Bodovací žebříček, ročník 2019 - 2020

únor19

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Homola Lukáš BC Most 3 92 82 34 209,24 208
2. Rain David BT Notaxo P190 4 97 77 30 198,93 204
3. Čížek Daniel Xbowling club P190 3 87 80 35 200,16 202
4. Sýkorová Andrea P190 3 79 72 33 176,53 184
5. Michal Ondřej BC Falk P190 2 93 86 209,78 179
6. Mazalová Andrea Bowlingzone Pardubice P190 4 74 67 32 182,62 173
7. Nejezchleba Stanislav P190 4 75 63 34 190,90 172
8. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 2 94 71 183,28 165
9. Černíková Karolína BK Klíše P165 3 68 56 36 175,43 160
10. Čermák Pavel expert King Pins 3 78 62 16 200,58 156
11. Švec Ladislav BT Notaxo 2 98 43 197,33 141
12. Mach Libor Semtamstrike 3 72 56 11 178,70 139
13. Krňák Pavel BK Klíše 2 83 55 199,00 138
14. Petáková Anna expert King Pins 3 73 35 30 191,82 138
15. Malec Jaromír st. BT Notaxo P190 2 85 49 193,50 134
16. Liebich Tomáš Xbowling club P190 2 84 45 200,39 129
17. Rác Václav Xbowling club 3 61 39 29 188,37 129
18. Nosek Richard Black Riders P190 2 85 43 193,93 128
19. Paračka Andrej Big Lebowski abides P190 4 51 41 34 190,93 126
20. Strejcová Tereza Poděbradští tygři P190 3 60 40 23 166,95 123
21. Kinc Denis Bowlingzone Pardubice 2 91 30 209,58 121
22. Hasník Vít BC Holešov P190 3 76 21 21 183,33 118
23. Colon Josef P190 8 40 38 36 193,40 114
24. Slavíková Kateřina P190 3 55 29 28 175,32 112
25. Květenský Vítězslav STRIKE P190 4 69 22 21 174,17 112
26. Pitaš Vladimír Bowlingzone Pardubice P190 2 79 28 187,96 107
27. Straková Irena STRIKE P190 3 41 40 26 185,78 107
28. Černík Vojtěch Xbowling club P190 3 51 31 19 179,58 101
29. Tříska Jan Bowland Olomouc 1 100 208,33 100
30. Hladík Karel ProBowling 1 99 206,33 99
31. Matějka Antonín P190 5 39 31 29 173,08 99
32. Hindrák Jiří Bowlingzone Pardubice 2 73 25 188,07 98
33. Nahodil Antonín P190 2 50 46 217,40 96
34. Kolář Jan st. Black Riders 2 60 36 198,07 96
35. Seidl Daniel Tacl Letohrad P190 1 96 197,83 96
36. Beštová Kateřina expert King Pins 2 59 37 190,29 96
37. Závladský Dušan BK Klíše P190 3 41 33 22 179,88 96
38. Vopička Karel STRIKE P190 1 95 193,50 95
39. Bešík Josef st. Seniorbowling CZ P190 2 76 19 181,06 95
40. Malcová Gabriela BT Notaxo P190 3 63 29 3 171,72 95
41. Schön Viktor st. Family S P165 4 39 32 24 163,15 95
42. Vondráček Adam Bowlingzone Pardubice 2 65 29 207,33 94
43. Bobek Vlastimil BC Budějce P190 3 65 25 4 185,75 94
44. Turina Jaroslav Bowlingzone Pardubice P190 2 81 13 181,50 94
45. Kordulík Václav ml. P190 2 49 44 226,80 93
46. Butal Jaroslav st. P190 5 44 30 19 174,38 93
47. Jirsa Miloš P190 5 45 27 20 162,82 92
48. Šimánek Ladislav BT Notaxo P190 1 90 188,67 90
49. Maléřová Pavlína P190 1 89 180,50 89
50. Poprocký Michal Kelímci P165 3 61 22 6 173,33 89
51. Görg Martin Bowlingzone Pardubice 2 53 36 173,00 89
52. Valošek Tomáš Jadran Frýdek Místek P190 1 88 188,17 88
53. Stulíková Dagmar Seniorbowling CZ P190 2 70 17 172,94 87
54. Křížek Martin 1. BKS cen. Děčín P165 2 44 42 198,43 86
55. Otec Hanzlovská Petra Bowling Rokycany 1 86 179,67 86
56. Diviš Pavel Matrixx Praha P165 2 43 42 213,50 85
57. Breindlová Anna BK Klíše P190 2 45 40 198,10 85
58. Soukup Libor Zíchov Pukls P190 2 67 18 186,00 85
59. Čikeš Milan P165 3 64 13 8 178,85 85
60. Heřmánková Blanka BC Tábor P190 2 62 23 178,29 85
61. Kunc Oto P190 5 57 14 14 164,22 85
62. König Antonín Car Citon Olomouc P190 1 84 186,67 84
63. Jelínek Lukáš Xbowling club 1 83 186,33 83
64. Kassas Abdul BK Klíše P165 3 37 29 17 171,72 83
65. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 1 82 178,17 82
66. Vondráčková Linda Bowlingzone Pardubice P190 2 74 8 174,58 82
67. Lorenc Jaroslav expert King Pins 1 81 221,89 81
68. Heligr Štěpán Strikeland Junior P190 2 43 38 207,80 81
69. Jindřišek Milan Bowlingzone Pardubice P165 2 66 15 164,44 81
70. Heligr Ondřej Strikeland Junior 2 45 35 200,50 80
71. Kováč Ondřej BC Tábor P190 1 80 184,83 80
72. Kolářová Hana Black Riders P190 3 42 25 12 168,00 79
73. Robertson Thomas BT Notaxo 1 78 211,25 78
74. Černá Pavla 1. PSKN Praha P190 2 64 14 163,50 78
75. Šimůnek Pavel st. P190 2 54 23 176,21 77
76. Hanušová Dana Bowlingzone Pardubice 1 77 173,00 77
77. Černíková Michaela Xbowling club P165 3 39 27 11 169,77 77
78. Vrážel Jiří st. 1. BKS cen. Děčín 2 47 28 192,91 75
79. Vohryzka Jaromír 1. PSKN Praha P190 1 75 180,50 75
80. Schönová Jana Family S P165 5 32 27 16 165,31 75
81. Musil Matěj P165 2 39 36 164,43 75
82. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 3 30 23 21 159,53 74
83. Gurgul Lukáš Xbowling club P190 2 40 34 74
84. Homola Ladislav BC Most P165 5 26 25 22 166,09 73
85. Flieger David BK Klíše P165 2 58 13 183,08 71
86. Ondráček Bohuslav KPKO Kladno P190 4 31 26 14 182,00 71
87. Vojkovský Matěj Bowland Olomouc P190 1 71 177,67 71
88. Polívka Dalibor BC Tábor P190 4 26 24 20 179,42 70
89. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 1 70 169,17 70
90. Ševčík Vlastimil BK Klíše P190 2 38 31 202,00 69
91. Šípek Karel Elephant B.T P190 2 37 32 193,00 69
92. Synek Aleš STRIKE 2 37 32 187,63 69
93. Varhaníček Pavel Kelímci P165 2 38 31 178,00 69
94. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 1 69 177,17 69
95. Brázda Bohumil P165 4 37 23 9 155,80 69
96. Dvořáček David P190 2 38 31 69
97. Uhlíř Jiří ml. BC Tábor P190 1 68 176,67 68
98. Hoschna Jan OKO Křesťan P190 2 46 22 176,17 68
99. Slezák Luboš STRIKE P190 3 37 19 12 169,05 68
100. Sovová Alena BT Notaxo P190 2 57 11 159,50 68
101. Včeliš Michal 2 41 26 223,33 67
102. Motyka Milan Kelímci P190 1 66 176,50 66
103. Javůrek Pavel P165 3 30 28 8 165,63 66
104. Roth Jan P190 2 33 32 65
105. Mička Daniel STRIKE P190 2 48 15 191,80 63
106. Prokop Zdeněk P165 2 36 27 164,68 63
107. Pláničková Zdenka BK Klíše P165 3 22 21 20 161,50 63
108. Forman Jiří P190 2 35 27 178,29 62
109. Antalík Ivan P165 3 38 21 2 162,10 61
110. Zvěřinová Lenka 2 30 30 178,50 60
111. Prokopová Dagmar P165 2 54 6 156,20 60
112. Klečka Jiří P190 1 59 178,07 59
113. Honomichlová Martina Bowlingjunior Plzeň P190 2 42 17 158,33 59
114. Kober Ivan P190 3 35 17 6 182,83 58
115. Ulička Antonín P190 1 58 173,83 58
116. Parkan Miloš P165 3 34 22 2 161,76 58
117. Staněk Libor P190 4 29 15 14 160,97 58
118. Uher Radovan ProBowling 2 34 23 172,86 57
119. Horňák Vladimír P190 2 28 28 175,29 56
120. Makovec Jaromír P165 2 30 26 56
Janiga Oldřich P190 2 30 26 56
122. Závladská Svatava BK Klíše P190 4 23 18 14 163,09 55
123. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P190 3 31 20 4 149,00 55
124. Kratochvíl Dominik Bowlingzone Pardubice 2 28 26 178,57 54
125. Havlíček Zdeněk st. Seniorbowling CZ P190 4 23 16 14 189,92 53
126. Štafa Pavel P165 1 53 172,40 53
127. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 27 25 212,50 52
128. Fidra Jan Bowlingzone Pardubice P190 2 31 21 183,50 52
129. Barinec Petr P190 2 28 24 174,67 52
130. Vácha Petr P190 1 52 173,47 52
131. Lang David Car Citon Olomouc 1 52 172,83 52
132. Horník Gustav P190 2 29 22 200,63 51
133. Jašek Karel PH Semtamstrike P190 2 34 17 186,75 51
134. Vacek Pavel Pitch a Ball P190 2 35 16 179,62 51
135. Vrba Petr PH P190 3 27 16 8 51
Hojková Irena P190 2 26 25 51
137. Hora Jiří P190 1 50 174,56 50
138. Hasoň Jiří Blansko P165 1 50 172,67 50
139. Brokešová Anna ABB Vidlatá Seč P190 2 26 24 170,14 50
140. Krummerová Eliška Tacl Letohrad P190 1 49 164,17 49
141. Kubíčková Jana KPKO Kladno P165 2 34 15 152,83 49
142. Hejdučková Kateřina st. Haná BC P190 1 48 163,67 48
143. Barak David ProBowling P165 1 48 48
Hradil Vavřinec Xbowling club P190 1 48 48
145. Ruml David P165 2 25 22 201,75 47
146. Fleischmann Jan st. Seniorbowling CZ P190 2 47 177,18 47
147. Mojková Helena P190 2 29 18 166,17 47
148. Hanusíková Blanka Bowlingzone Pardubice P190 1 47 163,50 47
149. Krčma Milan st. P190 1 47 47
Málková Lenka P190 2 35 12 47
Kotjužanský Jiří Kvadrofolio P165 3 24 18 5 47
152. Horáček Petr Tajfun P190 1 46 189,00 46
153. Hanzl Zbyněk P190 1 46 46
Šteffek Milan st. P190 1 46 46
155. Barnet Milan P190 2 27 18 192,00 45
156. Martinec Václav P190 2 29 16 186,00 45
157. Eliáš Petr st. JČ P165 5 20 13 12 170,29 45
158. Nováková Iva Poděbradští tygři P165 3 22 16 7 150,81 45
159. Jarolík Jan P190 1 45 45
160. Mihulka Josef P165 1 44 170,50 44
161. Rybová Eva P165 3 23 15 6 44
Hrdlička Vladislav ProBowling 1 44 44
163. Staněk František P190 3 19 16 8 182,27 43
164. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ P190 3 21 15 7 172,00 43
165. Líška Mário P165 1 43 43
166. Zach Petr st. P190 3 18 16 8 188,11 42
167. Vokurka Jaroslav P165 2 23 19 155,18 42
168. Sihelník Josef P190 2 33 9 152,38 42
169. Saturka Vlastimil P165 1 42 42
170. Bejšovec Jaroslav P190 2 24 17 189,83 41
171. Chvojka Milan P190 2 21 20 179,29 41
172. Bílek Miroslav Semtamstrike P190 2 24 17 174,15 41
173. Roučka Lukáš P190 2 25 16 174,00 41
174. Sopková Irena P165 1 41 158,75 41
175. Krňáková Šárka BK Klíše P190 2 33 8 155,56 41
176. Škrabal Marek P190 1 41 41
177. Procházka Aleš JČ BC Hluboká P190 2 24 16 188,25 40
178. Sova Petr ml. P165 3 22 17 1 175,62 40
179. Proser Martin P165 1 40 165,60 40
180. Uhlířová Zuzana BC Tábor P190 1 40 160,67 40
181. Bílek Ondřej P165 1 40 40
182. Sříbrný Vladimír P165 1 39 205,29 39
183. Květoň Jiří BK Klíše P165 2 20 19 168,38 39
184. Janoutová Adéla P165 2 25 14 156,67 39
185. Völfelová Marta P165 2 27 12 148,67 39
186. Ondrejec Petr P190 1 39 39
Gabrhelová Markéta Vejlupci Brno P190 1 39 39
188. Vaněček Jindřich P190 2 30 8 182,00 38
189. Žák Jan P165 2 28 10 168,50 38
190. Javůrek Jiří P165 2 26 12 163,00 38
191. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 2 30 8 159,60 38
192. Kadeřábek Martin P190 1 38 38
Krubert Emil P190 1 38 38
194. Kopřiva Milan P190 2 20 17 177,31 37
195. Uher Jaroslav ProBowling 1 37 167,50 37
196. Machytková Šárka P190 1 37 37
Haxa Martin P165 1 37 37
198. Rábek Erik BC Budějce P190 2 31 5 202,25 36
199. Hollman Petr P190 2 29 7 174,42 36
200. Vlček Josef P165 2 25 11 159,17 36
Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 1 36 159,17 36
202. Korecký Michal P165 2 21 15 157,57 36
203. Breburda Miroslav P190 1 36 36
Nová Leona P165 1 36 36
Jarovský Albert P190 2 27 9 36
206. Blažek Lubomír P190 1 35 35
Plánička Vojtěch BK Klíše P190 2 25 10 35
Merva Vladimír Semtamstrike P190 1 35 35
209. Kala Rostislav 1 34 203,67 34
210. Kurka Jiří P190 1 34 179,09 34
211. Hron Pavel P165 2 23 11 176,88 34
212. Vodák Viktor Oušťáci z Radavy P190 2 22 12 174,33 34
213. Marek Luboš P190 2 28 6 165,20 34
214. Kříž Martin Wawe House Gang P190 2 27 7 152,00 34
215. Sobotka David P190 1 34 34
Lebeda Pavel P190 1 34 34
217. Orság Karel P165 1 33 198,33 33
218. Brokeš Milan ABB Vidlatá Seč P190 2 18 15 169,94 33
219. Vavrla Zdeněk Krocan.com P190 1 33 166,50 33
220. Kubelka Tomáš P190 1 33 33
Jindřich Martin P190 1 33 33
Olarescu Jana Černý koně P190 1 33 33
Stukalo Albina P165 1 33 33
Šímek Michal P165 1 33 33
225. Frydrych Tomáš Kelímci P190 1 32 195,83 32
226. Nádvorník Pavel P190 2 21 11 176,00 32
227. Mrkvičková Lenka P190 2 20 12 173,17 32
228. Hřebík Lumír STRIKE P165 1 32 172,57 32
229. Tětek Petr BC Hluboká P190 2 17 15 165,00 32
230. Hrazdírová Lucie Blansko P190 1 32 158,33 32
231. Plešingerová Jana Seniorbowling CZ P190 1 32 32
Kauerová Romana P165 1 32 32
Korytářová Bohdana P190 1 32 32
Skokanová Milada P190 1 32 32
235. Šafařík Luděk P190 1 31 176,50 31
236. Kalous Roman P165 2 19 12 174,50 31
237. Brokeš František st. ABB Vidlatá Seč P190 2 22 9 164,22 31
238. Borovec Jiří P165 3 17 11 3 162,00 31
239. Tětková Lenka P165 2 26 5 148,12 31
240. Zlesák Ivan BK Klíše P190 1 31 31
Tichý Radek P190 1 31 31
Hanzlová Aneta P165 1 31 31
Adam David P165 1 31 31
244. Stulík Jiří Seniorbowling CZ P190 1 30 185,00 30
245. Kubík František P190 2 18 12 168,25 30
246. Červený Rostislav P190 1 30 30
Staňková Veronika P165 1 30 30
Bula Martin P190 1 30 30
249. Novák Radek P190 1 29 181,25 29
250. Pospíšil Jan st. P190 2 27 2 178,00 29
251. Jašková Milena Tajfun P190 2 21 8 174,25 29
252. Guič Boris Pitch a Ball P165 2 18 11 172,60 29
253. Sova Petr st. P190 2 17 12 168,27 29
254. Pankivová Božena MBL Mikulov P190 1 29 157,83 29
255. Simonová Helena P165 2 27 2 146,60 29
256. Janovský Michal Black Riders 1 29 29
Uhlířová Hana Rabbits Praha P190 2 15 14 29
Drážný Michal P165 1 29 29
Pavlíček Svatopluk P165 1 29 29
Buchta Miroslav P165 1 29 29
261. Spilka František BC Tábor P190 2 19 9 187,50 28
262. Pospíšil Jan ml. JČ BC Budějce 1 28 185,13 28
263. Orságová Jana P165 1 28 164,17 28
264. Mrviš Dušan P165 2 15 13 154,25 28
265. Nejezchleba Daniel Bowlingjunior Plzeň P165 2 28 151,17 28
266. Dutka Miroslav P165 1 28 28
Malíček Dušan Rudé koule P165 1 28 28
Pozlová Tereza P165 1 28 28
269. Krčma Milan ml. P190 1 27 183,17 27
270. Lank Ivan st. Bowlingzone Pardubice P190 1 27 182,63 27
271. Boháč Martin P165 2 22 5 171,71 27
272. Prekop Ondřej Bowlingzone Pardubice P165 1 27 164,67 27
273. Fuchsa Vlastimil P165 3 17 7 3 164,27 27
274. Pospíšilová Jitka P190 2 16 11 161,40 27
275. Pour Oldřich P190 1 27 27
Capil Radomír P190 1 27 27
277. Frýbort Otakar BC Tábor P190 2 15 11 176,83 26
278. Nevyjel Jiří P190 1 26 174,88 26
279. Novák Daniel P190 1 26 167,00 26
280. Doubravová Květa P165 2 21 5 143,00 26
281. Svoboda Milan P165 1 26 26
Bočan Josef Bombers 1 26 26
Křížan Jiří P190 1 26 26
Vybíral Jiří P165 1 26 26
285. Tuzarová Petra Radava SC P190 1 25 168,17 25
286. Sivek Lubomír P165 1 25 162,75 25
287. Běhal Jaroslav Olympia Wellness P165 2 21 4 158,50 25
288. Hurt Zdeněk P165 1 25 25
Bejdl René P190 1 25 25
Jajtner Michal P165 1 25 25
Prekop Michal P165 1 25 25
Ozimý Stanislav P190 2 22 3 25
293. Ryznik Martin P190 1 24 191,17 24
294. Klimeš Josef P190 2 13 11 181,78 24
295. Janočková Krystyna P190 2 13 11 171,38 24
296. Ferens Jaroslav P190 1 24 171,33 24
297. Zářecký Vlastimil P190 1 24 163,50 24
298. Kadlecová Jaroslava P165 2 16 8 160,17 24
299. Stupka Jan KRPA P190 3 12 6 6 158,86 24
300. Kudelová Iveta P190 2 17 7 152,33 24
301. Studený Marek P165 1 24 123,14 24
302. Sirotariová Hana P165 1 24 24
Netušil René Bumtrio P165 1 24 24
Bittersmann Milan P190 1 24 24
Nováková Jana Oušťáci z Radavy P165 1 24 24
Šmelcer Ladislav P190 1 24 24
Elstnerová Naďa P165 1 24 24
Včeliš Jaroslav P165 1 24 24
309. Kotrbatý Jiří P190 1 23 186,63 23
310. Doubrava Jan P190 1 23 178,50 23
311. Sádlík Vojtěch st. Sahari Ovčín P190 2 17 6 166,50 23
312. Sůva Jan 1. PSKN Praha P165 1 23 163,00 23
313. Hermanová Květa P165 2 16 7 152,20 23
314. Štěch Michal P165 2 15 8 151,50 23
315. Vojáček Lukáš P165 2 17 6 131,25 23
316. Palas Martin P190 1 23 23
Capilová Nela P190 1 23 23
Formánek Radovan P165 1 23 23
Krch Miroslav P165 1 23 23
Severová Jana Tacl Letohrad P190 1 23 23
321. Vlasák Aleš Radava SC P190 1 22 177,33 22
322. Starý Pavel - JČ Dragouni P190 1 22 166,75 22
323. Bulová Eliška P190 2 14 8 150,75 22
324. Maňásková Petra P190 1 22 22
Mikloška Marek P165 1 22 22
Špatenková Jana P165 1 22 22
Klanica Mojmír P165 1 22 22
328. Trča Pavel BC Hluboká P190 1 21 196,56 21
329. Čermák František BC Tábor P190 1 21 189,25 21
330. Richter Miroslav Big Lebowski abides P165 1 21 168,50 21
331. Bora František P165 1 21 154,33 21
332. Vávra Miloš P190 2 18 3 152,00 21
333. Sovová Ivana - JČ P165 2 12 9 151,07 21
334. Brychová Eliška Bowlingzone Pardubice P165 2 16 5 144,42 21
335. Jiránek Miroslav P165 1 21 21
Vašíčková Petra P165 1 21 21
337. Růžička Karel P190 1 20 183,25 20
338. Vacek Tomáš BC Hluboká P190 1 20 179,78 20
339. Bečvář Michal P190 1 20 171,88 20
340. Nováková Ivana - SM P190 1 20 166,67 20
341. Erben Roman Xbowling club 1 20 161,33 20
342. Havelka Michal P190 2 11 9 146,00 20
343. Srchová Helena P165 1 20 20
Klein David P190 1 20 20
Líbalová Dagmar P165 1 20 20
Dolog Pavol Tacl Letohrad P165 1 20 20
Obrusník Lukáš P190 1 20 20
Veselý Filip Chmelnice P190 1 20 20
349. Miklík Petr BC Komwag P190 1 19 194,13 19
350. Bárta Ladislav P190 1 19 183,44 19
351. Ďaďo Ján P165 1 19 176,71 19
352. Malurek Václav P165 1 19 174,50 19
353. Košata Ondřej P165 1 19 172,67 19
354. Roučková Denisa P165 2 16 3 156,50 19
355. Ondráčková Iva P165 3 8 7 4 127,75 19
356. Trojan Josef P165 1 19 19
Helešic Tomáš P190 1 19 19
Mervová Jarmila P165 1 19 19
Mottl Karel P190 1 19 19
Šustáčková Jarmila P165 1 19 19
Kučera Martin - STČ P165 1 19 19
Drbalová Marie Letenský koule P165 1 19 19
363. Kvasnička Ondřej BT Notaxo P190 1 18 178,86 18
364. Pouzar Rudolf P190 1 18 178,22 18
365. Eliáš Petr VČ P165 1 18 168,33 18
366. Štefl Radek P165 1 18 165,25 18
367. Biskupová Martina P190 2 15 3 156,50 18
368. Sroka Agnieszka P165 1 18 156,00 18
369. Kumšta David PhoeniX KH P190 1 18 18
Mičkal Jaroslav P190 1 18 18
Hájek Jiří P165 1 18 18
Kučerová Vasilika UBT Kyje P165 1 18 18
Šudák Milan P165 1 18 18
Kučerová Michaela P165 1 18 18
375. Musil Stanislav P165 1 17 174,00 17
376. Appeltauerová Eva Tacl Letohrad P190 2 9 8 163,00 17
377. Šišková Andrea P165 1 17 17
Sejkora Miroslav P165 1 17 17
Hermanová Marie P190 1 17 17
Zemanová Olga P165 1 17 17
Kafka Pavel Panda Team P165 1 17 17
382. Orálek Radek P190 1 16 185,33 16
383. Cvrček Jaromír P165 1 16 173,83 16
384. Dvořák Roman Bowlingzone Pardubice P190 1 16 168,38 16
385. Mašlanka Mateusz P165 1 16 165,75 16
386. Capilová Dagmar P165 1 16 16
Bednařík Matěj P190 1 16 16
Loněk Daniel P165 1 16 16
Bezchlebová Lenka P165 1 16 16
390. Sršeň Marcel P190 1 15 181,83 15
391. Janů Pavel MSCBL Děčín P165 1 15 176,11 15
392. Bejšovcová Lenka P190 1 15 165,30 15
393. Grygar Jiří P165 1 15 164,50 15
394. Matějka Petr P165 2 14 1 151,83 15
395. Staněk Miroslav P165 1 15 15
Musil Petr Pozdní sběr P165 1 15 15
Mohamed Sherif P165 1 15 15
Bočanová Ivana SBL Lucerna P165 1 15 15
Klepáček Adolf 1 15 15
Zvonařová Dana P165 1 15 15
401. Sova Petr Všenorští křižáci P190 1 14 207,00 14
402. Švácha Jan KRPA P190 2 13 1 182,44 14
403. Koráb Jan Tacl Letohrad 1 14 178,33 14
404. Kocmanová Jana P165 1 14 167,83 14
405. Nováčková Iveta BC Budějce P190 1 14 163,50 14
406. Schůt Ladislav P190 1 14 163,17 14
407. Czarnik Grzegorz P165 1 14 161,50 14
408. Salaquarda Tadeáš P190 1 14 158,83 14
409. Egert Jiří Rabbits Praha P190 2 9 5 149,50 14
410. Valo Karel P165 2 10 4 148,00 14
411. Chotěnovská Anna P165 2 8 6 127,13 14
412. Buček František P165 1 14 14
Fuchsová Jana P165 1 14 14
Vrtěnová Renáta P165 1 14 14
Kovařík Dušan UBT Kyje 1 14 14
Kotábová Věra P165 1 14 14
Holeček Jiří P165 1 14 14
418. Křepelka Aleš P165 1 13 174,33 13
419. Bednarz Andrzej CNC Produkt Ostrava P190 1 13 174,25 13
420. Slach Zbyněk BC Hluboká P190 1 13 173,11 13
421. Heřmánek Jiří P190 1 13 171,17 13
422. Spilková Helena P190 1 13 167,50 13
423. Šmejkalová Ivana P165 1 13 157,00 13
424. Kotáb Jiří P165 1 13 154,50 13
425. Síč Petr P165 1 13 150,50 13
426. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 1 13 150,17 13
427. Balcar Zdeněk P190 1 13 13
Převorová Monika P190 2 10 3 13
Doubravová Anna P165 1 13 13
Kučera Zdeněk UBT Kyje P165 1 13 13
Vodehnal Jindřich P165 1 13 13
Hajná Daniela P190 1 13 13
Kadeřábková Veronika P165 1 13 13
Šarišský Jakub 1 13 13
Stodůlka Ladislav P165 1 13 13
436. Dostál Luboš Bowling Sauna P165 1 12 184,00 12
437. Soušek Milan Seniorbowling CZ P190 1 12 169,88 12
438. Novák Josef P190 1 12 167,75 12
439. Dědič Dalibor Zíchov Pukls P190 1 12 164,00 12
440. Engelman Stanislav KRPA P190 3 10 2 163,47 12
441. Brašnová Alena Bowlingzone Pardubice P165 1 12 150,17 12
442. Fiala Václav Seniorbowling CZ P165 2 11 1 142,75 12
443. Vávra Lukáš P165 1 12 12
Kučaba Miroslav BK Klíše P190 1 12 12
Maršálková Vlaďka P165 1 12 12
Musilová Erika P165 1 12 12
Žáčková Pavla Xbowling club P165 1 12 12
Russ Martin P190 1 12 12
449. Koráb Pavel Tacl Letohrad P190 1 11 172,17 11
450. Dohnálek Stanislav Bowlingzone Pardubice P165 1 11 164,17 11
451. Roudný Pavel P190 1 11 162,00 11
452. Lasovský Michal BC Budějce P190 2 9 2 157,00 11
453. Machálková Zorka P165 1 11 155,88 11
454. Horák Jaromír VČ P165 3 4 4 3 146,80 11
455. Brokešová Viktorie Bowlingzone Pardubice P165 2 6 5 144,75 11
456. Bartůšková Eva P165 2 7 4 139,00 11
457. Hůrská Andrea P165 2 7 4 126,75 11
458. Schelle Harald Maxbowling P165 2 6 5 125,63 11
459. Dorňáková Irena P165 1 11 11
Kučera Martin - PH Chmelnice P165 1 11 11
Skalská Martina P165 1 11 11
Bartošová Marie VČ P190 1 11 11
Hlušková Mária P165 1 11 11
Serbusová Marcela P165 2 9 2 11
Šebestová Edita P165 1 11 11
Klepáček Mašková Yvona P190 1 11 11
Košatová Renáta P190 1 11 11
Lacina Jaroslav P165 2 9 2 11
469. Krauskopf Josef BC Hluboká P190 1 10 174,56 10
470. Svoboda Marcel P190 1 10 167,00 10
471. Dvořáková Lenka Bowlingzone Pardubice P165 1 10 160,50 10
472. Schober Michal P190 1 10 157,50 10
473. Sýkora Jan Rabbits Praha P190 1 10 156,83 10
474. Barna Michal Oušťáci z Radavy P165 1 10 156,80 10
475. Havlín Petr P190 1 10 151,00 10
476. Provazníková Kamila P165 1 10 137,25 10
477. Ovčáček Petr P165 1 10 10
Růčka Pavel P165 1 10 10
Chaloupková Alena P165 1 10 10
Holubička Jiří P165 1 10 10
Fink Zdeněk P165 1 10 10
Trnková Lucie P165 1 10 10
Hořejší Líba P165 1 10 10
Pospíšil Jan ml. P165 1 10 10
485. Adamec Miroslav P190 1 9 175,75 9
486. John Jiří VČ P190 1 9 170,17 9
487. Ondráček Rostislav 1 9 169,00 9
488. Pisinger Miroslav P165 1 9 168,25 9
489. Kaplan Milan P165 1 9 153,50 9
490. Vrzal Pavel Tajfun P165 2 8 1 146,00 9
491. Straka Marek P165 1 9 141,00 9
492. Králová Lucie P165 1 9 108,40 9
493. Rechtoriková Eva P165 1 9 9
Štícha Bohumil P190 1 9 9
Mičkalová Kateřina P165 1 9 9
Strnadová Kateřina P165 1 9 9
Kolařík Jaroslav P190 1 9 9
498. Baborský Milan BC Hluboká P165 1 8 164,44 8
499. Kunt Luboš st. P190 2 6 2 162,25 8
500. Vokrojová Marie BC Falk P190 1 8 151,50 8
501. Adamec Petr Senioři SBL P165 1 8 147,50 8
502. Beránek Martin P165 1 8 140,75 8
503. Jindřich Radek P165 1 8 8
Bárta Richard P165 1 8 8
Čižinská Alena P165 1 8 8
Horák Alois P165 1 8 8
507. Machálek Vladimír P190 1 7 169,63 7
508. Javorský Luboš Kůrovci Šumava P190 1 7 167,80 7
509. Jelínek Petr st. JČ P190 1 7 162,50 7
510. Dvořák Tomáš P190 1 7 161,50 7
511. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P190 1 7 153,25 7
512. Tokarev Dmitry P165 1 7 149,50 7
513. Matejiček Štefan P165 1 7 146,50 7
514. Kuntová Zuzana P165 2 5 2 141,67 7
515. Liebich František P190 1 7 7
Platoš Antonín P190 1 7 7
Sáček Zdeněk P165 1 7 7
Jiránek Filip Xbowling club P165 1 7 7
Pryček Jiří P165 1 7 7
Holinková Naďa P165 1 7 7
Vičarová Helena P165 1 7 7
522. Denk Zdeněk Kůrovci Šumava P190 1 6 163,80 6
523. Klapal Jaroslav Tacl Letohrad P190 1 6 156,80 6
524. Jukl Ladislav P165 1 6 152,00 6
525. Harvánek Petr P165 1 6 139,83 6
526. Fojtíková Ivana P190 1 6 6
Jindřišek Miroslav P165 1 6 6
Kafková Danica Panda Team P165 1 6 6
Král Jiří P165 1 6 6
Hozmanová Marcela P165 1 6 6
Wohner Tomáš P165 1 6 6
Pitronová Ivana P165 1 6 6
Housková Petra P165 1 6 6
534. Kaňka Jan P190 1 5 160,00 5
535. Richter Josef P165 1 5 159,00 5
536. Kužílek Jiří P190 1 5 150,60 5
537. Havlík Jiří Oušťáci z Radavy P165 1 5 147,60 5
538. Enders Richard P190 1 5 147,25 5
539. Kytlica Jaromír P165 1 5 145,75 5
540. Jukl Šimon P165 1 5 135,75 5
541. Handl Daniel P165 1 5 5
Machačová Václava P165 1 5 5
Chmela Lukáš P165 1 5 5
Šulcová Hana P165 1 5 5
Kadlec Lukáš P190 1 5 5
Šilar Miroslav Henry Gril P165 1 5 5
Kamenská Marie P165 1 5 5
Virághová Linda P165 1 5 5
549. Šimůnek Daniel P190 1 4 160,00 4
550. Vacík Matěj Bowlingjunior Plzeň P190 1 4 150,00 4
551. Hrušková Libuše P190 1 4 149,80 4
552. Keken Zoltán SBL Lucerna P165 1 4 146,25 4
553. Novák Eduard P165 1 4 138,50 4
554. Petráček Pavel Oušťáci z Radavy P165 1 4 128,40 4
555. Roudná Hana P165 1 4 127,50 4
556. Ondráčková Ema P165 2 3 1 90,50 4
557. Vaníčková Kristýna P165 1 4 4
Žebro Martin P165 1 4 4
Kocůr Jaroslav P165 1 4 4
Kadlec Miroslav P165 1 4 4
Bartoníček Karel P165 1 4 4
Horyna Radek P165 1 4 4
Hubertová Žaneta P165 1 4 4
Kříž Libor P165 1 4 4
Krynická Drahomíra P165 1 4 4
Růžičková Anežka P165 1 4 4
567. Gürtler Tomáš Bowlingzone Pardubice P190 1 3 159,50 3
568. Furik Ludvík P190 1 3 157,60 3
569. Strachota Jan P190 1 3 157,00 3
570. Kostka Martin P190 1 3 151,50 3
571. Kováčová Irena P165 1 3 147,50 3
572. Hřivna Patrik P190 1 3 145,00 3
573. Menclová Otýlie P165 1 3 130,63 3
574. Petrželová Ivana P165 1 3 115,75 3
575. Jarolík Jan ml. P165 1 3 3
Jarovská Romana P190 1 3 3
Protivová Slávka P165 1 3 3
Štumpa Zdeněk P165 1 3 3
Jiříček Miroslav P190 1 3 3
580. Uher Dušan Semtamstrike P190 1 2 151,50 2
581. Marek Jakub P165 1 2 147,00 2
582. Chrpa Jindřich 1. PSKN Praha P165 1 2 146,17 2
583. Muzikář Jaromír P165 1 2 139,50 2
584. Míka Adam Bowlingjunior Plzeň P165 1 2 135,50 2
Blažková Lenka P165 1 2 135,50 2
586. Kozman Jaroslav P165 1 2 127,40 2
587. Formanová Hana Beyk Bowling P165 1 2 88,25 2
588. Bohunek Jan P165 1 2 2
Trtílek Martin P165 1 2 2
Faitová Iveta P165 1 2 2
Soušek Zdeněk P165 1 2 2
Kadlečík Libor P165 1 2 2
Sychová Dana P165 1 2 2
Berger Marcel P165 1 2 2
595. Martiška Robert P165 1 1 192,50 1
596. Nechvátal Stanislav P165 1 1 156,50 1
597. Lakomý Jan P190 1 1 145,83 1
598. Janů Pavel ml. P165 1 1 129,20 1
599. Klapal Miroslav P165 1 1 125,60 1
600. Sivková Lenka P165 1 1 124,25 1
601. Míka Miroslav P165 1 1 123,75 1
602. Ježková Jana P165 1 1 106,83 1
603. Novotná Michaela P165 1 1 99,40 1
604. Talaš Kristián P165 1 1 76,75 1
605. Jindřich Bohumil P165 1 1 1
Bergerová Hana P165 1 1 1
Hejbal Martin JČ P190 1 1 1
Rakoušková Sandra P165 1 1 1
Vašková Lenka P165 1 1 1
Kolman Lukáš P165 1 1 1
Koukolíková Aurélie P165 1 1 1
Němečková Veronika P165 1 1 1
Matoušková Hana P165 1 1 1
614. Urban Tomáš PCE P165 1 0 134,67 0
615. Stojanov Jakub Blansko P165 1 0 128,50 0
616. Hrazdíra Jan Blansko P165 1 0 126,00 0
617. Hasoň Jakub Blansko P165 1 0 124,17 0

Krátké zprávy

19.02.2020 v 10:03

V menu STK jsou zveřejněny propozice na seniorské MČR dvojic 2020.

18.02.2020 v 16:25

V menu STK jsou zveřejněny propozice na juniorské MČR jednotlivců 2020.

12.02.2020 v 10:18

Otevřena "obsazovačka" na 8. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Brně.

09.02.2020 v 10:47

Sledujte ON-LINE výsledky a průběžné pořadí Prestige 7, první hry se již zapisují.

06.02.2020 v 23:55

Uzavřen Bodovací žebříček za leden, vítězí Irena Straková

Galerie

Turina Jaroslav
Bowlingzone Pardubice
Turina Jaroslav

Turina Jaroslav

Bowlingzone Pardubice

Vítěz 7. turnaje Prestige 2019-2020

Talpa Marek
expert King Pins
Talpa Marek

Talpa Marek

expert King Pins

3. místo na 6. turnaji Prestige 2019-2020

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Nejlepší žena, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

Nejlepší hráč kategorie P190, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Bočan Josef
Bombers
Bočan Josef

Bočan Josef

Bombers

Nejlepší senior, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
Kelímci
Poprocký Michal

Poprocký Michal

Kelímci

Nejlepší hráč kategorie P165, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS