Bodovací žebříček, ročník 2021 - 2022

srpen11

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Colon Josef P190 9 87 60 43 185,95 190
2. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 5 93 54 40 175,53 187
3. Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 3 91 66 25 196,10 182
4. Horáček Petr Strike Řevnice P190 4 94 56 32 185,54 182
5. Rác Václav Xbowling club P190 3 69 65 38 197,42 172
6. Kunc Oto P190 3 85 55 28 174,97 168
7. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 5 84 47 33 163,66 164
8. Jelínek Lukáš Xbowling club 2 92 67 214,16 159
9. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 5 65 53 35 167,54 153
10. Hindrák Jiří BC Bowlingzone 2 81 64 198,64 145
11. Havlíček Zdeněk st. P165 3 60 46 39 173,64 145
12. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 3 62 47 31 180,15 140
13. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 3 61 52 25 168,11 138
14. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. P190 4 75 37 22 182,44 134
15. Vacík Matěj JKM bowling P190 2 89 42 185,39 131
16. Teame Habtegabriel Xbowling club 2 88 34 191,65 122
17. Nejezchleba Stanislav P190 2 80 42 185,61 122
18. Jarovský Albert P190 6 50 39 33 181,90 122
19. Brokešová Anna P190 5 56 40 25 167,43 121
20. Lorenc Jaroslav expert King Pins 2 76 44 193,06 120
21. Vlček Josef P165 6 57 36 21 163,70 114
22. Šimůnek Pavel st. P165 2 90 21 189,71 111
23. Kassas Abdulkader BK KLÍŠE P165 4 67 23 21 167,29 111
24. Žáčková Pavla JKM bowling P165 2 61 49 168,24 110
25. Slezák Luboš Strike Řevnice P165 4 62 32 16 164,80 110
26. Brychová Eliška BC Bowlingzone P190 2 77 28 179,71 105
27. Brokeš František st. P165 5 50 31 23 169,05 104
28. Málková Lenka P165 4 53 28 23 163,82 104
29. Culková Olga P165 3 59 34 9 166,56 102
30. Staněk Libor P190 2 72 29 174,00 101
31. Rácová Julie Xbowling club P165 3 66 24 11 155,80 101
32. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 3 49 45 6 173,14 100
33. Mazalová Andrea BC Bowlingzone P190 2 48 48 167,45 96
34. Talpa Marek expert King Pins 1 95 208,11 95
35. Ondráček Bohuslav P190 6 32 31 31 183,91 94
36. Čermák Pavel expert King Pins P190 2 58 36 181,85 94
37. Kovařík Dušan P190 4 37 31 26 179,50 94
38. Straková Irena Strike Řevnice 3 47 25 19 189,20 91
39. Vrážel Jiří st. SKBC Račice P190 2 59 32 182,75 91
40. Malcová Gabriela Notaxo, z.s. P190 2 68 22 166,14 90
41. Mička Daniel Strike Řevnice P190 2 54 35 185,00 89
42. Drábek Aleš Notaxo, z.s. P190 1 86 190,58 86
43. Bobek Vlastimil P165 2 78 8 174,67 86
44. Seidl Daniel BC Bowlingzone 2 64 20 188,88 84
45. Mach Libor P190 2 73 11 178,40 84
46. Korecký Michal P165 6 37 24 23 164,08 84
47. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče P190 2 45 38 214,82 83
48. Homola Lukáš BC Most 1 83 187,93 83
49. Sovová Alena Notaxo, z.s. P190 1 82 181,58 82
50. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 2 51 31 161,32 82
51. Šarišský Jakub P190 3 44 22 15 172,15 81
52. Schönová Jana P165 2 63 18 161,50 81
53. Liebich Tomáš Xbowling club P190 1 79 199,58 79
54. Stupka Jan P190 5 35 26 18 168,68 79
55. Bočan Josef 4 36 25 17 184,26 78
56. Butal Jaroslav st. P165 2 42 36 180,82 78
57. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 2 57 20 174,69 77
58. Brandejský Karel ProBowling Hustopeče P190 2 47 28 75
59. Nosková Jitka Xbowling club P190 1 74 178,89 74
60. Mlčák František P190 3 41 17 16 165,88 74
61. Jung Jindřich P190 2 39 34 73
Poprocký Michal Bowland Olomouc P190 2 40 33 73
63. Jirsa Miloš P190 3 29 22 21 160,91 72
64. Beštová Kateřina expert King Pins P190 1 71 193,00 71
65. Zelinková Irena P165 2 37 34 171,27 71
66. Sýkorová Andrea P190 1 70 171,11 70
67. Řezníček Jan P165 3 30 26 14 163,59 70
68. Nádvorník Pavel DDM Kamarád Třemošná P190 5 30 21 18 186,22 69
69. Janočková Krystyna P190 6 30 23 16 155,41 69
70. Beneš Michal P190 4 26 25 17 200,29 68
71. Kaplan Milan P165 2 36 32 68
72. Havelka Michal P190 3 30 23 14 160,73 67
73. Čížek Daniel Xbowling club P190 2 45 21 168,73 66
74. Krňák Pavel BK KLÍŠE P190 2 38 27 171,00 65
75. Sopková Irena P165 3 44 12 9 154,18 65
76. Egert Jiří BC Rabbits Praha P165 2 55 9 154,08 64
77. Klepáček Adolf P190 1 63 205,17 63
78. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 2 41 21 181,09 62
79. Merva Vladimír 2 35 27 160,17 62
80. Muránsky Daniel Xbowling club P165 2 46 16 151,90 62
81. Krupica Jan P165 2 43 18 61
82. Ulička Antonín P190 3 35 16 9 166,50 60
83. Štafa Pavel P165 3 46 11 3 161,94 60
84. Russ Martin P190 2 32 28 60
Horák Ladislav Bowland Olomouc P165 2 30 30 60
86. Klečka Jiří P190 1 58 170,00 58
87. Navrátil Marek ml. Xbowling club P190 2 34 24 58
88. Jašek Karel PH 2 39 18 174,00 57
89. Prokopová Dagmar P190 2 32 23 163,29 55
90. Obrusník Lukáš P190 3 33 16 5 178,17 54
91. Prokop Zdeněk P190 2 41 13 159,67 54
92. Janeček Václav P165 4 36 10 7 165,43 53
93. Čuřík Matyáš P165 2 37 16 53
94. Mojka David JKM bowling P165 1 52 170,20 52
95. Marek Jakub P165 3 39 7 6 162,00 52
96. Kleiman Martin P165 2 38 14 161,27 52
97. Robertson Thomas Notaxo, z.s. P190 1 51 186,83 51
98. Krňáková Šárka BK KLÍŠE P165 2 40 11 154,36 51
99. Makovec Jaromír P165 2 27 24 51
Dvořáček David P190 3 21 19 11 51
101. Javůrek Pavel P190 4 25 20 5 166,86 50
102. Marek Luboš P165 4 20 20 10 165,56 50
103. Matera Lubomír P190 2 38 12 158,38 50
104. Kolařík Jaroslav P190 2 39 11 50
105. Pryček Jiří P165 2 27 22 172,25 49
106. Krčma Milan ml. P190 2 32 17 49
Ondrejec Petr P165 2 27 22 49
Gurgul Lukáš Xbowling club P190 2 25 24 49
109. Kolář Jan ml. BC BLACK RIDERS, o.s. 2 26 22 206,25 48
110. Lexová Sophie Bowling Hluboká P190 2 25 23 157,73 48
111. Lysek Petr P165 2 37 11 48
112. Netušil René P165 2 24 23 170,63 47
113. Jungmann Jiří P165 2 31 15 46
Podrabský David Bowling Blansko, z.s. P190 1 46 46
Hradil Jiří P165 2 25 21 46
116. Kutáč Vladimír P165 2 34 11 178,91 45
117. Semeráková Monika P190 1 45 167,20 45
118. Vojáček Lukáš P165 2 30 15 163,67 45
119. Soukupová Dana P165 2 29 15 152,17 44
120. Zapletal Jaroslav ProBowling Hustopeče P165 1 44 44
Bendík Martin P165 2 22 22 44
122. Bleša Jiří Prague Hornets 1 43 183,67 43
123. Meluzinová Adéla ProBowling Hustopeče P165 1 43 162,50 43
124. Bejdl René P165 2 24 18 185,25 42
125. Filušová Anna P165 3 27 10 5 155,50 42
126. Hurt Zdeněk P165 2 24 18 42
Mohamed Sherif P165 2 25 17 42
Haxa Martin ProBowling Hustopeče P190 1 42 42
Jelínek Jan SvČ P165 1 42 42
130. Kratochvil Jiří P165 1 41 202,27 41
131. Kratochvíl Dominik BC Bowlingzone P190 1 41 183,63 41
132. Krch Miroslav BC Tábor P190 2 28 13 170,86 41
133. Stulík Jiří P165 1 41 41
Klusáček Jiří Bowlingový spolek Jadran P190 1 41 41
Vrba Petr PH P190 3 18 12 11 41
136. Matějka Antonín Strike Řevnice P190 1 40 178,67 40
137. Hanzl Zbyněk P165 1 40 40
Vaněčková Dagmar P190 2 21 19 40
Plánička Vojtěch BK KLÍŠE P190 1 40 40
140. Barak David ProBowling Hustopeče 1 39 220,45 39
141. Bočanová Ivana P165 4 17 13 9 150,47 39
142. Škrla Jakub P165 2 20 19 39
Palas Martin P190 2 20 19 39
144. Borovec Jiří P165 3 18 10 10 166,25 38
145. Roučka Lukáš P190 1 38 38
Ježek Jan ml. Bowlingový spolek Jadran P190 1 38 38
147. Svoboda Marcel P190 3 16 12 9 175,82 37
148. Novák Radek 1 37 37
Křížek Martin S-centrum Děčín P165 1 37 37
Sobotka David P165 2 20 17 37
151. Brokeš Milan P190 2 19 17 197,50 36
152. Vodák Viktor P190 3 16 10 10 174,92 36
153. Smolon Bohumír P165 1 36 36
Stulíková Dagmar P190 1 36 36
Henzl Petr SKB Boskovice P165 1 36 36
156. Lacigová Lenka P165 1 35 176,00 35
157. Simonová Helena P165 3 17 13 5 153,18 35
158. Závladská Svatava BK KLÍŠE P190 1 35 35
Černohorský Karol P190 1 35 35
Urban Jaroslav P165 1 35 35
161. Horák Ludvík Strike Řevnice P165 1 34 169,83 34
162. Leiske Petr P165 2 24 10 157,82 34
163. Růžička Karel P165 1 34 34
Kokurowski Zygmunt P165 1 34 34
Janovský Michal BC BLACK RIDERS, o.s. 1 34 34
166. Fufalko Mykola P165 1 33 183,45 33
167. Lacko Lukáš P190 1 33 178,33 33
168. Hasník Vít P190 2 18 15 170,88 33
169. Kubík František P190 1 33 33
Kubelka Tomáš P190 1 33 33
Swiat Katarzyna P165 1 33 33
172. Čermák František BC Tábor P190 1 32 178,91 32
173. Filuš Jan P165 2 18 14 160,50 32
174. Kroulová Ludmila P165 1 32 32
Hradil Vavřinec Xbowling club P165 1 32 32
176. Bail Šimon Xbowling club P190 1 31 155,75 31
177. Bešík Josef st. P165 2 26 5 152,79 31
178. Kotjužanský Jiří P190 2 28 3 31
Trojan Josef P165 2 16 15 31
Bojko Lubomír ml. P165 1 31 31
Adamec Petr P165 1 31 31
Vacek Pavel P165 3 15 12 4 31
183. Hrušková Libuše P190 1 30 173,33 30
184. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 2 17 13 161,83 30
185. Schůt Ladislav P190 1 30 161,75 30
186. Blažek Lubomír P165 2 24 6 160,67 30
187. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 2 18 12 160,60 30
188. Mottl Karel P165 2 23 7 160,50 30
189. Hájek Jiří PH P165 2 27 3 151,75 30
190. Stojanov Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 2 23 7 30
Maňásek Jaroslav P190 1 30 30
Čoupek Alex ProBowling Hustopeče P165 1 30 30
Závladský Dušan BK KLÍŠE P190 1 30 30
194. Šimůnek Daniel P190 1 29 185,88 29
195. Diviš Pavel P190 2 18 11 177,83 29
196. Soušek Milan P190 1 29 174,09 29
197. Sova Petr Lasco P190 1 29 168,83 29
198. Lacina Jaroslav P165 3 16 8 5 163,00 29
199. Korynta Jan P165 2 24 5 158,40 29
200. Bílek Miroslav P165 2 28 1 142,17 29
201. Frydrych Tomáš Bowland Olomouc P190 1 29 29
Pour Oldřich 1 29 29
Zeman Martin Xbowling Tišnov P190 1 29 29
Kafka Pavel P190 1 29 29
Czarnik Grzegorz P165 1 29 29
206. Ruml David P190 1 28 175,18 28
207. Šípek Karel P165 2 19 9 172,50 28
208. Štícha Bohumil P165 2 26 2 148,08 28
209. Severová Jana Tacl Letohrad P165 3 18 7 3 142,80 28
210. Talaš Vlastimír P165 1 28 28
Motyka Vlastimil P165 1 28 28
Červený Rostislav P165 1 28 28
Maťaťa Marcel P165 1 28 28
Pavlovič Josef P165 2 16 12 28
215. Dvořák Roman BC Bowlingzone P190 1 27 198,00 27
216. Pospíšil Marek P165 1 27 179,45 27
217. Staněk František P190 3 16 9 2 176,64 27
218. Michal Ondřej BC Falk P190 1 27 176,40 27
219. Javorský Luboš P165 1 27 170,78 27
220. Malurek Václav P190 1 27 27
Vokurka Jaroslav P190 1 27 27
Malíček Dušan P165 1 27 27
223. Šlajs Vlastimil P165 1 26 168,67 26
224. Krejčí Jarmila st. P165 1 26 162,09 26
225. Valíčková Beata P165 1 26 26
Fiala Michal P190 1 26 26
Jindřich Martin P190 1 26 26
Haxa Adam ProBowling Hustopeče P165 1 26 26
Zedník Miroslav P190 1 26 26
Capil Radomír P190 1 26 26
Fisek Roman P190 1 26 26
Kolařík Tomáš P190 1 26 26
233. Uher Radovan ProBowling Hustopeče 1 25 206,38 25
234. Ozimý Stanislav P190 2 13 12 195,43 25
235. Nosek Richard BC BLACK RIDERS, o.s. P190 1 25 170,17 25
236. Zapletalová Jiřina P165 1 25 166,50 25
237. Dutka Miroslav P165 4 12 7 6 147,04 25
238. Křivý František P165 2 19 6 25
Rambousek Kamil P165 1 25 25
Vančík Bohumil P190 1 25 25
Chlopčík Jiří P165 1 25 25
Pláničková Zdenka BK KLÍŠE P165 1 25 25
243. Kvasnička Pavel P190 1 24 208,50 24
244. Vojkovský Matěj ProBowling Hustopeče 1 24 199,25 24
245. Víšek Petr BK Jablonec P190 1 24 169,63 24
246. Klimeš Josef P190 1 24 169,11 24
247. Králová Lucie P165 2 15 9 129,91 24
248. Mudrák Jiří Erik P165 1 24 24
Matochová Jaroslava P190 1 24 24
Kocůr Jaroslav P165 1 24 24
Valíček Petr P165 1 24 24
252. Kurka Kamil P165 1 23 184,13 23
253. Čikeš Milan P165 1 23 168,50 23
254. Culek Jiří P165 2 19 4 159,50 23
255. Mračko Tomáš Notaxo, z.s. P165 2 16 7 150,40 23
256. Kober Ivan P190 2 13 10 23
Šmelcer Ladislav P190 1 23 23
Filová Jana P190 1 23 23
Jiránek Filip Xbowling club P165 1 23 23
Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P190 1 23 23
261. Orálek Martin ProBowling Hustopeče 1 22 181,63 22
262. Šejvl Jan P190 1 22 172,25 22
263. Novotný Jan JČ P165 1 22 160,22 22
264. Jašková Milena P190 1 22 157,50 22
265. Váňa Antonín P190 1 22 22
Novák Josef P190 1 22 22
Javůrek Jiří P190 1 22 22
Mareš Stanley P190 1 22 22
Ježek Daniel P165 1 22 22
Zlesák Ivan BK KLÍŠE P190 1 22 22
Krubert Emil P165 1 22 22
272. Jenšovský Roman P190 1 21 178,75 21
273. Trča Pavel Bowling Hluboká P190 1 21 165,78 21
274. Dolanský Stanislav P165 1 21 164,38 21
275. Sršeň Marcel P190 3 13 7 1 158,20 21
276. Klepáček Mašková Yvona P190 1 21 151,17 21
277. Felcman Roman P165 3 14 4 3 143,73 21
278. Milerski Roman P165 1 21 21
Krčma Milan st. P165 1 21 21
Fait Roman P165 1 21 21
Urbanová Ilona P165 1 21 21
Zeman David P190 1 21 21
283. Benna Daniel P165 1 20 183,25 20
284. Sýkora Michal P165 1 20 158,22 20
285. Koryčanský Petr P165 1 20 158,13 20
286. Hřebík Lumír Strike Řevnice P190 1 20 155,00 20
287. Nováková Jana P165 2 12 8 145,82 20
288. Brázda Bohumil P165 1 20 20
Vlach Zdeněk P165 1 20 20
Enders Richard P190 1 20 20
Kovář Pavel st. P190 1 20 20
Kubátko Vlastimil P165 1 20 20
Weiss Petr P165 1 20 20
294. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 1 19 180,00 19
295. Eliáš Petr VČ P165 1 19 179,17 19
296. Kocián Jiří P165 1 19 171,13 19
297. Janů Pavel P190 1 19 159,67 19
298. Bora František P165 2 16 3 143,92 19
299. Zářecký Vlastimil P165 1 19 19
Faitová Iveta P165 1 19 19
Trojek Ondřej P165 1 19 19
Klusáčková Dana Bowlingový spolek Jadran 2 15 4 19
Brabec Petr P190 1 19 19
Krywda Rudolf P165 1 19 19
305. Hoschna Jan BDR P190 1 18 196,00 18
306. Polívka Dalibor BC Tábor P190 1 18 163,00 18
307. Homolka Jiří P165 1 18 156,67 18
308. Pelán Dominik P165 1 18 18
Trávníček Zdeněk P165 2 10 8 18
Mikloška Marek P165 2 15 3 18
Vlachovič Josef P165 1 18 18
312. John Jiří VČ P190 1 17 187,38 17
313. Hejdučková Kateřina st. P190 1 17 177,00 17
314. Baborský Milan Bowling Hluboká P165 1 17 157,00 17
315. Vrzal David Xbowling club P165 1 17 153,20 17
316. Petráček Pavel P165 2 11 6 144,91 17
317. Blažková Lenka P165 2 14 3 132,14 17
318. Smilowski Daniel P165 1 17 17
Forman Jiří P190 1 17 17
Lipka Miloslav P165 1 17 17
Šenk Petr P190 1 17 17
322. Konečný Pavel Tacl Letohrad P190 1 16 183,67 16
323. Lex Vladimír P165 1 16 173,13 16
324. Kubešová Andrea P165 1 16 155,63 16
325. Zach Petr st. P165 2 15 1 153,00 16
326. Nováčková Iveta BC Budějce P190 1 16 143,89 16
327. Běhal Jaroslav P190 2 10 6 143,40 16
328. Navrátil Rostislav P165 1 16 16
Holubička Jiří P165 1 16 16
Krusberský Ladislav P190 2 10 6 16
331. Kinc Denis BC Bowlingzone 1 15 178,00 15
332. Gališ Jan P165 1 15 175,00 15
333. Brokešová Annabel BC Bowlingzone P165 2 11 4 169,67 15
334. Laciga Tomáš P165 1 15 163,75 15
335. Paukert Tomáš P165 1 15 158,83 15
336. Parkan Miloš P165 2 10 5 154,40 15
337. Kopřiva Milan P165 2 14 1 145,09 15
338. Krauskopf Josef ml. Bowling Hluboká P165 1 15 134,00 15
339. Mikšovičová Sylva P165 1 15 15
Brokešová Viktorie BC Bowlingzone P165 1 15 15
Ebrová Olga P165 1 15 15
342. Růta Stanislav P190 1 14 170,00 14
343. Bukovjan Radek BC Budějce P190 1 14 164,00 14
344. Šípková Jana P165 1 14 154,50 14
345. Šulcová Hana P165 2 10 4 150,71 14
346. Kameníková Mária Henry grill P165 1 14 141,33 14
347. Suránová Sára P165 1 14 138,63 14
348. Weissová Jitka P165 1 14 14
Blaška Štěpán Xbowling club P165 2 9 5 14
Blaha Tomáš P190 1 14 14
Drážný Michal P165 1 14 14
Karkoška Pavel P165 1 14 14
Mrviš Dušan P165 1 14 14
Voborný Pavel P165 1 14 14
Pavelka Zdeněk P165 1 14 14
Swiat Wojciech P165 1 14 14
357. Hrnčíř Luděk P165 1 13 184,14 13
358. Martinec Václav P190 1 13 174,67 13
359. Ryška Jiří P190 1 13 172,75 13
360. Seidl Michal P190 1 13 166,20 13
361. Minnakhmetov Kamil P190 1 13 159,40 13
362. Mlynář Eduard P165 1 13 143,50 13
363. Mottl Jan P165 2 11 2 135,00 13
364. Neugebauer Milan P165 2 11 2 134,00 13
365. Tenorová Sabina ProBowling Hustopeče P165 1 13 13
Ondráčková Iva P165 2 9 4 13
Hanzlová Iveta P165 1 13 13
Rejžková Štěpánka P165 1 13 13
Endersová Alena P165 1 13 13
Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P165 2 11 2 13
Krušberský Ladislav P165 1 13 13
Dorňáková Irena P165 1 13 13
Dvořák Jaroslav SM Bowlingový spolek Jadran P165 1 13 13
374. Vícha Roman st. P165 1 12 177,25 12
375. Filuš Jan ml. P165 2 11 1 177,00 12
376. Pouzar Rudolf P190 1 12 158,80 12
377. Molnar Septimiu Claudiu P165 2 8 4 154,89 12
378. Dobiáš Michal Notaxo, z.s. P190 1 12 154,83 12
379. Jindřišek Milan BC Bowlingzone P165 1 12 154,67 12
380. Míka Miroslav BC Falk P165 2 8 4 139,25 12
381. Handl Daniel P165 1 12 12
Maňásková Petra P165 1 12 12
Žalud Petr P165 1 12 12
Fisková Martina P165 1 12 12
Ježková Julia P165 1 12 12
Šilar Miroslav Henry grill P165 1 12 12
Hanzlová Aneta P165 1 12 12
Kutač Vladimír P165 1 12 12
389. Kouba Václav P190 1 11 184,29 11
390. Pavelka Marek P165 1 11 162,63 11
391. Procházka Aleš JČ Bowling Hluboká P190 1 11 158,80 11
392. Dvořáková Magdalena P165 2 8 3 141,67 11
393. Šudák Milan P165 1 11 11
Sroka Agnieszka P165 1 11 11
Enders Walter P165 1 11 11
396. Romfeld Aleš P165 1 10 176,75 10
397. Průša David BC Bowlingzone P165 1 10 170,00 10
398. Nevyjel Jiří P190 1 10 156,40 10
399. Velek Stanislav P165 1 10 154,13 10
400. Janovský Zdeněk P165 2 8 2 136,18 10
401. Toman Pavel P165 1 10 10
Kříž Martin Wawe House Gang P190 1 10 10
Kreidlová Iveta P165 1 10 10
Vlachovičová Sylvie P165 1 10 10
405. Turina Jaroslav BC Bowlingzone 1 9 190,00 9
406. Baborovský Vladimír P190 1 9 182,14 9
407. Krauskopf Josef Bowling Hluboká P165 1 9 151,60 9
408. Nečas František P190 1 9 145,17 9
409. Fufalko Nikola P165 1 9 139,17 9
410. Breburda Miroslav BDR P190 1 9 9
Filip Ladislav P165 1 9 9
Jiránek Miroslav P165 1 9 9
Walová Lenka P165 1 9 9
Helešic Tomáš P165 1 9 9
Saturka Vlastimil P165 1 9 9
416. Tomanec David P190 1 8 172,00 8
417. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 1 8 170,83 8
418. Mareš Michal Bowling Hluboká P165 1 8 147,80 8
419. Svobodová Jana P165 1 8 124,20 8
420. Bocek Marek P165 1 8 8
Capilová Dagmar P165 1 8 8
Schelle Harald Maxbowling P165 1 8 8
Dvořáková Dagmar P165 1 8 8
Holinková Naďa P165 1 8 8
Jindřich Bohumil P165 1 8 8
Blahová Františka P165 1 8 8
427. Kurka Ondřej P165 1 7 171,50 7
428. Dvořáková Lenka BC Bowlingzone P190 1 7 152,50 7
429. Šlégr Patrik P165 1 7 148,00 7
430. Vojtíšek Erik P165 1 7 147,33 7
431. Přibyl Miroslav P165 1 7 147,20 7
432. Bartošová Marie VČ P190 1 7 7
Očadlík Miroslav P165 1 7 7
Holoubek Miroslav P190 1 7 7
Kafková Danica P165 1 7 7
Hrobský Zdeněk P190 1 7 7
Jurečka Radim P190 1 7 7
Pavlíček Svatopluk P165 1 7 7
Martinková Naděžda P165 1 7 7
Horáček Petr SČ P165 1 7 7
441. Tesař František BC Bowlingzone P190 1 6 174,25 6
442. Lex Jakub P165 1 6 171,00 6
443. Fuchsa Vlastimil P165 1 6 154,80 6
444. Kvasničková Zuzana JKM bowling P165 1 6 148,25 6
445. Denk Zdeněk P165 1 6 145,00 6
446. Smilowski Česlav P165 1 6 6
Kapustová Dagmar P165 1 6 6
Hantlová Marcela P165 1 6 6
Kaprálek Petr P190 1 6 6
Loněk Daniel P165 1 6 6
Vaníčková Kristýna P165 1 6 6
Líbalová Dagmar P165 1 6 6
Kučaba Miroslav BK KLÍŠE P190 1 6 6
454. Sejkora Miroslav P165 1 5 163,40 5
455. Sova Petr st. P165 1 5 145,00 5
456. Urbánek František P165 1 5 143,83 5
457. Navrátilová Karolína P165 3 3 1 1 126,71 5
458. Vodehnal Jindřich P165 1 5 5
Nečasová Linda P165 1 5 5
Včeliš Jaroslav P165 1 5 5
Pašek Radim TJ Třinecké železárny P165 1 5 5
Šelle Radim P165 1 5 5
Klivický Zdeněk P165 1 5 5
Serbusová Marcela P165 2 4 1 5
Šebestová Edita P165 1 5 5
Ožana Roman P165 1 5 5
467. Harašta Jiří P190 1 4 165,25 4
468. Ivanec Ludovít P165 1 4 163,25 4
469. Sova Petr ml. P165 1 4 143,20 4
470. Pavelková Jana P165 1 4 141,67 4
471. Valo Karel P165 2 2 2 125,00 4
472. Rambousek Lukáš P165 1 4 4
Šnábl Martin P165 1 4 4
Buchta Miroslav P165 1 4 4
Chotěnovská Anna P165 1 4 4
Krupicová Petra P165 1 4 4
Váňová Jindřiška P165 1 4 4
478. Samel Vítězslav P190 1 3 156,00 3
479. Minnakhmetov Albert Bowling Hluboká P165 1 3 141,20 3
480. Fisková Kristýna P165 1 3 3
Nová Leona P165 1 3 3
Bittalová Anna P165 1 3 3
Mazurová Eva P165 1 3 3
Kejřová Jitka P165 1 3 3
Převorová Monika P190 1 3 3
Ondráčková Ema P165 2 2 1 3
Havíř Petr P165 1 3 3
Solař Petr P165 1 3 3
489. Štefl Radomír P190 1 2 148,75 2
490. Dajč Tomáš P165 1 2 144,86 2
491. Slach Zbyněk Bowling Hluboká P190 1 2 138,60 2
492. Kurka Jiří P165 1 2 128,00 2
493. Horák Jaromír VČ P165 2 1 1 116,60 2
494. Mlčáková Jana P165 1 2 110,50 2
495. Talaš Kristián P165 1 2 2
Urbanová Dagmar P165 1 2 2
Stodůlka Ladislav P165 1 2 2
Zelinka Michal P165 1 2 2
Pietropaolo Vit P165 1 2 2
Cwik Petr P165 1 2 2
Javůrková Alena P165 1 2 2
Martinovský Jakub P165 1 2 2
Lysková Edita P165 1 2 2
504. Mňačko Matyáš JKM bowling P190 1 1 159,75 1
505. Zelinka Pavel P165 1 1 150,25 1
506. Lůža Pavel P165 1 1 126,83 1
507. Fencl Radek P165 1 1 118,40 1
508. Kavan Martin P165 1 1 104,75 1
509. Neuman Leon P165 1 1 1
Kamenská Marie P165 1 1 1
Čuříková Petra P165 1 1 1
Kukačka Martin P190 1 1 1
Bařina Václav P190 1 1 1
Nový Stanislav P165 1 1 1
Vápeníková Barbora P165 1 1 1

Krátké zprávy

09.08.2022 v 23:43

Na zářijové MČR seniorských dvojic je rozšířena obsazovačka o 16 míst.

27.07.2022 v 14:22

Otevřena obsazovačka na 2. turnaj Prestige Tour.

27.07.2022 v 01:48

Zveřejněny propozice MČR dvojic seniorů 2022 otevřena obsazovačka.

22.07.2022 v 09:50

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige Tour.

13.07.2022 v 15:02

Zveřejněny propozice pro EXTRALIGA ČBL 2022/23

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2022/23

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena 1. turnaje Prestige Tour 2022/2023

Marešová Jana
bez klubové příslušnosti
Marešová Jana

Marešová Jana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší seniorka - 1. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Rácová Julie
Xbowling club
Rácová Julie

Rácová Julie

Xbowling club

Nejlepší hráčka kategorie P165 - 1. turnaj Prestige Tour 2022/23

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 1. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská
  • Silvernite/