Bodovací žebříček, ročník 2021 - 2022

říjen3

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 4 84 55 53 188,96 192
2. Colon Josef P190 6 94 64 32 187,62 190
3. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 4 86 47 38 188,15 171
4. Jirsa Miloš P190 5 72 64 35 178,23 171
5. Rác Václav Xbowling club P190 3 95 37 34 192,09 166
6. Homola Lukáš BC Most 3 70 61 33 183,66 164
7. Matějka Antonín Strike Řevnice P190 3 69 66 21 185,48 156
8. Vacík Matěj Xbowling club P190 3 66 57 31 183,00 154
9. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 5 62 54 38 170,45 154
10. Kunc Oto P190 4 61 54 37 171,69 152
11. Liebich Tomáš Xbowling club P190 4 73 40 32 184,13 145
12. Sovová Alena Notaxo, z.s. P190 2 77 65 178,22 142
13. Jarovský Albert P190 8 81 30 28 179,86 139
14. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 7 58 46 35 166,45 139
15. Brychová Eliška BC Bowlingzone P190 3 67 62 9 173,19 138
16. Rácová Julie Xbowling club P165 4 60 40 36 163,22 136
17. Horáček Petr Strike Řevnice P190 4 49 48 38 176,67 135
18. Bobek Vlastimil P165 4 68 49 16 174,43 133
19. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 3 78 37 17 176,83 132
20. Janočková Krystyna P190 5 46 44 36 168,76 126
21. Henzl Petr SKB Boskovice P165 3 55 45 25 163,53 125
22. Prokopová Dagmar P190 3 75 26 19 168,45 120
23. Štícha Bohumil P165 3 80 28 11 163,62 119
24. Vlachovič Jakub ProBowling Hustopeče 2 92 26 212,00 118
25. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 4 56 45 16 178,36 117
26. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 52 42 22 174,88 116
27. Kinc Denis BC Bowlingzone 2 90 25 212,67 115
28. Krummerová Eliška ProBowling Hustopeče 2 89 24 186,53 113
29. Čížek Daniel Xbowling club P190 3 63 28 22 172,12 113
30. Uher Jaroslav ProBowling Hustopeče 2 88 22 190,57 110
31. Poprocký Michal Bowland Olomouc P190 4 48 36 23 163,43 107
32. Čižinský Jaroslav P190 2 93 12 179,72 105
33. Havlíček Zdeněk st. P165 3 50 42 13 175,07 105
34. Jenšovský Roman P190 2 83 18 184,79 101
35. Mička Daniel Strike Řevnice P190 3 85 14 1 170,83 100
36. Stulíková Dagmar P190 3 39 37 23 178,16 99
37. Minář Zdeněk ProBowling Hustopeče 2 72 25 192,43 97
38. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 60 32 5 174,52 97
39. Kassas Abdulkader BK KLÍŠE P165 3 53 22 21 173,52 96
40. Závladská Svatava BK KLÍŠE P190 2 55 40 176,25 95
41. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 4 50 30 15 167,47 95
42. Lang David Car Citon Olomouc P190 1 91 192,00 91
43. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 3 34 29 27 168,81 90
44. Soukupová Dana P165 3 52 22 15 159,10 89
45. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče P190 2 51 37 217,64 88
46. Haxa Martin ProBowling Hustopeče P190 2 79 9 179,58 88
47. Šimůnek Pavel st. P165 3 51 35 2 165,37 88
48. Vojtěchová Markéta BC Most P190 1 87 177,17 87
49. Čermák Pavel expert King Pins P190 2 57 29 189,27 86
50. Seidl Daniel BC Bowlingzone 2 65 21 174,75 86
51. Sýkorová Andrea P190 3 43 23 20 157,53 86
52. Málková Lenka P165 8 30 30 26 157,45 86
53. Obrusník Lukáš P190 4 30 28 27 177,60 85
54. Klečka Jiří P190 2 43 41 175,95 84
55. Nahodil Antonín BK StrikeLand Junior 2 48 34 246,10 82
56. Vrážel Jiří st. SKBC Račice P190 1 82 182,17 82
57. Beneš Michal P190 3 34 24 24 82
58. Mohamed Sherif P165 2 47 34 190,09 81
59. Straková Irena Strike Řevnice 2 49 31 168,36 80
60. Fufalko Mykola P165 2 48 31 197,82 79
61. Krch Miroslav BC Tábor P190 4 47 19 13 173,87 79
62. Diviš Pavel P190 3 29 27 22 204,70 78
63. Roučka Lukáš P190 2 46 32 198,10 78
64. Šarišský Jakub P190 3 48 23 6 177,67 77
65. Růžička Karel P165 2 43 33 211,80 76
66. Konečný Pavel Tacl Letohrad P190 1 76 180,67 76
67. König Antonín Car Citon Olomouc P190 1 74 179,17 74
68. Vrba Petr PH P190 3 28 27 19 74
69. Bail Šimon Xbowling club P190 2 39 33 170,50 72
70. Hindrák Jiří BC Bowlingzone 1 71 205,33 71
71. Škrabal Marek BDR P190 1 71 178,00 71
72. Uher Radovan ProBowling Hustopeče 2 42 28 193,07 70
73. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 1 70 168,67 70
74. Vopička Karel Strike Řevnice P190 1 69 175,50 69
75. Marek Jakub P165 5 31 20 18 151,10 69
76. Prekop Ondřej BC Bowlingzone P190 2 58 10 179,36 68
77. Florík Petr P190 1 68 174,17 68
78. Malcová Gabriela Notaxo, z.s. P190 2 35 33 156,92 68
79. Mazalová Andrea BC Bowlingzone P190 1 67 183,20 67
80. Harašta Jiří P190 2 50 17 182,14 67
81. Butal Jaroslav st. P165 5 30 19 18 173,23 67
82. Mareš Michal Bowling Hluboká P165 2 53 14 165,00 67
83. Ondráček Bohuslav P190 3 30 21 15 188,00 66
84. Nádvorník Pavel DDM Kamarád Třemošná P190 4 35 16 15 183,74 66
85. Staněk Libor P190 2 44 22 175,54 66
86. Mach Libor P190 3 31 19 16 169,83 66
87. Stulík Jiří P165 2 41 24 191,90 65
88. Bendík Martin P165 2 40 24 179,00 64
89. Dvořáček David P190 3 31 19 14 64
Navrátil Marek ml. Xbowling club P190 3 30 18 16 64
91. Nejezchleba Stanislav P190 1 63 196,56 63
92. Paclík Vladimír P190 2 45 18 163,17 63
93. Bočan Josef 3 28 21 12 179,64 61
94. Hladík Tomáš P165 3 32 18 11 165,29 61
95. Sovová Ivana - JČ P190 2 59 2 164,53 61
96. Kovařík Dušan P190 2 35 26 61
97. Netušil René P165 2 37 23 180,91 60
98. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 25 19 16 171,71 60
99. Egert Jiří BC Rabbits Praha P165 3 46 8 6 157,57 60
100. Russ Martin P190 2 33 27 60
101. Vojkovský Matěj ProBowling Hustopeče 1 59 171,17 59
102. Plánička Vojtěch BK KLÍŠE P190 2 39 19 192,86 58
103. Brokeš Milan P190 2 41 17 180,75 58
104. Schönová Jana P165 2 45 12 161,00 57
105. Parkan Miloš P165 2 42 14 175,53 56
106. Koumar Miroslav BC Bowlingzone P190 1 56 169,67 56
107. Kučaba Miroslav BK KLÍŠE P190 2 38 18 168,00 56
108. Kváča Václav 2 47 9 163,50 56
109. Jelínek Lukáš Xbowling club 1 54 203,92 54
110. Kober Ivan P190 3 26 14 14 151,00 54
111. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 2 32 21 181,29 53
112. Zlesák Ivan BK KLÍŠE P190 2 33 20 173,00 53
113. Štafa Pavel P165 2 33 20 166,82 53
114. Černíková Karolína expert King Pins P190 3 27 18 8 150,38 53
115. Fisek Roman P190 2 26 26 201,10 52
116. Lakomý Jan P165 1 52 167,00 52
117. Brandejský Karel ProBowling Hustopeče P190 2 46 6 166,83 52
118. Černíková Michaela Xbowling club P165 1 51 170,42 51
119. Sova Petr st. P165 2 43 8 165,50 51
120. Maléřová Pavlína P190 1 51 158,83 51
121. Květoň Jiří BK KLÍŠE P190 2 25 25 186,60 50
122. Blažek Lubomír P165 2 26 24 172,18 50
123. Korecký Michal P165 5 20 20 10 151,00 50
124. Velek Stanislav P165 1 50 50
125. Typolt Pavel P190 2 26 23 184,91 49
126. Enders Richard P190 2 32 17 178,14 49
127. Hanzl Zbyněk P165 1 49 49
128. Stojanov Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 2 34 14 158,67 48
129. Dutka Miroslav P165 4 25 15 8 157,91 48
130. Bočanová Ivana P165 3 17 17 14 152,73 48
131. Kubík František P190 2 31 16 192,29 47
132. Staněk František P190 3 17 16 14 185,58 47
133. Kotrla Ondřej ProBowling Hustopeče 2 27 20 181,60 47
134. Křížek Martin S-centrum Děčín P165 1 47 47
135. Převorová Monika P190 2 25 21 46
136. Prokop Zdeněk P190 2 32 13 160,00 45
137. Šteffek Milan st. P190 1 45 45
Lacina Jaroslav P165 3 23 11 11 45
139. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 2 24 20 178,40 44
140. Stupka Jan P190 3 24 19 1 178,00 44
141. Janoutová Adelina P165 2 23 21 164,83 44
142. Görg Martin BC Bowlingzone 1 44 162,17 44
143. Pour Oldřich 1 44 44
Vítek Jiří P190 1 44 44
145. Vlachovič Lukáš P165 1 43 43
Palas Martin P190 2 29 14 43
147. Borovec Jiří P165 3 24 11 7 149,50 42
148. Malíček Dušan P165 1 42 42
149. Beštová Kateřina expert King Pins P190 1 41 179,50 41
150. Hradil Jiří P165 1 41 41
151. Vrtiška Pavel P190 2 25 15 177,75 40
152. Sejkora Miroslav P165 3 14 13 13 174,00 40
153. Mňačko Matyáš JKM bowling P190 1 40 160,50 40
154. Kotjužanský Jiří P190 2 27 13 40
155. Brokešová Annabel BC Bowlingzone P165 1 39 152,50 39
156. Zapletalová Jiřina P165 1 39 39
157. Barnet Milan 2 21 17 205,75 38
158. Sova Petr Lasco P190 1 38 167,00 38
159. Krupica Jan P165 1 38 38
Gurgul Lukáš Xbowling club P190 2 29 9 38
161. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 19 18 190,75 37
162. Polívka Dalibor BC Tábor P190 2 20 17 180,88 37
163. Iwazawa Ema JKM bowling P190 1 37 152,33 37
164. Vacek Pavel P165 3 23 9 5 37
Lysek Petr P165 1 37 37
166. Kratochvíl Miloslav BDR 1 36 200,64 36
167. Nosková Jitka Xbowling club P190 1 36 179,63 36
168. Svoboda Marcel P190 3 17 11 8 170,80 36
169. Vokurka Jaroslav P190 2 23 13 167,57 36
170. Mikloška Marek P165 2 20 16 166,00 36
171. Meluzinová Adéla BC Bowlingzone P165 2 20 16 157,77 36
172. Brokešová Anna P190 1 36 152,00 36
173. Aubrecht Jaroslav P165 1 36 36
Sihelník Josef P165 1 36 36
175. Forman Jiří P190 1 35 35
Skokanová Milada P165 1 35 35
Klusáček Jiří Bowlingový spolek Jadran P190 1 35 35
178. Tenorová Sabina ProBowling Hustopeče P165 2 19 15 166,33 34
179. Kubíčková Jana P165 2 21 13 150,67 34
180. Sobotka David P165 1 34 34
Bernášek Stanislav 1 34 34
Smilowski Česlav P165 1 34 34
Makovec Jaromír P165 2 21 13 34
184. Lacigová Lenka P165 1 33 181,36 33
185. Kříž Martin Wawe House Gang P190 1 33 33
Vlachovičová Sylvie P165 1 33 33
187. Škorvánek Kamil BDR P165 1 32 206,73 32
188. Kocián Jiří P165 2 26 6 175,67 32
189. Filuš Jan P165 2 17 15 174,63 32
190. Martinec Václav P190 2 22 10 170,67 32
191. Simonová Helena P165 3 12 11 9 156,18 32
192. Mrviš Dušan P165 2 18 14 147,71 32
193. Klusáčková Dana Bowlingový spolek Jadran 1 32 32
194. Kordulík Václav ml. BK StrikeLand Junior P190 1 31 225,40 31
195. Vodák Viktor P190 3 19 7 5 174,36 31
196. Frýbort Otakar BC Tábor P165 2 19 12 169,75 31
197. Sopková Irena P165 2 16 15 149,47 31
198. Blažková Lenka P165 4 14 14 3 124,40 31
199. Pavlovič Josef P165 1 31 31
Milerski Roman P165 1 31 31
201. Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior P190 1 30 218,50 30
202. Volčko Vladimír BC Tábor 2 20 10 178,00 30
203. Minnakhmetov Albert Bowling Hluboká P165 2 23 7 161,94 30
204. Doubravová Květoslava P165 3 20 6 4 139,25 30
205. Vybíral Jiří P165 1 30 30
Kokurowski Zygmunt P165 1 30 30
207. Heligr Petr BK StrikeLand Junior 1 29 214,80 29
208. Sedláček Jakub ProBowling Hustopeče P190 1 29 199,00 29
209. Šimánek Ladislav Notaxo, z.s. P190 1 29 180,50 29
210. Guič Boris BT Pitch a Ball P165 1 29 179,80 29
211. Soušek Milan P190 1 29 172,55 29
212. Krubert Emil P165 2 18 11 29
Maňásek Jaroslav P190 1 29 29
Smolon Bohumír P165 1 29 29
Černohorský Karol P190 1 29 29
216. Ševčík Vlastimil BK KLÍŠE P190 1 28 194,10 28
217. Doubrava Jan P165 2 25 3 178,00 28
218. Pavelka Marek P165 1 28 173,18 28
219. Erben Roman Xbowling club P190 1 28 157,33 28
220. Pláničková Zdenka BK KLÍŠE P165 2 16 12 154,71 28
221. Filušová Anna P165 2 21 7 154,00 28
222. Závladský Dušan BK KLÍŠE P190 1 28 28
Pařil Pavel P165 1 28 28
Bittala Petr P190 1 28 28
225. Nechutný Jiří Selichar P165 1 27 195,00 27
226. Pekár Petr 1 27 171,75 27
227. Urbánek František P165 1 27 165,00 27
228. Bojanovská Jana P165 2 15 12 152,00 27
229. Severová Jana Tacl Letohrad P165 2 21 6 151,20 27
230. Nováková Jana P165 3 20 6 1 125,40 27
231. Kolařík Jaroslav P190 1 27 27
Talaš Vlastimír P165 1 27 27
Malenda Richard P190 1 27 27
Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P165 2 20 7 27
Chrdle Michal P165 1 27 27
236. Kolář František P165 1 26 183,83 26
237. Mrkvička Tomáš P190 2 15 11 170,13 26
238. Culek Jiří P165 2 17 9 160,08 26
239. Mojka David JKM bowling P165 1 26 156,33 26
240. Voral Luboš P165 1 26 154,50 26
241. Muránsky Daniel Xbowling club P165 2 15 11 151,00 26
242. Valíčková Beata P165 1 26 26
Janeček Václav P165 2 22 4 26
Eidernová Vlasta P165 1 26 26
245. Pryček Jiří P165 2 18 7 181,33 25
246. Líbalová Dagmar P165 1 25 25
Bojko Lubomír ml. P165 1 25 25
Machytková Šárka P165 1 25 25
249. Cvrček Jaromír P165 1 24 168,50 24
250. Germář Milan P165 1 24 163,33 24
251. Paukert Tomáš P165 2 18 6 159,67 24
252. Kocůr Jaroslav P165 2 14 10 149,75 24
253. Palečková Martina BDR P190 1 24 147,67 24
254. Ulička Antonín P190 1 24 24
Boháč Martin P165 2 15 9 24
Mojková Helena JKM bowling P165 1 24 24
257. Vlasák Aleš P190 1 23 191,17 23
258. Vondráček Adam BC Bowlingzone 1 23 190,88 23
259. Komárek Šimon ProBowling Hustopeče P165 1 23 173,89 23
260. Průša David BC Bowlingzone P165 1 23 155,17 23
261. Černík Vojtěch Xbowling club P190 2 19 4 153,83 23
262. Horák Jaromír VČ P165 3 15 5 3 136,82 23
263. Martinková Naděžda P165 1 23 23
Kowalski Zbigniew P165 1 23 23
265. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 1 22 198,88 22
266. Bejšovec Jaroslav 2 16 6 181,63 22
267. Šindler Roman P165 1 22 164,50 22
268. Vojáček Lukáš P165 2 14 8 155,67 22
269. Jiránek Filip Xbowling club P165 1 22 155,00 22
270. Plšek Petr P165 1 22 148,88 22
271. Javůrek Pavel P190 3 12 5 5 148,55 22
272. Maťaťa Marcel P165 1 22 22
Hanzlová Iveta P165 1 22 22
Havelka Michal P190 1 22 22
Bulová Eliška BK StrikeLand Junior P165 1 22 22
Trojan Josef P165 1 22 22
277. Hasoň Jiří ProBowling Hustopeče P190 1 21 203,29 21
278. Sršeň Marcel P190 2 11 10 172,60 21
279. Antalík Ivan P165 1 21 170,11 21
280. Koryčanský Petr P165 1 21 161,75 21
281. Jindřišek Milan BC Bowlingzone P165 2 13 8 155,50 21
282. Molnar Septimiu Claudiu P165 2 12 9 153,13 21
283. Mračko Tomáš Notaxo, z.s. P165 2 18 3 151,60 21
284. Slezák Luboš Strike Řevnice P165 2 13 8 151,33 21
285. Janovský Michal BC BLACK RIDERS, o.s. 1 21 21
Šudák Milan P165 1 21 21
287. Gürtler Tomáš JBN Kutná Hora P190 1 20 215,83 20
288. Marek Luboš P165 1 20 189,50 20
289. Vyhnanovský Martin P190 1 20 176,33 20
290. Pouzar Rudolf P190 1 20 169,11 20
291. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 2 13 7 161,00 20
292. Síč Petr P165 2 16 4 143,64 20
293. Suránová Sára P165 2 11 9 131,25 20
294. Šulcová Hana P165 3 12 6 2 20
Musil Matěj BK StrikeLand Junior P190 1 20 20
Zmijková Radka P165 1 20 20
Krupicová Petra P165 1 20 20
298. Trča Pavel Bowling Hluboká P190 1 19 175,33 19
299. Zajíček Milan P165 1 19 160,33 19
300. Fufalko Nikola P165 2 16 3 140,88 19
301. Vlachovič Josef P165 1 19 19
Hurt Zdeněk P165 1 19 19
Knap Miroslav ml. Tacl Letohrad P165 1 19 19
Věříšová Lucie P165 1 19 19
Šípek Karel P165 1 19 19
Musil Bohumil P165 1 19 19
307. Tesař František BC Bowlingzone P190 1 18 203,50 18
308. Havelka Timon ProBowling Hustopeče P165 1 18 168,33 18
309. Klimeš Josef P190 1 18 165,56 18
310. Vacek Pavel BT Pitch a Ball P190 1 18 160,40 18
311. Kotáb Jiří P165 1 18 141,33 18
312. Blaška Štěpán Xbowling club P165 1 18 18
Bucha Radovan P165 1 18 18
Korbel Michal P165 1 18 18
Vránová Lucie P165 1 18 18
316. Romfeld Aleš P165 1 17 178,38 17
317. Haxa Adam ProBowling Hustopeče P165 1 17 168,50 17
318. Žák Jan P190 2 14 3 164,13 17
319. Musil Stanislav P165 1 17 164,00 17
320. Šlégr Patrik P165 1 17 153,00 17
321. Brokeš František st. P165 1 17 150,33 17
322. Holoubek Miroslav P190 1 17 17
Lhotová Karolína P165 1 17 17
Saturka Vlastimil P165 1 17 17
Endersová Alena P165 1 17 17
Kašpar Jiří P165 2 11 6 17
Vaněčková Dagmar P190 1 17 17
Maršálková Lidmila P190 1 17 17
329. Šimeček Jan P165 1 16 187,00 16
330. Šejvl Jan P190 1 16 178,13 16
331. Vítková Adéla ProBowling Hustopeče P165 1 16 156,00 16
332. Šuléř Roman P165 1 16 145,83 16
333. Smilowski Daniel P165 1 16 16
Hájek Jiří PH P165 1 16 16
Staňková Veronika P165 1 16 16
Vaníčková Kristýna P165 2 10 6 16
Brabec Petr P190 1 16 16
338. Koník Miroslav 1 15 179,33 15
339. Štefl Radomír P190 1 15 168,75 15
340. Minnakhmetov Kamil P190 1 15 163,78 15
341. Míková Kateřina P165 1 15 162,00 15
342. Plzenský Pavel P165 1 15 158,50 15
343. Hřebík Lumír Strike Řevnice P190 1 15 153,00 15
344. Fuchsa Vlastimil P165 2 12 3 149,36 15
345. Javůrek Jiří P190 1 15 15
Klepáček Mašková Yvona P190 1 15 15
Valíček Petr P165 1 15 15
348. Bednarz Andrzej CNC Produkt Ostrava P190 1 14 197,25 14
349. Pospíšilová Jitka P190 1 14 183,43 14
350. Mrázik Vladimír 1 14 179,33 14
351. Neugebauer Milan P165 1 14 156,17 14
352. Pavelková Jana P165 1 14 151,13 14
353. Žáčková Pavla JKM bowling P165 1 14 140,50 14
354. Chotěnovská Anna P165 2 9 5 120,75 14
355. Krywda Rudolf P165 1 14 14
Kafka Pavel P190 1 14 14
Horník Gustav P190 1 14 14
358. Ruml David P190 2 11 2 181,25 13
359. Vaněček Jindřich P190 1 13 170,86 13
360. Hasník Vít P190 1 13 168,88 13
361. Hrazdírová Lucie ProBowling Hustopeče P190 1 13 163,33 13
362. Matera Lubomír P190 1 13 160,25 13
363. Homola Ladislav BC Most P165 1 13 158,33 13
364. Spilka František BC Tábor P165 2 7 6 157,00 13
365. Hrušková Libuše P190 1 13 155,78 13
366. Bejšovcová Lenka P190 1 13 149,88 13
367. Culková Olga P165 2 11 2 145,75 13
368. Tyrolová Simona P165 1 13 13
Nový Stanislav P165 1 13 13
Navrátilová Karolína P165 1 13 13
Holubička Jiří P165 1 13 13
Ježek Jan ml. Bowlingový spolek Jadran P190 1 13 13
Trávníček Zdeněk P165 1 13 13
374. Zach Petr st. P165 2 7 5 184,00 12
375. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 1 12 165,86 12
376. Zapletal Jaroslav ProBowling Hustopeče P165 1 12 164,00 12
377. Brašnová Alena BC Bowlingzone P190 1 12 160,63 12
378. Laciga Tomáš P165 1 12 154,50 12
379. Baborský Milan Bowling Hluboká P165 1 12 152,11 12
380. Schön Viktor st. P165 1 12 150,33 12
381. John Jiří VČ P190 2 7 5 150,25 12
382. Hrnčíř Luděk P165 1 12 147,67 12
383. Lůža Pavel P165 2 8 4 145,00 12
384. Felcman Roman P165 3 9 2 1 134,00 12
385. Šilar Miroslav Henry grill P165 1 12 12
Mareš Stanley P190 1 12 12
Klepáček Adolf P190 1 12 12
Doubravová Anna P165 1 12 12
Kaplan Milan P165 1 12 12
390. Tomanec David P190 1 11 171,63 11
391. Hollman Petr P190 1 11 164,43 11
392. Schůt Ladislav P190 1 11 161,75 11
393. Menclová Otýlie P165 1 11 148,20 11
394. Homolka Jiří P165 1 11 148,11 11
395. Straka Marek P165 1 11 142,83 11
396. Schelle Harald Maxbowling P165 2 6 5 131,00 11
397. Rejžková Štěpánka P165 1 11 11
Šelle Radim P165 1 11 11
Breindlová Anna BK KLÍŠE P190 1 11 11
Kubátko Vlastimil P165 1 11 11
401. Hejdučková Kateřina st. P190 1 10 168,00 10
402. Housková Petra P165 1 10 165,14 10
403. Čoupek Alex ProBowling Hustopeče P165 1 10 164,50 10
404. Slach Zbyněk Bowling Hluboká P190 1 10 158,89 10
405. Bittersmann Milan Strike Řevnice P165 1 10 158,00 10
406. Kopřiva Milan P165 1 10 154,67 10
407. Mlynář Eduard P165 1 10 153,83 10
408. Vavrla Zdeněk P165 1 10 145,17 10
409. Smolař Petr P165 1 10 144,33 10
410. Dvořáková Magdalena P165 1 10 143,75 10
411. Králová Lucie P165 2 7 3 117,20 10
412. Lacko Lukáš P190 1 10 10
Drbalová Marie P165 1 10 10
Hojková Irena P190 1 10 10
Hanzlová Aneta P165 1 10 10
Šnábl Martin P165 1 10 10
Matějka Petr P165 1 10 10
Mottl Karel P165 1 10 10
Eliáš Petr st. JČ P190 1 10 10
Jung Jindřich P190 1 10 10
421. Benna Daniel P165 1 9 165,63 9
422. Kalous Roman P190 1 9 161,80 9
423. Chmela Lukáš P165 1 9 155,50 9
424. Sova Petr ml. P165 1 9 150,56 9
425. Martiška Robert P165 1 9 147,50 9
426. Ondráčková Iva P165 1 9 141,25 9
427. Korynta Jan P165 2 7 2 141,00 9
428. Pašek Radim TJ Třinecké železárny P165 1 9 9
Sádlík Vojtěch st. SaHaRi Ovčín P190 1 9 9
Kvasnička Pavel P190 1 9 9
Jakobová Tereza P165 1 9 9
432. Hoos Andrej P190 1 8 170,00 8
433. Vávra Miloš P190 1 8 169,40 8
434. Ryška Jiří P190 1 8 160,75 8
435. Fiala Michal P190 1 8 158,50 8
436. Jelínková Ivana P165 2 4 4 150,17 8
437. Kocmanová Jana P165 1 8 146,67 8
438. Matoušková Hana P165 2 4 4 141,50 8
439. Přibyl Miroslav P165 1 8 139,00 8
Straka Martin P165 1 8 139,00 8
441. Lencová Anežka P165 1 8 135,50 8
442. Svobodová Jana P165 2 7 1 118,60 8
443. Knap Miroslav st. P190 1 8 8
Enders Walter P165 1 8 8
Zmijka Filip Bowlingový spolek Jadran P165 1 8 8
Hůrská Andrea P165 1 8 8
Černý Zdeněk P165 1 8 8
Diro Radek P165 1 8 8
Kumšta David P165 1 8 8
Kamenská Marie P165 2 5 3 8
451. Lexová Sophie Bowling Hluboká P190 1 7 166,60 7
452. Dobiáš Michal Notaxo, z.s. P190 1 7 161,50 7
453. Hrazdíra Jan ProBowling Hustopeče P165 1 7 160,67 7
454. Kováčik Róbert P165 1 7 148,50 7
455. Brokešová Viktorie BC Bowlingzone P165 1 7 134,83 7
456. Valo Karel P165 2 5 2 134,80 7
457. Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P190 2 6 1 130,50 7
458. Srchová Helena P165 1 7 7
Talašová Julie P165 1 7 7
Lysková Edita P165 1 7 7
Včeliš Jaroslav P165 1 7 7
Mach František Xbowling Tišnov P165 1 7 7
Kohoutková Magda P190 1 7 7
Kaprálek Petr P190 1 7 7
465. Kaštovský Dušan P190 1 6 157,50 6
466. Dvořáková Lenka BC Bowlingzone P190 1 6 155,67 6
467. Javorský Luboš P165 1 6 154,20 6
468. Filuš Jan ml. P165 2 4 2 150,75 6
469. Pospíšil Jan st. P165 1 6 150,71 6
470. Petráček Pavel P165 2 4 2 134,80 6
471. Ondráčková Ema P165 2 4 2 82,50 6
472. Veselá Marcela P165 1 6 6
Ježková Julia P165 1 6 6
Stuchlíková Martina P165 1 6 6
Šebestová Edita P165 1 6 6
Merva Vladimír 1 6 6
477. Samel Vítězslav P190 1 5 158,00 5
478. Biskupová Martina P165 1 5 156,14 5
479. Houdek Radek P165 1 5 153,33 5
480. Rathouský Tomáš P190 2 3 2 150,67 5
481. Riebel Ota ProBowling Hustopeče P165 1 5 150,33 5
482. Denk Zdeněk P165 1 5 145,00 5
483. Boháč Jiří P165 1 5 137,25 5
484. Bílek Miroslav P165 2 3 2 136,00 5
485. Bešík Josef st. P165 1 5 132,67 5
486. Samek Karel P165 1 5 5
Fillerová Markéta P165 1 5 5
Švanda Michal P165 1 5 5
Holinková Naďa P165 1 5 5
Serbusová Marcela P165 2 3 2 5
Cwik Petr P165 1 5 5
Jánský Vojtěch P165 1 5 5
493. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone P165 1 4 161,67 4
494. Kelnar Aleš P190 1 4 157,75 4
495. Svačinová Ivana P190 1 4 151,57 4
496. Bula Martin BK StrikeLand Junior P190 1 4 149,80 4
497. Konečný Rostislav P165 1 4 142,83 4
498. Nečas František P190 1 4 137,50 4
499. Mimrová Linda P165 1 4 126,00 4
500. Čoupek Petr P165 1 4 121,17 4
501. Krauskopf Daniel Bowling Hluboká P165 1 4 118,80 4
502. Pata Martin P165 1 4 118,00 4
503. Kafková Danica P165 1 4 4
Hybnerová Jindřiška P165 1 4 4
Běhal Jaroslav P190 1 4 4
Javůrková Alena P165 1 4 4
507. Urban Tomáš PCE P190 1 3 162,33 3
508. Starý Pavel - JČ P190 1 3 147,00 3
509. Leiske Petr P165 1 3 146,33 3
510. Šimečková Jana P165 1 3 145,50 3
511. Kubešová Andrea P165 1 3 139,67 3
512. Paleček Petr P165 1 3 133,33 3
513. Doležal Jakub BC Tábor P165 1 3 113,40 3
514. Navrátilová Táňa ProBowling Hustopeče P165 1 3 110,17 3
515. Pata Daniel P165 1 3 88,25 3
516. Vozdecký Lukáš Xbowling club P165 1 3 3
Maršálková Vlaďka P165 1 3 3
Očadlík Miroslav P165 1 3 3
Zajíček Pavel P165 1 3 3
Mottl Jan P165 1 3 3
521. Čikeš Milan P165 1 2 140,83 2
522. Kolman Lukáš P165 2 1 1 137,50 2
523. Vavrouch Radomír ProBowling Hustopeče P165 1 2 123,17 2
524. Fencl Radek P165 1 2 116,40 2
525. Květoň Jiří PH P165 1 2 106,75 2
526. Šubová Lucie P165 1 2 2
Urbanová Dagmar P165 1 2 2
Janovská Jana P190 1 2 2
Bakala Tadeáš P165 1 2 2
Vodehnal Jindřich P165 1 2 2
Kusý Ondřej P165 1 2 2
Navrátilová Vladimíra P165 1 2 2
533. Lehký Martin P165 1 1 153,17 1
534. Nevyjel Jiří P190 1 1 146,50 1
535. Lex Jakub P165 1 1 138,25 1
536. Míka Miroslav BC Falk P165 1 1 130,83 1
537. Škrabánek Oskar JKM bowling P165 1 1 127,50 1
538. Ptačník Martin P165 1 1 116,17 1
539. Šlégr Jakub ProBowling Hustopeče P165 1 1 115,67 1
540. Krauskopf Josef ml. Bowling Hluboká P165 1 1 98,20 1
541. Květoň Martin st. P165 1 1 90,00 1
542. Moláčková Emilie P165 1 1 70,00 1
543. Halama Miroslav P165 1 1 1
Nová Leona P165 1 1 1
Chrdlová Adéla P165 1 1 1
Kovalčík Michal P165 1 1 1
Talaš Kristián P165 1 1 1
Skalská Martina P165 1 1 1
Loněk Daniel P165 1 1 1

Krátké zprávy

30.09.2022 v 12:31

Zveřejněny mazací modely pro MČR pětičlenných družstev.

29.09.2022 v 17:41

Zveřejněny výsledky kvalifikace MČR dvojic 2022.

27.09.2022 v 13:57

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj Prestige Tour.

23.09.2022 v 11:40

Zveřejněn mazací model pro 3. turnaj Prestige tour.

11.09.2022 v 19:59

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2022 se stali Ondřej Surán a Rostislav Kala.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2022/23

Mazalová Andrea
BC Bowlingzone
Mazalová Andrea

Mazalová Andrea

BC Bowlingzone

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kat. P190 - 3. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Haxa Adam
ProBowling Hustopeče
Haxa Adam

Haxa Adam

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2022/23

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 3. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Vondráček Adam
BC Bowlingzone
Vondráček Adam

Vondráček Adam

BC Bowlingzone

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/