Bodovací žebříček, ročník 2019 - 2020

únor25

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Straková Irena STRIKE P190 4 85 77 52 184,84 214
2. Colon Josef P190 10 87 72 44 176,41 203
3. Prokop Zdeněk P165 3 100 79 19 174,10 198
4. Rác Václav Xbowling club 3 91 87 12 193,52 190
5. Mazalová Andrea Bowlingzone Pardubice P190 3 95 59 25 173,42 179
6. Matějka Antonín P190 10 96 42 38 180,18 176
7. Jelínek Lukáš Xbowling club 2 88 86 210,61 174
8. Čermák Pavel expert King Pins 2 97 70 193,43 167
9. Homola Lukáš BC Most 2 92 71 196,71 163
10. Beštová Kateřina expert King Pins 2 99 63 199,00 162
11. Schön Viktor st. Family S P165 6 66 51 42 165,38 159
12. Vacek Pavel Pitch a Ball P190 3 84 72 2 188,59 158
13. Jirsa Miloš P190 4 90 35 31 169,48 156
14. Tětek Petr BC Hluboká P190 4 82 51 20 173,06 153
15. Flieger David BK Klíše P165 3 55 52 45 182,17 152
16. Petáková Anna expert King Pins 2 75 74 182,33 149
17. Květenský Vítězslav STRIKE P190 5 76 46 24 173,60 146
18. Včeliš Michal 3 83 31 29 214,97 143
19. Prokopová Dagmar P165 3 73 55 13 162,00 141
20. Slavíková Kateřina P190 4 94 23 23 178,24 140
21. Malec Jaromír st. BT Notaxo P190 3 56 47 31 184,50 134
22. Polívka Dalibor BC Tábor P190 3 84 26 22 180,12 132
23. Malcová Gabriela BT Notaxo P190 5 53 46 33 171,80 132
24. Paračka Andrej Big Lebowski abides P190 6 73 40 18 174,61 131
25. Bobek Vlastimil BC Budějce P190 4 98 18 14 176,29 130
26. Krňák Pavel BK Klíše 2 78 50 196,87 128
27. Hindrák Jiří Bowlingzone Pardubice 2 89 38 185,72 127
28. Havlíček Zdeněk st. Seniorbowling CZ P190 4 49 49 28 183,81 126
29. Kunc Oto P190 4 93 16 15 167,88 124
30. Slezák Luboš STRIKE P190 4 47 39 37 176,10 123
31. Tětková Lenka P165 4 80 23 20 158,11 123
32. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 2 85 36 181,93 121
33. Šimůnek Pavel st. P190 3 67 48 6 172,96 121
34. Hradil Vavřinec Xbowling club P190 2 76 39 181,44 115
35. Sýkorová Andrea P190 2 80 35 176,00 115
36. Kassas Abdul BK Klíše P165 3 69 25 17 167,71 111
37. Teame Habtegabriel Xbowling club P190 2 81 29 186,42 110
38. Palas Martin P190 4 47 32 31 110
39. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P190 3 52 50 7 160,31 109
40. Zach Petr st. P190 5 53 29 26 191,63 108
41. Vacík Matěj Bowlingjunior Plzeň P190 2 57 48 174,33 105
42. Obrusník Lukáš P190 3 41 36 28 105
43. Rain David BT Notaxo P190 4 44 34 26 179,69 104
44. Jarovský Albert P190 5 41 37 25 184,38 103
45. Čížek Daniel Xbowling club P190 2 79 24 184,13 103
46. Ondráček Bohuslav KPKO Kladno P190 5 44 32 27 179,82 103
47. Staněk Libor P190 3 75 27 1 170,64 103
48. Bočan Josef Bombers 2 59 43 179,17 102
49. Kotjužanský Jiří Kvadrofolio P165 4 48 32 21 101
50. Mach Libor Semtamstrike 2 77 23 180,11 100
51. Nejezchleba Stanislav P190 2 74 25 190,13 99
52. Větrovský Jaroslav STRIKE 2 60 39 186,50 99
53. Sovová Alena BT Notaxo P190 3 86 8 5 169,40 99
54. Horňák Vladimír P190 3 46 29 23 182,45 98
55. Gurgul Lukáš Xbowling club P190 3 38 33 26 97
56. Makovec Jaromír P165 4 39 35 22 153,50 96
57. Horák Ludvík STRIKE P190 2 64 31 177,42 95
58. Mička Daniel STRIKE P190 2 68 26 182,60 94
59. Pitaš Vladimír Bowlingzone Pardubice P190 2 62 32 179,86 94
60. Parkan Miloš P165 2 71 22 159,59 93
61. Kolář Jan st. Black Riders 3 37 30 24 208,33 91
62. Schönová Jana Family S P165 5 58 17 15 162,52 90
63. Nováková Iva Poděbradští tygři P165 2 70 18 155,40 88
64. Stulíková Dagmar Seniorbowling CZ P190 3 68 12 8 151,00 88
65. Sopková Irena P165 2 67 19 154,33 86
66. Soukup Libor Zíchov Pukls P190 2 69 16 170,47 85
67. Kovařík Dušan UBT Kyje 3 40 31 12 189,50 83
68. Čižinský Jaroslav Tullamore Dew P190 1 83 173,67 83
69. Lorenc Jaroslav expert King Pins 1 82 224,22 82
70. Šimůnek Daniel P190 2 64 18 176,71 82
71. Vokrojová Marie BC Falk P190 1 81 182,33 81
72. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 3 62 15 4 161,06 81
73. Vrba Petr PH P190 4 37 22 22 81
74. Heligr Ondřej Strikeland Junior 2 48 32 211,29 80
75. Maňásek Jaroslav P190 2 45 35 186,60 80
76. Bešík Josef st. Seniorbowling CZ P190 2 54 26 175,21 80
77. Sova Petr ml. P165 2 66 14 164,22 80
78. Korecký Michal P165 5 28 26 24 170,21 78
79. Černá Pavla 1. PSKN Praha P190 1 78 169,22 78
80. Krňáková Šárka BK Klíše P190 2 44 33 159,89 77
81. Hora Jiří P190 2 45 30 186,07 75
82. Skalický Pavel BLK Jablonec 2 45 29 175,17 74
83. Kvasnička Ondřej BT Notaxo P190 3 27 26 20 199,54 73
84. Nahodil Antonín P190 2 38 34 191,10 72
85. Butal Jaroslav st. P190 2 47 24 186,43 71
86. Dvořáček David P190 3 28 26 17 71
87. Forman Jiří P190 2 36 33 166,57 69
88. Švec Ladislav BT Notaxo 3 42 24 1 183,00 67
89. Sova Petr Všenorští křižáci P190 1 65 199,11 65
90. Kordulík Václav ml. P190 2 35 30 181,57 65
91. Breindlová Anna BK Klíše P190 2 34 31 170,29 65
92. Horáček Petr P190 1 65 163,33 65
93. Větrovský Jaromír Rabbits Praha P165 2 34 31 157,92 65
94. Liebich Tomáš Xbowling club P190 2 44 20 178,08 64
95. Klečka Jiří P190 1 63 178,67 63
96. Včeliš Jaroslav P165 3 31 17 15 161,08 63
97. Růžek Jan SASH 1 61 199,33 61
98. Javůrek Pavel P165 2 36 25 181,50 61
99. Guič Boris Pitch a Ball P165 1 61 170,17 61
100. Kouba Václav P190 3 40 12 9 169,00 61
101. Bočanová Ivana SBL Lucerna P165 2 32 29 150,83 61
102. Ondrejec Petr P190 2 34 27 61
103. Nosek Richard Black Riders P190 1 60 174,00 60
104. Culková Olga P190 2 39 21 156,83 60
105. Šípek Karel Elephant B.T P190 2 50 10 148,75 60
106. Pospíšil Jan st. P190 2 30 29 185,50 59
107. Kocůr Jaroslav P165 2 43 16 171,10 59
108. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P190 2 40 19 160,00 59
109. Diviš Pavel Matrixx Praha P165 2 38 21 157,75 59
110. Jindřich Martin P190 2 30 29 59
Roth Jan P190 3 35 13 11 59
112. Šimánek Ladislav BT Notaxo P190 1 58 198,33 58
113. Vácha Petr P190 4 24 20 14 165,67 58
114. Černík Vojtěch Xbowling club P190 2 57 1 158,75 58
115. Zlesák Ivan BK Klíše P190 2 35 22 167,57 57
116. Homola Ladislav BC Most P165 2 40 17 166,81 57
117. Kolářová Hana Black Riders P190 3 36 13 8 162,55 57
118. Běhal Jaroslav Olympia Wellness P165 2 31 26 57
119. Fleischmann Jan st. Seniorbowling CZ P190 1 56 194,17 56
120. Vokurka Jaroslav P165 2 32 24 165,55 56
121. Černíková Karolína BK Klíše P165 2 43 13 154,25 56
122. Vaněček Jindřich P190 2 29 26 187,88 55
123. Staněk František P190 3 28 19 8 183,25 55
124. Kafka Pavel Panda Team P165 2 49 6 160,00 55
125. Dědič Dalibor Zíchov Pukls P190 2 41 14 157,67 55
126. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 2 33 22 151,78 55
127. Merva Vladimír Semtamstrike P190 2 45 10 55
128. Bílek Miroslav Semtamstrike P190 2 27 27 165,50 54
129. Hrnčíř Luděk P165 1 54 161,50 54
130. Robertson Thomas BT Notaxo 1 53 177,33 53
131. Čikeš Milan P165 3 22 17 14 160,83 53
132. Závladský Dušan BK Klíše P190 3 26 16 11 157,59 53
133. Filuš Jan P190 2 27 25 184,42 52
134. Frydrych Tomáš Kelímci P190 2 27 25 181,42 52
135. Křížek Martin 1. BKS cen. Děčín P165 2 31 21 167,27 52
136. Janiga Oldřich P190 3 27 16 9 52
137. Jelínek Petr st. JČ P190 2 27 24 175,67 51
138. Dutka Miroslav P165 3 26 18 7 170,25 51
139. Vlček Josef P165 2 46 5 134,17 51
140. Chovanec Marek Elephant B.T P190 1 51 51
141. Krčma Milan st. P190 1 50 50
Drážný Michal P165 2 25 25 50
143. Rábek Erik BC Budějce P190 2 28 21 187,25 49
144. Jindřišek Milan Bowlingzone Pardubice P165 2 29 20 163,50 49
145. Brázda Bohumil P165 5 20 15 14 158,54 49
146. Brandejský Karel 1 49 49
147. Barnet Milan P190 2 27 21 211,00 48
148. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 28 20 194,63 48
149. Kober Ivan P190 5 17 16 15 176,20 48
150. Maňásková Petra P190 1 48 48
Čuřík Matyáš P190 1 48 48
Uhlířová Hana Rabbits Praha P190 3 30 12 6 48
153. Kubík František P190 1 47 187,43 47
154. Závladská Svatava BK Klíše P190 3 27 20 155,59 47
155. Zvěřinová Lenka 1 47 47
156. Bejšovec Jaroslav P190 2 23 23 191,08 46
157. Krubert Emil P190 2 25 21 169,00 46
158. Bora František P165 2 41 5 149,83 46
159. Šimková Dana PH P190 1 46 46
Blažek Lubomír P190 1 46 46
Ozimý Stanislav P190 2 27 19 46
162. Bula Martin P190 2 30 15 154,25 45
163. Valder Sabina P190 1 45 45
164. Bukovjan Radek BC Budějce P190 3 25 17 2 180,35 44
165. Culek Jiří P165 2 30 14 159,67 44
166. Marek Jakub P165 3 38 3 3 146,31 44
167. Jarolík Jan P190 1 44 44
168. Pospíšilová Jitka P190 2 28 15 179,63 43
169. Starý Pavel - JČ Dragouni P190 2 30 13 173,00 43
170. Novák Eduard P165 1 43 172,00 43
171. Kučaba Miroslav BK Klíše P190 2 29 14 149,75 43
172. Kaprálek Petr P165 1 43 43
Saturka Vlastimil P165 1 43 43
Nečas František Semtamstrike P165 2 23 20 43
175. Vaněčková Dagmar P190 2 32 10 196,00 42
176. Martiška Robert P165 2 37 5 169,00 42
177. Enders Richard P190 1 42 164,00 42
178. Jašková Milena Tajfun P190 1 42 42
Mohamed Sherif P165 1 42 42
180. Heligr Petr 1 41 202,80 41
181. Frýbort Otakar BC Tábor P190 2 24 17 174,33 41
182. Květoň Jiří BK Klíše P165 2 22 19 151,75 41
183. Roučka Lukáš P190 2 28 13 150,00 41
184. Mikloška Marek P165 1 41 41
185. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ P190 2 21 19 179,63 40
186. Štafa Pavel P165 2 34 6 157,67 40
187. Brychová Eliška Bowlingzone Pardubice P165 1 40 154,33 40
188. Valder Tomáš P165 1 40 40
Mareš Stanley P190 2 29 11 40
190. Mračko Tomáš P165 2 28 11 175,50 39
191. Svačinová Ivana P190 2 23 16 169,00 39
192. Tvrzický Milan BC Budějce P190 2 24 15 165,20 39
193. Havelka Michal P190 1 39 39
Čulák Miroslav P165 1 39 39
195. Nádvorník Pavel P190 3 18 10 10 176,73 38
196. Straka Marek P165 2 32 6 169,67 38
197. Bulová Eliška P190 2 23 15 151,50 38
198. Haxa Martin P165 1 38 38
199. Heligr Štěpán Strikeland Junior P190 1 37 188,90 37
200. Ruml David P165 3 26 9 2 180,30 37
201. Borovec Jiří P165 4 21 11 5 152,00 37
202. Strejcová Tereza Poděbradští tygři P190 2 30 7 149,33 37
203. Ondráčková Iva P165 3 20 13 4 146,00 37
204. Bílek Ondřej P165 1 37 37
Dvořáček Ladislav P165 1 37 37
206. Vlk Jakub Xbowling club P190 1 36 175,50 36
207. Mottl Karel P190 2 20 16 175,00 36
208. Tuzar Pavel Letenský koule P165 1 36 169,00 36
209. Libenský Tomáš P165 1 36 36
210. Mára Zdeněk KPKO Kladno P190 2 24 11 177,13 35
211. Musil Stanislav P165 1 35 170,17 35
212. Moravčík Juraj P165 1 35 35
213. Orálek Martin Bowland Olomouc 1 34 197,25 34
214. Vlasák Aleš Radava SC P190 1 34 182,00 34
215. Lakomý Jan P190 2 21 13 161,63 34
216. Biskupová Martina P190 2 26 8 156,75 34
217. Hampl Martin P165 2 22 12 34
Fiala Michal P165 1 34 34
Kocián Jiří P165 1 34 34
220. Jenšovský Roman P165 1 33 182,75 33
221. Kotrbatý Jiří P190 2 21 12 158,67 33
222. Hervertová Martina P165 1 33 148,00 33
223. Russ Martin P190 1 33 33
Skokanová Milada P190 1 33 33
Janovský Michal Black Riders 1 33 33
226. Bařina Václav P190 1 32 183,25 32
227. Spilková Helena P190 2 25 7 169,38 32
228. Varhaníček Pavel Kelímci P165 2 24 8 165,50 32
229. Filušová Anna P165 2 23 9 154,00 32
230. Kvasnička Pavel P190 1 32 32
Mlčák František Free Time P190 1 32 32
Selnekovič Jakub SKB Praha P190 1 32 32
Loněk Daniel P165 2 24 8 32
Veselý Zdeněk Tišnov P165 1 32 32
235. Kinc Denis Bowlingzone Pardubice 1 31 198,38 31
236. Bednarz Andrzej CNC Produkt Ostrava P190 1 31 188,00 31
237. Mrkvičková Lenka P190 2 19 12 180,63 31
238. Ryznik Martin P190 1 31 180,00 31
239. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 2 25 6 155,63 31
240. Šípková Jana Elephant B.T P165 3 25 4 2 127,25 31
241. Lacina Jaroslav P165 2 25 6 31
Blaha Tomáš P190 1 31 31
Krupica Jan P165 1 31 31
244. Turina Jaroslav Bowlingzone Pardubice P190 1 30 204,50 30
245. Gaber Ralf P165 1 30 177,88 30
246. Mojková Helena P190 1 30 166,67 30
247. Hollman Petr P190 2 19 11 163,00 30
248. Sýkora Jan Rabbits Praha P190 1 30 154,50 30
249. Mrviš Dušan P165 2 16 14 142,63 30
250. Ďaďo Ján P165 2 22 8 141,00 30
251. Čulák Daniel P165 1 30 30
Rybová Eva P165 2 23 7 30
Trojan Josef P165 2 17 13 30
Fojtíková Ivana P190 1 30 30
255. Plechata Tomáš expert King Pins 1 29 212,33 29
256. Lysek Petr P190 1 29 199,00 29
257. Eliáš Petr st. JČ P165 4 12 10 7 173,70 29
258. Ryška Jiří P165 1 29 171,63 29
259. Pisinger Miroslav P165 2 18 11 164,33 29
260. Doubrava Jan P190 1 29 160,17 29
261. Bejšovcová Lenka P190 2 16 13 157,20 29
262. Hejbal Martin JČ P190 2 18 11 154,67 29
263. Hradilová Daniela Bowlingjunior Plzeň P165 1 29 148,86 29
264. Chotěnovská Anna P165 2 28 1 137,29 29
265. Krčma Milan ml. P190 1 29 29
Gabrhel Martin P165 1 29 29
267. Klusáčková Dana Jadran Frýdek Místek P190 1 28 194,25 28
268. Dvořák Roman Bowlingzone Pardubice P190 1 28 189,88 28
269. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 1 28 184,75 28
270. Kunt Luboš st. P190 2 25 3 167,00 28
271. Nejezchleba Daniel Bowlingjunior Plzeň P165 1 28 162,50 28
272. Staněk David P190 1 28 153,00 28
273. Pryček Jiří P165 1 28 28
Plešingerová Jana Seniorbowling CZ P190 1 28 28
Tichý Radek P190 1 28 28
276. Vrzal Pavel Tajfun P165 2 15 12 191,50 27
277. Brokeš Milan ABB Vidlatá Seč P190 1 27 180,63 27
278. Malurek Václav P165 2 18 9 160,38 27
279. Machovský Robert P165 1 27 156,67 27
280. Líbalová Dagmar P165 1 27 27
Horák Alois P165 1 27 27
Šteffek Milan st. P190 1 27 27
Sejkora Miroslav P165 1 27 27
Zajíček Pavel P165 1 27 27
285. Kubiczek Jaroslav P165 1 26 185,25 26
286. Klimeš Josef P190 2 16 10 174,11 26
287. Hejdučková Kateřina st. Haná BC P190 1 26 168,13 26
288. Cvrček Jaromír P165 1 26 154,67 26
289. Ševčík Vlastimil BK Klíše P190 1 26 26
Janošec Petr P165 1 26 26
Plšek Petr Baráčníci P165 1 26 26
Prekop Michal P165 1 26 26
293. Balcar Zdeněk P190 2 14 11 171,25 25
294. Minnakhmetov Albert BC Hluboká P165 1 25 170,56 25
295. Hermanová Květa P165 2 18 7 164,83 25
296. Doubravová Květa P165 1 25 156,33 25
297. Honomichlová Martina Bowlingjunior Plzeň P190 2 25 139,67 25
298. Horák Jaromír VČ P165 3 23 1 1 130,30 25
299. Váňa Antonín P190 1 25 25
Šudák Milan P165 1 25 25
Čada Tomáš P165 1 25 25
302. Vacek Tomáš BC Hluboká P190 1 24 178,11 24
303. Horník Gustav P190 2 18 6 173,50 24
304. Šejvl Jan P190 1 24 171,13 24
305. Michal Ondřej BC Falk P190 1 24 168,00 24
306. Židek Michal P165 1 24 161,88 24
307. Tuzarová Petra Radava SC P190 1 24 159,67 24
308. Sova Petr st. P190 2 20 4 153,80 24
309. Zemanová Olga P165 1 24 24
Hasník Vít BC Holešov P190 1 24 24
Bartošová Marie VČ P190 1 24 24
312. Horák Ladislav Kelímci P165 1 23 176,25 23
313. Vodák Viktor Oušťáci z Radavy P190 2 16 7 174,83 23
314. Schůt Ladislav P190 1 23 171,75 23
315. Hrušková Libuše P190 1 23 171,56 23
316. Jukl Ladislav P165 2 14 9 163,50 23
317. Plzenský Pavel P165 1 23 160,83 23
318. Harvánek Petr P165 1 23 147,67 23
319. Číhal Petr P165 1 23 23
Malec Jaromír ml. P190 1 23 23
Holoubek Miroslav P190 1 23 23
Stodůlka Ladislav P165 1 23 23
323. Janů Pavel MSCBL Děčín P165 1 22 177,67 22
324. Hřebík Lumír STRIKE P165 1 22 175,29 22
325. Klusáček Jiří Jadran Frýdek Místek P190 1 22 171,00 22
326. Tomanec David Bowling Team OP P165 1 22 169,50 22
327. Vrážel Jiří st. 1. BKS cen. Děčín 2 12 10 166,08 22
328. Barkman Radek P190 1 22 159,50 22
329. Štěch Michal P165 2 19 3 121,20 22
330. Weiss Petr P165 1 22 22
Nevyjel Jiří P190 1 22 22
Švanda Michal P165 1 22 22
Jajtner Michal P165 1 22 22
Vávra Miloš P190 1 22 22
335. Javorský Luboš Kůrovci Šumava P190 1 21 175,22 21
336. Lakomý Rostislav P165 1 21 169,25 21
337. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 1 21 167,71 21
338. Kolář František Radava SC P165 1 21 162,17 21
339. Prekop Ondřej Bowlingzone Pardubice P165 1 21 155,38 21
340. Jukl Šimon P165 2 20 1 154,88 21
341. Kadlecová Jaroslava P165 2 17 4 151,25 21
342. Šemík David P165 1 21 150,83 21
343. Matějka Petr P165 2 15 6 133,20 21
344. Převorová Monika P190 1 21 21
Capilová Nela P190 1 21 21
Musilová Erika P165 1 21 21
Krulich Pavel Oušťáci z Radavy P165 1 21 21
Janeček Václav P190 1 21 21
349. Čermák František BC Tábor P190 1 20 183,25 20
350. Havlík Jiří Oušťáci z Radavy P165 1 20 170,67 20
351. Kenton George P165 1 20 169,25 20
352. Adamec Petr Senioři SBL P165 1 20 168,00 20
353. Žák Jan P165 2 10 10 165,50 20
354. Juráčková Mína Radava SC P165 1 20 142,83 20
355. Urbánek František P165 1 20 20
Švarc Jan P165 1 20 20
Fuchsová Jana P165 1 20 20
Jašek Karel PH Semtamstrike P190 1 20 20
Bejdl René P190 1 20 20
Kortyš Jiří P190 1 20 20
361. Trča Pavel BC Hluboká P190 1 19 185,56 19
362. Kaštovský Dušan P165 1 19 168,75 19
363. Jung Jindřich P165 1 19 167,75 19
364. Spilka František BC Tábor P190 2 11 8 166,50 19
365. Havlín Petr P190 1 19 164,00 19
366. Balcarová Zdeňka P190 2 10 9 159,75 19
367. Míka Miroslav P165 1 19 156,00 19
368. Heřmánková Blanka BC Tábor P190 1 19 149,17 19
369. Janovská Jana BBO Mourek team P190 1 19 147,25 19
370. Černíková Michaela Xbowling club P165 2 10 9 143,83 19
371. Toman Pavel P165 1 19 19
Kučera Martin - PH Chmelnice P165 1 19 19
Konečný David P165 1 19 19
Procházka Aleš JČ BC Hluboká P190 1 19 19
Kadlečík Libor P165 1 19 19
Vindeman Petr P165 1 19 19
377. Leiske Petr P190 1 18 178,57 18
378. Minnakhmetov Kamil P190 1 18 174,78 18
379. Grygar Jiří P165 1 18 168,50 18
380. Fuchsa Vlastimil P165 2 14 4 164,60 18
381. Uher Dušan Semtamstrike P190 1 18 158,50 18
382. Kobal Bohdan Radava SC P190 1 18 154,50 18
383. Boháč Martin P165 2 9 9 152,62 18
384. Sovová Ivana - JČ P165 2 12 6 151,67 18
385. Kubíková Dana P190 1 18 149,00 18
386. Kopřiva Milan P190 2 13 5 140,80 18
387. Schelle Harald Maxbowling P165 2 12 6 119,00 18
388. Lencová Anežka Seniorbowling CZ P190 1 18 18
Hermanová Marie P190 1 18 18
Pour Oldřich P190 1 18 18
Bednařík Matěj P190 1 18 18
Žebro Martin P165 1 18 18
Fink Zdeněk P165 1 18 18
394. Drahokoupil Jiří P190 1 17 172,33 17
395. Samel Vítězslav P165 1 17 168,50 17
396. Janusz Radim Kelímci P190 1 17 167,50 17
397. Kostka Martin P190 1 17 167,14 17
398. Simonová Helena P165 1 17 166,50 17
399. John Jiří VČ P190 1 17 166,00 17
400. Žiga Peter P165 1 17 150,50 17
401. Holinková Naďa P165 2 13 4 139,25 17
402. Krepindl Martin UBT Kladno P165 2 16 1 134,25 17
403. Přibyl David P165 1 17 17
Knap Miroslav ml. Tacl Letohrad P165 1 17 17
Nový Stanislav Cowlers P190 1 17 17
Pospíšil Jan ml. P165 1 17 17
Semerák Stanislav BT Notaxo P190 1 17 17
Kurka Jiří P190 1 17 17
Hrdina Vladimír P165 1 17 17
Korytářová Bohdana P190 1 17 17
411. Štefl Radek P165 1 16 174,50 16
412. Sádlík Vojtěch st. Sahari Ovčín P190 1 16 173,50 16
413. Klus František Kelímci P165 1 16 167,50 16
414. Lex Vladimír P165 1 16 165,50 16
415. Barna Michal Oušťáci z Radavy P165 1 16 163,67 16
416. Nová Leona P165 2 14 2 153,00 16
417. Košata Ondřej P165 1 16 145,50 16
418. Vávra Lukáš P165 1 16 16
Šarišský Jakub 1 16 16
Zapletal Jaroslav P165 1 16 16
Brabec Petr Cowlers P190 1 16 16
422. Denk Zdeněk Kůrovci Šumava P190 1 15 175,67 15
423. Dolog Pavol Tacl Letohrad P165 1 15 172,67 15
424. Poprocký Michal Kelímci P165 1 15 166,50 15
425. Romfeld Aleš Bowling Team OP P165 1 15 165,50 15
426. Müllerová Markéta P165 1 15 164,25 15
427. Brašnová Alena Bowlingzone Pardubice P165 1 15 164,00 15
428. Jarovský Albert ml. P165 1 15 159,50 15
429. Paukert Tomáš P165 2 10 5 135,00 15
430. Šulcová Hana P165 2 9 6 122,00 15
431. Hajná Daniela P190 1 15 15
Hájek Jiří P165 1 15 15
Košatová Renáta P190 1 15 15
Kučera Zdeněk UBT Kyje P165 2 9 6 15
Formánek Radovan P165 1 15 15
Mičkal Jaroslav P190 1 15 15
437. Turina Tomáš P190 1 14 185,33 14
438. Bečvář Michal P190 2 9 5 165,25 14
439. Kluz Miroslaw P165 1 14 163,00 14
440. Motyka Milan Kelímci P190 1 14 159,25 14
441. Kafková Danica Panda Team P165 2 7 7 152,25 14
442. Tokarev Dmitry P165 1 14 144,50 14
443. Fiala Václav Seniorbowling CZ P165 2 8 6 136,80 14
444. Novotná Michaela P165 1 14 115,33 14
445. Winkler Tomáš P165 1 14 14
Jindřich Bohumil P165 1 14 14
Roubalík Petr CNC Produkt Ostrava P190 1 14 14
Slováček Pavel P165 1 14 14
449. Völfelová Marta P165 1 13 171,50 13
450. Bárta Ladislav P190 1 13 168,56 13
451. Maléřová Pavlína P190 1 13 156,00 13
452. Dubovský Jakub P165 1 13 155,33 13
453. Keken Zoltán SBL Lucerna P165 1 13 154,50 13
454. Havlík Jiří ml. P165 1 13 140,67 13
455. Skýpala Radek P190 1 13 13
Buchta Miroslav P165 1 13 13
Pláničková Zdenka BK Klíše P165 1 13 13
Musil Petr Pozdní sběr P165 1 13 13
Halama Miroslav P165 1 13 13
460. Koráb Jan Tacl Letohrad 1 12 197,83 12
461. Fidra Jan Bowlingzone Pardubice P190 1 12 180,33 12
462. Stupka Jan KRPA P190 2 11 1 161,14 12
463. Seidl Michal P190 1 12 157,83 12
464. Kelnar Aleš P165 1 12 156,25 12
465. Gerlašinský Marian P165 1 12 153,00 12
466. Kubíčková Jana KPKO Kladno P165 1 12 150,25 12
467. Králová Lucie P165 1 12 110,80 12
468. Weissová Jitka P165 1 12 12
Vohryzka Jaromír 1. PSKN Praha P190 1 12 12
Bazalová Hana BC Budějce P165 1 12 12
Trojek Ondřej P165 1 12 12
Haxa Adam ProBowling P165 1 12 12
Appeltauerová Eva Tacl Letohrad P190 1 12 12
474. Seidl Daniel Tacl Letohrad P190 1 11 189,33 11
475. Dohnálek Stanislav Bowlingzone Pardubice P165 1 11 171,50 11
476. Fleischmann Jan ml. P190 1 11 167,67 11
477. Kalous Roman P165 1 11 156,40 11
478. Ivanec Ludovít P165 1 11 156,25 11
479. Korynta Jan Family S P190 2 9 2 155,33 11
480. Kaňa Martin P165 1 11 152,50 11
481. Míková Kateřina P165 2 8 3 143,50 11
482. Doubravová Anna P165 1 11 133,00 11
483. Příleský Miroslav P190 1 11 11
Vodehnal Jindřich P165 1 11 11
Elstnerová Naďa P165 1 11 11
Mervová Jarmila P165 2 8 3 11
Bárta Richard P165 1 11 11
488. Koumar Miroslav ABB Vidlatá Seč P190 1 10 186,83 10
489. Pouzar Rudolf P190 1 10 170,78 10
490. Malenda Richard Kelímci P190 1 10 152,00 10
491. Šnajderová Martina P165 1 10 146,50 10
492. Šimečková Jana P165 1 10 146,00 10
493. Janovský Zdeněk P165 1 10 144,86 10
494. Žáčková Pavla Xbowling club P165 2 10 106,33 10
495. Dvořáček David Xbowling club P190 1 10 10
Plánička Vojtěch BK Klíše P190 1 10 10
Staněk Miroslav P165 1 10 10
Sojka Petr P165 1 10 10
Vojáček Lukáš P165 1 10 10
Krupicová Petra P165 1 10 10
501. Slach Zbyněk BC Hluboká P190 1 9 188,80 9
502. Sršeň Marcel P190 1 9 179,67 9
503. Mazal Libor BC Pardubice P165 1 9 171,83 9
504. Brokešová Anna ABB Vidlatá Seč P190 1 9 159,00 9
505. Jarovská Romana P190 1 9 151,33 9
506. Rojík Ivo P165 1 9 141,50 9
507. Matoušková Hana P165 2 8 1 129,33 9
508. Růžička Karel P190 1 9 9
Severová Jana Tacl Letohrad P190 1 9 9
Kučera Martin - STČ P165 1 9 9
Capil Radomír P190 1 9 9
Vohryzková Dáša 1. PSKN Praha P165 1 9 9
Šebestová Edita P165 1 9 9
Hlušková Mária P165 2 5 4 9
515. Lank Ivan st. Bowlingzone Pardubice P190 1 8 163,33 8
516. Míka Adam Bowlingjunior Plzeň P165 1 8 155,83 8
517. Antalík Ivan P165 2 5 3 153,44 8
518. Brokeš František st. ABB Vidlatá Seč P190 2 4 4 148,89 8
519. Kopřiva Petr P165 1 8 147,75 8
520. Ivan Ivo P165 1 8 144,50 8
521. Krauskopf Josef ml. BC Hluboká P165 1 8 143,20 8
522. Germanová Lenka P190 1 8 135,83 8
523. Síč Petr P165 1 8 135,20 8
524. Roučková Denisa P165 2 5 3 120,25 8
525. Winklerová Radmila P165 1 8 8
Roušarová Kateřina P165 1 8 8
Housková Petra P165 1 8 8
Capilová Dagmar P165 1 8 8
Javůrek Jiří P165 1 8 8
530. Krauskopf Josef BC Hluboká P190 1 7 168,80 7
531. Dvořáková Lenka Bowlingzone Pardubice P165 1 7 159,17 7
532. Kocmanová Jana P165 1 7 157,50 7
533. Urbánek Jan P165 1 7 154,17 7
534. Vala Kamil P165 1 7 151,75 7
535. Strachota Jan P190 2 5 2 148,50 7
536. Kaplan Milan P165 1 7 144,00 7
537. Eliáš Petr VČ P165 1 7 138,20 7
538. Bartůšková Eva P165 2 6 1 132,00 7
539. Egert Jiří Rabbits Praha P190 1 7 129,25 7
540. Blažková Lenka P165 1 7 126,75 7
541. Strnadová Kateřina P165 1 7 7
Samek Karel P165 1 7 7
Šup Ivan P165 1 7 7
Růčka Miroslav P165 1 7 7
Vašíčková Petra P165 1 7 7
546. Svoboda Marcel P190 1 6 173,83 6
547. Žáček Bohumil P165 1 6 160,83 6
548. Zahradník Jaroslav P165 1 6 147,25 6
549. Engelman Stanislav KRPA P190 1 6 146,00 6
550. Šumberová Ivana P165 1 6 142,50 6
551. Kubátko Vlastimil P165 1 6 140,25 6
552. Chmela Lukáš P165 1 6 6
Hubertová Žaneta P165 1 6 6
Trešlová Jitka P165 2 5 1 6
Nováková Jana Oušťáci z Radavy P165 1 6 6
Cihelka Jan P165 1 6 6
557. Koblížek Pavel ml. Pozdní sběr P190 1 5 165,33 5
558. Žáček Jan P165 1 5 153,50 5
559. Bejčková Milena P165 1 5 153,25 5
560. Janů Pavel ml. P165 1 5 152,60 5
561. Knobloch Robert P165 2 4 1 151,67 5
562. Lex Jakub P165 1 5 149,50 5
563. Brokešová Viktorie Bowlingzone Pardubice P165 1 5 142,50 5
564. Valo Karel P165 2 4 1 137,10 5
565. Kotáb Jiří P165 1 5 133,50 5
566. Slezáková Jaroslava P165 1 5 130,75 5
567. Navrátil Marek P165 1 5 5
Kamenská Marie P165 2 4 1 5
Culková Lucie P165 1 5 5
Dorňáková Irena P165 1 5 5
Malíšková Jana P165 1 5 5
Marko Ondřej P165 1 5 5
573. Janočková Krystyna P190 2 3 1 158,00 4
574. Hron Pavel P165 2 2 2 151,33 4
575. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 1 4 147,00 4
576. Petroš Čestmír P165 1 4 146,25 4
577. Hanousek Martin P165 1 4 128,25 4
578. Mojka David Radava SC P165 1 4 127,25 4
579. Palan Ivo P165 1 4 4
Winkler Dominik P165 1 4 4
Chimenec Ondřej P165 1 4 4
Kameníková Mária P190 1 4 4
Krynická Drahomíra P165 1 4 4
Chlouba Ondřej P190 1 4 4
Kuntová Zuzana P165 1 4 4
Handl Daniel P165 1 4 4
587. Klapal Jaroslav Tacl Letohrad P190 1 3 163,00 3
588. Chvojka Milan P190 1 3 152,25 3
589. Cejpková Radka P165 1 3 137,00 3
590. Stulík Jiří Seniorbowling CZ P190 1 3 136,50 3
591. Vondráková Miroslava P165 1 3 124,75 3
592. Kubiczek Jan P165 1 3 123,75 3
593. Lerchová Jana P165 1 3 102,25 3
594. Kolman Lukáš P165 1 3 3
Mlčáková Jana P165 1 3 3
Vaníčková Kristýna P165 1 3 3
Nekola Petr P165 1 3 3
Kučerová Vasilika UBT Kyje P165 1 3 3
Ovčáček Petr P165 1 3 3
Preisner Jan P165 1 3 3
Serbusová Marcela P165 1 3 3
Šilar Miroslav Henry Gril P165 1 3 3
603. Kužílek Jiří P190 1 2 164,60 2
604. Marek Luboš P190 1 2 149,60 2
605. Benna Daniel P190 1 2 144,50 2
606. Brokešová Annabel Bowlingzone Pardubice P165 1 2 135,25 2
607. Menclová Otýlie P165 1 2 132,17 2
608. Kantková Monika P165 1 2 120,00 2
609. Kofroňová Jaroslava P165 1 2 116,75 2
610. Ondráčková Ema P165 1 2 68,75 2
611. Appeltauer Jiří P165 1 2 2
Zavadil Jan P165 1 2 2
Preisner Jakub P165 1 2 2
Martinovský Jakub P165 1 2 2
Teame Christian Xbowling club P165 1 2 2
Němečková Veronika P165 1 2 2
Kaiser Radek P190 1 2 2
Nečasová Linda P165 1 2 2
Bergerová Hana P165 1 2 2
620. Pospíšil Jan ml. JČ BC Budějce 1 1 155,75 1
621. Dvořák Tomáš P190 1 1 146,25 1
622. Kamrádek Jiří P165 1 1 130,00 1
623. Malurková Marie P165 1 1 116,50 1
624. Muránski Daniel P165 1 1 112,25 1
625. Talaš Kristián P165 1 1 68,00 1
626. Bohunek Jan P165 1 1 1
Berger Marcel P165 1 1 1
Mičkalová Kateřina P165 1 1 1
Navrátilová Vlaďka P165 1 1 1
630. German Robert MSCBL Děčín P165 1 0 120,33 0
631. Ježková Jana P165 1 0 108,67 0

Krátké zprávy

19.02.2020 v 10:03

V menu STK jsou zveřejněny propozice na seniorské MČR dvojic 2020.

18.02.2020 v 16:25

V menu STK jsou zveřejněny propozice na juniorské MČR jednotlivců 2020.

12.02.2020 v 10:18

Otevřena "obsazovačka" na 8. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Brně.

09.02.2020 v 10:47

Sledujte ON-LINE výsledky a průběžné pořadí Prestige 7, první hry se již zapisují.

06.02.2020 v 23:55

Uzavřen Bodovací žebříček za leden, vítězí Irena Straková

Galerie

Turina Jaroslav
Bowlingzone Pardubice
Turina Jaroslav

Turina Jaroslav

Bowlingzone Pardubice

Vítěz 7. turnaje Prestige 2019-2020

Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo

Nejlepší žena, 7. turnaj Prestige 2019-2020

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P190, 7. turnaj Prestige 2019-2020

Brychová Eliška
Bowlingzone Pardubice
Brychová Eliška

Brychová Eliška

Bowlingzone Pardubice

Nejlepší hráč kategorie P165, 7. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS