Bodovací žebříček, ročník 2021 - 2022

říjen15

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Straková Irena Strike Řevnice 4 78 39 37 189,15 154
2. Colon Josef P190 6 67 43 35 179,42 145
3. Jarovský Albert P190 6 52 44 32 185,96 128
4. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče P190 5 51 46 30 198,04 127
5. Matějka Antonín P190 6 49 40 38 180,74 127
6. Vrážel Jiří st. SKBC Račice P190 3 84 32 6 203,45 122
7. Haxa Martin P190 3 61 44 16 186,83 121
8. Kunc Oto P190 3 57 38 21 183,08 116
9. Meluzinová Adéla ProBowling Hustopeče P165 3 66 43 3 163,92 112
10. Uher Jaroslav ProBowling Hustopeče 2 85 25 215,33 110
11. Hindrák Jiří BC Bowlingzone 3 65 33 12 205,86 110
12. Turina Jaroslav BC Bowlingzone 3 75 17 15 198,10 107
13. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 2 68 39 188,25 107
14. Vacík Matěj JKM bowling P190 2 58 46 202,69 104
15. Vlachovič Jakub ProBowling Hustopeče 2 82 21 199,50 103
16. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 44 42 16 206,86 102
17. Uher Radovan ProBowling Hustopeče 2 76 23 193,80 99
18. Fufalko Mykola P165 3 49 28 22 190,75 99
19. Fojtíková Ivana 2 72 25 181,36 97
20. Nosková Jitka Xbowling club P190 3 53 34 6 182,06 93
21. Teame Habtegabriel Xbowling club 2 50 41 189,09 91
22. Kotrla Ondřej ProBowling Hustopeče 2 69 22 188,07 91
23. Seidl Daniel BC Bowlingzone 3 56 22 11 181,60 89
24. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 3 45 31 13 175,14 89
25. Hasník Vít P190 3 51 22 14 176,78 87
26. Čižinský Jaroslav P190 2 63 23 192,00 86
27. Ježek Jan ml. Bowlingový spolek Jadran P190 2 60 24 187,67 84
28. Lébrová Jana Car Citon Olomouc P190 1 83 208,67 83
29. Foťko Matěj P165 1 81 206,50 81
30. Vopička Karel Strike Řevnice P190 1 80 204,17 80
31. Brokešová Anna Seniorbowling CZ P190 3 41 22 17 165,98 80
32. Vojkovský Matěj ProBowling Hustopeče 1 79 204,17 79
33. Horňák Vladimír P190 3 40 31 8 169,14 79
34. Nahodil Antonín BK StrikeLand Junior 2 43 35 216,80 78
35. Brychová Eliška BC Bowlingzone P190 3 48 21 9 177,67 78
36. König Antonín Car Citon Olomouc P190 1 77 201,33 77
37. Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior P190 2 42 34 212,50 76
38. Diviš Pavel P190 3 34 22 20 183,25 76
39. Orság Karel P190 3 26 25 24 181,79 75
40. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 1 74 190,00 74
41. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 42 19 13 183,45 74
42. Hladík Karel BDR 1 73 197,67 73
43. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 1 71 195,17 71
44. Harašta Jiří P190 1 70 193,83 70
45. Poprocký Michal Bowland Olomouc P190 2 36 34 172,33 70
46. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 3 33 23 14 169,67 70
47. Nejezchleba Stanislav P190 3 27 24 17 180,74 68
48. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 4 25 22 21 165,64 68
49. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 4 25 22 21 161,13 68
50. Paračka Andrej Strike Řevnice P190 4 30 30 8 159,83 68
51. Rác Václav Xbowling club P190 2 48 19 196,82 67
52. Horáček Petr Strike Řevnice P190 3 36 27 4 180,80 67
53. Brokeš František st. Seniorbowling CZ P165 3 31 23 13 178,79 67
54. Ondráček Bohuslav P190 4 28 22 17 170,67 67
55. Bail Šimon Xbowling club P190 3 30 21 16 170,11 67
56. Křížek Martin S-centrum Děčín P165 2 38 28 190,20 66
57. Závladský Dušan BK KLÍŠE P190 2 39 26 187,20 65
58. Prekop Ondřej BC Bowlingzone P190 2 35 29 193,17 64
59. Barak David ProBowling Hustopeče 1 64 190,67 64
60. Zlesák Ivan BK KLÍŠE P190 2 33 31 183,00 64
61. Růžička Karel P165 2 36 27 198,60 63
62. Plánička Vojtěch BK KLÍŠE P190 2 32 31 195,90 63
63. Mihulka Josef P190 1 62 189,83 62
64. Slezák Luboš Strike Řevnice P165 3 25 18 18 169,85 61
65. Janočková Krystyna P190 3 30 24 7 169,60 61
66. Kříž Martin Wawe House Gang P190 2 50 10 161,00 60
67. Görg Martin BC Bowlingzone 1 59 187,50 59
68. Kassas Abdul BK KLÍŠE P165 4 37 12 10 165,36 59
69. Závladská Svatava BK KLÍŠE P190 2 29 29 187,80 58
70. Henzl Petr SKB Boskovice P165 2 42 16 176,83 58
71. Bočan Josef 2 29 28 183,40 57
72. Mlčák František P190 2 29 27 189,40 56
73. Lakomý Jan P165 1 55 184,83 55
74. Maléřová Pavlína P190 1 54 175,83 54
75. Vokurka Jaroslav P190 2 41 13 164,71 54
76. Minář Zdeněk ProBowling Hustopeče 2 27 26 189,13 53
77. Hasoň Jiří Bowling Blansko, z.s. P190 2 47 6 173,42 53
78. Mareš Michal BC Tábor P165 2 30 23 173,13 53
79. Jenšovský Roman P190 2 38 15 162,00 53
80. Jirsa Miloš P190 2 34 18 172,60 52
81. Matera Lubomír P190 2 35 17 171,13 52
82. Hrazdírová Lucie Bowling Blansko, z.s. P190 2 37 15 165,69 52
83. Sopková Irena P165 2 28 24 159,80 52
84. Javůrek Pavel P190 3 32 17 3 159,56 52
85. Korecký Michal P165 5 22 16 14 158,41 52
86. Vlachovič Lukáš P165 1 52 52
87. Enders Richard P190 2 35 16 175,29 51
88. Lexová Sophie Bowling Hluboká P190 2 25 25 167,47 50
89. Hasoň Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 2 45 5 160,67 50
90. Kubík František P190 2 30 19 179,30 49
91. Škrabal Marek BDR P190 2 36 13 174,50 49
92. Vondráček Adam BC Bowlingzone 2 25 23 199,91 48
93. Netušil René P165 1 48 48
94. Mička Daniel Strike Řevnice P190 1 47 209,31 47
95. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 2 28 19 182,90 47
96. Pláničková Zdenka BK KLÍŠE P165 2 25 22 168,00 47
97. Zapletalová Jiřina P165 2 27 20 155,33 47
98. Bendík Martin P165 1 47 47
99. Brokeš Milan P190 2 39 7 182,00 46
100. Malíček Dušan P165 1 46 46
101. Květoň Jiří BK KLÍŠE P190 2 23 22 189,86 45
102. Tichý Radek P190 2 23 22 178,25 45
103. Hanzl Zbyněk P165 1 45 45
104. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P165 2 24 20 173,29 44
105. Staněk Miroslav P165 2 26 18 172,81 44
106. Pankivová Božena P190 1 44 169,67 44
107. Liebich Tomáš Xbowling club P190 1 43 195,75 43
108. Palečková Martina P190 1 43 169,33 43
109. Klanica Mojmír P190 2 23 19 173,13 42
110. Velek Stanislav P165 1 42 42
111. Beštová Kateřina expert King Pins P190 1 41 188,80 41
112. Hrazdíra Jan Bowling Blansko, z.s. P165 2 23 18 166,46 41
113. Brokešová Annabel BC Bowlingzone P165 2 30 11 164,62 41
114. Breindlová Anna BK KLÍŠE P190 2 27 14 160,43 41
115. Hurt Zdeněk P165 1 41 41
116. Čepelák Jan BC Most P190 1 40 205,00 40
117. Hovězák Rostislav P190 1 40 176,17 40
118. Sedláček Jakub ProBowling Hustopeče P190 2 28 12 169,50 40
119. Kocián Jiří P165 1 40 40
120. Kober Ivan P190 3 19 12 8 161,00 39
121. Koryčanský Petr P165 1 39 39
122. Stulík Jiří Seniorbowling CZ P165 2 23 15 190,14 38
123. Lang David Car Citon Olomouc P190 1 38 175,33 38
124. Hradil Jiří P165 1 38 38
125. Mračko Tomáš Notaxo, z.s. P165 1 37 185,60 37
126. Martinková Naděžda P165 1 37 37
Smilowski Daniel P165 1 37 37
128. Kordulík Václav ml. BK StrikeLand Junior P190 1 36 234,00 36
129. Lorenc Jaroslav expert King Pins 1 36 199,20 36
130. Stulíková Dagmar P190 2 24 12 170,43 36
131. Schůt Ladislav P190 2 26 10 165,32 36
132. Sobotka David P165 1 36 36
133. Hřebík Lumír Strike Řevnice P190 1 35 171,40 35
134. Navrátil Marek ml. Xbowling club P190 2 31 4 150,33 35
135. Bittala Petr Seniorbowling CZ P190 1 35 35
136. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 2 21 13 179,15 34
137. Štefl Radomír P190 2 20 14 165,38 34
138. Horák Samuel ProBowling Hustopeče P165 2 33 1 129,00 34
139. Valíčková Beata P165 1 34 34
Mikloška Marek P165 1 34 34
141. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 1 33 189,80 33
142. Klein David 1 33 172,00 33
143. Kučaba Miroslav BK KLÍŠE P190 2 19 14 162,29 33
144. Matoušková Hana P165 6 18 10 5 149,85 33
145. Kowalski Zbyszek P165 1 33 33
Kovařík Dušan P190 1 33 33
Klepáček Adolf P190 1 33 33
148. Čermák Pavel expert King Pins P190 1 32 200,30 32
149. Vondráček Šimon BC Bowlingzone P190 1 32 181,07 32
150. Sova Petr st. P165 2 17 15 173,06 32
151. Tichý Tomáš Bowland Olomouc P190 1 32 171,67 32
152. Šmelcer Ladislav P190 2 17 15 169,25 32
153. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 2 20 12 156,77 32
154. Žáčková Pavla JKM bowling P165 2 17 15 154,55 32
155. Forman Jiří P190 2 26 6 149,25 32
156. Schön Viktor st. P165 3 15 10 7 138,20 32
157. Russ Martin P190 1 32 32
Bittalová Anna Seniorbowling CZ P165 1 32 32
Černohorský Karol P190 1 32 32
160. Tříska Jan Bowland Olomouc 1 31 216,00 31
161. Lacigová Lenka P165 2 26 5 153,63 31
162. Schönová Jana P165 2 24 7 139,80 31
163. Šebestová Edita P165 1 31 31
Krywda Rudolf P165 1 31 31
Zajíček Pavel P165 1 31 31
166. Havlíček Zdeněk st. P165 2 25 5 153,33 30
167. Brázda Bohumil P165 2 27 3 135,00 30
168. Mohamed Sherif P165 1 30 30
Malenda Richard P190 1 30 30
Gurgul Lukáš Xbowling club P190 1 30 30
171. Muránsky Daniel Xbowling club P165 1 29 169,00 29
172. Černíková Karolína expert King Pins P190 1 29 165,90 29
173. Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P190 1 29 29
Blažek Lubomír P165 1 29 29
175. Strejcová Tereza DDM Symfonie P165 1 28 161,30 28
176. Bulová Eliška P165 2 17 11 156,00 28
177. Mrviš Dušan P165 2 18 10 153,86 28
178. Laciga Tomáš P165 2 25 3 151,56 28
179. Palas Martin P190 1 28 28
Filušová Anna P165 1 28 28
Vybíral Jiří P165 1 28 28
182. Mohrmann Pavel P190 1 27 169,10 27
183. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 1 27 159,60 27
184. Marek Jakub P165 2 19 8 150,18 27
185. Trojek Ondřej P165 1 27 27
Rambousek Kamil P165 1 27 27
187. Mráček Petr JKM bowling P190 1 26 182,70 26
188. Malcová Gabriela Notaxo, z.s. P190 1 26 166,00 26
189. Šatný Radim P165 1 26 165,67 26
190. Kocůr Jaroslav P165 2 16 10 160,25 26
191. Milerski Roman P165 1 26 26
Beneš Michal P190 1 26 26
Maňásek Jaroslav P190 1 26 26
194. Černá Marta P190 1 25 182,90 25
195. Mottl Karel P165 2 23 2 167,63 25
196. Stojanov Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 2 13 12 161,50 25
197. Kokurowski Zygmunt P165 1 25 25
Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P165 1 25 25
Chrdle Michal P165 1 25 25
200. Butal Jaroslav st. P165 1 24 208,00 24
201. Kinc Denis BC Bowlingzone 1 24 203,38 24
202. Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 1 24 192,89 24
203. Burianová Eva ProBowling Hustopeče P190 1 24 181,22 24
204. Nohavica Karel P190 1 24 178,53 24
205. Vaněčková Dagmar P190 1 24 178,00 24
206. Borovec Jiří P165 4 12 9 3 169,00 24
207. Sovová Ivana - JČ P190 2 20 4 157,50 24
208. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 2 18 6 148,20 24
209. Boháč Martin P165 2 15 9 148,00 24
210. Šudák Milan P165 1 24 24
Kafková Danica P165 1 24 24
Pořízková Žaneta P190 1 24 24
213. Ruml David P190 1 23 190,75 23
214. Kubíčková Jana P165 2 12 11 143,00 23
215. Kracík Miroslav P165 1 23 23
Ježková Julia P165 1 23 23
Kotjužanský Jiří P190 1 23 23
Krupica Jan P165 1 23 23
Kuželová Lenka P190 1 23 23
220. Klimeš Josef P190 1 22 171,89 22
221. Sýkorová Andrea P190 1 22 156,17 22
222. Jindřišek Milan BC Bowlingzone P165 2 15 7 153,57 22
223. Dvořáček David P190 1 22 22
Švanda Michal P165 1 22 22
Kubát Tomáš P190 1 22 22
226. Spilka František BC Tábor P165 1 21 198,88 21
227. Váňa Antonín P190 1 21 173,56 21
228. Egert Jiří BC Rabbits Praha P165 1 21 168,67 21
229. Šenk Petr P190 1 21 164,00 21
230. Brašnová Alena BC Bowlingzone P190 1 21 163,90 21
231. Vacek Pavel BT Pitch a Ball P190 1 21 163,00 21
232. Korynta Jan P165 2 13 8 145,60 21
233. Kapusta Michal P165 1 21 21
Klepáček Mašková Yvona P190 1 21 21
Maťaťa Marcel P165 1 21 21
Saturka Vlastimil P165 1 21 21
237. Čermák František BC Tábor P190 1 20 203,75 20
238. Vyhnanovský Martin P190 1 20 183,83 20
239. Frydrych Tomáš Bowland Olomouc P190 1 20 173,13 20
240. Hoschna Jan BDR P190 2 13 7 168,08 20
241. Marek Luboš P165 1 20 163,67 20
242. Čížek Daniel Xbowling club P190 1 20 156,20 20
243. Holubička Jiří P165 2 13 7 153,75 20
244. Bočanová Ivana P165 2 19 1 153,60 20
245. Kotlant Tomáš P165 1 20 151,09 20
246. Capil Radomír P190 1 20 20
Rechtorik Libor P190 1 20 20
Štafa Pavel P165 1 20 20
Trojan Josef P165 1 20 20
Solař Petr P165 1 20 20
Filuš Jan P165 1 20 20
252. Nechutný Jiří Selichar P165 1 19 182,83 19
253. Frýbort Otakar BC Tábor P165 1 19 180,63 19
254. Haxa Adam ProBowling Hustopeče P165 1 19 170,56 19
255. Florík Petr P190 1 19 168,33 19
256. Baborský Milan Bowling Hluboká P165 1 19 162,22 19
257. Dutka Miroslav P165 3 11 6 2 146,50 19
258. Tenorová Sabina ProBowling Hustopeče P165 2 15 4 137,50 19
259. Kleiman Martin P165 1 19 19
Kadlečík Libor P165 1 19 19
Amler Zdeněk P165 1 19 19
Smilowski Česlav P165 1 19 19
263. Slach Zbyněk Bowling Hluboká P190 1 18 172,44 18
264. Prokopová Dagmar P190 1 18 170,75 18
265. Štícha Bohumil P165 1 18 162,50 18
266. Guič Boris BT Pitch a Ball P165 1 18 155,80 18
267. Brix Jan P165 1 18 154,67 18
268. Hanusová Elena BC Bowlingzone P165 1 18 139,42 18
269. Karbusický Zbyněk P165 2 17 1 134,33 18
270. Burda Petr P165 1 18 18
Bula Martin P190 1 18 18
Fufalko Nikola P165 2 13 5 18
Blaha Tomáš P190 1 18 18
Pařil Pavel P165 1 18 18
275. Frýbortová Marie BC Tábor P190 1 17 175,50 17
276. Černý Pavel P190 1 17 172,29 17
277. Černík Vojtěch Xbowling club P190 1 17 169,33 17
278. Musil Stanislav P165 1 17 168,83 17
279. Spáčil Jan ml. Bowland Olomouc P165 1 17 162,50 17
280. Musilová Anna ProBowling Hustopeče P165 1 17 153,29 17
281. Hanzlová Iveta P165 1 17 17
Blaška Štěpán P165 2 12 5 17
Bojko Lubomír ml. P165 1 17 17
284. Vaněček Jindřich P190 1 16 189,00 16
285. Barnet Milan 1 16 187,50 16
286. Tesař František BC Bowlingzone P190 1 16 176,50 16
287. Vančík Bohumil P190 1 16 169,92 16
288. Bílek Miroslav P165 1 16 164,33 16
289. Homolka Jiří P165 1 16 164,11 16
290. Jiránek Filip Xbowling club P165 1 16 162,00 16
291. Šindler Roman P165 1 16 154,00 16
292. Hanus Ferdinand BC Bowlingzone P190 1 16 152,00 16
293. Lencová Anežka P165 3 7 7 2 139,27 16
294. Hais Petr JKM bowling P165 1 16 16
Zmijka Filip Bowlingový spolek Jadran P165 1 16 16
Vávra Lukáš P165 1 16 16
Vlček Josef P165 1 16 16
298. Vojáček Lukáš P165 1 15 182,50 15
299. Zach Petr st. P165 1 15 180,63 15
300. Krubert Emil P165 1 15 175,00 15
301. Minnakhmetov Albert Bowling Hluboká P165 2 10 5 160,50 15
302. Hladík Tomáš P165 2 8 7 155,83 15
303. Šlajs Vlastimil P165 1 15 154,89 15
304. Schelle Harald Maxbowling P165 2 9 6 142,25 15
305. Převorová Monika P190 1 15 15
Jung Jindřich P190 1 15 15
Orságová Jana P165 1 15 15
Kubíková Dana P165 1 15 15
309. Bobek Vlastimil Seniorbowling CZ P165 1 14 186,57 14
310. Horník Gustav P190 1 14 184,88 14
311. Koumar Miroslav BC Bowlingzone P190 1 14 181,50 14
312. Brandejský Karel P190 1 14 174,00 14
313. Daniš Michal P165 1 14 169,00 14
314. Fiala Michal P190 1 14 167,83 14
315. Minnakhmetov Kamil P190 1 14 162,33 14
316. Paclík Vladimír P190 1 14 161,67 14
317. Bittersmann Milan Strike Řevnice P165 1 14 157,80 14
318. Boháč Jiří P165 1 14 142,33 14
319. Svák David Bowland Olomouc P165 1 14 14
Šípek Karel P165 1 14 14
Líbalová Dagmar P165 1 14 14
Holoubek Miroslav P190 1 14 14
Cieslar Radek P165 1 14 14
324. Drahokoupil Jiří P190 1 13 184,00 13
325. Varhaníček Pavel Bowland Olomouc P190 1 13 168,69 13
326. Gruncl Josef SK Tyflosport P165 1 13 168,00 13
327. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ P190 1 13 166,00 13
328. Sova Petr ml. P165 1 13 163,89 13
329. Vlasák Aleš P190 1 13 158,67 13
330. Blažková Lenka P165 2 7 6 131,83 13
331. Chotěnovská Anna P165 2 9 4 124,50 13
332. Plešingerová Jana Seniorbowling CZ 1 13 13
Hanzlová Aneta P165 1 13 13
Vrba Petr PH P190 1 13 13
Rejžková Štěpánka P165 1 13 13
Vlachovič Josef P165 1 13 13
337. Kadlecová Jaroslava P165 1 12 172,67 12
338. Dobiáš Michal Notaxo, z.s. P190 1 12 169,50 12
339. Kudělková Andrea P190 1 12 168,53 12
340. Pospíšil Jan st. P165 1 12 166,86 12
341. Krauskopf Josef Bowling Hluboká P165 1 12 160,44 12
342. Cvrček Jaromír P165 1 12 151,17 12
343. Tonev Petr P165 1 12 121,96 12
344. Horák Alois P190 1 12 12
Pryček Jiří P165 1 12 12
Ježek Daniel P165 1 12 12
347. Čikeš Milan P165 1 11 173,17 11
348. Parkan Miloš P165 1 11 171,50 11
349. Stromšíková Anna P190 1 11 167,43 11
350. Pospíšilová Jitka P190 1 11 165,43 11
351. Vrtiška Pavel P190 1 11 165,00 11
352. Trča Pavel Bowling Hluboká P190 1 11 160,22 11
353. Černíková Michaela Xbowling club P165 1 11 156,67 11
354. Mohrmannová Marcela P165 1 11 139,00 11
355. Žáček Bohumil P165 1 11 11
Rychterová Anna P165 1 11 11
Enders Walter Seniorbowling CZ P165 1 11 11
Krupicová Petra P165 1 11 11
Capilová Nela P190 1 11 11
Bednařík Matěj P165 1 11 11
Málková Lenka JKM bowling P165 1 11 11
Ulička Antonín P190 1 11 11
363. Mihalcsak Silvester Bowland Olomouc P190 1 10 166,33 10
364. Jelínková Ivana P165 1 10 163,33 10
365. Havlín Petr P165 1 10 157,33 10
366. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 1 10 153,00 10
367. Janů Pavel P190 1 10 147,33 10
368. Doubravová Anna P165 2 5 5 131,67 10
369. Marinčič Ĺudovít P165 1 10 123,28 10
370. Kričinská Lenka P165 1 10 10
Váňová Jindřiška P165 1 10 10
Včeliš Jaroslav P165 1 10 10
Mikauš David ProBowling Hustopeče P165 1 10 10
Šubová Lucie P165 1 10 10
Nečas František P190 1 10 10
Navrátil Rostislav P165 1 10 10
377. Vacek Jaroslav Bowling Hluboká P190 1 9 172,20 9
378. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 1 9 171,14 9
379. Dvořáková Lenka BC Bowlingzone P190 1 9 169,38 9
380. Krch Miroslav BC Tábor P190 1 9 166,17 9
381. Hasníková Martina CNC Produkt Ostrava P190 1 9 165,36 9
382. Šatný Kristián Bowlingový spolek Jadran P165 1 9 158,83 9
383. Martiška Robert P165 1 9 148,17 9
384. Šimůnek Pavel st. P165 1 9 147,50 9
385. Vítková Adéla ProBowling Hustopeče P165 1 9 144,00 9
386. Germář Milan P165 1 9 141,40 9
387. Nečasová Linda P165 1 9 9
Vlachovičová Sylvie P165 1 9 9
Plšek Petr P165 1 9 9
Kafka Pavel P190 1 9 9
Dufek Miroslav P165 1 9 9
Virághová Linda P165 1 9 9
Běhal Jaroslav P190 1 9 9
394. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 1 8 196,61 8
395. Lasovský Michal BC Budějce P190 1 8 187,00 8
396. Javorský Luboš P165 1 8 168,00 8
397. Klus František Bowland Olomouc P190 1 8 164,93 8
398. Bejšovcová Lenka P190 1 8 158,67 8
399. Paleček Petr P165 1 8 158,00 8
400. Průša David BC Bowlingzone P165 1 8 157,38 8
401. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone P165 2 6 2 144,50 8
402. Kožená Barbora P165 1 8 141,67 8
403. Talašová Julie P165 2 5 3 95,25 8
404. Skokanová Milada P165 1 8 8
Zmijková Radka P165 1 8 8
Janoutová Adelina P165 1 8 8
Gabrhelová Markéta BDR P190 1 8 8
Ondráčková Ema P165 1 8 8
Mičkal Jaroslav P190 1 8 8
410. Bejšovec Jaroslav 1 7 169,50 7
411. Svačinová Ivana P190 1 7 168,86 7
412. Janusz Radim Bowland Olomouc P190 1 7 162,88 7
413. Denk Zdeněk P165 1 7 161,80 7
414. Čuřík Matyáš P165 1 7 155,00 7
415. Holinková Naďa P165 2 4 3 126,00 7
416. Tyrolová Simona P165 1 7 7
Veselá Marcela P165 1 7 7
Capilová Dagmar P165 1 7 7
Lůža Pavel P165 1 7 7
Kubátko Vlastimil P165 1 7 7
421. Starý Pavel - JČ P190 1 6 168,43 6
422. Krusberský Ladislav P190 1 6 161,56 6
423. Dolog Pavol Tacl Letohrad P190 1 6 156,33 6
424. Bukovjan Radek BC Budějce P190 1 6 155,40 6
425. Strachota Jan P165 1 6 153,67 6
426. Brokešová Viktorie BC Bowlingzone P165 1 6 153,06 6
427. Doubrava Jan P165 1 6 152,00 6
428. Mottl Jan P165 2 5 1 138,50 6
429. Talaš Kristián P165 2 4 2 91,25 6
430. Pavlis Pavel P165 1 6 6
Kapustová Dagmar P165 1 6 6
Šelle Radim P165 1 6 6
Togner Jiří P165 1 6 6
Valíček Petr P165 1 6 6
Dufková Veronika BDR P190 1 6 6
436. Biskupová Martina P165 1 5 168,14 5
437. Polívka Dalibor BC Tábor P190 1 5 162,17 5
438. Paclík Radomil P165 1 5 155,67 5
439. Vondráček Robin BC Bowlingzone P165 1 5 150,72 5
440. Havelka Michal P190 1 5 139,20 5
441. Schůtová Anna P165 2 4 1 130,08 5
442. Dolinaj Pavel P165 1 5 127,00 5
443. Radil Jiří JM P165 1 5 5
Mičkalová Kateřina P165 1 5 5
Vacek Pavel PH P165 1 5 5
Pašek Radim TJ Třinecké železárny P165 1 5 5
447. Gürtler Tomáš JBN Kutná Hora P190 1 4 167,83 4
448. Kohout Lukáš P165 1 4 152,75 4
449. Kocmanová Jana P165 1 4 145,50 4
450. Vítek Miroslav P165 1 4 145,00 4
451. Harvánek Petr P165 1 4 135,20 4
452. Valo Karel P165 2 3 1 127,20 4
453. Košata Ondřej P165 1 4 121,17 4
454. Hůrská Andrea P165 1 4 4
Hájek Jiří PH P165 1 4 4
Handl Daniel P165 1 4 4
Suránová Sára P165 2 3 1 4
Bárta Richard P165 1 4 4
Ježek Bohdan P165 1 4 4
Růžičková Miroslava P165 1 4 4
461. Jelínek Petr st. JČ P190 1 3 165,86 3
462. Bora František P165 1 3 159,42 3
463. Žák Jan P190 1 3 156,90 3
464. Janošec Miroslav ml. SK Skivelo P190 1 3 154,67 3
465. Prokop Zdeněk P190 1 3 150,50 3
466. Staněk Libor P190 1 3 143,20 3
467. Mlynář Eduard P165 1 3 134,17 3
468. Doubravová Květoslava P165 1 3 131,17 3
469. Hermanová Marie P165 1 3 3
Cwik Petr P165 1 3 3
Bojanovská Jana P165 1 3 3
Lacina Jaroslav P165 1 3 3
Drbalová Marie P165 1 3 3
474. Bejdl René P165 1 2 166,83 2
475. Kadlec Lukáš P165 1 2 151,00 2
476. Stašová Eva P165 1 2 148,13 2
477. Němcová Denisa BDR P165 1 2 145,00 2
478. Sova Petr Lasco P190 1 2 143,83 2
479. Typolt Pavel P190 1 2 137,00 2
480. Housková Petra P165 1 2 136,86 2
481. Šlégr Jakub ProBowling Hustopeče P165 1 2 136,00 2
482. Přibyl Miroslav P165 1 2 129,00 2
483. Beránek Martin P165 1 2 120,00 2
484. Filuš Jan ml. P165 1 2 2
Navrátilová Vlaďka P165 1 2 2
Skalská Martina P165 1 2 2
Dorňáková Irena P165 1 2 2
Hladík Jonáš P165 1 2 2
Květoň Martin P165 1 2 2
Kamenská Marie P165 1 2 2
491. Dospěl Jaromír P165 1 1 173,75 1
492. Šilar Miroslav Henry grill P165 1 1 159,67 1
493. Adamec Petr P165 1 1 147,83 1
494. Klanica David P165 1 1 145,53 1
495. Vondráková Miroslava P165 1 1 117,71 1
496. Krauskopf Josef ml. Bowling Hluboká P165 1 1 114,50 1
497. Kukačka Martin P190 1 1 113,00 1
Straka Marek P165 1 1 113,00 1
499. Hybnerová Jindřiška P165 1 1 1
Hladík Oliver P165 1 1 1
Halama Miroslav P165 1 1 1
Navrátilová Táňa ProBowling Hustopeče P165 1 1 1
Květoň Jiří ml. P165 1 1 1
Kaplan Milan P165 1 1 1

Krátké zprávy

15.10.2021 v 13:01

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige

15.10.2021 v 08:13

Storm Juniorská 1.liga (česká část) se hraje v sobotu od 10.00 na místním "house" modelu

Xbowlingu Prosek.

07.10.2021 v 18:25

Pro účast na MČR dvojic bude potřeba dodržovat zákonná protiepidemická opatření (viz. článek).

04.10.2021 v 16:52

Zveřejněny výsledky kvalifikace MČR dvojic 2021.

01.10.2021 v 10:29

Storm Juniorská extraliga se hraje v neděli na místních "house" modelech.

Galerie

Uher Jaroslav
ProBowling Hustopeče
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2021/22

Vrážel Jiří st.
SKBC Račice
Vrážel Jiří st.

Vrážel Jiří st.

SKBC Račice

Nejlepší hráč kategorie P190 a nejlepší senior, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Foťko Matěj
bez klubové příslušnosti
Foťko Matěj

Foťko Matěj

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Meluzinová Adéla
ProBowling Hustopeče
Meluzinová Adéla

Meluzinová Adéla

ProBowling Hustopeče

Nejlepší juniorka, 1. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura