Bodovací žebříček, ročník 2020 - 2021

listop28

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Jelínek Lukáš Xbowling club 4 98 88 60 212,28 246
2. Teame Habtegabriel Xbowling club 3 94 81 60 195,07 235
3. Beštová Kateřina expert King Pins 3 91 86 49 183,41 226
4. Lorenc Jaroslav expert King Pins 3 96 67 62 219,16 225
5. Homola Lukáš BC Most 4 82 75 63 204,70 220
6. Bail Šimon Xbowling club P190 5 85 66 65 179,64 216
7. Fojtíková Ivana P190 4 89 64 59 190,84 212
8. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 3 86 69 46 180,22 201
9. Straková Irena Strike Řevnice P190 7 90 61 36 187,37 187
10. Colon Josef P190 10 76 63 47 188,16 186
11. Matějka Antonín P190 9 84 58 40 188,55 182
12. Čermák Pavel expert King Pins 3 89 50 41 191,05 180
13. Vrážel Jiří st. SKBC Račice 6 81 57 41 190,00 179
14. Liebich Tomáš Xbowling club 4 79 49 47 181,27 175
15. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče 3 97 44 29 217,83 170
16. Sovová Alena Notaxo, z.s. P190 5 79 51 40 176,32 170
17. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. 5 58 56 53 189,13 167
18. Sýkorová Andrea P190 3 88 43 33 167,47 164
19. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 6 72 53 37 177,14 162
20. Rác Václav Xbowling club 4 62 61 35 180,80 158
21. Görg Martin BC Bowlingzone 4 72 54 29 195,63 155
22. Vlachovič Jakub ProBowling Hustopeče 2 95 59 200,60 154
23. Švec Ladislav Xbowling club 3 84 43 26 190,22 153
24. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 5 83 46 22 169,52 151
25. Šarišský Jakub P190 4 74 57 17 177,75 148
26. Mach Libor P190 4 56 48 42 182,44 146
27. Prokopová Dagmar P190 2 78 67 180,08 145
28. Maléřová Pavlína P190 2 92 52 181,83 144
29. Kunc Oto P190 5 80 32 28 175,30 140
30. Nahodil Antonín BK StrikeLand Junior P190 4 51 40 40 210,80 131
31. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 6 59 48 24 161,89 131
32. Klečka Jiří P190 3 78 39 11 185,87 128
33. Janočková Krystyna P190 6 75 38 14 167,50 127
34. Mazalová Andrea BC Bowlingzone P190 2 71 55 172,29 126
35. Uher Jaroslav ProBowling Hustopeče 2 62 62 189,00 124
36. Jirsa Miloš P190 4 70 33 21 164,96 124
37. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 2 73 50 172,73 123
38. Černíková Karolína expert King Pins P190 3 56 40 27 164,82 123
39. Šteffek Milan st. P190 3 48 37 35 213,60 120
40. Hindrák Jiří BC Bowlingzone 2 77 42 182,72 119
41. Bílek Miroslav P165 4 47 46 26 171,14 119
42. Drábek Aleš Notaxo, z.s. P190 3 67 38 13 172,19 118
43. Pour Oldřich P190 3 42 38 38 118
44. Černík Vojtěch Xbowling club P190 3 64 36 16 172,23 116
45. Minář Zdeněk ProBowling Hustopeče P165 2 63 52 183,40 115
46. Slezák Luboš Strike Řevnice P190 3 60 26 25 160,93 111
47. Křížek Martin S-centrum Děčín P165 6 49 32 28 187,37 109
48. Fleischmann Jan st. P190 3 48 38 23 179,12 109
49. Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior 3 50 36 22 200,90 108
50. Poprocký Michal Bowland Olomouc P190 3 52 40 15 172,79 107
51. Beneš Michal P190 3 55 26 25 185,00 106
52. Rain David Notaxo, z.s. P190 4 38 34 34 181,47 106
53. Horáček Petr Strike Řevnice P190 4 47 31 28 171,84 106
54. Hasník Vít P190 3 64 29 11 191,67 104
55. Štafa Pavel P190 3 61 23 20 173,76 104
56. Stulík Jiří P165 5 38 35 30 184,81 103
57. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 2 68 35 172,50 103
58. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 2 87 15 172,29 102
59. Šimůnek Pavel st. P190 3 59 22 21 163,41 102
60. Šimánek Ladislav Notaxo, z.s. 2 83 16 192,15 99
61. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 4 52 31 16 169,21 99
62. Dědič Dalibor BK Zíchov pukls P190 2 51 45 186,63 96
63. Polívka Dalibor BC Tábor P190 4 57 20 19 172,46 96
64. Maňásek Jaroslav P190 3 44 27 24 95
65. Jarovský Albert P190 7 33 31 30 193,20 94
66. Stulíková Dagmar P190 6 37 30 27 170,32 94
67. Uher Radovan ProBowling Hustopeče 1 93 202,00 93
68. Vohryzka Jaromír I. PSKN P190 3 53 34 6 183,42 93
69. Heligr Petr BK StrikeLand Junior 3 34 33 25 200,20 92
70. Janovský Michal BC BLACK RIDERS, o.s. 6 35 33 23 205,73 91
71. Klein David 1 91 197,67 91
72. Navrátil Marek ml. Xbowling club P165 4 58 24 9 162,50 91
73. Strejcová Tereza DDM Symfonie P190 4 32 30 29 159,83 91
74. Hladík Karel BDR 1 90 196,33 90
75. Horňák Vladimír P190 4 43 24 23 171,29 90
76. Stupka Jan P165 2 50 39 180,17 89
77. Havlíček Zdeněk st. P190 8 39 25 24 175,31 88
78. Sihelník Josef P190 3 39 33 16 88
79. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 1 87 185,50 87
80. Závladská Svatava BK KLÍŠE P190 4 36 34 17 175,07 87
81. Kubík František P165 4 37 36 14 168,25 87
82. Diviš Pavel P190 3 38 36 13 87
83. Kovařík Dušan P190 3 51 29 6 188,25 86
84. Krummerová Eliška ProBowling Hustopeče P190 1 85 185,00 85
85. Heligr Štěpán BK StrikeLand Junior P190 2 45 39 222,20 84
86. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 5 29 28 26 161,95 83
87. Seidl Daniel BC Bowlingzone 1 82 190,17 82
88. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 4 42 22 18 182,58 82
89. Michal Ondřej BC Falk 2 65 16 198,59 81
90. Vondráček Adam BC Bowlingzone 1 80 189,33 80
91. Korecký Michal P165 9 37 23 20 160,53 80
92. Kafková Danica P165 3 29 29 22 80
93. Závladský Dušan BK KLÍŠE P165 3 39 24 16 172,91 79
94. Plánička Vojtěch BK KLÍŠE P190 3 33 28 18 168,73 79
95. Frydrych Tomáš Bowland Olomouc P165 1 77 186,83 77
96. Vokurka Jaroslav P165 4 35 21 21 174,27 77
97. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 1 76 185,67 76
98. Staněk Libor P190 2 66 10 169,82 76
99. Čikeš Milan P190 4 31 22 22 156,00 75
100. Lang David Car Citon Olomouc 1 74 184,33 74
101. Marek Luboš P190 3 40 20 14 172,44 74
102. Homola Ladislav BC Most P165 4 30 25 19 161,96 74
103. Stromšíková Anna P190 1 73 176,33 73
104. Černíková Michaela Xbowling club P165 3 44 19 10 153,65 73
105. Klepáček Adolf P190 2 41 32 73
106. Soukupová Dana P165 3 32 27 13 168,00 72
Kajzar Tomáš P165 2 37 35 168,00 72
108. Semerák Stanislav Notaxo, z.s. P190 3 45 24 2 192,69 71
109. Talpa Marek expert King Pins 1 71 183,50 71
110. Forman Jiří P190 3 32 28 11 178,30 71
111. Kouba Václav P165 5 31 27 13 169,17 71
112. Sovová Ivana - JČ P190 4 45 13 13 157,77 71
113. Vácha Jiří P190 2 46 25 71
Kafka Pavel P165 3 26 26 19 71
115. Pankivová Božena P190 1 70 175,00 70
116. Malcová Gabriela Notaxo, z.s. P190 4 29 25 16 158,06 70
117. Sopková Irena P190 3 37 27 6 156,67 70
118. Krubert Emil P165 3 39 25 6 70
119. Parkan Miloš P190 1 69 166,50 69
120. Kocůr Jaroslav P165 3 37 20 12 159,25 69
121. Kordulík Václav ml. BK StrikeLand Junior 2 43 25 192,86 68
122. Turina Jaroslav BC Bowlingzone 1 68 182,67 68
123. Ďaďo Ján Notaxo, z.s. P190 2 41 26 187,33 67
124. Brokešová Viktorie BC Bowlingzone P165 2 49 18 165,83 67
125. Vopička Karel Strike Řevnice P190 1 66 181,67 66
126. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 4 33 20 13 168,56 66
127. Schönová Jana P165 4 27 21 18 156,58 66
128. Schön Viktor st. P165 6 24 23 19 156,00 66
129. Nováková Iva Xbowling club P190 4 35 19 12 154,86 66
130. Robertson Thomas Notaxo, z.s. 1 65 180,22 65
131. Egert Jiří BC Rabbits Praha P165 2 49 15 154,75 64
132. Nejezchleba Stanislav P190 2 33 31 64
133. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 1 63 167,22 63
134. Butal Jaroslav st. P190 4 24 24 15 165,33 63
135. Brokešová Anna P190 2 46 17 165,17 63
136. Pláničková Zdenka BK KLÍŠE P190 4 23 20 19 164,00 62
137. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 1 60 170,33 60
138. Hargašová Nikola Bowland Olomouc P165 2 45 15 160,42 60
139. Hais Petr JKM bowling P190 4 22 20 18 156,69 60
140. Barak David ProBowling Hustopeče 2 47 12 193,17 59
141. Růžička Karel P165 4 30 15 14 163,50 59
142. Eliáš Petr st. JČ P190 3 22 20 16 180,88 58
143. Tříska Jan Bowland Olomouc 1 58 176,83 58
144. Paračka Andrej Strike Řevnice P190 7 21 19 18 172,41 58
145. Květoň Jiří BK KLÍŠE P190 3 24 22 11 175,36 57
146. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 1 57 168,67 57
147. Čížek Daniel Xbowling club P190 2 51 6 166,50 57
148. Holubička Jiří P165 4 29 15 13 166,25 57
149. Vlček Josef P165 4 30 17 9 148,33 56
150. Krňáková Šárka BK KLÍŠE P165 1 56 145,87 56
151. Bočanová Ivana P165 2 30 26 56
152. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 1 55 176,50 55
153. Zlesák Ivan BK KLÍŠE P190 2 29 26 174,71 55
154. Prokop Zdeněk P190 1 55 174,33 55
155. Malurek Václav P165 2 53 2 172,92 55
156. Klepáček Mašková Yvona P190 3 32 12 11 157,33 55
157. Vlk Jakub Xbowling club P190 1 54 188,70 54
158. Šemík David P165 1 54 176,50 54
159. Křesťan Miroslav P190 1 54 176,33 54
160. Vaněček Jindřich P190 3 24 16 14 167,14 54
161. Bula Martin P165 2 29 24 188,36 53
162. Vlasák Aleš P190 2 28 25 173,00 53
163. Filuš Jan P190 2 38 15 53
Nejezchleba Daniel P165 2 36 17 53
165. Vrtiška Pavel P165 2 31 21 52
166. Javůrek Pavel P190 2 33 18 198,25 51
167. Rábek Erik BC Budějce 3 23 17 11 189,38 51
168. Heligrová Hana P165 2 32 19 180,80 51
169. Ulička Antonín P190 2 32 19 51
170. König Antonín Car Citon Olomouc P190 1 50 175,17 50
171. Brokeš František st. P190 2 32 18 165,50 50
172. Mrviš Dušan P165 4 21 18 10 150,13 49
173. Málková Lenka JKM bowling P165 3 26 19 4 138,60 49
174. Brychová Eliška BC Bowlingzone P165 1 48 165,83 48
175. Hromek Jiří ProBowling Hustopeče P190 1 48 48
Ondráček Bohuslav P190 2 35 13 48
177. Sršeň Marcel P190 3 26 16 5 166,42 47
178. Leiske Petr P165 2 30 17 164,46 47
179. Bobek Vlastimil P190 4 20 15 12 156,24 47
180. Marek Jakub P165 5 28 11 8 153,35 47
181. Krupica Jan P165 1 47 47
182. Guič Boris BT Pitch a Ball P190 2 23 23 174,92 46
183. Borovec Jiří P190 7 18 16 12 163,50 46
184. Gabrhelová Markéta BDR P190 1 46 46
185. Vacek Pavel BT Pitch a Ball P190 2 25 20 182,69 45
186. Musil Stanislav P165 2 24 21 159,50 45
187. Ozimý Stanislav P190 2 24 21 45
Haxa Martin P190 1 45 45
189. Nosek Richard BC BLACK RIDERS, o.s. P190 1 44 172,67 44
190. Kratochvíl Dominik BC Bowlingzone P190 1 44 172,22 44
191. Bora František P165 1 44 159,33 44
192. Vaněčková Dagmar P190 2 28 16 44
193. Mihulka Josef P190 1 43 171,67 43
194. Bendík Martin P190 1 43 43
Plešingerová Jana P190 2 23 20 43
196. Jelínek Petr st. JČ P190 2 22 20 176,27 42
197. Varhaníček Pavel Bowland Olomouc P190 2 41 1 166,92 42
198. Sova Petr ml. P165 3 39 2 1 153,08 42
199. Kotjužanský Jiří P190 3 22 11 9 42
Jarolík Jan P190 1 42 42
Lysek Petr P190 2 34 8 42
Dvořáček David P190 2 25 17 42
203. Balcar Zdeněk P190 3 19 14 8 181,38 41
204. Staněk František P165 3 23 10 8 176,55 41
205. Typolt Pavel P190 2 21 20 168,85 41
206. Hanzl Zbyněk P190 1 41 41
Maňásková Petra P165 2 30 11 41
208. Čepelák Jan BC Most 1 40 223,43 40
209. Palas Martin P190 3 25 12 3 188,83 40
210. Šenk Petr P190 1 40 169,67 40
211. Havlín Petr P165 2 31 9 163,67 40
212. Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 2 24 16 160,00 40
213. Martiška Robert P165 2 27 13 157,75 40
214. Mottl Karel P165 2 22 18 40
Šebestová Edita P165 1 40 40
216. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 1 39 161,67 39
217. Beránek Martin P165 2 23 16 147,67 39
218. Kříž Martin Wawe House Gang P165 1 39 39
Fleško Jakub P165 1 39 39
220. Richter Miroslav P165 2 24 14 154,83 38
221. Sova Petr st. P190 4 21 9 8 152,37 38
222. Hejna Miloslav P165 2 19 19 150,33 38
223. Stříbrský Václav Xbowling club P190 2 35 3 148,40 38
224. Saturka Vlastimil P165 1 38 38
225. Motyka Milan Bowland Olomouc P190 2 31 6 172,92 37
226. Kubíčková Jana P165 2 30 7 167,50 37
227. Kosiec Zbigniew 1 37 37
Bednařík Matěj P190 1 37 37
229. Mička Daniel Strike Řevnice P190 1 36 191,67 36
230. Krňák Pavel BK KLÍŠE 1 36 175,83 36
231. Čižinský Jaroslav P190 1 36 167,50 36
232. Svoboda Marcel P190 3 17 15 4 166,00 36
233. Dutka Miroslav P190 4 15 12 9 159,67 36
234. Jungmann Jiří P165 1 36 36
Burda Petr P165 1 36 36
Kukačka Martin P165 2 32 4 36
237. Pospíšilová Jitka P190 2 18 17 172,71 35
238. Netušil René P165 1 35 35
Vrba Petr PH P190 3 18 13 4 35
240. Biskupová Martina P190 2 19 15 183,86 34
241. Fiala Michal P190 2 17 17 180,50 34
242. Bejdl René P190 1 34 167,17 34
243. Černohorský Karol 1 34 34
Hradil Vavřinec Xbowling club P190 1 34 34
Gurgul Lukáš Xbowling club P190 1 34 34
246. Helešic Tomáš P190 2 24 9 188,67 33
247. Brokeš Milan P190 1 33 166,33 33
248. Pazděra Jaroslav Bowlingový spolek Jadran P190 1 33 33
Hurt Zdeněk P190 1 33 33
250. Nevyjel Jiří P190 2 18 14 186,86 32
251. Trojek Ondřej P165 2 28 4 174,67 32
252. Doubrava Jan P165 2 23 9 154,75 32
253. Obrusník Lukáš P190 1 32 32
Volčko Vladimír BC Tábor P190 1 32 32
Malíček Dušan P165 1 32 32
256. Brabec Petr P190 2 19 12 186,50 31
257. Weissová Jitka P165 3 19 10 2 161,83 31
258. Svoboda Milan P190 1 31 31
Krčma Milan st. P165 1 31 31
Kubátko Vlastimil P165 1 31 31
Frýbort Otakar BC Tábor P165 1 31 31
262. Fisek Roman P165 3 14 9 7 186,75 30
263. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 2 19 11 173,00 30
264. Běhal Jaroslav P165 2 17 13 168,63 30
265. Jukl Ladislav P165 2 16 14 166,71 30
266. Breindlová Anna BK KLÍŠE P165 2 23 7 161,71 30
267. Matějka Petr P165 2 17 13 145,50 30
268. Žebro Martin P165 1 30 30
Urbánek František P165 1 30 30
Mlčák František P190 1 30 30
Indra Martin P190 1 30 30
Fufalko Mykola P190 1 30 30
273. Vojkovský Matěj ProBowling Hustopeče 1 29 165,17 29
274. Harvánek Petr P165 1 29 152,17 29
275. Mikšovičová Sylva P190 1 29 29
Koryčanský Petr P165 1 29 29
277. Mračko Tomáš Notaxo, z.s. P165 2 19 9 218,33 28
278. Paclík Vladimír P165 1 28 164,50 28
279. Kopřiva Milan P190 2 26 2 155,15 28
280. Vodák Viktor P190 2 25 3 150,80 28
281. Blažková Lenka P165 2 22 6 128,00 28
282. Ježek Jan ml. Bowlingový spolek Jadran P165 1 28 28
Skalický Pavel P190 1 28 28
Mrkvička Tomáš P190 1 28 28
Sobotka David P190 1 28 28
Brázda Bohumil P165 1 28 28
Enders Walter P165 1 28 28
288. Plzenský Pavel P165 1 27 173,17 27
289. Procházka Aleš JČ Bowling Hluboká P190 1 27 172,33 27
290. Lencová Anežka P165 3 17 8 2 150,64 27
291. Straka Marek P165 2 15 12 142,33 27
292. Boháč Jiří P165 2 26 1 131,50 27
293. Bittala Petr P190 1 27 27
Pryček Jiří P165 1 27 27
Frýbortová Marie BC Tábor P190 1 27 27
Roučka Lukáš P190 2 15 12 27
Hořejší Líba P165 1 27 27
Horák Alois P190 1 27 27
Chlouba Ondřej P165 1 27 27
300. Vojáček Lukáš P165 2 16 10 155,00 26
301. Kokurowski Zygmunt P190 1 26 26
Klimeš Josef P190 2 20 6 26
Pavlovič Josef P165 1 26 26
Blaha Tomáš P190 1 26 26
Filušová Anna P165 2 19 7 26
Kumšta David P190 1 26 26
Lebeda Pavel P190 1 26 26
308. Hejdučková Kateřina st. P190 1 25 155,00 25
309. Kožená Barbora P165 2 18 7 142,25 25
310. Matoušková Hana P165 7 12 8 5 137,82 25
311. Jung Jindřich P165 1 25 25
Novák Radek P190 1 25 25
Sněhotová Romana P165 1 25 25
Bejšovec Jaroslav P165 1 25 25
315. Bittersmann Milan Strike Řevnice P190 1 24 176,86 24
316. Kučaba Miroslav BK KLÍŠE P165 2 20 4 166,00 24
317. Hoschna Jan BDR P190 1 24 162,83 24
318. Šípková Jana P165 4 10 9 5 125,50 24
319. Bílek Ondřej P165 1 24 24
Makovec Jaromír P165 2 14 10 24
Appeltauerová Eva Tacl Letohrad P190 1 24 24
Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P165 1 24 24
323. Staněk Miroslav P190 2 18 5 179,33 23
324. Starý Pavel - JČ P190 2 21 2 177,82 23
325. Jenšovský Roman P190 1 23 162,17 23
326. Hollman Petr P165 1 23 23
Kaňka Jan P190 1 23 23
Váňa Antonín P190 1 23 23
Bittalová Anna P165 1 23 23
Krauskopf Josef Bowling Hluboká P190 1 23 23
Kunt Luboš st. 1 23 23
Pařil Pavel P165 1 23 23
333. Sůva Jan I. PSKN P165 1 22 168,67 22
334. Korynta Jan P165 2 12 10 165,50 22
335. Mareš Michal BC Tábor P165 1 22 162,00 22
336. Javůrek Jiří P165 1 22 22
Trča Pavel Bowling Hluboká P190 1 22 22
Smolon Bohumír P165 1 22 22
Musilová Anna ProBowling Hustopeče P165 1 22 22
Capil Radomír P190 1 22 22
Kaprálek Petr P165 1 22 22
342. Ivanciv Petr BC BLACK RIDERS, o.s. 1 21 201,43 21
343. Kováčik Róbert P165 1 21 159,33 21
344. Kassas Abdul BK KLÍŠE P165 2 14 7 158,29 21
345. Dospěl Tomáš P165 2 17 4 154,83 21
346. Musil Petr P165 1 21 21
Víšek Petr BK Jablonec P190 1 21 21
Russ Martin 1 21 21
Kotrbatý Jiří P190 1 21 21
Zmijka Filip Bowlingový spolek Jadran P165 1 21 21
Spilka František BC Tábor P165 1 21 21
Vybíral Jiří P165 1 21 21
Minnakhmetov Albert Bowling Hluboká P165 1 21 21
354. Pospíšil Jan ml. JČ BC Budějce P190 1 20 179,57 20
355. Petráček Pavel P165 1 20 159,33 20
356. Tokarev Dmitry P165 1 20 149,67 20
357. Marouš Martin I. PSKN P165 2 13 7 149,58 20
358. Holinková Naďa P165 2 14 6 20
Líbalová Dagmar P190 1 20 20
Novák Josef P190 1 20 20
Třeška Zbyněk SaHaRi Ovčín P165 1 20 20
Vlasáková Monika P165 1 20 20
Valíčková Beata P165 1 20 20
Kučera Martin - PH P165 1 20 20
Hajná Daniela P165 1 20 20
366. Krčma Milan ml. P165 1 19 158,83 19
367. Svačinová Ivana P190 2 10 9 156,43 19
368. Havlík Jiří ml. P165 1 19 151,00 19
369. Valo Karel P165 2 18 1 146,00 19
370. Weiss Petr P165 3 10 8 1 136,00 19
371. Novák Miroslav JM P165 1 19 19
Slach Zbyněk Bowling Hluboká P190 1 19 19
Kobulej Jiří P165 1 19 19
374. Machálek Vladimír P165 1 18 180,50 18
375. Borek Jiří P190 1 18 157,33 18
376. Síč Petr P165 1 18 156,67 18
377. Košata Ondřej P190 1 18 151,67 18
378. Fuchsa Vlastimil P165 3 11 5 2 140,00 18
379. Malenda Richard P165 1 18 18
Jiránek Miroslav P165 1 18 18
Spilková Helena P165 1 18 18
Javorský Luboš P190 1 18 18
Mohamed Sherif P190 1 18 18
Cihelka Jan P165 2 9 9 18
Hájek Jiří PH P165 2 13 5 18
386. Menclová Otýlie P165 1 17 151,58 17
387. Hřebík Lumír Strike Řevnice P165 1 17 147,71 17
388. Stodůlka Ladislav P165 1 17 17
Šudák Milan P165 1 17 17
Vlachovičová Sylvie P165 1 17 17
Šuléř Roman P165 1 17 17
Hrušková Libuše P190 1 17 17
Ruml David P165 1 17 17
394. Bílek Tomáš BC Tábor P165 1 16 214,00 16
395. Vávra Miloš P165 2 12 4 176,18 16
396. Krusberský Ladislav P190 2 13 3 170,00 16
397. Völfelová Marta P165 1 16 159,67 16
398. Pisinger Miroslav P190 2 12 4 150,56 16
399. Jiřiště Vlastimil P165 2 8 8 144,00 16
400. Doubravová Anna P165 2 11 5 135,00 16
401. Vacek Jaroslav Bowling Hluboká P165 1 16 16
Capilová Nela P190 1 16 16
Kracík Miroslav P190 1 16 16
Prekop Ondřej BC Bowlingzone P190 1 16 16
Blažek Lubomír P190 1 16 16
Glezgo Štefan BC Rabbits Praha P190 1 16 16
Wojaczek Alina P165 1 16 16
408. Kober Ivan P190 1 15 187,83 15
409. Keken Zoltán P165 2 12 3 166,29 15
410. Rathouský Tomáš P190 2 8 7 164,83 15
411. Mlynář Eduard P165 1 15 160,17 15
412. Flídr Petr P165 1 15 152,00 15
413. Zajíček Pavel P190 1 15 15
Czarnik Grzegorz P165 1 15 15
Slavík Jiří P165 1 15 15
Martinez Fernandez Diego P165 1 15 15
Holoubek Miroslav P165 1 15 15
Barnet Milan P190 1 15 15
Vaníčková Kristýna P165 2 8 7 15
420. Jindřišek Milan BC Bowlingzone P165 1 14 155,83 14
421. Kotáb Jiří P165 2 11 3 153,00 14
422. Košatová Renáta P190 1 14 145,75 14
423. Schelle Harald Maxbowling P165 3 6 5 3 121,13 14
424. Toman Michal P165 1 14 14
Bartošová Marie VČ P165 1 14 14
Zach Petr st. 1 14 14
Valíček Petr P165 1 14 14
Kadlečík Libor P165 1 14 14
Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P165 1 14 14
Hotová Zuzana P165 1 14 14
431. Hrazdírová Lucie Bowling Blansko, z.s. P190 1 13 147,00 13
432. Skokanová Milada P165 1 13 13
Vodehnal Jindřich P165 1 13 13
Chaloupková Alena P190 1 13 13
Žáček Bohumil P165 1 13 13
Kowalski Zbyszek P165 1 13 13
Janoutová Adelina P165 1 13 13
Hrobský Zdeněk P165 2 7 6 13
439. Kováčová Irena P165 1 12 174,43 12
440. Culková Olga P165 1 12 166,83 12
441. Nádvorník Pavel P190 1 12 166,00 12
442. Brokešová Annabel BC Bowlingzone P165 2 7 5 140,00 12
443. Balcarová Zdeňka P165 1 12 12
Pawlik Dalibor P165 1 12 12
Minnakhmetov Kamil P190 1 12 12
Kučera Zdeněk P165 1 12 12
Brandejský Karel P165 1 12 12
Nováková Jana P165 1 12 12
Capilová Dagmar P165 1 12 12
Dvořáček David P190 1 12 12
Sádlík Vojtěch st. SaHaRi Ovčín P165 1 12 12
452. Klapal Jaroslav Tacl Letohrad P165 1 11 185,33 11
453. Šilar Miroslav Henry grill P165 2 7 4 181,67 11
454. Buben Ondřej P165 1 11 164,40 11
455. Vokrojová Marie BC Falk P190 1 11 160,83 11
456. Kopřiva Adam Bowling Blansko, z.s. P165 1 11 154,00 11
457. Vojtěchová Markéta Xbowling club P190 1 11 150,33 11
458. Honomichlová Martina Bowlingjunior Plzeň P190 2 6 5 144,00 11
459. Housková Petra P165 2 7 4 142,57 11
460. Cwik Petr P165 1 11 11
Ondráčková Iva P165 2 6 5 11
Janů Pavel P190 1 11 11
Novák Zdeněk P165 1 11 11
Tichý Radek P190 1 11 11
Jindřich Martin P190 1 11 11
Švanda Michal P165 1 11 11
467. Podzemný Jakub 1 10 193,33 10
468. Kalous Roman P165 1 10 158,40 10
469. Míková Kateřina P165 2 5 5 149,00 10
470. Homolka Jiří P165 2 6 4 142,29 10
471. Vrzal David Xbowling club P165 1 10 133,75 10
472. Fait Roman P165 1 10 10
Šmelcer Ladislav P190 1 10 10
Krch Miroslav BC Tábor P190 1 10 10
Zmijková Radka P165 1 10 10
Buchta Miroslav P165 1 10 10
Trojan Josef P165 1 10 10
Šimková Dana PH P190 1 10 10
Appeltauer Jiří P165 1 10 10
Baborský Milan Bowling Hluboká P165 1 10 10
481. Koráb Jan Tacl Letohrad 1 9 183,33 9
482. Štekrt Zdeněk P190 1 9 173,57 9
483. Vácha Petr P165 1 9 162,67 9
484. Havlík Jiří P165 1 9 152,40 9
485. Henzl Petr SKB Boskovice P165 1 9 150,83 9
486. Chotěnovská Anna P165 2 7 2 133,25 9
487. Šulcová Hana P165 3 4 3 2 9
Sroka Agnieszka P165 1 9 9
Nováček Josef Bowling Hluboká P190 1 9 9
Mičkal Jaroslav P190 1 9 9
Libenský Tomáš P165 1 9 9
Brokešová Diana P165 1 9 9
Halama Miroslav P165 1 9 9
Kadlecová Jaroslava P165 1 9 9
Trešlová Jitka P165 1 9 9
496. Koráb Pavel Tacl Letohrad P190 1 8 179,83 8
497. Pořízková Žaneta P165 1 8 177,00 8
498. Vrzal Pavel P190 1 8 176,83 8
499. Dohnálek Pavel st. BC Bowlingzone P190 1 8 149,50 8
500. Neugebauer Milan P165 2 7 1 135,40 8
501. Urbanec Radek P165 1 8 133,25 8
502. Sáček Zdeněk P190 1 8 8
Baborská Dana P165 1 8 8
Maťaťa Marcel P165 1 8 8
Plšek Petr P165 1 8 8
Endersová Alena P190 1 8 8
Kočka Jan P165 1 8 8
Bukovjan Radek BC Budějce P165 1 8 8
Sejkora Miroslav P190 1 8 8
Kučerová Vasilika P165 1 8 8
511. Píka Rostislav P190 1 7 183,17 7
512. Ambrož Filip P165 1 7 154,60 7
513. Gruncl Josef SK Tyflosport P190 1 7 152,67 7
514. Flieger David BK KLÍŠE P190 2 4 3 146,42 7
515. Staněk David P165 1 7 145,33 7
516. Mikloška Marek P165 1 7 7
Strnadová Kateřina P190 1 7 7
Gutler Tomáš P165 1 7 7
Kaplan Milan P165 1 7 7
Krauskopf Josef ml. Bowling Hluboká P165 1 7 7
Lešetický Jan Lasco P165 1 7 7
522. Kužílek Jiří P190 1 6 170,83 6
523. Culek Jiří P190 1 6 165,50 6
524. Enders Richard P165 1 6 160,50 6
525. Žák Jan P165 2 3 3 158,40 6
526. Čapek Milan P165 2 5 1 156,00 6
527. Antalík Ivan P190 1 6 150,00 6
528. Svák David Bowland Olomouc P190 1 6 145,83 6
529. Eliáš Petr VČ P165 1 6 141,40 6
530. Horák Jaromír VČ P165 1 6 6
Hermanová Marie P165 1 6 6
Neumann Aleš P165 1 6 6
Sekerka Jaroslav P165 1 6 6
Bárta Richard P165 1 6 6
Selnekovič Jakub P190 1 6 6
Karkoška Pavel P165 1 6 6
537. Machálková Zorka P165 1 5 155,83 5
538. Tvrzický Milan BC Budějce P190 1 5 154,29 5
539. Stojanov Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 1 5 145,17 5
540. Simonová Helena P165 2 3 2 143,40 5
541. Böck Adam P165 1 5 141,00 5
542. Janovský Zdeněk P165 1 5 128,75 5
543. Haxová Martina P165 1 5 5
Kostka Pavel P190 1 5 5
Kváča Václav P190 1 5 5
Jindřich Bohumil P165 1 5 5
Váňová Jindřiška P165 1 5 5
Navrátil Rostislav P165 1 5 5
Denk Zdeněk P190 1 5 5
Nováčková Iveta BC Budějce P190 1 5 5
Bartůšková Eva P165 1 5 5
552. Soušek Milan P190 1 4 177,20 4
553. Hrazdíra Jan Bowling Blansko, z.s. P165 1 4 144,17 4
554. Jiřiště Vít P165 1 4 142,25 4
555. Stukalo Albina P165 1 4 138,50 4
556. Dorňáková Irena P165 1 4 4
Jiránek Filip Xbowling club P165 1 4 4
Slováček Miroslav P165 1 4 4
Faitová Iveta P165 1 4 4
Vohryzková Dáša I. PSKN P165 1 4 4
Kolcun Juraj P165 1 4 4
Smilowski Česlav P165 1 4 4
Havíř Petr P165 2 3 1 4
Přibyl Miroslav P165 1 4 4
Šelle Radim P165 1 4 4
566. Hervertová Martina P165 1 3 147,25 3
567. Přibyl Tomáš P165 1 3 147,00 3
568. Lehovec Radek P165 1 3 146,50 3
569. Žáčková Pavla JKM bowling P165 1 3 138,50 3
570. Bojdová Nathalie ProBowling Hustopeče P165 1 3 133,67 3
571. Roučková Denisa P165 1 3 3
Král Jiří P190 1 3 3
Musilová Erika P165 1 3 3
Janů Pavel ml. P165 1 3 3
Hnídek Jan P165 1 3 3
Skalská Martina P165 1 3 3
Rechtoriková Eva P165 1 3 3
Vlachovič Josef P165 1 3 3
Hlušková Mária P165 1 3 3
Vítovec David Bowlingjunior Plzeň P165 2 2 1 3
Kordulíková Ivana P165 1 3 3
Bucha Radovan P165 1 3 3
583. Maršálková Lidmila P165 1 2 160,00 2
584. Láník Igor SKB Boskovice P165 1 2 140,33 2
585. Míka Miroslav BC Falk P165 1 2 135,67 2
586. Karbusický Zbyněk P190 1 2 134,67 2
587. Rácová Julie Xbowling club P165 2 1 1 117,50 2
588. Doubravová Květoslava P165 1 2 117,00 2
589. Vondráková Miroslava P165 1 2 109,25 2
590. Dobřichovský Václav P165 1 2 2
Kusý Ondřej P165 1 2 2
Kamenská Marie P165 1 2 2
Strachota Jan P165 1 2 2
Wohner Tomáš P165 1 2 2
Navrátilová Vlaďka P165 1 2 2
Virághová Linda P165 1 2 2
Rybová Eva P165 1 2 2
Krywda Rudolf P165 1 2 2
Bulová Jana P165 1 2 2
600. Jiras František P165 1 1 132,40 1
601. Chrpa Jindřich I. PSKN P165 1 1 132,00 1
602. Kopřiva Daniel Bowling Blansko, z.s. P165 1 1 131,17 1
603. Kleiman Martin P165 1 1 128,33 1
604. Semeráková Monika P190 1 1 125,80 1
605. Formánková Kateřina Jč P165 1 1 119,00 1
606. Lysková Edita P165 1 1 1
Kameníková Mária Henry grill P190 1 1 1
Ondráčková Ema P165 1 1 1
Němečková Veronika P165 1 1 1
Loněk Daniel P165 1 1 1
Petrů Jiří P165 1 1 1
Bílý Michael P165 1 1 1
Tvrdý Jaroslav P165 1 1 1
Král Jan P165 1 1 1
Parobek Jakub P165 1 1 1
Lalák Martin P165 1 1 1
Handl Daniel P165 1 1 1
Košatová Hana P165 1 1 1

Krátké zprávy

26.11.2021 v 13:21

Další bronzové medaile veze z MS Dubai seniorský tým 50+, který hrál ve složení Hindrák, Vrážel, Teame, Šimánek.

25.11.2021 v 15:47

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojoval tým ve složení Matějka, Colon, Mihulka, Květenský bronzové medaile.

23.11.2021 v 09:57

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojovala Dáša Stulíková s Annou Brokešovou bronzové medaile v soutěži dvojic

18.11.2021 v 08:56

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Brně.

12.11.2021 v 08:42

STK zveřejnila mazací model na 3. turnaj Prestige a MČR juniorských dvojic.

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2021/22

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena, nejlepší juniorka - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Vojtěchová Markéta
Xbowling club
Vojtěchová Markéta

Vojtěchová Markéta

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2021/22

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská