Bodovací žebříček, ročník 2022 - 2023

září27

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Jelínek Lukáš Xbowling club 3 100 67 57 234,12 224
2. Lorenc Jaroslav expert King Pins 3 99 66 58 228,84 223
3. Rác Václav Xbowling club 4 92 64 57 201,79 213
4. Horáček Petr Strike Řevnice P190 8 82 54 50 198,76 186
5. Jarovský Albert P190 6 90 56 34 188,90 180
6. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. P190 6 81 52 46 189,05 179
7. Marešová Jana P190 9 80 53 41 180,55 174
8. Mojka David JKM bowling P190 3 84 53 36 199,10 173
9. Colon Josef P190 10 73 51 34 190,34 158
10. Obrusník Lukáš P190 3 100 38 20 183,68 158
11. Žáčková Pavla JKM bowling P190 2 98 59 184,97 157
12. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 4 76 56 24 192,22 156
13. Kotrla Ondřej ProBowling Hustopeče 2 89 63 205,87 152
14. Schönová Jana P165 4 94 29 21 160,35 144
15. Palas Martin P165 5 93 27 22 194,04 142
16. Kovařík Dušan P190 3 88 35 18 198,72 141
17. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče 5 72 48 21 197,31 141
18. Vacík Matěj Xbowling club P190 4 63 44 31 181,90 138
19. Čermák Pavel expert King Pins 3 54 51 30 197,29 135
20. Brázda Bohumil P165 4 67 36 32 178,07 135
21. Procházka Aleš JČ BC Budějce P190 3 57 49 28 193,52 134
22. Vrážel Jiří st. SKBC Račice P190 3 88 38 7 187,25 133
23. Straková Irena Strike Řevnice 6 53 48 32 180,41 133
24. Haxa Martin ProBowling Hustopeče P190 3 81 45 5 183,33 131
25. Baborovský Vladimír P165 3 87 25 17 183,77 129
26. Haxa Adam ProBowling Hustopeče P165 3 91 30 6 184,54 127
27. Matějka Antonín Strike Řevnice P190 9 47 41 39 180,92 127
28. Vacek Tomáš Bowling Hluboká 3 61 31 29 184,43 121
29. Vrba Petr PH P190 4 80 21 17 177,60 118
30. Nejezchleba Stanislav P190 3 55 31 31 178,41 117
31. Homola Lukáš BC Most 3 45 44 27 196,36 116
32. Šarišský Jakub P190 3 62 34 20 189,55 116
33. Mráček Petr JKM bowling P190 3 61 36 18 194,46 115
34. Vojáček Lukáš P190 3 85 23 6 167,85 114
35. Kinc Denis BC Bowlingzone 2 87 23 212,50 110
36. Švec Ladislav Xbowling club P190 5 43 39 28 187,57 110
37. Blaška Štěpán Xbowling club P165 3 73 24 13 181,60 110
38. Uher Radovan ProBowling Hustopeče 2 96 13 207,43 109
39. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 6 47 37 25 167,76 109
40. Hypius Martin P190 2 99 9 181,75 108
41. Vohryzková Dáša I. PSKN P165 2 78 30 153,74 108
42. Uher Jaroslav ProBowling Hustopeče 2 98 9 196,33 107
43. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P190 6 75 20 12 159,82 107
44. Klein David P190 2 74 32 186,67 106
45. Hindrák Jiří BC Bowlingzone 3 55 30 20 192,21 105
46. Klepáček Adolf P190 2 64 41 190,75 105
47. Trojek Ondřej Xbowling club 2 78 27 188,83 105
48. Sýkorová Andrea P190 2 60 45 174,40 105
49. Gurgul Lukáš Xbowling club P190 6 45 37 22 186,33 104
50. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 6 56 26 22 164,34 104
51. Havelka Michal P165 2 74 28 179,84 102
52. Málková Lenka P190 2 68 33 177,07 101
53. Janočková Krystyna P190 6 58 22 21 168,60 101
54. Šponerová Kateřina P165 9 72 23 6 130,78 101
55. Rácová Julie Xbowling club P165 4 75 18 6 162,42 99
56. Liebich Tomáš Xbowling club 2 52 46 196,47 98
57. Lang David Car Citon Olomouc 1 97 203,83 97
58. Dvornáková Táňa P190 2 90 7 165,10 97
59. Bača Martin P165 1 97 150,80 97
60. Kaňka Jan P165 1 96 199,88 96
61. Šimánek Ladislav Notaxo, z.s. P190 2 68 28 193,25 96
62. Fufalko Mykola 4 40 37 19 180,71 96
63. Nýč Miroslav P165 1 95 205,77 95
64. Talpa Marek expert King Pins 1 95 202,33 95
65. Prekop Ondřej BC Bowlingzone 1 94 202,00 94
66. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 4 40 27 27 163,76 94
67. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc P190 1 93 194,00 93
68. Lacko Lukáš P165 2 76 17 178,81 93
69. Krummerová Eliška ProBowling Hustopeče 1 92 193,83 92
70. Nosek Richard BC BLACK RIDERS, o.s. P190 2 57 35 191,11 92
71. Řezníček Jan P165 3 34 29 28 179,83 91
72. Vacek Pavel P165 1 91 166,26 91
73. Mička Daniel Strike Řevnice P190 2 65 24 194,22 89
74. Novák Jakub P165 1 89 172,68 89
75. Černík Vojtěch Xbowling club P190 2 60 27 186,67 87
76. Seidl Daniel BC Bowlingzone 1 86 195,00 86
77. Slezák Luboš Strike Řevnice P190 3 41 33 12 171,14 86
78. Nečas František P165 5 43 24 19 165,00 86
79. Blažková Lenka P165 5 65 13 8 145,02 86
80. Rejžková Štěpánka P165 1 86 141,82 86
81. Minář Zdeněk ProBowling Hustopeče 2 70 15 210,13 85
82. Vojkovský Matěj ProBowling Hustopeče 2 69 16 203,80 85
83. Fojtíková Ivana P190 1 85 184,83 85
84. Schön Viktor st. P165 4 33 27 25 167,26 85
85. Teame Habtegabriel Xbowling club P190 1 84 192,17 84
86. Javůrek Pavel P165 6 35 35 14 179,43 84
87. Otec Hanzlovská Petra Bowling Rokycany 1 83 184,00 83
88. Hrnčíř Luděk P165 1 83 171,89 83
89. Valter Martin Praha P165 2 71 12 156,52 83
90. Černá Pavla I. PSKN P190 1 82 187,68 82
91. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 3 48 21 13 175,80 82
92. Brokešová Anna P190 3 51 23 8 166,93 82
93. Dvořáček David P190 4 32 26 23 172,31 81
94. Šimůnek Pavel st. P190 4 42 25 13 170,06 80
95. Kouba Václav P190 2 66 14 168,28 80
96. Nosková Jitka Xbowling club P190 1 79 181,17 79
97. Běhal Jaroslav P165 3 69 7 3 169,88 79
98. Rychterová Anna P165 1 79 148,38 79
99. Jiránek Filip Xbowling club P190 4 40 23 15 172,29 78
100. Hladík Tomáš P165 2 42 36 170,00 78
101. Kauerová Romana P165 2 59 19 152,55 78
102. Barták Tomáš P165 9 46 17 15 129,08 78
103. Hradil Vavřinec Xbowling club P190 1 77 197,85 77
104. Sedláček Jakub ProBowling Hustopeče P190 1 77 188,33 77
105. Lexová Sophie Bowling Hluboká P190 2 66 11 176,83 77
106. Prokopová Dagmar P190 3 40 23 14 164,61 77
107. Orság Karel P190 2 42 34 76
108. Michal Ondřej BC Falk P190 2 44 30 190,54 74
109. Mihulka Josef P190 2 40 34 169,50 74
110. Henzl Petr SKB Boskovice P190 2 39 34 173,67 73
111. Ulička Antonín P165 3 36 23 13 72
112. Hladík Karel Xbowling Tišnov 1 71 186,33 71
113. Vlasák Aleš P190 3 31 30 10 183,33 71
114. Kváča Václav P190 2 55 16 183,13 71
115. Jirsa Miloš P190 2 60 11 172,93 71
116. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 2 61 9 198,00 70
117. Harašta Pavel 1 70 188,08 70
118. Hrazdírová Lucie ProBowling Hustopeče P190 2 59 11 185,87 70
119. Kober Ivan P165 6 27 25 18 168,44 70
120. Korecký Michal P165 6 31 22 17 167,65 70
121. Vohryzka Jaromír I. PSKN P190 2 38 31 198,33 69
122. Nádvorník Pavel DDM Kamarád Třemošná P190 3 38 21 10 174,00 69
123. Komárek Šimon ProBowling Hustopeče P190 3 35 23 10 169,14 68
124. Janošcová Kateřina SK Skivelo 1 67 177,00 67
125. Samek Karel P165 2 50 16 161,29 66
126. Vopička Karel Strike Řevnice P190 1 65 184,33 65
127. Capilová Nela P190 2 62 3 175,67 65
128. Soukup Lukáš P190 1 64 188,54 64
129. Bucha Radovan P165 2 37 27 64
130. Karbusický Zbyněk P165 1 63 174,66 63
131. Klepáček Mašková Yvona P190 2 54 9 164,50 63
132. Sopková Irena P190 3 42 18 3 158,05 63
133. Makovec Jaromír P165 3 26 24 13 63
134. Malec Jaromír ml. Notaxo, z.s. P165 1 62 170,38 62
135. Zelinková Irena P190 2 36 26 62
136. Bočan Josef 3 35 14 12 180,36 61
137. Sovová Alena Notaxo, z.s. P190 2 50 11 171,83 61
138. Brokeš František st. P190 3 25 25 11 169,86 61
139. Konečný Pavel Tacl Letohrad P190 2 46 13 192,50 59
140. Mottl Karel P165 4 21 21 17 180,81 59
141. Kordulík Václav ml. BK StrikeLand Junior 1 58 181,67 58
142. Staněk Libor P190 2 34 24 174,67 58
143. Mareš Michal Bowling Hluboká P190 3 29 24 5 173,55 58
144. Bobek Vlastimil P190 2 39 19 171,85 58
145. Egert Jiří BC Rabbits Praha P165 2 38 20 159,20 58
146. Straka Marek P165 3 30 27 1 153,83 58
147. Rychter Antonín P165 1 58 141,69 58
148. Novák Josef P190 2 30 28 58
149. Muránsky Daniel Xbowling club P165 5 26 16 15 159,60 57
150. Kotáb Jiří P165 3 29 22 6 159,08 57
151. Varhaníček Pavel Bowland Olomouc P190 2 29 28 57
152. Tichý Tomáš Bowland Olomouc 1 56 181,33 56
153. Weissová Jitka P165 3 22 21 13 56
Klusáčková Dana Bowlingový spolek Jadran P190 2 38 18 56
155. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 1 55 181,17 55
156. Malcová Gabriela Notaxo, z.s. P190 3 29 22 4 159,82 55
157. Chrdle Michal P190 2 32 23 55
158. Molnar Septimiu Claudiu P190 2 44 10 180,05 54
159. Kotjužanský Jiří P190 3 30 20 4 174,50 54
160. Beštová Kateřina expert King Pins 2 43 11 165,58 54
161. Plas Michal P190 1 54 162,43 54
162. Stupka Jan P165 1 53 174,81 53
163. Pazděra Jaroslav Bowlingový spolek Jadran P190 2 27 26 53
164. Palečková Martina BDR P190 1 52 172,67 52
165. Kašpar Jiří P165 3 33 14 5 170,79 52
166. Marek Jakub P165 5 30 14 8 161,54 52
167. Doubrava Jan P190 3 26 19 7 160,17 52
168. Stulíková Dagmar P190 3 26 17 9 153,25 52
169. Toman Pavel P165 1 52 148,06 52
170. Engelman Stanislav P165 1 51 174,10 51
171. Květoň Jiří BK KLÍŠE P190 3 20 18 13 167,00 51
172. Jiránek Miroslav P190 2 34 17 51
173. Vlček Josef P165 7 25 16 9 148,00 50
174. Kutač Vladimír P165 2 31 19 50
175. Parkan Miloš P190 1 49 180,33 49
176. Čepelák Jan BC Most 1 49 179,83 49
177. Švácha Jan P165 1 49 179,80 49
178. Kunc Oto P190 2 43 6 173,00 49
179. Chrpa Jindřich I. PSKN P165 2 36 13 169,56 49
180. Ondráček Bohuslav P190 3 28 12 9 167,00 49
181. Fešar Robert P165 2 47 2 141,09 49
182. Brokešová Viktorie BC Bowlingzone P190 1 48 171,33 48
183. Klícha Martin P165 1 48 136,29 48
184. Matera Lubomír P165 2 28 20 48
185. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 1 47 171,17 47
186. Poprocký Michal Bowland Olomouc P190 3 30 17 152,83 47
187. Soukupová Dana P165 4 18 16 13 149,59 47
188. Hanzl Zbyněk 1 47 47
189. Veselý Petr P165 4 20 16 10 167,17 46
190. Nemeškal Miloslav BDR P190 1 46 46
191. Hoschna Jan BDR P190 1 45 178,17 45
192. Polívka Dalibor BC Tábor P190 4 22 12 11 169,50 45
193. Štafa Pavel P165 2 32 13 168,60 45
194. Paclík Vladimír P165 2 38 7 167,36 45
195. Čuřík Matyáš P165 2 41 4 166,83 45
196. Navrátil Marek ml. Xbowling club P165 3 22 21 2 165,83 45
197. Hladík Josef 3 25 17 3 163,50 45
198. Kafková Danica P165 2 26 19 45
199. Pekár Petr P190 2 29 15 191,85 44
200. Hasník Vít P190 1 44 177,50 44
201. Havlíček Zdeněk st. P190 2 35 9 158,17 44
202. Malíček Dušan P190 1 44 44
203. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 2 37 6 196,50 43
204. Brandejský Karel ProBowling Hustopeče P190 2 35 8 186,33 43
205. Krch Miroslav BC Tábor P190 3 23 15 5 172,77 43
206. Prokop Zdeněk P165 2 39 4 162,60 43
207. Morávek Daniel P190 2 25 18 159,75 43
208. Leinweber Petr P190 1 43 43
Dvořáková Magdalena P190 2 29 14 43
210. Ďaďo Ján Notaxo, z.s. P190 1 42 206,40 42
211. Ondrejec Petr P165 1 42 195,00 42
212. Krubert Emil P190 4 19 13 10 183,71 42
213. Vlachovič Jakub ProBowling Hustopeče 1 42 174,17 42
214. Klusáček Jiří Bowlingový spolek Jadran P190 2 22 20 42
215. Svoboda Marcel P190 2 24 17 176,83 41
216. Demuth Filip BC Most P190 1 41 173,83 41
217. Hájek Jiří PH P165 4 15 15 11 155,58 41
218. Novák Radek P190 1 41 41
219. Drábek Aleš Notaxo, z.s. P190 1 40 190,50 40
220. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 22 18 183,61 40
221. Cvrček Jaromír P165 2 29 11 179,58 40
222. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 2 26 14 167,33 40
223. Bělohlávek Jiří P165 1 40 40
224. Paračka Andrej Strike Řevnice P165 2 25 14 166,17 39
225. Černohorský Karol 1 39 39
Novák Daniel P190 1 39 39
Lysek Petr P190 2 33 6 39
228. Zapletal Jaroslav ProBowling Hustopeče P190 2 21 17 188,14 38
229. Stojanov Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 2 37 1 161,92 38
230. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 3 33 5 161,45 38
231. Sovová Ivana - JČ P190 1 37 161,89 37
232. Russ Martin P190 1 37 37
233. Vojtíšek Erik P165 1 36 156,81 36
234. Weiss Petr P165 3 24 11 1 36
235. Doubravová Anna P165 3 16 10 9 166,33 35
236. Hrobský Zdeněk P165 4 17 11 7 35
Szotkowski Jaroslav P190 1 35 35
Vilášek Stanislav Bowlingový spolek Jadran P190 1 35 35
239. Krusberský Ladislav P165 1 34 34
240. Tomášek Petr Tacl Letohrad P190 2 22 11 192,55 33
241. Hasoň Jiří ProBowling Hustopeče P190 1 33 169,00 33
242. Mohamed Sherif 1 33 33
Beneš Michal P190 1 33 33
Mihalcsak Silvester Bowland Olomouc P165 1 33 33
245. Fiala Michal P165 2 17 15 178,79 32
246. Šindler Roman P165 2 23 9 169,50 32
247. Šenk Petr P190 1 32 168,67 32
248. Leiske Petr P165 2 17 15 162,64 32
249. Pavlovič Josef P165 1 32 32
Frydrych Tomáš Bowland Olomouc P190 1 32 32
251. Košata Ondřej P165 2 20 11 170,29 31
252. Blažek Lubomír P190 1 31 31
Indra Martin P190 1 31 31
254. Fiala Václav P165 2 18 12 159,33 30
255. Maňásek Jaroslav P190 2 27 3 30
256. Dutka Miroslav P165 2 21 8 165,33 29
257. Brokešová Annabel BC Bowlingzone P190 1 29 160,00 29
258. Maléřová Pavlína P190 2 20 9 152,33 29
259. Horák Alois P165 1 29 29
Walová Lenka P165 1 29 29
Kafka Pavel P165 2 22 7 29
262. Brandejský Tomáš P165 1 28 185,50 28
263. Platoš Antonín P190 1 28 177,92 28
264. Vaněčková Dagmar P190 2 20 8 165,38 28
265. Borovec Jiří P165 5 13 8 7 162,00 28
266. Růžička Karel P165 1 28 28
Capil Radomír P190 1 28 28
268. Ruml David P190 2 17 10 190,50 27
269. Vašíček Jiří P165 1 27 185,50 27
270. Soušek Milan P190 2 16 11 173,94 27
271. Vodák Viktor P190 2 19 8 165,80 27
272. Doubravová Květoslava P165 3 14 11 2 142,75 27
273. Beránek Martin P165 2 23 4 139,00 27
Šulcová Hana P165 5 20 4 3 139,00 27
275. Nahodil Antonín BK StrikeLand Junior P190 1 27 27
Blaha Stanislav P165 1 27 27
Vacek Jaroslav Bowling Hluboká P190 1 27 27
Ševčík Radek P165 1 27 27
Trojan Josef P165 2 14 13 27
280. Nechutný Jiří Selichar P190 1 26 185,50 26
281. Eidernová Vlasta P190 1 26 179,33 26
282. Seidl Michal P190 1 26 166,83 26
283. Mikloška Marek P190 1 26 26
Dvořáková Dagmar P190 1 26 26
Janovská Jana P190 2 15 11 26
Lysková Edita P165 2 18 8 26
Krauskopf Josef Bowling Hluboká P190 1 26 26
Malurek Václav P165 2 13 13 26
Cenek Michal P190 1 26 26
290. Homolka Jiří P165 2 21 4 179,00 25
291. Brix Jan P165 1 25 173,25 25
292. Váňa Martin BC BLACK RIDERS, o.s. P165 2 23 2 167,67 25
293. Nejezchleba Daniel P190 2 23 2 166,27 25
294. Frýbort Otakar BC Tábor P165 2 16 9 164,89 25
295. Mihulka Josef P190 1 25 25
Hanzlová Aneta P165 1 25 25
Křížek Martin S-centrum Děčín P190 1 25 25
Mazurová Eva P165 1 25 25
Svák David Bowland Olomouc P190 1 25 25
300. Barnet Milan P190 2 17 7 173,04 24
301. Schütz Petr P190 1 24 169,04 24
302. Žák Jan P165 2 13 11 162,56 24
303. Filuš Jan ml. P190 2 22 2 161,50 24
304. Kičmer Vojtěch Bowlingový spolek Jadran P165 1 24 24
Mach Josef P165 1 24 24
Kadlečík Libor P165 1 24 24
Pryček Jiří P190 1 24 24
Machala Miroslav P190 1 24 24
Breindlová Anna BK KLÍŠE P190 1 24 24
310. Marek Luboš P190 2 18 5 181,67 23
311. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 2 18 5 171,36 23
312. Horník Gustav P190 2 19 4 170,10 23
313. Felcman Roman P165 2 19 4 162,50 23
314. Toman Michal P165 1 23 160,50 23
315. Simonová Helena P190 2 12 11 158,60 23
316. Kubíčková Jana P165 2 20 3 146,00 23
317. Boháč Jiří P165 2 16 7 132,50 23
318. Kučaba Miroslav BK KLÍŠE P165 1 23 23
Wiesner Radek P165 1 23 23
Klimeš Josef P190 1 23 23
Dovhun Dušan P165 1 23 23
Ježek Jan ml. Bowlingový spolek Jadran P190 1 23 23
323. Volčko Vladimír BC Tábor P165 1 22 208,33 22
324. Štefánik Zdeno P165 2 11 11 171,83 22
325. Lesniaková Miloslava P165 1 22 22
Trča Pavel Bowling Hluboká P190 1 22 22
Mičkal Jaroslav P190 1 22 22
Pour Oldřich P190 1 22 22
Zářecký Vlastimil P165 2 16 6 22
Krupica Jan P165 1 22 22
Hejna Miloslav P165 1 22 22
Vodehnal Jindřich P165 1 22 22
333. Vondráček Adam BC Bowlingzone 1 21 198,13 21
334. Koppová Martina I. PSKN P165 1 21 177,58 21
335. Paclík Radomil P165 1 21 173,50 21
336. Melcr Šimon P165 2 14 7 166,61 21
337. Sršeň Marcel P190 2 17 4 165,80 21
338. Musil Stanislav P190 1 21 164,50 21
339. Lacina Jaroslav P165 2 19 2 151,78 21
340. Adamec Petr P165 2 21 140,00 21
341. Váňa Antonín P190 1 21 21
Šelle Radim P165 1 21 21
Čikeš Milan P165 1 21 21
Hais Petr JKM bowling P165 1 21 21
Szotkovski Jaroslav P190 1 21 21
Roučka Lukáš P190 1 21 21
347. Síč Petr P165 1 20 170,33 20
348. Jenšovský Roman P190 1 20 164,50 20
349. Hájek Jan P165 1 20 163,75 20
350. Korynta Jan P165 2 12 8 155,33 20
351. Kocmanová Jana P165 1 20 153,56 20
352. Matoušková Hana P165 3 18 1 1 135,94 20
353. Hanzlová Iveta P165 1 20 20
Javorský Luboš P165 1 20 20
Kaprálek Petr P190 1 20 20
Kolář Ladislav P165 1 20 20
357. Koumar Miroslav BC Bowlingzone P190 2 19 180,38 19
358. Eliáš Petr st. JČ P190 2 14 5 169,22 19
359. König Antonín Car Citon Olomouc P190 1 19 164,00 19
360. Fleischmann Jan st. P190 2 19 160,75 19
361. Kalous Roman P190 2 10 9 155,20 19
362. Krčma Milan ml. P190 1 19 19
Kutáč Vladimír P190 1 19 19
Orálek Radek P190 1 19 19
Stulík Jiří P190 1 19 19
Turek Karel P165 1 19 19
Pelc Tomáš P190 1 19 19
Žáček Bohumil P165 1 19 19
Kohoutková Magda P165 1 19 19
Motyka Vlastimil P165 1 19 19
371. Drážný Ivo P190 1 18 177,00 18
372. Kopřiva Milan P165 1 18 163,20 18
373. Meluzinová Adéla BC Bowlingzone P190 1 18 156,00 18
374. Míková Kateřina P165 2 16 2 141,83 18
375. Láník Igor SKB Boskovice P165 1 18 18
Kočka Jan P165 1 18 18
Roth Jan P165 1 18 18
Vokurka Jaroslav P190 1 18 18
Převorová Monika P190 1 18 18
Zvěřinová Lenka P190 1 18 18
Slach Zbyněk Bowling Hluboká P190 1 18 18
Blahová Františka P165 1 18 18
383. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone P165 1 17 173,88 17
384. Martiška Robert P165 1 17 159,00 17
385. Štícha Bohumil P165 2 17 152,11 17
386. Jelínek Jan SvČ P190 1 17 17
Pouzar Rudolf P190 1 17 17
Dospěl Tomáš P165 1 17 17
Kubešová Andrea P165 1 17 17
Valíček Petr P190 1 17 17
Staněk Miroslav P190 1 17 17
392. Gürtler Tomáš JBN Kutná Hora P190 1 16 204,25 16
393. Straka Martin P165 2 8 8 170,13 16
394. Edelmannová Kateřina P190 1 16 169,17 16
395. Kurka Kamil P190 1 16 163,17 16
396. Boháč Martin P165 1 16 156,20 16
397. Eliáš Petr VČ P165 1 16 156,00 16
398. Kapustová Dagmar P190 1 16 16
Bartošová Marie VČ P165 1 16 16
Bora František P165 2 11 5 16
Butal Jaroslav st. P190 1 16 16
Mareš Jiří P165 2 13 3 16
Chlebek Tomáš Bowlingový spolek Jadran P165 1 16 16
Plánička Vojtěch BK KLÍŠE P165 1 16 16
Švanda Michal P165 1 16 16
Maňásková Petra P165 3 8 6 2 16
407. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 1 15 199,50 15
408. Buben Ondřej P165 1 15 168,67 15
409. Kvasnička Pavel P190 2 10 5 156,89 15
410. Kožená Barbora P165 1 15 154,00 15
411. Matochová Jaroslava P190 1 15 15
Jurečka Marek P165 1 15 15
Kičmer Tomáš P165 1 15 15
Jindřich Martin P190 1 15 15
Minnakhmetov Kamil P165 1 15 15
Martinec Václav P190 1 15 15
Kohout Dan P165 1 15 15
Lůža Pavel P165 1 15 15
419. Pařízek Jaroslav P190 1 14 201,78 14
420. Šilar Miroslav Henry grill P165 3 12 1 1 162,00 14
421. Vacek Jaroslav P165 1 14 149,50 14
422. Petráček Pavel P165 1 14 146,33 14
423. Virághová Linda P165 2 10 4 140,25 14
424. Mudrák Jiří Erik P190 2 8 6 14
Jurečka Radim P190 1 14 14
Kubátko Vlastimil P165 2 7 7 14
Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P165 2 11 3 14
Stoklásek Radek P165 1 14 14
Kubík František P190 1 14 14
Navrátilová Táňa ProBowling Hustopeče P165 1 14 14
Horák Ladislav Bowland Olomouc P165 1 14 14
Pešta Daniel Bowling Hluboká P165 1 14 14
Kukačka Martin P165 2 9 5 14
434. Rathouský Tomáš P165 1 13 172,56 13
435. Staněk František P190 2 7 6 166,60 13
436. Matějka Petr P165 1 13 151,40 13
437. Vašák Filip P165 1 13 146,50 13
438. Černíková Karolína expert King Pins P190 2 10 3 143,96 13
439. Fisek Roman P190 1 13 13
Bojanovská Jana P165 1 13 13
Doležal Jakub BC Tábor P165 1 13 13
Čejka Miroslav P190 1 13 13
443. Škrabal Marek BDR 2 12 199,20 12
444. Dobiáš Michal Notaxo, z.s. P190 1 12 166,50 12
445. Sůva Jan I. PSKN P190 1 12 166,17 12
446. Sova Petr st. P165 1 12 160,83 12
447. Douša Adam P165 1 12 144,00 12
448. Novotný Jan JČ P165 1 12 12
Horňák Vladimír P190 1 12 12
Krečmer Drahomír P165 1 12 12
Urban Jaroslav P165 1 12 12
Pokorný Karel P165 1 12 12
Šudák Milan P165 1 12 12
454. Hrdlička Vladislav BDR P190 1 11 160,67 11
455. Minařík Roman P165 1 11 11
Valíčková Beata P165 1 11 11
Pláničková Zdenka BK KLÍŠE P190 1 11 11
Pořízková Žaneta P165 1 11 11
459. Vondráček Robin BC Bowlingzone P165 1 10 179,88 10
460. Havlíček Vít P190 1 10 170,94 10
461. Černíková Michaela Xbowling club P190 1 10 151,83 10
462. Kvasničková Zuzana JKM bowling P165 1 10 144,00 10
463. Maťaťa Marcel P165 1 10 10
Sousedík Rostislav P190 1 10 10
Sobotka David P165 1 10 10
Pašek Radim TJ Třinecké železárny P165 1 10 10
Kocůr Jaroslav P165 1 10 10
Holoubek Miroslav P165 1 10 10
Minnakhmetov Albert Bowling Hluboká P165 1 10 10
470. Fuchs Zdeněk P165 1 9 163,00 9
471. Šuléř Roman P165 1 9 136,00 9
472. Ondráčková Iva P165 2 5 4 135,75 9
473. Togner Jiří P165 2 9 135,00 9
474. Reblain Vasyl P165 1 9 9
Mrviš Dušan P165 1 9 9
Kovář Pavel st. P190 1 9 9
Orságová Jana P190 1 9 9
Šlajs Vlastimil P165 1 9 9
Kučerová Vasilika P165 1 9 9
Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P165 1 9 9
Popelka Petr P165 1 9 9
482. Bail Šimon Xbowling club P190 1 8 163,83 8
483. Vondra Josef ml. P165 1 8 163,11 8
484. Spilka František BC Tábor P165 2 6 2 160,67 8
485. Harašta Jiří P190 1 8 159,83 8
486. Urbanová Ilona P165 1 8 8
Starý Ladislav P165 1 8 8
Malurková Marie P165 2 4 4 8
Biskupová Martina P190 1 8 8
Jindřich Bohumil P165 1 8 8
Elstnerová Naďa P190 1 8 8
Hantlová Marcela P165 1 8 8
493. Bosák Matyáš P165 1 7 173,57 7
494. Hrazdíra Jan ProBowling Hustopeče P190 2 7 165,46 7
495. Mata David P165 1 7 159,50 7
496. Iwazawa Ema JKM bowling P190 1 7 158,67 7
497. Brašnová Alena BC Bowlingzone P165 1 7 150,33 7
498. Kejřová Jitka P165 1 7 7
Zlesák Ivan BK KLÍŠE P190 1 7 7
Pařil Pavel P165 1 7 7
Mračko Tomáš Notaxo, z.s. P190 1 7 7
Krauskopf Josef ml. Bowling Hluboká P165 1 7 7
Žalud Petr P165 1 7 7
504. Mrkvička Tomáš P190 1 6 175,22 6
505. Dajč Tomáš P165 1 6 167,86 6
506. Sáček Zdeněk P165 1 6 167,67 6
507. Jindřišek Milan BC Bowlingzone P165 1 6 153,00 6
508. Krejčí Jarmila ml. P165 1 6 151,33 6
509. Bočanová Ivana P165 2 4 2 138,27 6
510. Mottl Jan P165 1 6 136,75 6
511. Lesňák Oldřich P165 1 6 123,00 6
512. Krivenkyi Serhii P165 1 6 6
Švendt Jaroslav P165 1 6 6
Holubička Jiří P165 1 6 6
Kalvodová Hedvika P165 1 6 6
Kučera Zdeněk P165 1 6 6
Ondráčková Ema P165 1 6 6
518. Turina Jaroslav BC Bowlingzone P190 1 5 174,00 5
519. Bejšovec Jaroslav P190 2 3 2 163,42 5
520. Páv Jiří P190 1 5 161,17 5
521. Fleischmann Jan ml. P190 1 5 156,33 5
522. Smolař Petr P165 1 5 150,63 5
523. Vrzal David Xbowling club P165 1 5 148,20 5
524. Pirklová Pavla P165 1 5 138,00 5
525. Borek Michal P165 1 5 115,00 5
526. Jamnický Milan P165 1 5 5
Hermanová Marie P165 1 5 5
Pavlíček Vladimír P165 1 5 5
Filová Jana P165 1 5 5
530. Bejšovcová Lenka P165 2 3 1 149,17 4
531. Havlová Lucie P165 1 4 133,50 4
532. Hagorský Bronislav P165 1 4 107,00 4
533. Antalík Ivan P165 1 4 4
Chrdlová Adéla P165 2 3 1 4
Capilová Dagmar P165 1 4 4
Navrátilová Vladimíra P165 1 4 4
537. Meluzínová Adéla P190 1 3 171,67 3
538. Zapletalová Jiřina P190 2 3 144,25 3
539. Mlynář Eduard P165 1 3 139,50 3
540. Neugebauer Milan P165 2 2 1 136,60 3
541. Nováková Jana P165 1 3 135,00 3
542. Míka Miroslav BC Falk P165 2 2 1 131,58 3
543. Jansa Denisa P165 1 3 105,50 3
544. Šubová Lucie P165 1 3 3
Novák Jaroslav P165 1 3 3
Kusý Ondřej P165 1 3 3
Kaplan Milan P165 1 3 3
Sněhotová Romana P165 1 3 3
Javůrek Jiří P190 1 3 3
Kamenská Marie P165 1 3 3
Doležal Jiří P165 1 3 3
552. Průša David BC Bowlingzone P165 1 2 167,00 2
553. Sedláček Ladislav P165 1 2 134,00 2
554. Dvořák Jaroslav SM Bowlingový spolek Jadran P165 1 2 2
Schelle Harald Maxbowling P165 1 2 2
Pavlíček Svatopluk P165 1 2 2
Javůrková Alena P165 1 2 2
Haxová Kateřina ProBowling Hustopeče P165 1 2 2
Jeník Jakub P165 1 2 2
Raev Samuel Bowlingový spolek Jadran P165 1 2 2
Ramešová Jana P165 1 2 2
562. Drážný Michal P190 1 1 159,83 1
563. Zach Petr st. P165 1 1 153,00 1
564. Hejdučková Kateřina st. P190 1 1 149,83 1
565. Quirsfeldová Petra P165 1 1 106,75 1
566. Rousek Tomáš P165 1 1 89,50 1
567. Denk Zdeněk P165 1 1 1
Jurásková Klára P165 1 1 1
Serbusová Marcela P165 1 1 1
Mičkalová Kateřina P165 1 1 1
Krečmerová Monika P190 1 1 1
Holemý Luboš P165 1 1 1
Pourová Veronika P165 1 1 1
Láník Kvído P165 1 1 1
Moláčková Emilie P165 1 1 1
Valo Karel P165 1 1 1
577. Vacek Michael P165 1 0 178,17 0
578. Hradilová Daniela Bowlingjunior Plzeň P190 1 0 163,17 0
579. Piskač Pavel P165 1 0 157,67 0
580. Spáčil Jan ml. Bowland Olomouc P190 1 0 156,17 0
581. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 1 0 149,50 0
582. Šalplachtová Lucie P165 1 0 148,50 0
583. Kurka Ondřej P190 1 0 147,67 0
584. Preisner Jakub P165 1 0 147,50 0
585. Paleček Petr P165 1 0 146,83 0
586. Paračková Denisa P165 1 0 142,33 0
587. Lukaševič Pavel Bowland Olomouc P165 1 0 140,83 0
588. Hasoň Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 1 0 140,50 0
589. Veselý Zdeněk P165 1 0 138,17 0
590. Vavrla Zdeněk P165 1 0 134,33 0
591. Jarovská Romana P165 1 0 132,67 0
592. Šaradin Jan P165 1 0 131,00 0
593. Pipek Aleš P165 1 0 128,50 0
594. Gruber Lukáš Bowland Olomouc P165 1 0 128,17 0
595. Vysloužil Robin P165 1 0 125,67 0
596. Němečková Veronika P165 1 0 124,67 0
597. Sommerová Radmila P165 1 0 121,50 0
598. Martinez Fernandez Diego P165 1 0 119,88 0
599. Mourková Veronika P165 1 0 112,83 0
600. Karbusická Jana P165 1 0 109,86 0
601. Vysloužilová Marie P165 1 0 102,83 0
602. Iwachow Miroslav st. P165 1 0 100,83 0
603. Menšíková Jana P165 1 0 98,78 0
604. Nováková Kateřina P165 1 0 92,08 0
605. Lacko Luboš P165 1 0 80,42 0
606. Iwachow Miroslav ml. P165 1 0 63,83 0

Krátké zprávy

27.09.2022 v 13:57

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj Prestige Tour.

23.09.2022 v 11:40

Zveřejněn mazací model pro 3. turnaj Prestige tour.

11.09.2022 v 19:59

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2022 se stali Ondřej Surán a Rostislav Kala.

10.09.2022 v 19:26

Eliška Krummerová přiváží další medaili z Mistrovství Evropy juniorů ze soutěže Masters.

05.09.2022 v 16:47

Na ME juniorů máme první medaile. Andrea Mazalová a Eliška Krummerová vybojovaly na EUROPEAN YOUTH CHAMPIONSHIPS ve dvojicích bronzové medaile.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 2. turnaje Prestige Tour 2022/23

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kat. P190 - 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Haxa Adam
ProBowling Hustopeče
Haxa Adam

Haxa Adam

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165 - 2. turnaj Prestige Tour 2022/23

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Jarovský Albert
bez klubové příslušnosti
Jarovský Albert

Jarovský Albert

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/