Bodovací žebříček, ročník 2021 - 2022

září25

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Nosková Jitka Xbowling club P190 4 90 40 24 182,67 154
2. Paračka Andrej Strike Řevnice P190 4 88 30 24 184,85 142
3. Horáček Petr Strike Řevnice P190 3 96 37 5 176,72 138
4. Straková Irena Strike Řevnice 2 82 43 192,89 125
5. Rác Václav Xbowling club P190 2 84 41 190,17 125
6. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 3 86 22 17 167,60 125
7. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče P190 8 47 45 31 203,63 123
8. Bočan Josef 4 44 37 36 201,85 117
9. Schön Viktor st. P165 4 80 21 14 165,25 115
10. Palas Martin P190 4 55 41 17 186,34 113
11. Jarovský Albert P190 2 77 34 194,64 111
12. Colon Josef P190 4 39 36 35 190,70 110
13. Lencová Anežka P165 3 79 21 7 169,17 107
14. Matějka Antonín P190 4 42 35 29 200,60 106
15. Navrátil Marek ml. Xbowling club P190 2 87 19 180,16 106
16. Vrba Petr PH P190 2 91 15 176,17 106
17. Kotjužanský Jiří P190 2 83 23 171,78 106
18. Bail Šimon Xbowling club P190 2 72 32 181,56 104
19. Barak David ProBowling Hustopeče 3 53 34 16 216,16 103
20. Muránsky Daniel Xbowling club P165 2 97 6 175,41 103
21. Mojka David JKM bowling P165 2 93 9 189,91 102
22. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 3 74 18 10 162,43 102
23. Mráček Petr JKM bowling P190 1 100 204,38 100
24. Harašta Pavel P190 1 99 188,40 99
25. Dvornáková Táňa P165 1 98 169,61 98
26. Gurgul Lukáš Xbowling club P190 2 73 22 210,11 95
27. Hrnčíř Luděk P165 1 95 171,12 95
28. Málková Lenka JKM bowling P165 4 67 17 11 160,70 95
29. Nejezchleba Stanislav P190 4 36 33 25 176,46 94
30. Iwazawa Ema JKM bowling P190 1 94 175,23 94
31. Semerák Stanislav Notaxo, z.s. P190 1 92 193,84 92
32. Korynta Jan P165 3 62 23 7 170,88 92
33. Krubert Emil P165 2 69 22 178,95 91
34. Sojka Petr P165 1 89 150,79 89
35. Rácová Julie Xbowling club P165 2 85 3 149,86 88
36. Nechutný Jiří Selichar P165 3 49 24 15 88
37. Ruml David P190 3 61 18 8 190,16 87
38. Vlasák Aleš P190 3 50 23 14 87
39. Havlíček Zdeněk st. P165 6 31 28 26 174,94 85
40. Šulcová Hana P165 2 66 18 150,05 84
41. Čižinský Jaroslav P190 1 81 190,64 81
42. Korecký Michal P165 4 29 26 25 181,62 80
43. Vaněčková Dagmar P190 2 71 8 168,72 79
44. Fufalko Mykola P165 4 35 23 20 178,50 78
45. Vojáček Lukáš P165 1 78 155,42 78
46. Stupka Jan P190 1 76 167,85 76
47. Semeráková Monika P190 1 75 183,00 75
48. Bittersmann Milan Strike Řevnice P165 3 31 28 15 170,75 74
49. Maršálková Lidmila P190 2 63 11 156,70 74
50. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 47 13 13 192,04 73
51. Kotáb Jiří P165 3 46 20 7 73
52. Van Weeren Jord P165 2 38 33 205,17 71
53. Kovařík Dušan P190 2 45 26 200,39 71
54. Toman Pavel P165 1 70 155,11 70
55. Jelínek Lukáš Xbowling club 2 36 33 233,50 69
56. Kouba Václav P190 1 68 168,93 68
57. Haxa Martin P190 3 39 18 10 187,56 67
58. Černohorský Karol P190 2 52 13 196,11 65
59. Mach Libor P190 1 65 189,54 65
60. Doubravová Květoslava P165 3 35 25 5 65
61. Vrážel Jiří st. SKBC Račice P190 2 34 30 199,13 64
62. Schütz Petr P190 1 64 170,78 64
63. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 29 24 11 169,36 64
64. Štafa Pavel P165 3 31 19 13 171,27 63
65. Kříž Martin Wawe House Gang P190 3 46 9 7 167,97 62
66. Vacek Pavel PH P165 2 54 7 151,83 61
67. Jirsa Miloš P190 1 60 168,49 60
68. Musil Stanislav P165 2 43 17 60
69. Obrusník Lukáš P190 1 59 182,11 59
70. Kolář Jan ml. BC BLACK RIDERS, o.s. 2 32 26 214,14 58
71. Diviš Pavel P190 3 34 14 10 174,77 58
72. Lešetický Jan Lasco P165 1 58 168,88 58
73. Pryček Jiří P165 3 38 11 9 58
74. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 2 33 24 190,50 57
75. Maňásek Jaroslav P190 2 32 25 185,17 57
76. Malíček Dušan P165 2 51 6 174,17 57
77. Brůčková Kateřina P190 1 57 150,07 57
78. Valo Jindřich P165 1 56 151,64 56
79. Sopková Irena P165 3 35 16 4 164,76 55
80. Martinez Fernandez Diego P165 2 52 2 122,80 54
81. Foťko Matěj P165 1 54 54
82. Saturka Vlastimil P165 2 45 8 185,17 53
83. Teame Habtegabriel Xbowling club 1 53 183,94 53
84. Nečas František P190 3 40 8 5 163,83 53
85. Kočka Jan P165 3 45 7 146,17 52
86. Hejna Miloslav P165 2 31 21 52
87. Kváča Václav 1 51 203,78 51
88. Vokurka Jaroslav P190 2 29 22 183,50 51
89. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 3 38 12 165,18 50
90. Rejžková Štěpánka P165 1 50 145,30 50
91. Chmela Lukáš P165 1 50 50
Kubíčková Jana P165 3 36 10 4 50
93. Nosek Richard BC BLACK RIDERS, o.s. P190 1 49 199,65 49
94. Nahodil Antonín BK StrikeLand Junior 2 30 19 198,43 49
95. Běhal Jaroslav P190 2 29 20 168,54 49
96. Rechtorik Libor P190 2 25 24 49
Brandejský Karel P190 1 49 49
98. Blažek Lubomír P165 2 43 5 173,50 48
99. Květoň Jiří BK KLÍŠE P190 2 27 21 169,00 48
100. Drahokoupil Petr P165 1 48 146,09 48
101. Lysek Petr P165 2 36 12 48
Lacigová Lenka P165 1 48 48
Kolář František Radava SC P165 1 48 48
104. Uher Jaroslav ProBowling Hustopeče 2 30 17 206,02 47
105. Schönová Jana P165 4 26 20 1 155,19 47
106. Brix Jan P165 1 47 47
Šindler Roman P165 2 34 13 47
Martiška Robert P165 2 44 3 47
109. Škrabal Marek BDR P190 3 22 12 12 194,71 46
110. Kassas Abdul BK KLÍŠE P165 2 23 23 179,50 46
111. Dvořáček David P190 2 27 19 174,89 46
112. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 30 9 7 157,56 46
113. Brůček Marek P165 1 46 148,18 46
114. Kováčik Róbert P165 2 24 22 46
115. Slezák Luboš Strike Řevnice P165 2 27 18 182,67 45
116. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 4 19 15 11 156,92 45
117. Vlachovič Jakub ProBowling Hustopeče 2 32 12 211,21 44
118. Mohamed Sherif P165 2 33 11 189,78 44
119. Javůrek Pavel P190 2 32 12 181,50 44
120. Plánička Vojtěch BK KLÍŠE P190 2 31 13 179,86 44
121. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 4 22 13 9 163,52 44
122. Bača Martin P165 1 44 123,06 44
123. Ondráček Bohuslav P190 2 27 17 44
Pazděra Jaroslav Bowlingový spolek Jadran P190 1 44 44
Gabrhel Martin BDR P165 1 44 44
126. Harašta Jiří P190 1 43 188,24 43
127. Závladský Dušan BK KLÍŠE P190 2 22 21 169,90 43
128. Malenda Richard P190 1 43 43
129. Barturov Art P165 1 42 115,55 42
130. Cvrček Jaromír P165 1 42 42
Beránek Martin P165 3 18 14 10 42
Čuřík Matyáš P165 1 42 42
Klusáčková Dana Bowlingový spolek Jadran 1 42 42
134. Klepáček Adolf P190 1 41 187,00 41
135. Maťaťa Marcel P165 1 41 41
Martinková Naděžda P165 1 41 41
Kubátko Vlastimil P165 2 34 7 41
138. Ondrejec Petr P165 1 40 196,09 40
139. Malcová Gabriela Notaxo, z.s. P190 2 28 12 182,50 40
140. Závladská Svatava BK KLÍŠE P190 2 20 20 181,29 40
141. Bulová Eliška P165 2 24 16 168,10 40
142. Forman Jiří P190 2 29 11 161,86 40
143. Bočanová Ivana P165 4 16 16 8 156,00 40
144. Straka Marek P165 2 28 12 40
Zapletalová Jiřina P165 1 40 40
Bittala Petr Seniorbowling CZ P190 1 40 40
Doubrava Jan P165 2 28 12 40
148. Minář Zdeněk ProBowling Hustopeče 2 25 14 212,32 39
149. Maléřová Pavlína P190 2 24 15 182,67 39
150. Engelman Stanislav P165 1 39 166,81 39
151. Ježek Jan ml. Bowlingový spolek Jadran P190 1 39 39
Pokorný Jan P165 1 39 39
153. Brokeš František st. Seniorbowling CZ P165 2 25 13 177,25 38
154. Plas Michal P165 1 38 169,55 38
155. Marek Luboš P165 2 28 10 169,10 38
156. Makovec Jaromír P165 1 38 38
Valíčková Beata P165 1 38 38
158. Škorvánek Kamil BDR P165 2 27 10 195,80 37
159. Spilka František BC Tábor P165 2 19 18 191,67 37
160. Drábek Aleš Notaxo, z.s. P190 1 37 188,60 37
161. Mračko Tomáš Notaxo, z.s. P165 1 37 169,80 37
162. Klus František Bowland Olomouc P190 1 37 37
Kocián Jiří P165 1 37 37
Vašíček Jiří P190 1 37 37
165. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 21 15 186,94 36
166. Hájek Jiří PH P165 2 21 15 183,50 36
167. Krupica Jan P165 1 36 36
168. Petáková Anna expert King Pins P190 1 35 35
Blažková Lenka P165 2 33 2 35
Valíček Petr P165 1 35 35
171. Vrtiška Pavel P190 2 24 10 182,63 34
172. Kober Ivan P190 2 18 16 180,17 34
173. Vacek Pavel BT Pitch a Ball P190 1 34 179,60 34
174. Bobek Vlastimil Seniorbowling CZ P165 2 22 12 178,29 34
175. Janočková Krystyna P190 2 20 14 157,80 34
176. Haxa Adam ProBowling Hustopeče P165 3 25 5 4 153,58 34
177. Vlachovič Lukáš P165 1 34 34
178. Frýbort Otakar BC Tábor P165 2 20 13 185,67 33
179. Liebich Tomáš Xbowling club P190 1 33 185,20 33
180. Minnakhmetov Albert Bowling Hluboká P165 2 19 14 173,86 33
181. Barnet Milan 2 17 16 166,40 33
182. Cieslar Radek P165 1 33 33
Kožená Barbora P165 2 30 3 33
184. Růžička Karel P165 2 25 7 188,70 32
185. Breindlová Anna BK KLÍŠE P190 1 32 181,90 32
186. Košata Ondřej P165 4 19 10 3 165,06 32
187. Laciga Tomáš P165 1 32 32
Smolon Bohumír P165 1 32 32
Křížek Martin S-centrum Děčín P165 1 32 32
Stano Tomáš P165 1 32 32
191. Vojkovský Matěj ProBowling Hustopeče 1 31 211,71 31
192. Švácha Jan P165 1 31 173,97 31
193. Borovec Jiří P165 4 13 10 8 171,50 31
194. Beneš Michal P190 2 29 2 165,67 31
195. Drbalová Marie P165 2 27 4 31
Ulička Antonín P190 1 31 31
Skokanová Milada P165 1 31 31
198. Michal Ondřej BC Falk P190 1 30 198,67 30
199. Sejkora Miroslav P165 2 16 14 172,83 30
200. Zmijka Filip Bowlingový spolek Jadran P165 1 30 30
Kvasnička Pavel P190 1 30 30
Mikloška Marek P165 1 30 30
Hasník Vít P190 1 30 30
204. Hasoň Jiří Bowling Blansko, z.s. P190 1 29 204,64 29
205. Líbalová Dagmar P165 2 26 3 139,67 29
206. Trojek Ondřej P165 1 29 29
Dvořák Pavel Draci Brno P165 1 29 29
Salášek Václav BDR P190 2 16 13 29
Jungmann Jiří P165 1 29 29
Krywda Rudolf P165 1 29 29
211. Kotrla Ondřej ProBowling Hustopeče 1 28 200,52 28
212. Fleischmann Jan st. Seniorbowling CZ P190 1 28 188,50 28
213. Horňák Vladimír P190 1 28 180,30 28
214. Karbusický Zbyněk P165 2 28 169,17 28
215. Žák Jan P190 2 14 14 166,39 28
216. Dutka Miroslav P165 2 19 9 164,00 28
217. Šudák Milan P165 1 28 28
Milerski Roman P165 1 28 28
Mičkal Jaroslav P190 1 28 28
220. Hindrák Jiří BC Bowlingzone 1 27 195,88 27
221. Dobiáš Michal Notaxo, z.s. P190 1 27 189,33 27
222. Zach Petr st. P165 2 19 8 185,54 27
223. Zlesák Ivan BK KLÍŠE P190 1 27 173,50 27
224. Selnekovič Jakub P165 1 27 168,20 27
225. Boháč Jiří P165 1 27 27
Hradil Jiří P165 1 27 27
Rambousek Kamil P165 1 27 27
Orság Karel P190 1 27 27
229. Uher Radovan ProBowling Hustopeče 1 26 197,63 26
230. Šilar Miroslav Henry grill P165 2 19 7 177,63 26
231. Vondráček Šimon BC Bowlingzone P190 1 26 176,13 26
232. Baborovský Vladimír P190 1 26 174,93 26
233. Marek Jakub P165 1 26 155,80 26
234. Dostálová Šárka P165 1 26 26
Capilová Nela P190 1 26 26
Zajíček Milan P165 1 26 26
Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P165 1 26 26
Cienciala Jakub P165 1 26 26
239. Kubík František P190 2 13 12 170,00 25
240. Sova Petr st. P165 2 16 9 163,86 25
241. Hřebík Lumír Strike Řevnice P190 1 25 162,40 25
242. Brokešová Anna Seniorbowling CZ P190 2 22 3 157,94 25
243. Sova Petr ml. P165 1 25 25
Vlachovič Josef P165 1 25 25
Russ Martin P190 1 25 25
Dostálová Jiřina P165 1 25 25
Pořízková Žaneta P190 1 25 25
Bula Martin P190 1 25 25
249. Dvořák Roman BC Bowlingzone P190 1 24 182,00 24
250. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 1 24 181,10 24
251. Klusáčková Kateřina P165 1 24 24
Lůža Pavel P165 2 14 10 24
Chrdle Michal P165 1 24 24
Lexová Sophie Bowling Hluboká P190 1 24 24
Smilowski Česlav P165 1 24 24
256. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 1 23 189,80 23
257. Svoboda Marcel P190 2 15 8 181,00 23
258. Mňačko Matyáš JKM bowling P190 1 23 175,50 23
259. Kučaba Miroslav BK KLÍŠE P190 1 23 164,20 23
260. Sobotka David P165 1 23 23
Hradil Vavřinec Xbowling club P165 1 23 23
Kunc Oto P190 1 23 23
Janoutová Adelina P165 1 23 23
Klusáček Jiří Bowlingový spolek Jadran P190 1 23 23
265. Janovský Michal BC BLACK RIDERS, o.s. 1 22 198,75 22
266. Eliáš Petr st. JČ P190 2 13 9 172,71 22
267. Vlček Josef P165 2 14 8 172,70 22
268. Pláničková Zdenka BK KLÍŠE P165 2 19 3 151,50 22
269. Zmijková Radka P165 1 22 22
Klein David 1 22 22
Ďaďo Ján Notaxo, z.s. P190 1 22 22
Lesňák Oldřich P165 1 22 22
Hurt Zdeněk P165 1 22 22
274. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 1 21 176,63 21
275. Horák Samuel ProBowling Hustopeče P165 1 21 175,53 21
276. Drážný Ivo P190 1 21 166,17 21
277. Trča Pavel Bowling Hluboká P190 1 21 21
Číhal Petr P165 1 21 21
Vojta Jan P165 1 21 21
Dufková Veronika BDR P190 2 14 7 21
Filuš Jan P165 1 21 21
Krusberský Ladislav P190 1 21 21
Matoušková Hana P165 2 15 6 21
284. Čermák František BC Tábor P190 2 10 10 187,28 20
285. Černý František VČ BC Jičín P190 1 20 187,25 20
286. Mrviš Dušan P165 2 18 2 152,25 20
287. Kafková Danica P165 1 20 20
Hovězák Rostislav P190 1 20 20
Škrla Jakub P165 1 20 20
Lynn Scott P165 1 20 20
Motyka Vlastimil P165 1 20 20
Mareš Michal BC Tábor P165 1 20 20
293. Sedláček Jakub ProBowling Hustopeče P190 1 19 181,07 19
294. Kocmanová Jana P165 2 12 7 161,28 19
295. Suránová Sára P165 5 11 5 3 126,60 19
296. Henzl Petr SKB Boskovice P165 1 19 19
Filušová Anna P165 1 19 19
Šmelcer Ladislav P190 1 19 19
299. Prekop Ondřej BC Bowlingzone P190 1 18 186,25 18
300. Pelc Tomáš P190 1 18 181,83 18
301. Enders Richard P190 1 18 179,86 18
302. Petráček Pavel P165 1 18 170,67 18
303. Vodák Viktor P190 2 13 5 165,00 18
304. Kocůr Jaroslav P165 2 14 4 157,50 18
305. Žáčková Pavla Xbowling club P165 1 18 152,60 18
306. Pawlik Dalibor P190 1 18 18
Vybíral Jiří P165 1 18 18
Stodůlka Ladislav P165 1 18 18
Volčko Vladimír BC Tábor 1 18 18
Kučera Jiří P165 1 18 18
311. Homola Pavel Xbowling Tišnov P190 1 17 187,17 17
312. Vondráček Adam BC Bowlingzone 1 17 182,88 17
313. Frýdl Michal P165 1 17 181,50 17
314. Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior P190 1 17 181,14 17
315. Vondra Josef SBK Havlíčkův Brod P190 1 17 172,67 17
316. Solař Petr P165 2 16 1 134,17 17
317. Králová Lucie P165 1 17 131,50 17
318. Slach Zbyněk Bowling Hluboká P190 1 17 17
Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P190 1 17 17
Amler Zdeněk P165 1 17 17
Hrobský Zdeněk P190 1 17 17
Kostelník Tomáš P165 1 17 17
Radil Jiří JM P165 2 9 8 17
Capil Radomír P190 1 17 17
325. Hoschna Jan BDR P190 1 16 184,92 16
326. Rábek Erik BC Budějce P190 1 16 184,71 16
327. Stulíková Dagmar P190 1 16 173,00 16
328. Křivka Ladislav BC Jičín P190 1 16 166,50 16
329. Gregor Zdeněk SBK Havlíčkův Brod P165 1 16 159,78 16
330. Karták Vítek P165 1 16 16
Šuléř Roman P165 1 16 16
Boháč Martin P165 1 16 16
Vyhnanovský Martin P190 1 16 16
Blaška Štěpán P165 1 16 16
Mičkalová Kateřina P165 1 16 16
Poprocký Michal Bowland Olomouc P190 1 16 16
337. Hanzl Zbyněk P165 1 15 198,73 15
338. Biskupová Martina P165 1 15 183,43 15
339. Řezníček Jan P165 1 15 177,67 15
340. Krch Miroslav BC Tábor P190 2 11 4 172,56 15
341. Šejvl Jan P190 1 15 170,88 15
342. Minnakhmetov Kamil P190 2 12 3 161,00 15
343. Králiková Martina P190 1 15 160,44 15
344. Matějka Petr P165 2 14 1 158,17 15
345. Germář Milan P165 2 11 4 156,22 15
346. Mottl Karel P165 2 12 3 156,00 15
347. Šelle Radim P165 4 7 5 3 137,83 15
348. Antalík Ivan P165 1 15 15
Růžičková Mirka P165 1 15 15
Jung Jindřich P190 1 15 15
Roučka Lukáš P190 1 15 15
Lynn Marcela P165 1 15 15
Váňa Antonín P190 1 15 15
Smolař Petr P165 1 15 15
Sovová Alena Notaxo, z.s. P190 1 15 15
Švanda Michal P165 1 15 15
357. Meluzinová Adéla ProBowling Hustopeče P165 1 14 180,73 14
358. Turina Jaroslav BC Bowlingzone 1 14 174,50 14
359. Guič Boris BT Pitch a Ball P165 1 14 151,40 14
360. Lacina Jaroslav P165 1 14 14
Hermanová Marie P165 1 14 14
Javorský Luboš P165 1 14 14
Šípek Karel P165 1 14 14
Mihdalová Veronika P165 1 14 14
Szilasi Tomáš P165 1 14 14
Kričinská Lenka P165 2 8 6 14
367. Horník Gustav P190 2 7 6 189,94 13
368. Vaněček Jindřich P190 1 13 183,86 13
369. Krummerová Eliška Tacl Letohrad 1 13 180,08 13
370. Staněk František P190 2 8 5 171,40 13
371. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 1 13 167,25 13
372. Holubička Jiří P165 2 8 5 159,50 13
373. Klimeš Josef P190 1 13 13
Pavlovič Josef P165 1 13 13
Stukalo Albina P165 1 13 13
Slezáková Jaroslava P165 1 13 13
Včeliš Jaroslav P165 2 10 3 13
Felbinger Patrik P165 1 13 13
Vlachovičová Sylvie P165 1 13 13
Hladík Karel BDR 1 13 13
381. Brychová Eliška BC Bowlingzone P190 1 12 173,56 12
382. Gürtler Tomáš JBN Kutná Hora P190 1 12 172,75 12
383. Nádvorník Pavel P190 1 12 172,67 12
384. Janovská Jana P190 2 7 5 160,75 12
385. Fiala Václav Seniorbowling CZ P165 1 12 154,89 12
386. Leiske Petr P165 1 12 152,60 12
387. Kubíková Dana P165 1 12 12
Sněhotová Romana P165 1 12 12
Kolářová Jaroslava P165 1 12 12
Nováková Jana P165 1 12 12
Převorová Monika P190 1 12 12
Horák Ladislav Bowland Olomouc P165 1 12 12
393. Polívka Dalibor BC Tábor P190 1 11 181,67 11
394. Koumar Miroslav BC Bowlingzone P190 1 11 175,20 11
395. Hrazdíra Jan Bowling Blansko, z.s. P165 1 11 173,00 11
396. Černý Pavel P190 1 11 172,50 11
397. Starý Pavel - JČ P190 1 11 167,29 11
398. Kalous Roman P190 1 11 164,33 11
399. Sovová Ivana - JČ P190 2 7 4 161,14 11
400. Felcman Roman P165 2 7 4 152,00 11
401. Svák David Bowland Olomouc P165 1 11 11
Navrátil Rostislav P165 1 11 11
Bartoníček Filip P165 1 11 11
Pouzar Rudolf P190 1 11 11
Douša Adam P165 1 11 11
Jelínek Jan P165 1 11 11
Lančová Petra P165 1 11 11
Sršeň Marcel P190 1 11 11
Endersová Alena Seniorbowling CZ P165 1 11 11
410. Hrazdírová Lucie Bowling Blansko, z.s. P190 1 10 174,50 10
411. Lasovský Michal BC Budějce P190 1 10 172,14 10
412. Prokopová Dagmar P190 1 10 154,67 10
413. Klimeš David P165 2 6 4 10
Javůrek Jiří P190 1 10 10
Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P165 1 10 10
Navrátilová Vlaďka P165 1 10 10
Smilowski Daniel P165 1 10 10
Oppolzer Petr P165 1 10 10
Růžičková Miroslava P165 1 10 10
Hrušková Libuše P190 1 10 10
421. Hrdlička Vladislav ProBowling Hustopeče P190 1 9 186,17 9
422. Heligr Petr BK StrikeLand Junior 1 9 177,43 9
423. Parkan Miloš P165 1 9 161,17 9
424. Eliáš Petr VČ P165 1 9 153,60 9
425. Hejnová Kateřina P165 1 9 9
Zapletal Jaroslav Fénix Inspiro P165 1 9 9
Žáček Bohumil P165 1 9 9
Kokurowski Zygmunt P165 1 9 9
Knap Miroslav st. P190 1 9 9
Vacek Jaroslav Bowling Hluboká P190 1 9 9
Tichý Radek P190 1 9 9
Pavlis Pavel P165 1 9 9
Ondráčková Ema P165 1 9 9
Holoubek Miroslav P190 1 9 9
435. Svačinová Ivana P190 1 8 166,29 8
436. Hasoň Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 1 8 159,14 8
437. Kuželová Lenka P190 1 8 158,50 8
438. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone P165 1 8 154,83 8
439. Brázda Bohumil P165 2 8 152,13 8
440. Toman Michal P165 2 8 151,23 8
441. Holinková Naďa P165 2 6 2 142,50 8
442. Vondra Aleš P165 2 5 3 135,73 8
443. Dospěl Tomáš P165 1 8 8
Pašek Radim TJ Třinecké železárny P165 1 8 8
Homolka Jiří P165 1 8 8
Šebestová Edita P165 1 8 8
Vacek Jaroslav P165 1 8 8
Kapustová Dagmar P165 1 8 8
449. Lacko Lukáš P190 1 7 171,00 7
450. Štefl Radomír P190 1 7 153,83 7
451. Stojanov Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 1 7 152,33 7
452. Svobodová Jana P165 2 6 1 116,80 7
453. Školová Mirka P165 1 7 7
Staněk Libor P190 1 7 7
Burda Petr P165 1 7 7
Kafka Pavel P190 1 7 7
Halavín Jakub P165 1 7 7
458. Stulík Jiří Seniorbowling CZ P165 1 6 171,25 6
459. Strachota Jan P165 1 6 160,33 6
460. Simonová Helena P165 1 6 153,60 6
461. Bora František P165 1 6 151,00 6
462. Jindřišek Milan BC Bowlingzone P165 1 6 150,10 6
463. Housková Petra P165 1 6 146,71 6
464. Bojdová Nathalie ProBowling Hustopeče P165 1 6 146,57 6
465. Krupicová Petra P165 1 6 6
Geroč Radek P165 1 6 6
Capilová Dagmar P165 1 6 6
Fisek Roman P190 1 6 6
Jirků Milan PH P165 1 6 6
Tuzarová Petra Radava SC P165 1 6 6
Janů Pavel P190 1 6 6
Cwik Petr P165 1 6 6
473. Pospíšil Jan st. P165 1 5 158,29 5
474. Dvořáková Lenka BC Bowlingzone P190 1 5 152,33 5
475. Míková Kateřina P165 1 5 147,25 5
476. Togner Jiří P165 2 5 138,88 5
477. Mottl Jan P165 2 4 1 134,50 5
478. Hladík Tomáš P165 1 5 5
Šlajs Vlastimil P165 1 5 5
Šorf Jaromír P165 1 5 5
Valo Karel P165 1 5 5
Maňásková Petra P165 1 5 5
Buchta Miroslav P165 1 5 5
Havelka Michal P190 1 5 5
Filuš Jan ml. P165 1 5 5
Růčka Miroslav P165 1 5 5
487. Martinec Václav P190 1 4 165,00 4
488. Vondra Josef ml. P165 1 4 162,83 4
489. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 1 4 161,42 4
490. Prokop Zdeněk P190 1 4 156,67 4
491. Pospíšilová Jitka P190 1 4 155,57 4
492. Neugebauer Milan P165 2 2 2 140,40 4
493. Havelka Timon ProBowling Hustopeče P165 1 4 139,50 4
494. Slavík Marek FLOI DOI P165 1 4 134,60 4
495. Urbánek František P165 1 4 4
Bittalová Anna Seniorbowling CZ P165 1 4 4
Halama Miroslav P165 1 4 4
Černá Monika P165 1 4 4
Enders Walter Seniorbowling CZ P165 1 4 4
Němcová Denisa BDR P165 1 4 4
Orságová Jana P165 1 4 4
502. Šimůnek Pavel st. P165 1 3 160,33 3
503. Egert Jiří BC Rabbits Praha P165 1 3 158,00 3
504. Kadlecová Jaroslava P165 1 3 155,33 3
505. Musilová Anna ProBowling Hustopeče P165 1 3 132,54 3
506. Severová Jana Tacl Letohrad P165 1 3 3
Bojanovská Jana P165 2 2 1 3
Vávra Pavel P165 1 3 3
Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 1 3 3
Bradáč Lubomír P165 1 3 3
Rechtoriková Eva P165 1 3 3
Rambousek Lukáš P165 1 3 3
Pietropaolo Vit P165 1 3 3
514. Daněk František P165 1 2 154,57 2
515. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ P190 1 2 150,83 2
516. Průša David BC Bowlingzone P165 1 2 148,67 2
517. Kolman Lukáš P165 1 2 136,50 2
518. Šlégr Jakub ProBowling Hustopeče P165 1 2 122,17 2
519. Haxová Kateřina ProBowling Hustopeče P165 2 1 1 118,67 2
520. Váňová Jindřiška P165 1 2 2
Tanenbergová Karolína P165 1 2 2
Weiss Petr P165 1 2 2
Müller Pavel P165 1 2 2
Přibyl Miroslav P165 1 2 2
Talašová Julie P165 1 2 2
Navrátilová Táňa ProBowling Hustopeče P165 1 2 2
Máca Radim P165 1 2 2
528. Pipek Aleš P165 1 1 160,00 1
529. Vondráček Robin BC Bowlingzone P165 1 1 144,25 1
530. Schelle Harald Maxbowling P165 1 1 127,00 1
531. Vondráková Miroslava P165 1 1 126,57 1
532. Fufalko Nikola P165 1 1 108,83 1
533. Talaš Kristián P165 1 1 1
Jelínková Vladimíra P165 1 1 1
Tišnovská Eva P165 1 1 1
Mencel Jiří P165 1 1 1
Bizovová Táňa P165 1 1 1
Kosová Zuzana P165 1 1 1
Weissová Jitka P165 1 1 1
Kamenská Marie P165 1 1 1
541. Drážný Michal P165 1 0 169,75 0
542. Eidernová Vlasta P165 1 0 162,17 0
543. Janeček Václav P165 1 0 160,00 0
544. Černá Marta P190 1 0 159,83 0
545. Sáček Zdeněk P165 1 0 149,28 0
546. Klepáček Mašková Yvona P190 1 0 148,33 0
547. Hais Petr JKM bowling P165 1 0 148,08 0
548. Štícha Bohumil P165 1 0 144,00 0
549. Samek Karel P165 1 0 140,79 0
550. Rychterová Anna P165 1 0 138,17 0
551. Dvořáček Ladislav P165 1 0 131,00 0
552. Preisner Jakub P165 1 0 127,33 0
553. Lacko Josef P165 1 0 123,33 0
554. Syrová Anna P165 1 0 112,00 0

Dnes se hraje

Mistrovství regionů 2021
Xbowling Prosek
Mistrovství regionů 2021
Xbowling ValMez
Mistrovství regionů 2021
Xbowling Tišnov
Mistrovství regionů 2021
Bowling Třemošná
Mistrovství regionů 2021
Campus Bowling

Zítra se hraje

Mistrovství regionů 2021
Xbowling Prosek
Mistrovství regionů 2021
Xbowling ValMez
Mistrovství regionů 2021
Xbowling Tišnov
Mistrovství regionů 2021
Bowling Třemošná
Mistrovství regionů 2021
Klíše

Krátké zprávy

22.09.2021 v 14:23

Otevřena obsazovačka na 2. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Praze .

17.09.2021 v 19:06

Eliška Krummerová získává stříbro na EYC 2021.

16.09.2021 v 08:41

STK zrušila baráž o Juniorskou Extraligu

08.09.2021 v 15:04

Zveřejněn článek o Juniorské lize 2021/2022

07.09.2021 v 13:46

Otevřeny účastnické obsazovačky na Storm juniorskou Extraligu.

Galerie

Uher Jaroslav
ProBowling Hustopeče
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2021/22

Vrážel Jiří st.
SKBC Račice
Vrážel Jiří st.

Vrážel Jiří st.

SKBC Račice

Nejlepší hráč kategorie P190 a nejlepší senior, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Foťko Matěj
bez klubové příslušnosti
Foťko Matěj

Foťko Matěj

bez klubové příslušnosti

Nejleší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura