Sportovní žebříček ČBA

září25

P. Příjmení a jméno Klub H. Max Min Průměr
1. Jelínek Lukáš Xbowling club 166 299 151 215,08
2. Lorenc Jaroslav expert King Pins 156 299 131 214,26
3. Macek Jan Xbowling club 81 286 119 210,11
4. Kotrla Ondřej ProBowling Hustopeče 12 268 140 205,67
5. Mlynář Ondřej Xbowling club 102 277 149 204,54
6. Uhlíř Jiří st. BC Budějce 20 268 150 202,10
7. Ivanciv Petr BC BLACK RIDERS, o.s. 8 243 172 201,50
8. Talpa Marek expert King Pins 21 245 133 200,86
9. Vondráček Adam BC Bowlingzone 57 258 146 197,98
10. Barak David ProBowling Hustopeče 42 258 142 196,52
11. Janovský Michal BC BLACK RIDERS, o.s. 44 245 123 196,18
12. Tříska Jan Bowland Olomouc 122 300 111 195,98
13. Pořízka Vojtěch Lasco 7 234 169 195,86
14. Černák Ondřej 7 216 156 195,57
15. Görg Martin BC Bowlingzone 104 276 144 195,49
16. Spáčil Jan st. Bowland Olomouc 25 237 137 195,28
17. Homola Lukáš BC Most 161 267 133 195,27
18. Klein David 53 268 148 195,15
19. Harbáček Petr expert King Pins 39 270 138 195,13
20. Uher Radovan ProBowling Hustopeče 92 267 129 194,55
21. Orálek Martin ProBowling Hustopeče 27 258 143 194,52
22. Kolář Jan ml. BC BLACK RIDERS, o.s. 48 297 139 194,46
23. Minář Zdeněk ProBowling Hustopeče 81 258 138 194,38
24. Vlachovič Jakub ProBowling Hustopeče 120 300 129 193,71
25. Kala Rostislav Seniorbowling CZ 18 255 149 193,50
26. Nahodil Antonín BK StrikeLand Junior 12 223 149 193,50
27. Turina Jaroslav BC Bowlingzone 131 266 149 193,11
28. Kinc Denis BC Bowlingzone 99 255 135 192,96
29. Lank Ivan st. BC Bowlingzone 24 300 137 192,92
30. Vojkovský Matěj ProBowling Hustopeče 141 265 131 192,59
31. Bočan Josef 45 248 139 192,53
32. Pour Oldřich 4 203 181 192,50
33. Hladík Karel BDR 63 254 140 192,06
34. Listopad Jan JBN Kutná Hora 21 288 133 192,05
35. Bernášek Stanislav 7 233 155 191,71
36. Uher Jaroslav ProBowling Hustopeče 102 278 118 191,67
37. Heligr Petr BK StrikeLand Junior 7 255 140 191,14
38. Seidl Daniel BC Bowlingzone 126 278 121 191,09
39. Teame Habtegabriel Xbowling club 93 237 145 190,73
40. Hindrák Jiří BC Bowlingzone 179 255 113 190,61
41. Vilášek Stanislav Bowlingový spolek Jadran 14 246 143 190,21
42. Otec Hanzlovská Petra Bowling Rokycany 44 247 136 190,09
43. Robertson Thomas Notaxo, z.s. 75 269 145 189,64
44. Černý Jiří 4 224 165 189,50
45. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. 134 278 113 189,46
46. Hurych Lukáš BC Most 28 245 148 189,43
47. Stříbrný Vladimír BK Jablonec 19 239 129 189,32
48. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče 52 258 150 189,19
49. Čepelák Jan BC Most 27 268 130 189,19
50. Čermák Pavel expert King Pins 141 265 118 188,95
51. Vrážel Jiří st. SKBC Račice 121 270 118 188,88
52. Salaquarda Tadeáš Bowland Olomouc 46 254 130 188,78
53. Erben Roman Xbowling club 69 273 133 188,71
54. Dvořák Roman BC Bowlingzone 70 243 135 188,69
55. Schindler Radek Bowlingový spolek Jadran 31 225 124 188,61
56. Zywczok Tadeáš BC Tábor 7 209 158 188,43
57. Heligr Štěpán BK StrikeLand Junior 5 228 171 188,40
58. Tóth Vojtěch 16 229 154 188,38
59. Indra Martin 31 248 144 188,16
60. Švec Ladislav Xbowling club 121 267 121 188,16
61. Šamšová Alena 19 226 168 187,89
62. Matějka Antonín 109 245 123 187,83
63. Vrabec Tomáš ProBowling Hustopeče 15 229 150 187,80
64. Kubín Filip 7 241 154 187,71
65. Ďaďo Ján Notaxo, z.s. 59 244 135 187,66
66. Chytil Lukáš Xbowling Tišnov 41 296 114 187,56
67. Šimánek Ladislav Notaxo, z.s. 98 270 131 187,53
68. Rác Václav Xbowling club 202 279 115 187,51
69. Rálek Robert 8 229 156 186,75
70. Klepáček Adolf 22 227 159 186,59
71. Roubalík Petr CNC Produkt Ostrava 7 223 158 186,57
72. Bílek Tomáš BC Tábor 14 234 136 186,50
73. Maňásek Jaroslav 14 224 142 186,36
74. Liebich Tomáš Xbowling club 194 269 111 186,29
75. Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior 15 240 135 186,27
76. Colon Josef 113 254 123 186,19
77. Havrilec Petr 7 207 171 186,14
78. Kordulík Václav ml. BK StrikeLand Junior 44 258 120 186,07
79. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 93 256 138 186,05
80. Klusáčková Dana Bowlingový spolek Jadran 7 223 162 185,86
81. Tesař František BC Bowlingzone 73 267 144 185,74
82. Lang David Car Citon Olomouc 87 276 129 185,69
83. Tabačko Martin BC Bowlingzone 59 256 128 185,68
84. Zedník Miroslav 9 228 135 185,67
85. Mlynář Marek JBN Kutná Hora 35 265 124 185,66
86. Michal Ondřej BC Falk 67 247 108 185,60
87. Šic Michal BC TRIM Pardubice 13 227 150 185,54
88. Vinklárek Pavel Bowland Olomouc 24 218 157 185,17
89. Tichý Tomáš Bowland Olomouc 18 236 138 185,11
90. Škrabal Marek BDR 26 243 121 184,96
91. Hasoň Jiří Bowling Blansko, z.s. 20 235 137 184,85
92. Pazděra Jaroslav Bowlingový spolek Jadran 9 204 159 184,78
93. Kosiec Zbigniew 8 209 165 184,75
94. Krummerová Eliška Tacl Letohrad 106 257 137 184,53
95. Brož Dominik BC Bowlingzone 6 215 131 184,50
96. Gurgul Lukáš Xbowling club 37 257 114 184,19
97. Šlechtová Sylva I. BK Kings Hradec Králové 16 213 148 184,19
98. Uhlíř Jiří ml. BC Tábor 39 235 118 184,15
99. Šťasta Radek ProBowling Hustopeče 8 215 138 184,13
100. Fojtíková Ivana 68 248 139 184,10
101. Koráb Jan Tacl Letohrad 14 216 149 184,00
102. Beran Jiří ml. Strike Řevnice 38 268 138 183,71
103. Nejezchleba Stanislav 33 238 138 183,67
104. Fidra Jan BC Bowlingzone 103 257 135 183,34
105. Kratochvíl Dominik BC Bowlingzone 47 269 111 183,11
106. Mička Daniel Strike Řevnice 103 242 126 182,66
107. Cuc Radek Bowland Olomouc 2 192 173 182,50
108. Herman Jan Xbowling club 5 223 136 182,40
109. Kuchta Pavel BC Bowlingzone 18 234 147 182,28
110. Straková Irena Strike Řevnice 158 279 109 182,27
111. Plešingerová Jana Seniorbowling CZ 9 225 136 182,11
112. Grunda Daniel Bowland Olomouc 83 244 128 182,01
113. Minařík Radek Bowland Olomouc 13 229 142 182,00
114. Klusáček Jiří Bowlingový spolek Jadran 7 205 156 182,00
115. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 104 235 139 181,90
116. König Antonín Car Citon Olomouc 78 244 127 181,73
117. Vacek Jaroslav Bowling Hluboká 18 224 147 181,72
118. Vacek Tomáš Bowling Hluboká 127 258 101 181,56
119. Bittala Petr Seniorbowling CZ 6 210 157 181,50
120. Široký Martin Xbowling club 54 248 132 181,41
121. Janošcová Kateřina SK Skivelo 111 244 102 181,41
122. Morávek Jaroslav Tacl Letohrad 11 244 147 181,36
123. Mach Libor 113 238 113 181,17
124. Plechata Tomáš expert King Pins 14 230 126 181,14
125. Beštová Kateřina expert King Pins 179 279 104 181,02
126. Burianová Eva ProBowling Hustopeče 40 225 145 180,93
127. Konečný Pavel Tacl Letohrad 25 246 125 180,88
128. Schiner Daniel Bowland Olomouc 7 245 146 180,86
129. Janusz Radim Bowland Olomouc 26 219 137 180,85
130. Skalický Pavel 6 219 159 180,83
131. Klečka Jiří 70 228 113 180,59
132. Petáková Anna expert King Pins 12 209 146 180,33
133. Stupka Jan 12 234 145 180,17
134. Hoschna Jan BDR 71 244 126 180,11
135. Jarovský Albert 69 231 142 180,01
136. Šteffek Milan st. 4 201 167 180,00
137. Trča Pavel Bowling Hluboká 28 234 113 179,71
138. Lebeda Pavel 6 224 139 179,67
139. Kováč Ondřej BC Budějce 52 232 126 179,60
140. Kubát Jiří st. 8 212 138 179,50
141. Koráb Pavel Tacl Letohrad 29 229 138 179,48
142. Veselý MIlan 5 190 163 179,40
143. Navrátil Lubomír ml. Xbowling Tišnov 23 237 147 179,39
144. Frydrych Tomáš Bowland Olomouc 11 221 138 179,36
145. Podzemný Jakub 6 242 137 179,33
146. Vopička Karel Strike Řevnice 71 231 106 179,25
147. Bajer Karel 6 202 154 179,17
148. Vondráčková Linda BC Bowlingzone 110 245 133 179,16
149. Beneš Michal 33 215 133 179,15
150. Juřena Jan Bowland Olomouc 18 211 141 179,06
151. Vaněčková Dagmar 7 202 142 178,86
152. Čížek Daniel Xbowling club 51 256 122 178,84
153. Rábek Erik BC Budějce 37 237 124 178,78
154. Horčička Lumír 4 181 175 178,75
155. Seidl Michal 14 215 150 178,71
156. Nosek Richard BC BLACK RIDERS, o.s. 107 244 127 178,71
157. Prekop Ondřej BC Bowlingzone 84 239 121 178,64
158. Vohryzka Jaromír I. PSKN 30 210 143 178,57
159. Plánička Vojtěch BK KLÍŠE 9 203 137 178,33
160. Drábek Aleš Notaxo, z.s. 99 247 130 178,22
161. Severa Tomáš Tacl Letohrad 14 212 156 178,21
162. Kovařík Dušan 40 221 146 178,00
163. Demuth Filip BC Most 23 232 128 178,00
164. Cholasta Ondřej 6 205 147 178,00
165. Stromšíková Anna 27 222 143 177,96
166. Váchová Věra BT Pitch a Ball 17 214 141 177,88
167. Schůt Ladislav 8 223 154 177,88
168. Stříbrský Václav 7 201 152 177,71
169. Drtil Lukáš Bowland Olomouc 7 192 151 177,71
170. Homola Pavel Xbowling Tišnov 22 216 127 177,64
171. Nováček Josef Bowling Hluboká 9 204 140 177,56
172. Kunt Luboš st. 14 223 122 177,50
173. Horňák Vladimír 44 266 134 177,41
174. Loučka Michal 5 202 159 177,40
175. Hasník Vít 60 243 114 177,32
176. Jirásek Filip Strike Řevnice 7 207 148 177,00
177. Barinec Petr 6 203 145 177,00
178. Procházka Aleš JČ Bowling Hluboká 12 200 147 176,83
179. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. 103 280 111 176,71
180. Víšek Petr BK Jablonec 19 215 116 176,53
181. Vacík Matěj JKM bowling 37 244 111 176,43
182. Valošek Tomáš Bowlingový spolek Jadran 31 236 124 176,39
183. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. 106 224 130 176,28
184. Staněk Libor 48 239 123 176,17
185. Malurek Václav 6 213 142 176,00
186. Kudělková Andrea 8 203 149 175,88
187. Mihulka Josef 30 225 133 175,73
188. Urban Tomáš PCE 12 205 153 175,67
189. Turina Tomáš 12 228 138 175,58
190. Jirků Ladislav SKBC Račice 131 266 122 175,58
191. Burian Ivan ProBowling Hustopeče 26 242 143 175,58
192. Křesťan Miroslav 34 241 141 175,56
193. Eliáš Petr st. JČ 6 189 156 175,50
194. Lasovský Michal BC Budějce 18 239 131 175,39
195. Dobiáš Michal Notaxo, z.s. 30 227 129 175,23
196. Timko Dominik BC Bowlingzone 12 235 114 175,00
197. Drahoš Tomáš BC TRIM Pardubice 7 222 134 175,00
198. Fisek Roman 7 193 160 175,00
199. Benáček Lukáš 6 220 145 175,00
200. Suchánek Jan Veteráni MŠSF 69 260 118 174,99
201. Typolt Pavel 40 224 119 174,98
202. Kunc Oto 141 224 122 174,86
203. Chmelař Michal Bowland Olomouc 23 215 110 174,83
204. Stanková Petra Xbowling club 5 213 142 174,80
205. Ruml David 14 241 124 174,79
206. Vondráček Šimon BC Bowlingzone 52 230 108 174,73
207. Lencéš Petr Bowlingjunior Plzeň 11 234 135 174,73
208. Sova Petr Všenorští křižáci 12 245 140 174,67
209. Mráček Petr JKM bowling 12 216 130 174,67
210. Mrocek Miroslav CNC Produkt Ostrava 14 211 144 174,64
211. Šobora Radomír 6 202 149 174,50
212. Novák Robert BC Falk 7 192 161 174,43
213. Pankivová Božena 40 253 122 174,33
214. Semerák Stanislav Notaxo, z.s. 44 266 127 174,27
215. Krňák Pavel BK KLÍŠE 45 230 130 174,24
216. Vacek Pavel BT Pitch a Ball 52 231 117 174,08
217. Horáček Petr Strike Řevnice 109 255 117 174,03
218. Rejč Libor BC Most 18 222 102 173,89
219. Fleischmann Jan st. Seniorbowling CZ 63 236 122 173,81
220. Sovová Alena Notaxo, z.s. 144 227 128 173,70
221. Rain David Notaxo, z.s. 46 233 113 173,67
222. Jeníček Jan BC Most 30 234 114 173,67
223. Mohrmann Pavel 12 213 143 173,67
224. Kaňka Jan 14 241 132 173,64
225. Dvořák Jiří VČ 5 192 148 173,60
226. Vlk Jakub Xbowling club 46 235 124 173,39
227. John Jiří VČ 30 247 122 173,27
228. Jenšovský Roman 24 259 138 173,21
229. Krčma Milan ml. 39 231 116 173,13
230. Mazalová Andrea BC Bowlingzone 216 254 113 173,08
231. Janošec Miroslav ml. SK Skivelo 14 242 118 172,79
232. Čižinský Jaroslav 12 193 129 172,50
233. John Jiří 6 204 148 172,50
234. Florík Petr 24 219 150 172,38
235. Koukal Drahomír 9 196 138 172,33
236. Orság Karel 6 196 151 172,33
237. Bárta Jaroslav 6 194 142 172,33
238. Poprocký Michal Bowland Olomouc 44 233 119 172,30
239. Šimůnek Daniel 18 210 128 172,28
240. Korecký David Notaxo, z.s. 12 225 133 172,17
241. Maléřová Pavlína 66 243 98 172,15
242. Stružka Vít 2 177 167 172,00
243. Frýbortová Marie BC Tábor 21 265 124 171,90
244. Nosková Jitka Xbowling club 90 233 125 171,88
245. Mňačko Matyáš JKM bowling 45 227 124 171,62
246. Šenk Petr 12 208 147 171,50
247. Lexová Sophie Bowling Hluboká 15 225 125 171,47
248. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ 9 214 147 171,44
249. Procházka Robert SASH Bowling 7 189 149 171,43
250. Brokeš Milan 54 222 128 171,20
251. Kadečka Filip 6 229 140 171,17
252. Prokop Milan 7 196 156 171,14
253. Morávek David BC TRIM Pardubice 14 204 131 171,00
254. Munzar Tomáš Lasco 12 223 133 171,00
255. Valenta Daniel 5 187 147 171,00
256. Kolář František Seniorbowling CZ 17 214 134 170,88
257. Maršík Michal 14 225 125 170,71
258. Sedláček Jakub ProBowling Hustopeče 35 227 131 170,63
259. Vojtěchová Markéta Xbowling club 24 225 128 170,46
260. Brychová Eliška BC Bowlingzone 107 233 127 170,38
261. Podrabský David Bowling Blansko, z.s. 8 199 119 170,13
262. Bail Šimon Xbowling club 136 244 125 170,12
263. Štefková Eva Car Citon Olomouc 78 223 122 170,10
264. Gürtler Tomáš JBN Kutná Hora 43 234 107 170,00
265. Harašta Jiří 10 194 142 170,00
266. Hanus Ferdinand BC Bowlingzone 6 218 106 170,00
267. Černík Vojtěch Xbowling club 123 246 110 169,92
268. Soukup Lukáš 20 204 133 169,85
269. Květenský Vítězslav Strike Řevnice 158 224 98 169,78
270. Hanusíková Blanka BC Bowlingzone 12 195 129 169,75
271. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. 51 222 121 169,67
272. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone 117 229 102 169,66
273. Dědič Dalibor BK Zíchov pukls 64 235 85 169,64
274. Janočková Krystyna 42 221 111 169,55
275. Dufková Veronika BDR 24 224 121 169,42
276. Šarišský Jakub 65 244 116 169,35
277. Jirsa Miloš 66 236 114 169,23
278. Paclík Vladimír 18 204 117 169,00
279. Šťovíček Petr 7 187 149 169,00
280. Růta Stanislav 4 197 136 169,00
281. Pleticha Jaroslav st. 1 169 169 169,00
282. Varhaníček Pavel Bowland Olomouc 37 231 125 168,92
283. Nečas František 10 213 117 168,90
284. Štrbák Tomáš Bowland Olomouc 14 234 88 168,86
285. Závladská Svatava BK KLÍŠE 6 198 142 168,83
286. Bednář Vojtěch DDM Kamarád Třemošná 7 219 144 168,71
287. Slach Zbyněk Bowling Hluboká 14 196 132 168,64
288. Babec Adam JKM bowling 49 226 94 168,63
289. Krejchová Věra 9 205 148 168,56
290. Černý František VČ BC Jičín 6 193 146 168,50
291. Lukas David 6 201 145 168,33
292. Manhart Petr 18 218 132 168,22
293. Čižek Jozef BK KLÍŠE 9 208 133 168,22
294. Vácha Jiří 6 199 132 168,17
295. Spodniak Michal 7 216 138 168,14
296. Koumar Miroslav BC Bowlingzone 10 215 133 168,10
297. Drahoš Tomáš SM 6 227 134 168,00
298. Kajzar Tomáš 6 203 130 168,00
299. Stulíková Dagmar 72 243 126 167,83
300. Černý Pavel 14 225 127 167,64
301. Ježek Jan ml. Bowlingový spolek Jadran 17 212 134 167,59
302. Valenta David BC Most 11 221 122 167,36
303. Navrátil Marek ml. Xbowling club 62 236 96 167,27
304. Krch Miroslav BC Tábor 30 214 129 167,27
305. Paračka Andrej Strike Řevnice 44 239 108 167,16
306. Polívka Dalibor BC Tábor 87 255 119 166,87
307. Horník Gustav 14 222 137 166,86
308. Nádvorník Pavel 6 193 116 166,83
309. Gutwirthová Petra Tacl Letohrad 22 201 124 166,73
310. Hřebík Lumír Strike Řevnice 12 188 146 166,67
311. Průcha Michal 7 228 138 166,57
312. Kohlíček Petr 14 189 138 166,43
313. Gutwirth Oto Tacl Letohrad 11 195 131 166,18
314. Tesařová Petra BC Bowlingzone 6 175 144 166,17
315. Soukup Libor BK Zíchov pukls 97 248 110 166,14
316. Ulička Antonín 12 196 139 166,08
317. Štefl Radomír 22 219 126 166,05
318. Tvrzický Milan BC Budějce 16 204 122 166,00
319. Soušek Milan Seniorbowling CZ 9 195 152 166,00
320. Malenda Richard 6 194 134 166,00
321. Musil Matěj 23 225 119 165,91
322. Sýkorová Andrea 90 225 115 165,89
323. Klus František Bowland Olomouc 25 212 133 165,80
324. Brašnová Alena BC Bowlingzone 15 201 122 165,67
325. Štulc Jan SKBC Račice 31 222 112 165,65
326. Prokop Zdeněk 22 217 120 165,64
327. Bula Martin 29 244 109 165,48
328. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. 91 245 115 165,47
329. Motyka Milan Bowland Olomouc 16 211 130 165,44
330. Palečková Martina 24 239 113 165,04
331. Šibil Miroslav BK Zíchov pukls 12 243 111 165,00
332. Tomášek Petr Tacl Letohrad 23 213 128 164,78
333. Butal Jaroslav st. 59 218 126 164,78
334. Vávra Lukáš 6 183 130 164,67
335. Zachrová Lenka 10 190 131 164,50
336. Krubert Emil 14 214 120 164,43
337. Kopřiva Adam Bowling Blansko, z.s. 36 226 116 164,39
338. Hanušová Dana BC Bowlingzone 6 196 128 164,33
339. Brokeš František st. Seniorbowling CZ 89 223 120 164,27
340. Šemík David 12 228 121 164,25
341. Prokopová Dagmar 63 235 105 164,24
342. Lanč Radek 6 180 136 164,17
343. Vojtíšek Erik 6 178 141 164,00
344. Bejdl René 39 222 116 163,95
345. Gabrhelová Markéta BDR 14 186 142 163,93
346. Parkan Miloš 42 222 127 163,88
347. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club 132 273 104 163,83
348. Stulík Jiří Seniorbowling CZ 45 242 118 163,78
349. Krejčová Danuše 9 181 143 163,78
350. Hasníková Martina CNC Produkt Ostrava 7 190 115 163,71
351. Ondrejec Petr 14 197 115 163,57
352. Bittersmann Milan Strike Řevnice 11 202 123 163,55
353. Mach František 6 202 137 163,50
354. Mračko Tomáš Notaxo, z.s. 50 225 119 163,38
355. Vavrla Zdeněk 18 212 129 163,28
356. Bílek Miroslav 76 232 116 162,99
357. Hejdučková Kateřina st. 24 214 123 162,88
358. Mareš Michal BC Tábor 52 219 114 162,85
359. Hojdarová Marie BC Most 13 211 129 162,85
360. Šilar Miroslav Henry grill 10 204 137 162,70
361. Homola Ladislav BC Most 50 208 111 162,62
362. Suchý Martin DDM Kamarád Třemošná 7 194 125 162,57
363. Leiske Petr 26 223 107 162,54
364. Osička Antonín 9 193 118 162,44
365. Heřmánková Blanka BC Tábor 12 192 141 162,08
366. Mojka David JKM bowling 37 234 112 161,81
367. Seifert Filip 4 204 100 161,75
368. Bobek Vlastimil Seniorbowling CZ 48 223 115 161,71
369. Sejkora Miroslav 9 181 135 161,67
370. Horák Ludvík Strike Řevnice 6 232 91 161,67
371. Košatová Renáta 12 226 135 161,50
372. Leskovjanský Martin 6 209 115 161,50
373. Pospíšilová Veronika Xbowling club 8 203 124 161,13
374. Havlíček Zdeněk st. 48 224 116 161,10
375. Rýdel Jan Lasco 14 192 126 161,07
376. Krauskopf Josef Bowling Hluboká 20 204 114 161,05
377. Slezák Luboš Strike Řevnice 84 236 107 161,00
378. Marek Luboš 16 220 105 161,00
379. Helešic Tomáš 6 201 123 161,00
380. Hrazdírová Lucie Bowling Blansko, z.s. 66 244 110 160,85
381. Vokrojová Marie BC Falk 6 199 124 160,83
382. Sovová Ivana - JČ 44 200 113 160,82
383. Flieger David BK KLÍŠE 38 231 116 160,71
384. Knap Miroslav ml. Tacl Letohrad 3 182 128 160,67
385. Šimůnek Pavel st. 146 245 102 160,60
386. Křižka Filip CNC Produkt Ostrava 14 192 133 160,50
387. Kubík František ml. BK StrikeLand Junior 7 183 145 160,43
388. Hargašová Nikola Bowland Olomouc 12 200 123 160,42
389. Černíková Karolína expert King Pins 142 235 109 160,41
390. Beran Jiří st. Strike Řevnice 15 201 124 160,27
391. Semeráková Monika 9 194 119 160,00
392. Kuželová Lenka 7 175 141 160,00
393. Sova Petr st. 48 223 98 159,38
394. Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran 29 202 122 158,90
395. Hrubý Martin ml. 6 178 146 158,67
396. Mucha Robin 3 175 145 158,67
397. Malcová Gabriela Notaxo, z.s. 57 217 101 158,56
398. Dvořáková Lenka BC Bowlingzone 26 247 124 158,54
399. Šťovíčková Dana SASH Bowling 14 181 123 158,50
400. Iwazawa Ema JKM bowling 31 197 124 158,26
401. Štafa Pavel 59 230 91 158,25
402. Křížek Martin S-centrum Děčín 4 198 142 158,25
403. Brokešová Anna Seniorbowling CZ 78 210 107 158,15
404. Stříbrský Václav Xbowling club 10 186 124 157,90
405. Síbrt Ivan Lasco 3 186 121 157,67
406. Kašáková Hana SASH Bowling 7 184 126 157,57
407. Dutka Miroslav 23 196 102 157,52
408. Nechvátal Stanislav 8 195 102 157,50
409. Jindřišek Milan BC Bowlingzone 53 208 128 157,49
410. Borek Jiří 6 181 139 157,33
411. Mlynář Eduard 12 183 136 157,17
412. Borková Lucie 6 165 151 157,17
413. Nejezchleba Daniel 19 184 127 157,16
414. Kassas Abdul BK KLÍŠE 24 211 108 157,08
415. Klepáček Mašková Yvona 18 202 121 157,06
416. Fufalko Mykola 6 166 133 156,67
417. Bešík Josef st. Seniorbowling CZ 18 193 98 156,61
418. Hojdar Josef ml. BC Most 13 193 113 156,54
419. Henzl Petr SKB Boskovice 24 203 114 156,38
420. Zach Petr st. 6 223 127 156,17
421. Voral Luboš 6 182 109 156,17
422. Nováková Iva Xbowling club 56 215 115 156,13
423. Čikeš Milan 65 214 102 156,12
424. Schönová Jana 47 192 97 156,11
425. Germář Milan 5 177 135 156,00
426. Martan Jan BK Zíchov pukls 7 177 136 155,86
427. Mourek Tomáš Bowlingjunior Plzeň 7 193 138 155,71
428. Vais Patrik Bowling Blansko, z.s. 19 232 121 155,58
429. Štícha Bohumil 22 211 122 155,50
430. Šolc Miloslav 6 204 115 155,50
431. Korecký Michal 59 228 112 155,42
432. Guič Boris BT Pitch a Ball 49 204 101 155,37
433. Frýbort Otakar BC Tábor 9 204 124 155,22
434. Vondra Josef ml. 6 192 128 155,17
435. Hurková Ivana SASH Bowling 14 186 112 155,14
436. Poruba Jan I. BK Kings Hradec Králové 6 170 123 155,00
437. Krčma Milan st. 5 172 124 155,00
438. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF 57 225 114 154,93
439. Hais Petr JKM bowling 21 201 112 154,81
440. Sůva Jan I. PSKN 18 203 107 154,78
441. Brokešová Viktorie BC Bowlingzone 82 210 108 154,48
442. Strejcová Tereza DDM Symfonie 74 225 98 154,45
443. Svák David Bowland Olomouc 23 208 113 154,35
444. Štěpánek Martin Tacl Letohrad 17 200 123 154,29
445. Prorok Michal BC TRIM Pardubice 27 190 112 154,19
446. Vlček Josef 114 203 112 154,18
447. Enders Walter Seniorbowling CZ 6 185 120 154,00
448. Biskupová Martina 6 175 141 154,00
449. Staněk Miroslav 14 218 132 153,86
450. Sova Petr ml. 39 208 107 153,56
451. Vlčková Kateřina 6 172 139 153,50
452. Janeček Václav 14 186 128 153,36
453. Hrazdíra Jan Bowling Blansko, z.s. 52 235 102 153,10
454. Valíček Petr 6 196 137 153,00
455. Pláničková Zdenka BK KLÍŠE 6 196 111 152,83
456. Engelman Stanislav 7 176 136 152,57
457. Tejkl Martin 23 203 116 152,57
458. Bočanová Ivana 17 182 118 152,29
459. Zelinková Irena 6 169 127 151,83
460. Zdeňková Denisa BC Tábor 21 229 110 151,67
461. Mička Petr 5 179 130 151,60
462. Menclová Otýlie 12 190 110 151,58
463. Weber Zdeněk BC Falk 7 179 109 151,14
464. Sopková Irena 65 247 111 150,98
465. Endersová Alena Seniorbowling CZ 6 165 134 150,83
466. Jiránek Filip Xbowling club 33 196 105 150,61
467. Černíková Michaela Xbowling club 97 235 81 150,42
468. Stojanov Jakub Bowling Blansko, z.s. 34 216 119 150,41
469. Juráčková Mína JKM bowling 21 202 109 150,38
470. Lencová Anežka 35 188 107 150,26
471. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ 12 223 108 150,17
472. Švácha Jan 7 166 136 150,00
473. Bulová Eliška 3 166 127 150,00
474. Růžička Karel 3 157 144 150,00
475. Malec Jaromír ml. Notaxo, z.s. 15 202 108 149,80
476. Paleček Petr 24 204 92 149,75
477. Kleiman Martin 18 200 111 149,67
478. Dohnálek Pavel st. BC Bowlingzone 6 180 126 149,50
479. Kopřiva Milan 11 200 106 149,45
480. Konečný Jiří 6 169 114 149,33
481. Brokešová Annabel BC Bowlingzone 60 204 89 149,22
482. Smilowski Daniel 6 182 129 148,83
483. Kotlant Tomáš 4 167 139 148,50
484. Chvojka Milan 4 167 136 148,50
485. Valíčková Beata 6 182 128 148,33
486. Řebík Jakub Bowling Hluboká 7 159 133 148,29
487. Šoleová Petra JKM bowling 5 204 109 148,20
488. Harvánek Petr 24 183 111 148,13
489. John Denis BC Most 6 185 129 148,00
490. Větrovský Jaromír BC Rabbits Praha 6 168 129 147,83
491. Vítková Adéla ProBowling Hustopeče 4 167 135 147,75
492. Plas Michal 7 169 127 147,57
493. Antalík Ivan 21 199 104 147,52
494. Marouš Martin I. PSKN 24 199 92 147,50
495. Soukup Richard 2 160 135 147,50
496. Konečná Marie 6 182 111 147,17
497. Pisinger Miroslav 24 190 108 146,75
498. Soukupová Dana Seniorbowling CZ 35 184 103 146,49
499. Honomichlová Martina Bowlingjunior Plzeň 59 220 103 146,05
500. Schön Viktor st. 72 204 93 145,99
501. Hladíková Marie 6 163 117 145,83
502. Krňáková Šárka BK KLÍŠE 51 206 83 145,76
503. Lešetický Jan Lasco 13 201 97 145,69
504. Bojdová Nathalie ProBowling Hustopeče 30 202 107 145,23
505. Egert Jiří BC Rabbits Praha 48 210 87 144,96
506. Macke Matyáš JKM bowling 18 184 122 144,78
507. Mohrmannová Marcela 10 198 99 144,70
508. Zapletalová Jiřina 12 194 98 144,42
509. Baborský Milan Bowling Hluboká 7 170 123 144,14
510. Čapek Jakub ProBowling Hustopeče 6 172 120 144,00
511. Marek Jakub 95 202 81 143,49
512. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone 28 198 118 143,46
513. Spáčil Jan ml. Bowland Olomouc 18 190 98 143,39
514. Štěrba Marek Bowling Blansko, z.s. 19 182 115 143,11
515. Blaha Lukáš Bowland Olomouc 25 189 80 142,88
516. Trojek Ondřej 6 154 131 142,83
517. Průša David BC Bowlingzone 25 180 110 142,76
518. Tomášková Dagmar Tacl Letohrad 10 176 107 142,70
519. Faitová Iveta 6 181 123 142,67
520. Dočkalová Tina Tacl Letohrad 9 189 105 142,56
521. Gruncl Josef SK Tyflosport 24 177 85 142,42
522. Brázda Bohumil 11 183 110 142,36
523. Málková Lenka JKM bowling 45 198 92 142,29
524. Minnakhmetov Albert Bowling Hluboká 7 202 105 142,29
525. Hanusová Elena BC Bowlingzone 13 183 87 142,23
526. Deák Bohumil Bowland Olomouc 2 159 125 142,00
527. Šatný Kristián Bowlingový spolek Jadran 6 161 121 141,83
528. Kučera Josef 6 159 117 141,50
529. Krauskopf Daniel Bowling Hluboká 4 159 113 141,50
530. Láník Igor SKB Boskovice 12 179 107 141,42
531. Zmijka Filip Bowlingový spolek Jadran 6 174 105 141,17
532. Volek Mikuláš BC Tábor 9 165 113 141,11
533. Staněk David 12 173 105 141,08
534. Zelinka Jiří 6 179 110 140,50
535. Meluzinová Adéla ProBowling Hustopeče 4 156 118 140,50
536. Švarc Vítěslav 14 186 83 140,43
537. Bora František 42 220 93 140,40
538. Ondriáš Daniel 4 161 120 139,00
539. Matoušková Hana 66 190 93 138,94
540. Hasoň Jakub Bowling Blansko, z.s. 11 174 94 138,73
541. Hřivna Patrik 3 147 128 138,67
542. Podlahová Šárka Bowling Hluboká 7 163 113 138,14
543. Dvořák Tomáš 4 154 132 137,75
544. Orságová Anna Marie Bowlingový spolek Jadran 14 181 105 137,57
545. Spilka František BC Tábor 9 183 109 136,67
546. Žáčková Pavla Xbowling club 51 192 82 136,53
547. Musilová Anna ProBowling Hustopeče 6 162 126 136,33
548. Chládková Hana 6 147 121 135,17
549. Adamec Petr 6 151 109 135,00
550. Karbusický Zbyněk 6 155 120 134,67
551. Muránsky Daniel Xbowling club 26 173 98 134,58
552. Tenorová Sabina ProBowling Hustopeče 6 168 119 133,67
553. Hrnčíř Luděk 6 149 116 133,67
554. Chrpa Jindřich I. PSKN 12 154 116 133,50
555. Horák Samuel ProBowling Hustopeče 4 169 112 133,25
556. Vítovec David Bowlingjunior Plzeň 6 174 91 132,83
557. Spilková Helena 3 160 105 132,67
558. Vondráček Robin BC Bowlingzone 18 178 97 130,67
559. Halouzka Tomáš Xbowling Tišnov 6 168 99 130,67
560. Míka Miroslav BC Falk 12 165 104 130,50
561. Rácová Julie Xbowling club 87 213 80 130,25
562. Petr Vladimír JKM bowling 6 144 112 129,50
563. Zajíček Adam Bowlingjunior Plzeň 5 147 101 128,20
564. Míka Adam Bowlingjunior Plzeň 11 168 87 127,27
565. Štěpánek Michal 12 159 89 126,67
566. Lesnerová Viktorie ProBowling Hustopeče 6 155 105 125,83
567. Vojkovský Ondřej Bowland Olomouc 4 137 98 125,75
568. Kučerová Natálie BC Bowlingzone 6 175 93 124,83
569. Winklerová Sára ProBowling Hustopeče 6 143 106 124,83
570. Findejs Robin Bowlingjunior Plzeň 6 140 113 124,50
571. Janovský Zdeněk 17 191 92 124,47
572. Kopřiva Daniel Bowling Blansko, z.s. 16 161 91 123,00
573. Malík Jakub ProBowling Hustopeče 4 161 101 122,50
574. Haxa Adam ProBowling Hustopeče 4 146 107 122,50
575. Otec Jan Bowling Rokycany 4 138 109 121,50
576. Kičmer Vojtěch Bowlingový spolek Jadran 6 146 105 120,33
577. Sekowská Beatrica JKM bowling 12 141 98 120,17
578. Dobešová Denisa ProBowling Hustopeče 6 130 103 120,00
579. Kala Stanislav Bowling Blansko, z.s. 4 141 102 119,00
580. Limburský Samuel JKM bowling 6 185 91 118,50
581. Knapík Filip 4 154 91 118,50
582. Mimrová Linda 6 149 100 116,67
583. Cihelka Jan 4 124 97 114,50
584. Raev Samuel Bowlingový spolek Jadran 4 119 106 113,50
585. Mlynář Filip 4 119 104 113,25
586. Doležal Jakub BC Tábor 9 149 65 111,33
587. Škrabánek Oskar JKM bowling 6 143 83 111,00
588. Honomichl Jakub 6 136 82 110,83
589. Peroutka Václav JKM bowling 4 141 83 110,75
590. Robošová Klára ProBowling Hustopeče 4 115 102 108,50
591. Tůma Oliver JKM bowling 4 145 78 108,00
592. Komárek Šimon ProBowling Hustopeče 4 116 89 105,75
593. Wanka Matyáš Bowlingjunior Plzeň 10 127 87 104,80
594. Vaindl Jakub Bowling Rokycany 4 124 87 104,00
595. Bojdová Anna ProBowling Hustopeče 4 117 91 102,75
596. Rak Tadeáš BC Most 4 113 83 101,50
597. Krauskopf Josef ml. Bowling Hluboká 10 130 74 100,10
598. Haxová Kateřina ProBowling Hustopeče 4 108 92 99,50
599. Limburský Gabriel JKM bowling 4 133 69 90,50
600. Stuchlík Adam Bowling Blansko, z.s. 4 104 69 89,50
601. Zajíčková Zuzana Bowlingjunior Plzeň 3 101 77 88,67
602. Kašparová Anežka DDM Symfonie 4 129 65 86,75
603. Václavíková Natálie JKM bowling 4 97 77 83,75
604. Haisová Nicole JKM bowling 4 100 67 82,25
605. Kotouček Vojtěch ProBowling Hustopeče 4 114 65 81,75
606. Otcová Amélie Bowling Rokycany 4 91 67 75,25
607. Fajkus Patrik Bowlingový spolek Jadran 4 85 49 75,25

Dnes se hraje

Mistrovství regionů 2021
Xbowling Prosek
Mistrovství regionů 2021
Xbowling ValMez
Mistrovství regionů 2021
Xbowling Tišnov
Mistrovství regionů 2021
Bowling Třemošná
Mistrovství regionů 2021
Campus Bowling

Zítra se hraje

Mistrovství regionů 2021
Xbowling Prosek
Mistrovství regionů 2021
Xbowling ValMez
Mistrovství regionů 2021
Xbowling Tišnov
Mistrovství regionů 2021
Bowling Třemošná
Mistrovství regionů 2021
Klíše

Krátké zprávy

22.09.2021 v 14:23

Otevřena obsazovačka na 2. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Praze .

17.09.2021 v 19:06

Eliška Krummerová získává stříbro na EYC 2021.

16.09.2021 v 08:41

STK zrušila baráž o Juniorskou Extraligu

08.09.2021 v 15:04

Zveřejněn článek o Juniorské lize 2021/2022

07.09.2021 v 13:46

Otevřeny účastnické obsazovačky na Storm juniorskou Extraligu.

Galerie

Uher Jaroslav
ProBowling Hustopeče
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2021/22

Vrážel Jiří st.
SKBC Račice
Vrážel Jiří st.

Vrážel Jiří st.

SKBC Račice

Nejlepší hráč kategorie P190 a nejlepší senior, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Foťko Matěj
bez klubové příslušnosti
Foťko Matěj

Foťko Matěj

bez klubové příslušnosti

Nejleší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura