Bodovací žebříček, ročník 2020 - 2021

prosin5

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Sovová Alena Notaxo, z.s. P190 4 94 81 50 182,94 225
2. Jelínek Lukáš Xbowling club 3 99 69 53 223,00 221
3. Lorenc Jaroslav expert King Pins 3 91 68 51 213,12 210
4. Jarovský Albert P190 9 88 67 54 188,09 209
5. Straková Irena Strike Řevnice P190 5 85 63 40 182,51 188
6. Mach Libor P190 4 92 65 28 200,58 185
7. Nosek Richard BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 76 74 21 191,53 171
8. Rác Václav Xbowling club 6 61 60 49 200,12 170
9. Klein David 2 96 72 203,58 168
10. Jirsa Miloš P190 4 66 63 38 171,62 167
11. Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 3 78 62 25 185,83 165
12. Stulíková Dagmar P190 4 75 48 40 173,32 163
13. Bočan Josef P190 3 90 43 29 198,08 162
14. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 3 87 49 25 171,84 161
15. Teame Habtegabriel Xbowling club 3 94 47 14 188,70 155
16. Liebich Tomáš Xbowling club 4 83 60 12 186,08 155
17. Kunc Oto P190 4 58 53 44 176,57 155
18. Schönová Jana P165 7 98 28 25 168,50 151
19. Černíková Karolína expert King Pins P190 3 71 42 38 165,65 151
20. Kotjužanský Jiří P190 3 95 29 22 187,79 146
21. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 5 56 47 43 172,42 146
22. Kouba Václav P165 5 91 30 24 178,22 145
23. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 2 77 67 180,67 144
24. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. 5 65 50 28 194,44 143
25. Sopková Irena P190 3 86 42 15 165,87 143
26. Hindrák Jiří BC Bowlingzone 2 100 41 202,19 141
27. Šimánek Ladislav Notaxo, z.s. 2 87 52 208,87 139
28. Málková Lenka JKM bowling P165 4 74 45 18 157,59 137
29. Fleischmann Jan st. P190 4 96 21 18 185,07 135
30. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 3 79 35 19 193,62 133
31. Drábek Aleš Notaxo, z.s. P190 3 59 44 27 187,48 130
32. Beštová Kateřina expert King Pins 2 80 48 187,00 128
33. Matějka Antonín P190 7 66 32 29 176,76 127
34. Macek Jan Xbowling club 2 97 29 215,11 126
35. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 6 82 23 21 159,00 126
36. Mazalová Andrea BC Bowlingzone P190 3 55 35 34 168,65 124
37. Ďaďo Ján Notaxo, z.s. P190 2 100 22 211,76 122
38. Colon Josef P190 9 48 37 37 174,68 122
39. Čermák Pavel expert King Pins 3 46 37 36 190,12 119
40. Mička Daniel Strike Řevnice P190 3 49 35 33 183,29 117
41. Vohryzka Jaromír I. PSKN P190 3 51 33 31 184,91 115
42. Paračka Andrej Strike Řevnice P190 7 64 28 22 182,51 114
43. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 2 73 40 169,29 113
44. Nosková Jitka Xbowling club P190 2 79 33 167,94 112
45. Kovařík Dušan P190 4 46 35 30 193,59 111
46. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 5 41 39 31 167,83 111
47. Kváča Václav P190 2 83 27 202,56 110
48. Vrba Petr PH P190 3 59 26 24 180,31 109
49. Homola Lukáš BC Most 2 62 46 195,38 108
50. Štafa Pavel P190 3 67 35 6 171,89 108
51. Javůrek Pavel P190 6 56 29 22 186,06 107
52. Korynta Jan P165 3 97 8 2 157,88 107
53. Horáček Petr Strike Řevnice P190 3 40 34 31 175,76 105
54. Russ Martin 2 80 24 193,31 104
55. Ivanciv Petr BC BLACK RIDERS, o.s. 2 84 19 202,85 103
56. Barak David ProBowling Hustopeče 2 86 16 186,67 102
57. Janovský Michal BC BLACK RIDERS, o.s. 4 38 33 29 208,62 100
58. Švec Ladislav Xbowling club 2 72 28 195,21 100
59. Škrabal Marek BDR 2 68 32 179,00 100
60. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 5 43 30 27 164,63 100
61. Baborovský Vladimír P190 1 99 184,73 99
62. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 5 45 29 25 175,51 99
63. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 1 98 190,83 98
64. Palas Martin P190 4 34 31 31 183,31 96
65. Stromšíková Anna P190 1 95 188,83 95
66. Navrátil Marek ml. Xbowling club P165 5 42 28 24 156,40 94
67. Turina Jaroslav BC Bowlingzone 1 93 194,67 93
68. Muránsky Daniel Xbowling club P165 1 93 160,43 93
69. König Antonín Car Citon Olomouc P190 1 92 194,50 92
70. Korecký Michal P165 8 34 32 26 169,60 92
71. Běhal Jaroslav P165 3 68 19 4 174,79 91
72. Dvornáková Táňa P165 1 90 159,48 90
73. Mlynář Ondřej Xbowling club 1 89 193,17 89
74. Teame Christian Xbowling club P165 1 89 147,85 89
75. Kober Ivan P190 4 37 28 23 192,10 88
76. Křesťan Miroslav P190 1 88 190,67 88
77. Poprocký Michal Bowland Olomouc P190 3 40 36 10 169,46 86
78. Schön Viktor st. P165 7 55 19 12 168,60 86
79. Babec Adam JKM bowling P190 1 85 192,16 85
80. Malcová Gabriela Notaxo, z.s. P190 2 62 23 169,57 85
81. Beneš Michal P190 5 30 27 27 186,43 84
82. Fojtíková Ivana P190 1 84 177,83 84
83. Ruml David P165 3 50 19 14 192,39 83
84. Toman Pavel P165 2 73 10 153,00 83
85. Vlček Josef P165 5 39 27 17 149,46 83
86. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 1 82 177,50 82
87. Brázda Bohumil P165 3 71 7 4 171,70 82
88. Neumann Václav Xbowling club P165 1 81 159,35 81
89. Šarišský Jakub P190 3 53 22 4 173,88 79
90. Krch Miroslav BC Tábor P190 3 64 10 4 175,29 78
91. Iwazawa Ema JKM bowling P190 1 78 157,42 78
92. Typolt Pavel P190 4 31 26 20 181,39 77
93. Mojka David JKM bowling P165 1 77 145,00 77
94. Görg Martin BC Bowlingzone 1 76 182,17 76
95. Havelka Michal P165 1 75 185,36 75
96. Černíková Michaela Xbowling club P165 3 41 22 12 150,89 75
97. Sovová Ivana - JČ P190 4 59 8 7 158,00 74
98. Maléřová Pavlína P190 2 52 22 156,83 74
99. Šípek Karel P190 3 38 29 4 162,00 71
100. Nahodil Antonín BK StrikeLand Junior P190 2 37 33 215,70 70
101. Horňák Vladimír P190 2 52 18 184,14 70
102. Mihulka Josef P190 1 70 180,33 70
103. Juráčková Mína JKM bowling P190 1 70 156,82 70
104. Krummerová Eliška ProBowling Hustopeče P190 1 69 172,17 69
105. Klepáček Mašková Yvona P190 1 69 164,54 69
106. Křížek Martin S-centrum Děčín P165 2 36 32 199,07 68
107. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče 2 54 14 68
108. Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior 2 34 33 220,20 67
109. Bula Martin P165 2 39 28 197,40 67
110. Klečka Jiří P190 2 57 10 180,22 67
111. Staněk Libor P190 2 52 15 175,22 67
112. Vrtiška Pavel P165 3 39 14 14 165,20 67
113. Brůčková Kateřina P190 1 66 157,13 66
114. Strejcová Tereza DDM Symfonie P190 2 42 24 154,39 66
115. Petr Vladimír JKM bowling P165 1 65 139,31 65
116. Minář Zdeněk ProBowling Hustopeče P165 1 64 177,33 64
117. Hladíková Marie P165 2 54 10 155,86 64
118. Tříska Jan Bowland Olomouc 1 63 177,00 63
119. Šimůnek Pavel st. P190 3 47 14 1 165,32 62
120. Jenšovský Roman P190 1 61 176,50 61
121. Elliott Patrick P165 1 61 173,00 61
122. Závladská Svatava BK KLÍŠE P190 2 34 26 189,09 60
123. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 1 60 168,00 60
124. Pláničková Zdenka BK KLÍŠE P190 2 30 30 167,14 60
125. Kordulík Václav ml. BK StrikeLand Junior 2 32 27 227,29 59
126. Urbánek Jan P165 2 49 10 148,73 59
127. John Jiří VČ P190 1 58 175,17 58
128. Maršálková Lidmila P165 1 58 157,06 58
129. Diviš Pavel P190 3 29 21 7 189,17 57
130. Lacko Lukáš P165 1 57 178,00 57
131. Hanusíková Blanka BC Bowlingzone P190 1 57 166,83 57
132. Rain David Notaxo, z.s. P190 2 36 20 189,50 56
133. Nejezchleba Stanislav P190 2 31 25 184,08 56
134. Vondráček Adam BC Bowlingzone 1 56 173,83 56
135. Bejdl René P190 2 36 20 167,50 56
136. Polívka Dalibor BC Tábor P190 4 34 11 11 165,98 56
137. Eliáš Petr st. JČ P190 5 22 17 16 185,33 55
138. Kubík František P165 2 29 26 183,36 55
139. Ondráček Bohuslav P190 4 21 18 16 176,77 55
140. Hoschna Jan BDR P190 1 55 173,50 55
141. Butal Jaroslav st. P190 3 24 20 10 179,92 54
142. Brychová Eliška BC Bowlingzone P165 1 54 165,33 54
143. Ježek Jan ml. Bowlingový spolek Jadran P165 2 35 19 159,50 54
144. Grüner Lukáš P165 1 53 146,38 53
145. Marek Jakub P165 3 23 19 11 145,24 53
146. Fufalko Mykola P190 1 53 53
147. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 3 42 9 1 185,38 52
148. Šípková Jana P165 3 24 15 13 156,75 52
149. Škorvánek Kamil BDR P190 1 52 52
150. Stulík Jiří P165 3 37 14 181,50 51
151. Kinc Denis BC Bowlingzone 1 51 172,33 51
152. Sova Petr st. P190 3 36 10 5 160,00 51
153. Dufková Veronika BDR P165 2 35 16 150,83 51
154. Limburský Samuel JKM bowling P165 1 51 122,41 51
155. Haxa Martin P190 1 51 51
156. Kuželová Lenka P165 2 26 24 174,69 50
157. Hanušová Dana BC Bowlingzone 1 50 164,33 50
158. Malíček Dušan P165 1 50 50
159. Kolář Jan ml. BC BLACK RIDERS, o.s. 2 34 15 178,00 49
160. Dvořáček David P190 3 25 13 11 168,55 49
161. Brandejský Karel P165 1 49 49
162. Soukup Lukáš P190 1 48 191,00 48
163. Obrusník Lukáš P190 2 32 16 171,97 48
164. Antalík Ivan P190 2 37 11 148,75 48
165. Hrdlička Vladislav ProBowling Hustopeče P190 1 48 48
166. Květoň Jiří BK KLÍŠE P190 2 31 16 190,14 47
167. Žák Jan P165 3 16 16 15 170,30 47
168. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 2 32 15 166,88 47
169. Rychter Antonín P165 1 47 142,27 47
170. Gabrhelová Markéta BDR P190 1 47 47
171. Šteffek Milan st. P190 2 28 18 203,20 46
172. Jindřišek Milan BC Bowlingzone P165 1 46 171,00 46
173. Kříž Martin Wawe House Gang P165 1 46 46
174. Roučka Lukáš P190 2 31 14 194,50 45
175. Čikeš Milan P190 3 16 15 14 174,00 45
176. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 1 45 171,00 45
177. Sýkorová Andrea P190 2 23 22 170,25 45
178. Štícha Bohumil P165 2 45 149,29 45
179. Hromek Jiří ProBowling Hustopeče P190 1 45 45
Makovec Jaromír P165 2 23 22 45
181. Hypius Martin P190 1 44 200,45 44
182. Krubert Emil P165 3 22 11 11 175,08 44
183. Brokeš Milan P190 1 44 170,67 44
184. Dutka Miroslav P190 3 25 17 2 161,00 44
185. Egert Jiří BC Rabbits Praha P165 3 22 20 2 154,46 44
186. Smolon Bohumír P165 1 44 44
Černohorský Karol 1 44 44
188. Vopička Karel Strike Řevnice P190 1 43 170,50 43
189. Rejžková Štěpánka P165 1 43 139,31 43
190. Kubát Tomáš P165 1 43 43
Kubelka Tomáš P190 1 43 43
192. Nová Leona P165 2 30 12 164,67 42
193. Martinez Fernandez Diego P165 2 35 7 126,00 42
194. Krupica Jan P165 1 42 42
Bittala Petr P190 1 42 42
196. Matoušková Hana P165 5 17 16 8 147,26 41
197. Limburský Gabriel JKM bowling P165 1 41 102,27 41
198. Bendík Martin P190 1 41 41
Valíčková Beata P165 1 41 41
200. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 21 19 181,50 40
201. Jungmann Jiří P165 1 40 40
Filuš Jan P190 1 40 40
203. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 1 39 169,00 39
204. Bílek Miroslav P165 2 20 19 164,92 39
205. Vojáček Lukáš P165 1 39 149,00 39
206. Filušová Anna P165 1 39 39
Kocián Jiří P165 1 39 39
208. Svoboda Marcel P190 2 20 18 188,50 38
209. Bobek Vlastimil P190 2 23 15 181,29 38
210. Harašta Pavel P190 1 38 179,18 38
211. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 1 38 160,50 38
212. Brokešová Anna P190 3 16 14 8 155,09 38
213. Loněk Daniel P165 2 32 6 149,91 38
214. Zmijková Radka P165 1 38 38
Blažek Lubomír P190 1 38 38
216. Rábek Erik BC Budějce 2 20 17 195,86 37
217. Drahokoupil Petr P165 1 37 129,00 37
218. Jarolík Jan P190 1 37 37
Cieslar Radek P165 1 37 37
220. Čepelák Jan BC Most 1 36 233,86 36
221. Bejšovec Jaroslav P165 2 23 13 197,75 36
222. Barnet Milan P190 2 18 18 194,05 36
223. Kindl Karel ml. P165 1 36 182,20 36
224. Weissová Jitka P165 3 26 8 2 156,08 36
225. Bílek Ondřej P165 1 36 36
Chrdle Michal P190 1 36 36
227. Stříbrný Vladimír BK Jablonec P190 1 35 230,40 35
228. Janočková Krystyna P190 3 17 10 8 178,69 35
229. Vacek Pavel BT Pitch a Ball P190 2 27 8 176,10 35
230. Závladský Dušan BK KLÍŠE P165 2 19 16 171,55 35
231. Heligr Petr BK StrikeLand Junior 1 35 35
232. Vokurka Jaroslav P165 2 19 15 173,09 34
233. Holubička Jiří P165 2 20 14 172,45 34
234. Hargašová Nikola Bowland Olomouc P165 1 34 34
Pařil Pavel P165 1 34 34
Mareš Stanley P190 1 34 34
237. Volčko Vladimír BC Tábor P190 2 22 11 201,71 33
238. Herman Jan Xbowling club P190 1 33 196,09 33
239. Hřebík Lumír Strike Řevnice P165 1 33 178,29 33
240. Klimeš Josef P190 2 17 16 173,44 33
241. Brokešová Viktorie BC Bowlingzone P165 1 33 158,17 33
242. Fleško Jakub P165 1 33 33
Pryček Jiří P165 1 33 33
244. Vaněčková Dagmar P190 2 20 12 178,30 32
245. Jelínek Petr st. JČ P190 2 19 13 175,36 32
246. Rathouský Tomáš P190 3 20 6 6 166,45 32
247. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 1 32 166,00 32
248. Kleiman Martin P165 2 32 165,33 32
249. Valíček Petr P165 1 32 32
250. Forman Jiří P190 2 24 7 205,29 31
251. Michal Ondřej BC Falk 1 31 202,75 31
252. Košatová Renáta P190 2 17 14 163,00 31
253. Bednařík Matěj P190 1 31 31
Kajzar Jan P190 1 31 31
Kafka Pavel P165 1 31 31
256. Frýbort Otakar BC Tábor P165 2 21 9 178,64 30
257. Glezgo Štefan BC Rabbits Praha P190 2 17 13 169,27 30
258. Seidl Daniel BC Bowlingzone 1 30 165,50 30
259. Weiss Petr P165 3 23 4 3 162,50 30
260. Václavíková Natálie JKM bowling P165 1 30 113,45 30
261. Pašek Radim TJ Třinecké železárny P165 1 30 30
Mikloška Marek P165 1 30 30
263. Semerák Stanislav Notaxo, z.s. P190 2 15 14 188,15 29
264. Sršeň Marcel P190 2 16 13 176,33 29
265. Vojkovský Matěj ProBowling Hustopeče 1 29 165,33 29
266. Balcarová Zdeňka P165 2 16 13 164,50 29
267. Vojtíšek Erik P165 1 29 164,00 29
268. Havlín Petr P165 1 29 156,83 29
269. Musil Matěj P165 2 27 2 136,00 29
270. Kowalski Zbyszek P165 1 29 29
Netušil René P165 1 29 29
272. Marek Luboš P190 2 15 13 176,17 28
273. Vlasák Aleš P190 1 28 172,83 28
274. Breindlová Anna BK KLÍŠE P165 2 21 7 162,00 28
275. Pankivová Božena P190 1 28 156,33 28
276. Mohamed Sherif P190 1 28 28
Kafková Danica P165 1 28 28
Kubátko Vlastimil P165 1 28 28
279. Mračko Tomáš Notaxo, z.s. P165 2 16 11 194,67 27
280. Fisek Roman P165 2 17 10 170,75 27
281. Múčka Martin P165 4 10 9 8 169,50 27
282. Boháč Jiří P165 1 27 164,33 27
283. Lang David Car Citon Olomouc 1 27 163,83 27
284. Chrpa Jindřich I. PSKN P165 2 16 11 135,00 27
285. Saturka Vlastimil P165 1 27 27
Zmijka Filip Bowlingový spolek Jadran P165 1 27 27
287. Zmatlík Václav P165 1 26 186,79 26
288. Keken Zoltán P165 2 15 11 175,29 26
289. Plzenský Pavel P165 1 26 166,17 26
290. Brokeš František st. P190 3 15 9 2 162,64 26
291. Šulcová Hana P165 2 19 7 145,75 26
292. Malenda Richard P165 1 26 26
Novotný Jiří st. P165 1 26 26
Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P165 2 15 11 26
295. Leiske Petr P165 1 25 185,57 25
296. Sova Petr ml. P165 3 9 8 8 170,33 25
297. Prokopová Dagmar P190 1 25 155,00 25
298. Plánička Vojtěch BK KLÍŠE P190 1 25 25
Hanzl Zbyněk P190 1 25 25
Milerski Roman P165 1 25 25
301. Vacek Jaroslav Bowling Hluboká P165 1 24 190,67 24
302. Štefánik Zdeno P190 1 24 183,48 24
303. Vlachovič Jakub ProBowling Hustopeče 1 24 161,33 24
304. Kotáb Jiří P165 1 24 156,67 24
305. Černík Vojtěch Xbowling club P190 3 18 6 152,72 24
306. Pour Oldřich P190 1 24 24
Kaplan Milan P165 1 24 24
Skokanová Milada P165 1 24 24
309. Slach Zbyněk Bowling Hluboká P190 1 23 184,89 23
310. Guič Boris BT Pitch a Ball P190 2 12 11 167,30 23
311. Fiala Michal P190 2 21 2 166,50 23
312. Hasník Vít P190 1 23 161,17 23
313. Borovec Jiří P190 5 10 8 5 155,00 23
314. Nový Stanislav P165 1 23 149,50 23
315. Mazuch Petr P165 1 23 23
Kučaba Miroslav BK KLÍŠE P165 1 23 23
Maťaťa Marcel P165 1 23 23
318. Víšek Petr BK Jablonec P190 1 22 206,29 22
319. Bukovjan Radek BC Budějce P165 1 22 183,67 22
320. Holinková Naďa P165 2 16 6 153,00 22
321. Urbanec Radek P165 1 22 145,67 22
322. Kotrbatý Jiří P190 1 22 22
Hájek Jiří PH P165 1 22 22
Šudák Milan P165 1 22 22
Burda Petr P165 1 22 22
326. Slezák Luboš Strike Řevnice P190 1 21 182,67 21
327. Šimková Dana PH P190 2 21 174,67 21
328. Nevyjel Jiří P190 1 21 166,00 21
329. Hollman Petr P165 2 18 3 164,14 21
330. Musil Stanislav P165 1 21 157,17 21
331. Lencová Anežka P165 2 18 3 156,50 21
332. Biskupová Martina P190 1 21 21
Jindřich Martin P190 1 21 21
Javůrek Jiří P165 1 21 21
Číhal Petr P165 1 21 21
Krywda Rudolf P165 1 21 21
337. Štekrt Zdeněk P190 1 20 192,29 20
338. Ondrejec Petr 1 20 189,56 20
339. Baborský Milan Bowling Hluboká P165 1 20 176,67 20
340. Starý Pavel - JČ P190 2 18 2 174,27 20
341. Spilková Helena P165 2 12 8 157,33 20
342. Žáček Bohumil P165 2 17 3 154,33 20
343. Kohoutková Magda P190 2 20 152,17 20
344. Tokarev Dmitry P165 1 20 145,00 20
345. Plešingerová Jana P190 1 20 20
Zlesák Ivan BK KLÍŠE P190 1 20 20
Hurt Zdeněk P190 1 20 20
Šilar Miroslav Henry grill P165 1 20 20
Kokurowski Zygmunt P190 1 20 20
350. Nečas František P190 1 19 176,00 19
351. Kassas Abdul BK KLÍŠE P165 2 11 8 156,17 19
352. Petráček Pavel P165 1 19 151,00 19
353. Bočanová Ivana P165 2 12 7 149,17 19
354. Ondráčková Iva P165 2 13 6 148,50 19
355. Doubrava Jan P165 1 19 138,83 19
356. Žáčková Pavla JKM bowling P165 3 16 2 1 129,05 19
357. Jiránek Miroslav P165 1 19 19
Konečný David P165 1 19 19
Fuchsa Vlastimil P165 1 19 19
Smilowski Česlav P165 1 19 19
361. Horník Gustav P165 2 12 6 189,17 18
362. Čapek Milan P165 1 18 180,33 18
363. Mňačko Matyáš JKM bowling P165 1 18 179,00 18
364. Kalous Roman P165 1 18 172,00 18
365. Minnakhmetov Kamil P190 1 18 168,11 18
366. Pospíšilová Jitka P190 2 12 6 164,00 18
367. Vavrla Zdeněk P165 1 18 159,50 18
368. Kadlecová Jaroslava P165 2 13 5 152,83 18
369. Toman Michal P165 2 18 148,70 18
370. Bittalová Anna P165 1 18 18
Převorová Monika P165 1 18 18
Špulák František P165 1 18 18
373. Trča Pavel Bowling Hluboká P190 1 17 185,44 17
374. Kocůr Jaroslav P165 2 13 4 169,50 17
375. Simonová Helena P165 1 17 168,83 17
376. Bartůšková Eva P165 1 17 163,88 17
377. Enders Richard P165 1 17 160,43 17
378. Vrážel Jiří st. SKBC Račice 1 17 159,00 17
379. Richter Miroslav P165 1 17 153,33 17
380. Harvánek Petr P165 1 17 140,67 17
381. Drážný Michal P190 1 17 17
Pavlovič Josef P165 1 17 17
Staněk Miroslav P190 1 17 17
Indra Martin P190 1 17 17
Vohryzková Dáša I. PSKN P165 1 17 17
Bartošová Marie VČ P165 1 17 17
387. Homola Jiří P165 1 16 182,14 16
388. Kubíčková Jana P165 1 16 139,50 16
389. Haxa Adam ProBowling Hustopeče P165 1 16 16
Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P165 1 16 16
Kučera Zdeněk P165 1 16 16
392. Kubík František ml. BK StrikeLand Junior P165 1 15 197,50 15
393. Sádlík Vojtěch st. SaHaRi Ovčín P165 1 15 195,13 15
394. Bail Šimon Xbowling club P190 1 15 192,50 15
395. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 2 10 5 171,73 15
396. Havlík Jiří P165 1 15 167,67 15
397. Matějka Petr P165 2 14 1 152,67 15
398. Jukl Ladislav P165 2 13 2 139,86 15
399. Beránek Martin P165 1 15 135,00 15
400. Roth Jan P190 1 15 15
Ulička Antonín P190 1 15 15
Novák Miroslav JM P165 1 15 15
Kadlečík Libor P165 1 15 15
Rechtorik Libor P190 1 15 15
405. Stříbrský Václav Xbowling club P190 1 14 190,00 14
406. Mrkvička Tomáš P190 2 10 4 176,06 14
407. Krauskopf Josef Bowling Hluboká P190 1 14 163,44 14
408. Valo Karel P165 2 7 7 148,40 14
409. Neugebauer Milan P165 2 12 2 139,40 14
410. Völfelová Marta P165 1 14 132,00 14
411. Solař Petr P165 1 14 14
Kaprálek Petr P165 1 14 14
Kučerová Vasilika P165 1 14 14
Vaněček Jindřich P190 1 14 14
Nádvorník Pavel P190 1 14 14
Smilowski Daniel P165 1 14 14
417. Havlíček Zdeněk st. P190 1 13 178,00 13
418. Janů Pavel P190 1 13 167,67 13
419. Flieger David BK KLÍŠE P190 1 13 166,00 13
420. Mottl Karel P165 2 8 5 159,00 13
421. Mareš Michal BC Tábor P165 1 13 155,00 13
422. Vacek Jaroslav P165 1 13 150,75 13
423. Vaníčková Kristýna P165 2 10 3 148,50 13
424. Jung Jindřich P165 1 13 13
Šelle Radim P165 1 13 13
Krusberský Ladislav P190 1 13 13
427. Pelc Tomáš P190 1 12 182,92 12
428. Nováček Josef Bowling Hluboká P190 1 12 174,57 12
429. Spilka František BC Tábor P165 2 7 5 173,33 12
430. Kováčová Irena P165 1 12 167,71 12
431. Šlajs Vlastimil P165 1 12 152,00 12
432. Chotěnovská Anna P165 1 12 148,00 12
433. Pospíšil Jan st. P190 2 11 1 141,00 12
434. Blažková Lenka P165 1 12 136,50 12
Nováková Iva Xbowling club P190 1 12 136,50 12
436. Tichý Radek P190 1 12 12
Kajzar Tomáš P165 1 12 12
Novotná Sylva P165 1 12 12
Staněk František P165 1 12 12
Trojan Josef P165 1 12 12
Růžička Karel P165 1 12 12
442. Čížek Daniel Xbowling club P190 1 11 181,00 11
443. Buben Ondřej P165 1 11 173,20 11
444. Mrviš Dušan P165 2 9 2 155,88 11
445. Hrazdíra Jan Bowling Blansko, z.s. P165 1 11 153,83 11
446. Pisinger Miroslav P190 3 7 3 1 148,56 11
447. Černý Petr P165 1 11 130,00 11
448. Navrátil Rostislav P165 1 11 11
Šmelcer Ladislav P190 1 11 11
Nováková Jana P165 1 11 11
Líbalová Dagmar P190 1 11 11
452. Kopřiva Milan P190 1 10 167,00 10
453. Svačinová Ivana P190 2 7 3 160,29 10
454. Bejšovcová Lenka P165 2 8 2 158,00 10
455. Horák Jaromír VČ P165 2 6 4 144,20 10
456. Přibyl Miroslav P165 1 10 137,44 10
457. Doubravová Květoslava P165 1 10 129,00 10
458. Králová Lucie P165 1 10 118,20 10
459. Mičkal Jaroslav P190 1 10 10
Enders Walter P165 1 10 10
Horeličan Robert P165 1 10 10
Winkler Tomáš P165 1 10 10
Vodehnal Jindřich P165 1 10 10
464. Lešetický Jan Lasco P165 1 9 175,50 9
465. Vávra Miloš P165 1 9 175,20 9
466. Nováčková Iveta BC Budějce P190 1 9 171,14 9
467. Hrušková Libuše P190 1 9 159,40 9
468. Machálková Zorka P165 1 9 155,00 9
469. Mlynář Eduard P165 1 9 154,17 9
470. Hervertová Martina P165 1 9 150,00 9
471. Hejdučková Kateřina st. P190 1 9 145,33 9
472. Douša Adam P165 1 9 127,50 9
473. Holoubek Miroslav P165 1 9 9
Rambousek Kamil P165 1 9 9
Cihelka Jan P165 1 9 9
Váňa Antonín P190 1 9 9
Jíša Jiří P165 1 9 9
Sekerka Jaroslav P165 1 9 9
Hrobský Zdeněk P165 1 9 9
Buchta Miroslav P165 1 9 9
481. Miklík Petr BC Komwag P165 1 8 181,71 8
482. Plas Michal P190 1 8 178,83 8
483. Prekop Ondřej BC Bowlingzone P190 1 8 153,00 8
484. Kolman Lukáš P165 2 7 1 152,50 8
485. Gruncl Josef SK Tyflosport P190 1 8 133,92 8
486. Vodák Viktor P190 1 8 8
Mikulka Dominik P165 1 8 8
Dobřichovský Václav P165 1 8 8
Endersová Alena P190 1 8 8
Handl Daniel P165 1 8 8
Rybová Eva P165 1 8 8
Vlachovičová Sylvie P165 1 8 8
493. Malec Jaromír ml. Notaxo, z.s. P165 1 7 174,92 7
494. Martinec Václav P190 1 7 173,20 7
495. Miklíková Miloslava P165 1 7 158,14 7
496. Samek Karel P165 2 4 3 156,60 7
497. Jiránek Filip Xbowling club P165 1 7 7
Rechtoriková Eva P165 1 7 7
Šebestová Edita P165 1 7 7
Housková Petra P165 1 7 7
Kosiec Zbigniew 1 7 7
Hermanová Marie P165 1 7 7
Appeltauerová Eva Tacl Letohrad P190 1 7 7
Růžička Pavel P190 1 7 7
505. Vrzal Pavel P190 2 5 1 171,67 6
506. Stupka Jan P165 2 6 163,95 6
507. Kočka Jan P165 1 6 162,42 6
508. Denk Zdeněk P190 1 6 160,60 6
509. Balcar Zdeněk P190 1 6 156,00 6
510. Talaš Vlastimír P190 1 6 154,00 6
511. Sedláček Jakub ProBowling Hustopeče P165 1 6 152,33 6
512. Pupik Roman P165 1 6 136,00 6
513. Rácová Julie Xbowling club P165 3 4 1 1 127,14 6
514. Kolcun Juraj P165 1 6 6
Moravec František P165 1 6 6
Skalický Pavel P190 1 6 6
Matera Lubomír P190 1 6 6
Musil Petr P165 1 6 6
Cwik Petr P165 1 6 6
Bulová Eliška P165 1 6 6
Kamenská Marie P165 1 6 6
Indráček Tomáš P165 1 6 6
523. Machálek Vladimír P165 1 5 168,33 5
524. Schütz Petr P165 1 5 166,17 5
525. Hrnčíř Luděk P165 2 5 159,93 5
526. Vlasáková Monika P165 1 5 151,00 5
527. Havlík Jiří ml. P165 1 5 142,60 5
528. Straka Marek P165 1 5 127,00 5
529. Schelle Harald Maxbowling P165 2 4 1 125,75 5
530. Sejkora Miroslav P190 1 5 5
Turek Karel P165 1 5 5
Pawlik Dalibor P165 1 5 5
Ovčáček Petr P165 1 5 5
Růžička Petr P190 1 5 5
Dorňáková Irena P165 1 5 5
Halama Miroslav P165 1 5 5
Procházka Aleš JČ Bowling Hluboká P190 1 5 5
538. Javorský Luboš P190 1 4 162,00 4
539. Síč Petr P165 1 4 148,20 4
540. Hrazdírová Lucie Bowling Blansko, z.s. P190 1 4 143,00 4
541. Martiška Robert P165 1 4 140,75 4
542. Míková Kateřina P165 2 3 1 134,75 4
543. Vacek Pavel PH P165 1 4 4
Havelková Vendula P165 1 4 4
Winklerová Radmila P165 1 4 4
Metov Kamil P165 1 4 4
Pořízková Žaneta P165 1 4 4
Mašlanka Mateusz P165 1 4 4
549. Vilkus Jaroslav P165 1 3 181,67 3
550. Soušek Milan P190 1 3 177,20 3
551. Kocmanová Jana P190 1 3 154,00 3
552. Kostka Martin P165 1 3 148,75 3
553. Minnakhmetov Albert Bowling Hluboká P165 1 3 144,20 3
554. Eliáš Petr VČ P165 1 3 141,80 3
555. Heligrová Hana P165 1 3 135,75 3
556. Bora František P165 2 3 133,44 3
557. Doubravová Anna P165 1 3 118,00 3
558. Navrátilová Vlaďka P165 1 3 3
Kapustová Dagmar P165 1 3 3
Hnídek Jan P165 1 3 3
Němečková Veronika P165 1 3 3
Očadlík Miroslav P165 1 3 3
Roučková Denisa P165 1 3 3
Fuchsová Jana P165 1 3 3
565. Janů Pavel ml. P165 1 2 143,00 2
566. Fiala Václav P165 1 2 140,67 2
567. Palečková Martina P190 1 2 140,17 2
568. Strnadová Kateřina P190 1 2 134,50 2
569. Parobek Jakub P165 1 2 103,75 2
570. Mičkalová Kateřina P165 1 2 2
Haxová Kateřina ProBowling Hustopeče P165 1 2 2
Vlachovič Josef P165 1 2 2
Jindřich Bohumil P165 1 2 2
Petrů Jiří P165 1 2 2
Chrdlová Adéla P165 1 2 2
Serbusová Marcela P165 1 2 2
577. Košata Ondřej P190 1 1 170,33 1
578. Homolka Jiří P165 1 1 145,40 1
579. Pirklová Pavla P165 1 1 125,60 1
580. Zralý Petr P165 1 1 123,67 1
581. Ondráčková Ema P165 1 1 107,00 1
582. Virághová Linda P165 1 1 88,25 1
583. Kapusta Michal P165 1 1 1
Martinovský Jakub P165 1 1 1
Kolcunová Monika P165 1 1 1
Havíř Petr P165 1 1 1
Metov Albert P165 1 1 1
Haxová Martina P165 1 1 1
Hlušková Mária P165 1 1 1
Dudzik Michal P165 1 1 1
591. Jakovec Lukáš Všenorští křižáci P190 1 0 192,67 0
592. Erben Roman Xbowling club 1 0 180,50 0
593. Sekowski Roderick JKM bowling P165 1 0 174,50 0
594. Semeráková Monika P190 1 0 169,42 0
595. Jelínek Roman P190 1 0 168,67 0
596. Homola Ladislav BC Most P165 1 0 167,67 0
597. Hladík Josef P165 1 0 164,42 0
598. Sáček Zdeněk P190 1 0 164,33 0
599. Bříza Lukáš P190 1 0 163,17 0
600. Klepáček Adolf P190 1 0 162,50 0
601. Bodanský Jan P190 1 0 162,21 0
602. Engelman Stanislav P190 1 0 154,93 0
603. Nejezchleba Daniel P165 1 0 153,50 0
604. Barák Zbyšek P165 1 0 151,13 0
605. Žalud Petr P165 1 0 150,33 0
606. Kalvodová Hedvika P165 1 0 149,25 0
607. Soukupová Dana P165 2 0 148,25 0
608. Černý Milan P165 1 0 146,67 0
609. Rychterová Anna P165 1 0 145,83 0
610. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone P165 1 0 144,00 0
611. Paleček Petr P165 1 0 141,33 0
612. Brokešová Annabel BC Bowlingzone P165 1 0 138,00 0
613. Potůčková Gabriela P165 1 0 135,83 0
614. Švácha Jan P190 1 0 135,00 0
615. Pipek Aleš P165 1 0 133,83 0
616. Poul Bohumil P165 1 0 133,67 0
617. Ďuriš Daniel P165 1 0 129,83 0
618. Bára Stanislav P165 1 0 127,67 0
619. Škrabánek Oskar JKM bowling P165 1 0 119,58 0
620. Švancarová Markéta P165 1 0 115,83 0
621. Peroutka Václav JKM bowling P165 1 0 114,50 0
622. Lainová Mariana P165 1 0 113,17 0
623. Sekowská Beatrica JKM bowling P165 1 0 102,50 0
Martiniková Iveta P165 1 0 102,50 0
625. Koulová Milada P165 1 0 88,83 0
626. Sekowská Henrika JKM bowling P165 1 0 86,67 0

Krátké zprávy

03.12.2021 v 08:41

Zveřejněny mazací modely pro 4. kolo EXTRALIGY.

26.11.2021 v 13:21

Další bronzové medaile veze z MS Dubai seniorský tým 50+, který hrál ve složení Hindrák, Vrážel, Teame, Šimánek.

25.11.2021 v 15:47

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojoval tým ve složení Matějka, Colon, Mihulka, Květenský bronzové medaile.

23.11.2021 v 09:57

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojovala Dáša Stulíková s Annou Brokešovou bronzové medaile v soutěži dvojic

18.11.2021 v 08:56

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Brně.

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2021/22

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena, nejlepší juniorka - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Vojtěchová Markéta
Xbowling club
Vojtěchová Markéta

Vojtěchová Markéta

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2021/22

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská