Bodovací žebříček, ročník 2021 - 2022

prosin9

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Beštová Kateřina expert King Pins P190 3 84 75 55 191,36 214
2. Colon Josef P190 7 93 70 50 185,38 213
3. Matějka Antonín P190 7 85 69 42 184,38 196
4. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 3 82 67 37 179,88 186
5. Nosek Richard BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 77 55 49 183,46 181
6. Teame Habtegabriel Xbowling club 3 94 56 30 190,04 180
7. Jarovský Albert P190 8 73 70 36 183,27 179
8. Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 4 75 59 41 185,68 175
9. Sovová Alena Notaxo, z.s. P190 3 86 62 23 179,13 171
10. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 5 88 57 25 171,81 170
11. Hindrák Jiří BC Bowlingzone 3 97 43 29 201,00 169
12. Rác Václav Xbowling club P190 3 71 57 38 195,68 166
13. Mach Libor P190 3 78 53 33 189,58 164
14. Mazalová Andrea BC Bowlingzone P190 3 74 50 39 176,12 163
15. Stulíková Dagmar P190 5 63 63 30 172,87 156
16. Jelínek Lukáš Xbowling club 2 99 56 214,63 155
17. Lorenc Jaroslav expert King Pins 2 100 53 226,75 153
18. Kunc Oto P190 4 52 51 49 174,76 152
19. Homola Lukáš BC Most 3 54 50 45 185,61 149
20. Prokopová Dagmar P190 3 72 52 21 167,17 145
21. Mička Daniel Strike Řevnice P190 3 68 48 27 183,68 143
22. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 76 34 32 180,06 142
23. Vacík Matěj JKM bowling P190 3 92 30 15 183,72 137
24. Čermák Pavel expert King Pins P190 3 69 44 24 178,42 137
25. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 74 35 21 186,08 130
26. Vrážel Jiří st. SKBC Račice P190 4 83 27 19 188,72 129
27. Nosková Jitka Xbowling club P190 2 79 47 183,38 126
28. Janočková Krystyna P190 6 66 29 28 163,09 123
29. Iwazawa Ema JKM bowling P190 2 80 41 174,42 121
30. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 3 68 30 23 172,19 121
31. Mňačko Matyáš JKM bowling P190 2 81 39 179,42 120
32. Vondráček Adam BC Bowlingzone 2 98 15 199,57 113
33. Sýkorová Andrea P190 3 44 36 31 163,18 111
34. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 3 43 37 30 177,82 110
35. Kváča Václav 2 87 23 175,67 110
36. Málková Lenka JKM bowling P165 4 43 35 32 159,74 110
37. Klečka Jiří P190 2 72 36 180,88 108
38. Horáček Petr Strike Řevnice P190 4 61 28 19 171,88 108
39. Mojka David JKM bowling P165 2 67 37 173,17 104
40. Jirsa Miloš P190 3 48 28 26 159,57 102
41. Butal Jaroslav st. P165 5 51 28 19 183,50 98
42. Havlíček Zdeněk st. P165 4 42 31 25 177,04 98
43. Krummerová Eliška ProBowling Hustopeče 1 96 191,83 96
44. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 2 58 38 178,68 96
45. Fojtíková Ivana 1 95 190,33 95
46. Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior P190 3 36 29 28 205,05 93
47. Černíková Karolína expert King Pins P190 3 44 31 18 157,68 93
48. Mráček Petr JKM bowling P190 3 38 34 20 178,29 92
49. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 1 91 186,67 91
50. Parkan Miloš P165 2 71 20 174,20 91
51. Kinc Denis BC Bowlingzone 2 62 28 199,33 90
52. Semerák Stanislav Notaxo, z.s. P190 1 90 191,50 90
53. Navrátil Marek ml. Xbowling club P190 3 48 25 17 164,33 90
54. Nejezchleba Stanislav P190 1 89 187,17 89
55. Štafa Pavel P165 3 49 22 18 163,65 89
56. Závladská Svatava BK KLÍŠE P190 3 34 28 26 188,65 88
57. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 4 33 31 24 164,24 88
58. Malcová Gabriela Notaxo, z.s. P190 3 42 36 9 159,83 87
59. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 2 66 20 172,73 86
60. Korecký Michal P165 5 32 29 24 155,35 85
61. Haxa Martin P190 2 73 11 182,53 84
62. Ondráček Bohuslav P190 5 33 27 24 177,50 84
63. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 2 58 25 179,17 83
64. Polívka Dalibor BC Tábor P190 4 42 21 20 173,94 83
65. Kubík František P190 3 29 28 24 180,15 81
66. Stulík Jiří P165 4 35 32 14 162,65 81
67. Černík Vojtěch Xbowling club P190 3 57 16 7 162,50 80
68. Kolář Jan ml. BC BLACK RIDERS, o.s. 2 40 39 195,76 79
69. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 2 53 26 179,14 79
70. Čižinský Jaroslav P190 1 76 180,33 76
71. Brokešová Anna P190 4 46 19 11 162,47 76
72. Sova Petr st. P165 3 46 15 13 158,14 74
73. Soukupová Dana P165 2 45 28 152,00 73
74. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 6 30 26 16 156,09 72
75. Bobek Vlastimil P165 2 64 7 171,68 71
76. Forman Jiří P190 2 35 33 195,90 68
77. Prekop Ondřej BC Bowlingzone P190 2 40 27 191,50 67
78. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 2 56 11 164,92 67
79. Sopková Irena P165 3 43 13 11 154,40 67
80. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 4 25 22 20 153,35 67
81. Straková Irena Strike Řevnice 1 65 172,11 65
82. Brokeš František st. P165 4 29 24 12 167,89 65
83. Lébrová Jana Car Citon Olomouc P190 1 65 167,83 65
84. Zlesák Ivan BK KLÍŠE P190 3 25 25 15 166,88 65
85. Görg Martin BC Bowlingzone 1 64 175,17 64
86. Nečas František P190 2 40 23 168,83 63
87. Vojáček Lukáš P165 3 27 22 13 158,92 62
88. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče P190 2 39 22 206,00 61
89. Růžička Karel P165 2 43 18 177,29 61
90. Liebich Tomáš Xbowling club P190 1 61 174,17 61
91. Brázda Bohumil P165 3 28 17 16 167,60 61
92. Křížek Martin S-centrum Děčín P165 2 41 19 191,71 60
93. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 1 60 183,40 60
94. Rain David Notaxo, z.s. P190 1 60 173,83 60
95. Korynta Jan P165 2 31 29 163,60 60
96. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 2 34 26 163,06 60
97. Kassas Abdul BK KLÍŠE P165 4 26 20 14 159,17 60
98. Horňák Vladimír P190 3 26 18 15 176,00 59
99. Vojtěchová Markéta Xbowling club P190 1 59 164,83 59
100. Poprocký Michal Bowland Olomouc P190 2 35 24 59
101. Nahodil Antonín BK StrikeLand Junior 2 37 21 188,50 58
102. Vokurka Jaroslav P190 3 23 22 13 174,24 58
103. Závladský Dušan BK KLÍŠE P190 3 38 11 8 163,09 57
104. Vlček Josef P165 5 31 13 13 146,96 57
105. Palečková Martina P190 1 55 163,50 55
106. Brychová Eliška BC Bowlingzone P190 2 47 8 156,50 55
107. Sova Petr Lasco P190 1 54 199,10 54
108. Krňák Pavel BK KLÍŠE P190 1 54 170,00 54
109. Bail Šimon Xbowling club P190 3 27 24 3 157,00 54
110. Vrba Petr PH P190 2 36 18 54
111. Zach Petr st. P165 3 23 16 14 190,25 53
112. Mračko Tomáš Notaxo, z.s. P165 2 37 16 183,40 53
113. Rácová Julie Xbowling club P165 3 33 18 2 145,78 53
114. Breindlová Anna BK KLÍŠE P190 3 30 13 10 140,00 53
115. Bočan Josef 1 52 169,17 52
116. Kučaba Miroslav BK KLÍŠE P190 3 23 15 14 151,57 52
117. Beneš Michal P190 2 33 19 52
Makovec Jaromír P165 2 32 20 52
Diviš Pavel P190 2 44 8 52
120. Klepáček Adolf P190 1 51 195,10 51
121. Staněk Libor P190 2 33 18 173,58 51
122. Sovová Ivana - JČ P190 3 47 3 1 150,41 51
123. Kovařík Dušan P190 2 37 13 50
124. Květoň Jiří BK KLÍŠE P190 3 27 17 5 170,73 49
125. Mareš Michal BC Tábor P165 2 45 4 164,00 49
126. Paračka Andrej Strike Řevnice P190 2 29 19 168,50 48
127. Boháč Martin P165 3 27 15 5 164,00 47
128. Barnet Milan 3 17 15 14 200,30 46
129. Fisek Roman P190 2 32 14 190,40 46
130. Frýbort Otakar BC Tábor P165 3 18 16 12 184,94 46
131. Fufalko Mykola P165 2 31 15 177,75 46
132. Klepáček Mašková Yvona P190 1 46 177,30 46
133. Marek Jakub P165 4 32 7 7 150,96 46
134. Krch Miroslav BC Tábor P190 3 22 18 5 169,06 45
135. Schönová Jana P165 3 21 13 11 151,88 45
136. Pour Oldřich 1 45 45
137. Sršeň Marcel P190 2 23 21 190,00 44
138. Enders Richard P190 2 25 19 177,59 44
139. Žáčková Pavla JKM bowling P165 3 25 10 9 146,28 44
140. Bulová Eliška P165 2 27 16 172,70 43
141. Hladík Tomáš P165 2 37 6 165,17 43
142. Kocůr Jaroslav P165 3 16 15 12 161,00 43
143. Talaš Vlastimír P165 1 42 42
144. Čepelák Jan BC Most P190 1 41 205,60 41
145. Juráčková Mína JKM bowling P165 1 41 154,33 41
146. Palas Martin P190 2 31 10 41
147. Ruml David P190 3 20 11 9 184,64 40
148. Nádvorník Pavel P190 2 21 19 176,83 40
149. Obrusník Lukáš P190 3 16 12 12 165,60 40
150. Sihelník Josef P165 1 40 40
151. Vopička Karel Strike Řevnice P190 1 39 161,83 39
152. Bernášek Stanislav 1 39 39
153. Čermák František BC Tábor P190 2 20 18 202,50 38
154. Typolt Pavel P190 1 38 195,20 38
155. Hanzl Zbyněk P165 1 38 38
156. Haxa Adam ProBowling Hustopeče P165 2 27 10 169,53 37
157. Rathouský Tomáš P190 3 17 10 10 167,81 37
158. Meluzinová Adéla ProBowling Hustopeče P165 2 32 5 155,00 37
159. Petrák Lukáš P165 2 26 11 137,43 37
160. Simonová Helena P165 2 20 16 167,67 36
161. Javůrek Pavel P190 3 18 14 4 163,40 36
162. Kováč Ondřej BC Budějce P190 1 36 161,17 36
163. Kober Ivan P190 2 19 17 36
Martinková Naděžda P165 1 36 36
Havelka Michal P190 2 21 15 36
166. Krupica Jan P165 1 35 35
Kracík Miroslav P165 1 35 35
168. Frýbortová Marie BC Tábor P190 3 16 11 7 181,64 34
169. Spilka František BC Tábor P165 3 21 9 4 179,06 34
170. Culková Olga P165 1 34 163,00 34
171. Šimůnek Pavel st. P165 3 20 12 2 149,27 34
172. Borovec Jiří P165 4 21 9 4 145,88 34
173. Zajíček Pavel P165 1 34 34
Trojan Josef P165 1 34 34
Krubert Emil P165 2 26 8 34
Sobotka David P165 1 34 34
177. Kubíková Dana P165 3 17 9 7 156,25 33
178. Vlachovič Josef P165 2 26 7 33
Brabec Petr P190 1 33 33
Stojanov Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 1 33 33
Smilowski Daniel P165 1 33 33
182. Bittala Petr P190 1 32 32
Líbalová Dagmar P165 1 32 32
184. Kokurowski Zygmunt P165 1 31 31
Pláničková Zdenka BK KLÍŠE P165 1 31 31
186. Mlynář Ondřej Xbowling club 1 30 205,50 30
187. Maťaťa Marcel P165 1 30 30
Ondrejec Petr P165 1 30 30
Vlachovičová Sylvie P165 1 30 30
190. Horník Gustav P190 3 15 13 1 184,67 29
191. Kowalski Zbyszek P165 1 29 29
Mohamed Sherif P165 1 29 29
Kurka Jiří P165 1 29 29
194. Marek Luboš P165 2 19 9 161,80 28
195. Hradil Jiří P165 1 28 28
Szotkowski Jaroslav P190 1 28 28
197. Minnakhmetov Albert Bowling Hluboká P165 2 17 10 166,43 27
198. Soušek Milan P190 2 21 6 27
Malenda Richard P190 1 27 27
Velek Stanislav P165 1 27 27
Vacek Pavel PH P165 2 16 11 27
202. Holubička Jiří P165 2 20 6 159,64 26
203. Svoboda Marcel P190 2 22 4 156,80 26
204. Klusáček Jiří Bowlingový spolek Jadran P190 1 26 26
Košata Ondřej P165 1 26 26
206. Molnar Septimiu Claudiu P165 3 12 10 3 166,42 25
207. Kordulík Václav ml. BK StrikeLand Junior P190 1 25 159,00 25
208. Matoušková Hana P165 4 14 6 5 136,06 25
209. Kubátko Vlastimil P165 1 25 25
Křížan Jiří P190 1 25 25
Hanzlová Aneta P165 1 25 25
Ulička Antonín P190 2 21 4 25
213. Košatová Renáta P190 1 24 167,40 24
214. Holoubek Miroslav P190 1 24 24
Capil Radomír P190 1 24 24
Blažek Lubomír P165 1 24 24
217. Guič Boris BT Pitch a Ball P165 1 23 169,00 23
218. Brokešová Annabel BC Bowlingzone P165 1 23 147,67 23
219. Chotěnovská Anna P165 3 9 8 6 137,88 23
220. Matějka Petr P165 2 20 3 137,80 23
221. Váňa Antonín P190 1 23 23
Ivan Ivo P165 1 23 23
Netušil René P165 1 23 23
224. Seidl Daniel BC Bowlingzone 1 22 192,38 22
225. Roučka Lukáš P190 1 22 174,00 22
226. Eliáš Petr st. JČ P190 3 8 7 7 171,67 22
227. Šatný Radim P165 1 22 153,67 22
228. Mrviš Dušan P165 2 12 10 148,57 22
229. Šarišský Jakub P190 1 22 22
Klusáčková Dana Bowlingový spolek Jadran 1 22 22
Orság Karel P190 1 22 22
Hurt Zdeněk P165 1 22 22
233. Heligr Petr BK StrikeLand Junior 1 21 184,14 21
234. Strejcová Tereza DDM Symfonie P165 1 21 162,17 21
235. Bočanová Ivana P165 1 21 145,00 21
236. Janeček Václav P165 1 21 21
Klanica David P165 1 21 21
Hanzlová Iveta P165 1 21 21
Trča Pavel Bowling Hluboká P190 1 21 21
Vrtiška Pavel P190 1 21 21
241. Neugebauer Milan P165 2 16 4 153,00 20
242. Jiránek Filip Xbowling club P165 1 20 151,83 20
243. Zapletalová Jiřina P165 1 20 20
Janovská Jana P190 1 20 20
Slach Zbyněk Bowling Hluboká P190 1 20 20
Filuš Jan P165 1 20 20
Handl Daniel P165 1 20 20
Kafka Pavel P190 1 20 20
249. Nechutný Jiří Selichar P165 1 19 183,67 19
250. Endersová Alena P165 1 19 19
Vávra Lukáš P165 1 19 19
Saturka Vlastimil P165 1 19 19
Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P190 1 19 19
254. Vondráček Šimon BC Bowlingzone P190 1 18 188,25 18
255. Martinec Václav P190 1 18 176,50 18
256. Beránek Martin P165 1 18 167,83 18
257. Valo Karel P165 2 17 1 154,40 18
258. Sůva Jan I. PSKN P165 1 18 151,50 18
259. Vojtíšek Erik P165 2 12 6 151,42 18
260. Černíková Michaela Xbowling club P165 2 17 1 136,83 18
261. Schelle Harald Maxbowling P165 3 8 7 3 134,75 18
262. Pořízková Žaneta P190 1 18 18
Šilar Miroslav Henry grill P165 1 18 18
Smilowski Česlav P165 1 18 18
Musil Bohumil P165 1 18 18
Skokanová Milada P165 1 18 18
267. Vyhnanovský Martin P190 1 17 183,17 17
268. Šimůnek Daniel P190 1 17 179,00 17
269. Žák Jan P190 2 12 5 162,00 17
270. Soukup Richard P165 1 17 161,71 17
271. Mrkvička Tomáš P190 2 9 8 156,83 17
272. Štícha Bohumil P165 1 17 151,17 17
273. Germář Milan P165 2 14 3 143,55 17
274. Králová Lucie P165 1 17 126,50 17
275. Šípek Karel P165 1 17 17
Váňová Jindřiška P165 1 17 17
Bednařík Matěj P165 1 17 17
Ježek Daniel P165 1 17 17
Bartošová Marie VČ P190 1 17 17
Kunt Luboš st. P190 1 17 17
Dvořáček David P190 2 9 8 17
282. Musil Stanislav P165 1 16 164,83 16
283. Mihulka Josef P190 1 16 150,83 16
284. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone P165 1 16 140,38 16
285. Krywda Rudolf P165 1 16 16
Maňásek Jaroslav P190 1 16 16
Krauskopf Josef Bowling Hluboká P165 1 16 16
Krupicová Petra P165 1 16 16
Dorňáková Irena P165 1 16 16
290. Kalous Roman P190 1 15 170,50 15
291. Vlasák Aleš P190 1 15 163,67 15
292. Egert Jiří BC Rabbits Praha P165 2 12 3 146,55 15
293. Brokešová Viktorie BC Bowlingzone P165 1 15 141,50 15
294. Ondráčková Ema P165 3 11 2 2 115,38 15
295. Zahradník Jaroslav P165 1 15 15
Bendík Martin P165 1 15 15
Slezák Luboš Strike Řevnice P165 1 15 15
Capilová Dagmar P165 1 15 15
Paclík Vladimír P190 1 15 15
Bittalová Anna P165 1 15 15
301. Vlachovič Jakub ProBowling Hustopeče 1 14 209,78 14
302. Pospíšilová Jitka P190 1 14 171,57 14
303. Průša David BC Bowlingzone P165 1 14 166,33 14
304. Eliáš Petr VČ P165 1 14 151,33 14
305. Kocmanová Jana P165 2 8 6 148,25 14
306. Havlín Petr P165 1 14 143,50 14
307. Volčko Vladimír BC Tábor 1 14 14
Hermanová Marie P165 1 14 14
Krauskopf Josef ml. Bowling Hluboká P165 1 14 14
Malíček Dušan P165 1 14 14
Ďaďo Ján Notaxo, z.s. P190 1 14 14
Valíčková Beata P165 1 14 14
Růžička Pavel P165 1 14 14
Kaprálek Petr P190 1 14 14
Převorová Monika P190 1 14 14
Knap Miroslav st. P190 1 14 14
317. Štefl Radomír P190 1 13 185,17 13
318. Hrazdírová Lucie Bowling Blansko, z.s. P190 1 13 171,78 13
319. Bejšovcová Lenka P190 1 13 158,50 13
320. Kopřiva Milan P165 2 8 5 151,27 13
321. Šatný Kristián Bowlingový spolek Jadran P165 1 13 146,67 13
322. Harvánek Petr P165 1 13 145,83 13
323. Horák Jaromír VČ P165 1 13 137,80 13
324. Kostka Pavel P165 1 13 13
Kotjužanský Jiří P190 1 13 13
Milerski Roman P165 1 13 13
Janošec Petr P165 1 13 13
Musil Matěj P190 1 13 13
Vlachovič Lukáš P165 1 13 13
Klimeš Josef P190 1 13 13
Lacina Jaroslav P165 2 10 3 13
Pešina Miroslav P165 1 13 13
333. Minář Zdeněk ProBowling Hustopeče 1 12 193,44 12
334. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 1 12 163,57 12
335. Staněk František P190 2 7 5 162,80 12
336. Prokop Zdeněk P190 1 12 156,17 12
337. Cvrček Jaromír P165 1 12 152,83 12
338. Kleiman Martin P165 2 7 5 144,17 12
339. Síč Petr P165 1 12 136,40 12
340. Schön Viktor st. P165 4 6 5 1 130,06 12
341. Fisková Martina P165 1 12 12
Jung Jindřich P190 1 12 12
Šmelcer Ladislav P190 1 12 12
Včeliš Jaroslav P165 1 12 12
Antalík Ivan P165 1 12 12
Písecký Ladislav P165 1 12 12
Šebestová Edita P165 1 12 12
348. Vaněček Jindřich P190 1 11 173,00 11
349. Šejvl Jan P190 1 11 164,50 11
350. Petráček Pavel P165 1 11 148,60 11
351. Macke Matyáš JKM bowling P165 1 11 145,83 11
352. Šindler Roman P165 1 11 144,33 11
353. Leiske Petr P165 2 9 2 143,91 11
354. Blažková Lenka P165 2 6 5 140,92 11
355. Sádlík Vojtěch st. SaHaRi Ovčín P190 1 11 11
Pouzar Rudolf P190 1 11 11
Semanský Jakub P165 1 11 11
Kouba Václav P190 1 11 11
Šudák Milan P165 1 11 11
Filušová Anna P165 1 11 11
Matera Lubomír P190 1 11 11
Mottl Karel P165 1 11 11
363. Plánička Vojtěch BK KLÍŠE P190 1 10 178,71 10
364. Konečný Pavel Tacl Letohrad P190 1 10 177,83 10
365. Kotáb Jiří P165 1 10 161,00 10
366. Homola Ladislav BC Most P165 1 10 153,83 10
367. Kocián Jiří P165 1 10 10
Růžička Petr P165 1 10 10
Trojek Ondřej P165 1 10 10
Javorský Luboš P165 1 10 10
Rambousek Kamil P165 1 10 10
Rejžková Štěpánka P165 1 10 10
Vodehnal Jindřich P165 1 10 10
Kvasnička Pavel P190 1 10 10
375. Koumar Miroslav BC Bowlingzone P190 1 9 187,00 9
376. Bula Martin P190 1 9 172,50 9
377. Starý Pavel - JČ P190 1 9 160,43 9
378. Horák Samuel ProBowling Hustopeče P165 1 9 158,89 9
379. Menclová Otýlie P165 1 9 146,20 9
380. Felcman Roman P165 2 6 3 142,00 9
381. Kubíčková Jana P165 1 9 140,17 9
382. Severová Jana Tacl Letohrad P165 1 9 9
Pašek Radim TJ Třinecké železárny P165 1 9 9
Horák Alois P190 1 9 9
Merva Vladimír 1 9 9
Kepka Jakub P165 1 9 9
Kříž Martin Wawe House Gang P190 1 9 9
Sova Petr ml. P165 1 9 9
389. Biskupová Martina P165 1 8 159,43 8
390. Boháč Jiří P165 1 8 152,83 8
391. Tenorová Sabina ProBowling Hustopeče P165 1 8 150,67 8
392. Mlynář Eduard P165 1 8 148,00 8
393. Hřebík Lumír Strike Řevnice P190 1 8 147,80 8
394. Krňáková Šárka BK KLÍŠE P165 1 8 134,83 8
395. Lencová Anežka P165 3 4 2 2 131,42 8
396. Staněk Miroslav P165 1 8 8
Maršálková Lidmila P190 1 8 8
Přibyl Miroslav P165 1 8 8
Burda Petr P165 1 8 8
Stará Monika P165 1 8 8
Šelle Radim P165 1 8 8
Knap Miroslav ml. Tacl Letohrad P165 1 8 8
403. Uher Jaroslav ProBowling Hustopeče 1 7 187,25 7
404. Bejšovec Jaroslav 2 6 1 174,64 7
405. Čikeš Milan P165 2 4 3 169,92 7
406. Jelínková Ivana P165 2 5 2 157,17 7
407. Jindřišek Milan BC Bowlingzone P165 1 7 151,67 7
408. Hrnčíř Luděk P165 1 7 139,67 7
409. Janovský Zdeněk P165 2 4 3 132,91 7
410. Smolař Petr P165 1 7 128,50 7
411. Talašová Julie P165 1 7 7
Zádrapa Libor P190 1 7 7
Petr Martin P165 1 7 7
Baborovský Vladimír P190 1 7 7
Žáček Bohumil P165 1 7 7
Mottl Jan P165 1 7 7
Homolka Jiří P165 1 7 7
Javůrek Jiří P190 1 7 7
Lůža Pavel P165 1 7 7
420. Tejkl Martin P165 1 6 163,67 6
421. Nevyjel Jiří P190 1 6 160,29 6
422. Hais Petr JKM bowling P165 1 6 138,83 6
423. Plzenský Pavel P165 1 6 136,17 6
424. Svobodová Jana P165 2 5 1 117,20 6
425. Fufalko Nikola P165 1 6 6
Vacek Jaroslav Bowling Hluboká P190 1 6 6
Podaná Lucie P165 1 6 6
Šulcová Hana P165 3 3 2 1 6
Vaněčková Dagmar P190 1 6 6
Enders Walter P165 1 6 6
Nečasová Linda P165 1 6 6
Valíček Petr P165 1 6 6
Toman Pavel P165 1 6 6
Paclík Radomil P165 1 6 6
435. Hanus Ferdinand BC Bowlingzone P190 1 5 183,50 5
436. Bittersmann Milan Strike Řevnice P165 1 5 161,00 5
437. Pospíšil Jan st. P165 1 5 152,29 5
438. Navrátilová Táňa ProBowling Hustopeče P165 1 5 5
Starý Jakub JBN Kutná Hora P165 1 5 5
Kapustová Dagmar P165 1 5 5
Ježek Jan ml. Bowlingový spolek Jadran P190 1 5 5
Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P165 1 5 5
Nová Leona P165 1 5 5
Denk Zdeněk P165 1 5 5
Fisková Kristýna P165 1 5 5
446. Stadnic Denis P165 1 4 169,83 4
447. Gürtler Tomáš JBN Kutná Hora P190 1 4 159,75 4
448. Vacek Pavel BT Pitch a Ball P190 1 4 151,20 4
449. Housková Petra P165 1 4 147,14 4
450. Vítková Adéla ProBowling Hustopeče P165 1 4 142,33 4
451. Doubravová Květoslava P165 1 4 122,67 4
452. Filuš Jan ml. P165 1 4 4
Togner Jiří P165 1 4 4
Bojanovská Jana P165 1 4 4
Zajíc Jiří P165 1 4 4
Dutka Miroslav P165 1 4 4
Svobodová Lucie P165 1 4 4
458. Kotrla Ondřej ProBowling Hustopeče 1 3 170,33 3
459. Bejdl René P165 1 3 142,50 3
460. Janoutová Adelina P165 1 3 132,67 3
461. Capilová Nela P190 1 3 3
Talaš Kristián P165 1 3 3
Suránová Sára P165 1 3 3
Kumšta David P165 1 3 3
Vořechovský Pavel P165 1 3 3
Kamenská Marie P165 1 3 3
Vastlová Zdeňka P165 1 3 3
Hájek Jiří PH P165 1 3 3
Ježková Julia P165 1 3 3
470. Vodák Viktor P190 1 2 153,80 2
471. Svačinová Ivana P190 1 2 148,57 2
472. Hrazdíra Jan Bowling Blansko, z.s. P165 1 2 146,33 2
473. Strachota Jan P165 1 2 137,33 2
474. Bartůšková Eva P190 1 2 135,00 2
475. Vavrla Zdeněk P165 1 2 133,33 2
476. Baláková Jana P165 1 2 122,17 2
477. Květoň Martin P165 1 2 2
Nováková Jana P165 1 2 2
Zmijková Radka P165 1 2 2
Mlčák František P190 1 2 2
Chramostová Hana P165 1 2 2
Jirák Radek P165 1 2 2
Hladík Jonáš P165 1 2 2
Kafková Danica P165 1 2 2
485. Martiška Robert P165 1 1 163,00 1
486. Komárek Šimon ProBowling Hustopeče P165 1 1 132,17 1
487. Vondráček Robin BC Bowlingzone P165 1 1 126,25 1
488. Barna Michal P165 1 1 125,00 1
489. Vašta Jakub P165 1 1 121,00 1
490. Květoň Martin st. P165 1 1 85,00 1
491. Navrátilová Vlaďka P165 1 1 1
Kolman Lukáš P165 1 1 1
Kapusta Michal P165 1 1 1
Květoň Jiří ml. P165 1 1 1
Očadlík Miroslav P165 1 1 1
Halama Miroslav P165 1 1 1
Navrátilová Karolína P165 1 1 1
Havelková Vendula P165 1 1 1
499. Škrabánek Oskar JKM bowling P165 1 0 131,50 0
500. Muránsky Daniel Xbowling club P165 1 0 124,17 0
501. Paleček Petr P165 1 0 120,50 0
502. Sekowská Beatrica JKM bowling P165 1 0 118,83 0
503. Petr Vladimír JKM bowling P165 1 0 117,33 0

Krátké zprávy

06.12.2021 v 09:19

Mistrovství České republiky pětičlenných družstev 2021 - ODLOŽENO.

03.12.2021 v 08:41

Zveřejněny mazací modely pro 4. kolo EXTRALIGY.

26.11.2021 v 13:21

Další bronzové medaile veze z MS Dubai seniorský tým 50+, který hrál ve složení Hindrák, Vrážel, Teame, Šimánek.

25.11.2021 v 15:47

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojoval tým ve složení Matějka, Colon, Mihulka, Květenský bronzové medaile.

23.11.2021 v 09:57

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojovala Dáša Stulíková s Annou Brokešovou bronzové medaile v soutěži dvojic

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2021/22

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena, nejlepší juniorka - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Vojtěchová Markéta
Xbowling club
Vojtěchová Markéta

Vojtěchová Markéta

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2021/22

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská