 2 181,10 17
282. Harašta Jiří P190 1 17 172,63 17
283. Brix Jan P165 1 17 155,67 17
284. Ježek Jan ml. Bowlingový spolek Jadran P190 1 17 17
Fišer Dominik P165 1 17 17
Trojan Josef P165 1 17 17
Váňa Antonín P190 1 17 17
288. Krčma Milan ml. P190 1 16 196,63 16
289. Kolář František P190 1 16 171,38 16
290. Sova Petr st. P165 1 16 170,44 16
291. Štícha Bohumil P165 1 16 161,33 16
292. Hrobský Zdeněk P190 2 12 4 152,43 16
293. Filuš Jan ml. P165 1 16 16
Jiřiště Vlastimil P165 1 16 16
David Hotař P165 1 16 16
Toman Michal P165 1 16 16
Turek Karel P165 1 16 16
Helešic Tomáš P165 1 16 16
Urbanová Ilona P165 1 16 16
Kafková Danica P165 1 16 16
301. Šípek Jan P190 1 15 210,63 15
302. Koumar Miroslav BC Bowlingzone P190 1 15 179,00 15
303. Robertson Thomas Notaxo, z.s. P190 1 15 170,83 15
304. Morávek Daniel P165 1 15 164,50 15
305. Vrzal David Xbowling club P165 1 15 159,20 15
306. Ježek Daniel P165 1 15 15
Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P165 1 15 15
Kaplan Milan P165 2 10 5 15
Kuželová Lenka P190 1 15 15
Rambousek Kamil P165 1 15 15
Horák Alois P190 1 15 15
312. Kolář Jan ml. BC BLACK RIDERS, o.s. 1 14 191,13 14
313. Hasník Vít P190 1 14 182,13 14
314. Tomášek Petr Tacl Letohrad P165 1 14 175,50 14
315. Klimeš Josef P190 1 14 173,33 14
316. Strachota Jan P165 1 14 168,67 14
317. Vyhnanovský Martin P190 1 14 160,33 14
318. Hasala Petr P190 1 14 14
Kubrichtová Jindřiška P165 1 14 14
Žalud Petr P165 1 14 14
Pašek Radim TJ Třinecké železárny P165 1 14 14
Pacholík Zdeněk P165 2 8 6 14
323. Vondráček Robin BC Bowlingzone P165 1 13 181,67 13
324. Černá Pavla I. PSKN P165 1 13 161,00 13
325. Doležal Jiří P165 1 13 159,67 13
326. Hrušková Libuše P190 1 13 157,44 13
327. Urbanec Radek P165 1 13 156,33 13
328. Kovář Pavel st. P190 2 8 5 156,00 13
329. Míka Miroslav BC Falk P165 2 7 6 145,08 13
330. Dvořáková Dagmar P165 1 13 13
Pořízková Žaneta P190 1 13 13
Vlachovičová Sylvie P165 1 13 13
Rálek Karel P165 1 13 13
Věřišová Lucie P165 1 13 13
335. Minář Zdeněk ProBowling Hustopeče 1 12 204,00 12
336. Kumšta David P165 1 12 168,00 12
337. Diviš Pavel P190 1 12 166,83 12
338. Rathouský Tomáš P190 1 12 162,50 12
339. Sova Petr ml. P165 1 12 162,44 12
340. Dobiáš Michal Notaxo, z.s. P190 1 12 160,83 12
341. Karbusický Zbyněk P165 1 12 153,67 12
342. Navrátilová Karolína P165 3 7 4 1 153,00 12
343. Straka Marek P165 1 12 151,17 12
344. Janovský Zdeněk P165 2 8 4 148,82 12
345. Breindlová Anna BK KLÍŠE P190 2 8 4 145,13 12
346. Pěnička Karel P165 1 12 12
Dorňáková Irena P165 1 12 12
Elstnerová Naďa P165 1 12 12
Kučera Zdeněk P190 1 12 12
Šnábl Martin P165 1 12 12
Ondrejcová Lucie P165 2 7 5 12
Očadlík Miroslav P165 1 12 12
353. Vlachovič Jakub ProBowling Hustopeče 1 11 213,33 11
354. Treml Lukáš P165 1 11 186,00 11
355. Kudělková Andrea P190 1 11 184,14 11
356. Šaray Pavel P190 1 11 172,22 11
357. Vohryzka Jaromír I. PSKN P190 1 11 168,67 11
358. Marek Luboš P165 1 11 159,67 11
359. Průša David BC Bowlingzone P165 1 11 152,25 11
360. Forman Jiří P190 1 11 150,29 11
361. Doubravová Květoslava P165 1 11 143,67 11
362. Jindřich Bohumil P165 1 11 11
Cwik Petr P165 1 11 11
Hájek Denis P165 1 11 11
Kudelová Iveta P165 1 11 11
Togner Jiří P165 1 11 11
Šmelcer Ladislav P190 1 11 11
Endersová Alena P165 1 11 11
369. Uher Jaroslav ProBowling Hustopeče 1 10 219,89 10
370. Macke Matyáš JKM bowling P165 1 10 162,83 10
371. Konečný Pavel Tacl Letohrad P190 1 10 162,17 10
372. Kocmanová Jana P165 2 7 3 157,30 10
373. Minnakhmetov Albert Bowling Hluboká P165 1 10 157,00 10
374. Matoušková Hana P165 1 10 156,40 10
375. Doubravová Anna P165 1 10 138,50 10
376. Štefániková Katarína P165 1 10 10
Šraitr Vítek P165 1 10 10
Kafka Pavel P190 1 10 10
Balogová Jana P165 1 10 10
380. Kotrla Ondřej ProBowling Hustopeče 1 9 190,89 9
381. Tesař František BC Bowlingzone P190 1 9 181,17 9
382. Pouzar Rudolf P190 1 9 170,80 9
383. Kleiman Martin P165 1 9 170,71 9
384. Kopřiva Milan P165 1 9 155,40 9
385. Homola Ladislav BC Most P165 1 9 155,17 9
386. Nejezchleba Daniel P165 1 9 153,17 9
387. Beránek Martin P165 1 9 151,00 9
388. Schelle Harald Maxbowling P165 3 5 3 1 114,88 9
389. Ježková Julia P165 1 9 9
Talaš Vlastimír P165 1 9 9
Hejna Stanislav P165 1 9 9
Hermanová Marie P165 1 9 9
Žáčková Pavla JKM bowling P165 1 9 9
Kičmer Vojtěch Bowlingový spolek Jadran P165 1 9 9
395. Hrazdírová Lucie Bowling Blansko, z.s. P190 1 8 182,89 8
396. Přibyl Miroslav P165 1 8 155,40 8
397. Tokarev Dmitrij P165 1 8 153,75 8
398. Marouš Martin I. PSKN P165 1 8 150,17 8
399. Kolman Lukáš P165 1 8 150,00 8
400. Weissová Jitka P165 1 8 8
Holoubek Miroslav P190 1 8 8
Velichová Lenka P165 1 8 8
Matochová Jaroslava P190 1 8 8
Milerski Roman P165 1 8 8
Lajkept Milan P165 1 8 8
Plašil Tomáš P165 1 8 8
Kučerová Vasilika P165 1 8 8
408. Čermák Jiří st. P190 1 7 175,17 7
409. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 1 7 171,00 7
410. Havelka Timon ProBowling Hustopeče P165 1 7 167,44 7
411. Minnakhmetov Kamil P190 1 7 162,00 7
412. Kovařík Dušan P190 1 7 161,50 7
413. Plzenský Pavel P165 1 7 156,50 7
414. Samek Karel P165 2 5 2 153,71 7
415. Staněk Miroslav P165 1 7 7
Včeliš Jaroslav P165 1 7 7
Klivický Zdeněk P165 1 7 7
Dvořák Jaroslav SM Bowlingový spolek Jadran P165 1 7 7
Palík Marián P165 1 7 7
Věříšová Lucie P165 1 7 7
421. Komárek Šimon ProBowling Hustopeče P165 1 6 177,22 6
422. Dvořák Tomáš P165 1 6 172,17 6
423. Soukup Lukáš P190 1 6 165,71 6
424. Novotný Jan JČ P165 1 6 159,60 6
425. Korynta Jan P165 1 6 154,60 6
426. Pokorný Karel P165 1 6 147,83 6
427. Kubíčková Jana P165 1 6 146,75 6
428. Škrabánek Oskar JKM bowling P165 1 6 145,75 6
429. Marek Jakub P165 2 5 1 119,67 6
430. Mervová Jarmila P165 1 6 6
Klanica David P165 1 6 6
Kroulová Ludmila P165 1 6 6
Bittalová Anna P165 1 6 6
Koudelka Miloš P165 1 6 6
Kastlová Emilie P165 1 6 6
Ondráčková Iva P165 1 6 6
437. Volčko Vladimír BC Tábor 1 5 169,67 5
438. Cenek Michal P165 1 5 167,33 5
439. Stojanov Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 1 5 161,89 5
440. Chotěnovská Anna P165 1 5 141,75 5
441. Bešík Josef st. P165 1 5 140,67 5
442. Soukupová Dana P165 1 5 139,00 5
443. Chrpa Jindřich I. PSKN P165 1 5 138,17 5
444. Straka Martin P165 1 5 138,00 5
445. Švancarová Markéta P165 1 5 5
Straková Nikol P165 1 5 5
Maňásková Petra P165 1 5 5
Pěničková Hana P165 1 5 5
449. Staněk Libor P190 1 4 163,60 4
450. Hrazdíra Jan Bowling Blansko, z.s. P165 1 4 162,83 4
451. Jindřišek Milan BC Bowlingzone P165 1 4 154,67 4
452. Stoklásek Radek P165 1 4 149,43 4
453. Brokeš František st. P165 1 4 148,80 4
454. Fiala Václav P165 1 4 147,75 4
455. Boháč Jiří P165 1 4 136,00 4
456. Mottl Jan P165 2 3 1 134,00 4
457. Veselá Marcela P165 1 4 4
Malurková Marie P165 1 4 4
Kamenská Marie P165 1 4 4
Vrabec Zdeněk P165 1 4 4
Krečmerová Monika P165 1 4 4
Nečasová Linda P165 1 4 4
463. Sedláček Jakub ProBowling Hustopeče P190 1 3 170,67 3
464. Brázda Bohumil P165 1 3 161,50 3
465. Javorský Luboš P165 1 3 157,00 3
466. Šilar Miroslav Henry grill P165 1 3 149,83 3
467. Kapusta Michal P165 1 3 135,29 3
468. Douša Adam P165 1 3 134,50 3
469. Bártová Šárka DDM Kamarád Třemošná P165 1 3 134,17 3
470. Korbelová Tereza P165 1 3 3
Urbanová Dagmar P165 1 3 3
Martinez Fernandez Diego P165 1 3 3
Holinková Naďa P165 1 3 3
Kejřová Jitka P165 1 3 3
Enders Walter P165 1 3 3
Loněk Daniel P165 1 3 3
Krywda Rudolf P165 1 3 3
Filová Jana P190 1 3 3
479. Štefl Radomír P190 1 2 171,00 2
480. Paroubek Jan P165 1 2 151,50 2
481. Denk Zdeněk P165 1 2 149,00 2
482. Valo Karel P165 1 2 146,00 2
483. Hrnčíř Luděk P165 1 2 145,50 2
484. Vítková Adéla ProBowling Hustopeče P165 1 2 142,50 2
485. Vlasáková Monika P165 1 2 135,75 2
486. Černíková Michaela Xbowling club P165 1 2 134,33 2
487. Vítovec David Bowlingjunior Plzeň P165 1 2 130,00 2
488. Zachara Adam P165 1 2 128,71 2
489. Šubová Lucie P165 1 2 110,00 2
490. Dutka Miroslav P165 1 2 2
Pavlíček Svatopluk P165 1 2 2
Valíček Petr P165 1 2 2
Žáčková Olga P165 1 2 2
Šraitr Štěpán P165 1 2 2
Halama Miroslav P165 1 2 2
Fisková Kristýna P165 1 2 2
Jurásková Klára P165 1 2 2
498. Borovec Jiří P165 1 1 172,00 1
499. Haxa Martin ProBowling Hustopeče P190 1 1 163,17 1
500. Martiška Robert P165 1 1 160,00 1
501. Šlajs Vlastimil P165 1 1 143,40 1
502. Dajč Tomáš P165 1 1 140,25 1
503. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone P165 1 1 138,17 1
504. Jelínková Ivana P165 1 1 137,00 1
505. Koppová Martina I. PSKN P165 1 1 123,50 1
506. Paroubková Dana P165 1 1 103,75 1
507. Pokorný Jan P165 1 1 103,57 1
508. Vančíková Renáta P165 1 1 1
Talaš Kristián P165 1 1 1
Palíková Pavlína P165 1 1 1
Tonev Petr P165 1 1 1
Sládková Nikola P165 1 1 1
Fajkus Patrik Bowlingový spolek Jadran P165 1 1 1
Serbusová Marcela P165 1 1 1

Krátké zprávy

29.06.2022 v 16:36

Naši kadeti jsou MISTŘI SVĚTA!!! V rozhodující hře s USA 268:259!!! Dan Seidl, Lukáš Jelínek, Tomáš Liebich a Matěj Vojkovský!!!!

27.06.2022 v 15:41

Tým kadetů přiveze z MS medaili !! Jaká bude se rozhodne ve středu od 15:30 hod.

10.06.2022 v 06:07

Otevřeny obsazovačky pro přihlášení do Seniorské ligy 2022/23.

05.06.2022 v 20:14

Jaroslav Lorenc vybojoval v soutěži jednotlivců druhé místo, veze z Mistrovství Evropy stříbrnou medaili.

05.06.2022 v 20:10

Mistrem ČR v Juniorské lize se stal tým Probowling A.

Galerie

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

Vítěz 8. turnaje Prestige Tour 2021/22

Hrazdírová Lucie
Bowling Blansko, z.s.
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

Bowling Blansko, z.s.

Nejlepší žena, nejlepší juniorka, nejlepší hráčka kategorie P190 - 8. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 8. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Málková Lenka
JKM bowling
Málková Lenka

Málková Lenka

JKM bowling

Nejlepší hráčka kategorie P165 - 8. turnaj Prestige Tour 2021/22

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Hrazdírová Lucie
Bowling Blansko, z.s.
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

Bowling Blansko, z.s.

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská
  • Silvernite/