Bodovací žebříček, ročník 2021 - 2022

srpen11

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Jelínek Lukáš Xbowling club 3 99 84 78 222,59 261
2. Rác Václav Xbowling club P190 4 95 88 77 208,58 260
3. Beštová Kateřina expert King Pins P190 3 96 94 64 200,52 254
4. Straková Irena Strike Řevnice 6 84 82 76 193,24 242
5. Lorenc Jaroslav expert King Pins 3 92 86 48 215,67 226
6. Colon Josef P190 11 74 74 74 197,59 222
7. Liebich Tomáš Xbowling club P190 3 93 70 49 189,17 212
8. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. P190 4 92 68 51 203,73 211
9. Kunc Oto P190 4 75 69 66 181,55 210
10. Homola Lukáš BC Most 3 89 65 55 198,96 209
11. Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 4 76 72 54 190,64 202
12. Hindrák Jiří BC Bowlingzone 3 83 81 26 208,48 190
13. Jiránek Filip Xbowling club P165 4 78 56 50 183,08 184
14. Vacík Matěj JKM bowling P190 3 79 58 43 188,31 180
15. Teame Habtegabriel Xbowling club 3 67 54 49 192,90 170
16. Malcová Gabriela Notaxo, z.s. P190 3 63 58 49 177,65 170
17. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 4 67 57 46 167,24 170
18. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 2 94 75 194,11 169
19. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 3 71 62 34 181,08 167
20. Jarovský Albert P190 9 69 54 42 184,76 165
21. Rácová Julie Xbowling club P165 4 63 58 44 162,94 165
22. Horáček Petr Strike Řevnice P190 4 80 44 39 197,00 163
23. Talpa Marek expert King Pins 2 90 73 196,83 163
24. Janočková Krystyna P190 6 66 51 41 170,50 158
25. Kordulík Václav ml. BK StrikeLand Junior P190 2 86 71 193,83 157
26. Zapletal Jaroslav ProBowling Hustopeče P165 3 83 41 29 194,20 153
27. Jirsa Miloš P190 4 65 45 41 171,05 151
28. Bočan Josef 6 91 35 23 189,91 149
29. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 4 77 41 30 178,69 148
30. Iwazawa Ema JKM bowling P190 2 85 61 182,28 146
31. Čermák Pavel expert King Pins P190 2 76 69 199,79 145
32. Nosková Jitka Xbowling club P190 3 53 49 40 174,22 142
33. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 2 70 64 182,32 134
34. Šimůnek Pavel st. P165 4 59 45 30 172,38 134
35. Slezák Luboš Strike Řevnice P165 5 63 47 24 167,00 134
36. Kassas Abdulkader BK KLÍŠE P165 8 53 43 38 165,32 134
37. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 7 61 34 34 165,00 129
38. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 3 75 28 25 180,35 128
39. Čížek Daniel Xbowling club P190 3 53 38 37 174,53 128
40. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 5 48 43 37 163,59 128
41. Černá Pavla I. PSKN P165 3 52 42 29 167,47 123
42. Uher Radovan ProBowling Hustopeče 2 98 23 203,00 121
43. Stulíková Dagmar P190 3 73 29 19 168,25 121
44. Minář Zdeněk ProBowling Hustopeče 2 90 30 207,40 120
45. Uher Jaroslav ProBowling Hustopeče 2 95 25 207,07 120
46. Bobek Vlastimil P165 3 57 56 7 174,00 120
47. Haxa Martin ProBowling Hustopeče P190 3 60 44 14 188,58 118
48. Mach Libor P190 2 81 36 189,28 117
49. Mazalová Andrea BC Bowlingzone P190 3 62 33 22 168,96 117
50. Šarišský Jakub P190 4 52 33 31 171,64 116
51. Mojka David JKM bowling P165 2 87 28 189,73 115
52. Meluzinová Adéla ProBowling Hustopeče P165 3 51 44 20 168,04 115
53. Brychová Eliška BC Bowlingzone P190 2 70 43 173,07 113
54. Vrážel Jiří st. SKBC Račice P190 3 52 52 8 176,00 112
55. Havlíček Zdeněk st. P165 5 60 32 19 163,16 111
56. Korecký Michal P165 7 60 26 25 156,58 111
57. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče P190 3 45 43 22 110
58. Barak David ProBowling Hustopeče 2 85 24 200,80 109
59. Prokopová Dagmar P190 3 45 39 24 167,90 108
60. Poprocký Michal Bowland Olomouc P190 3 49 46 10 181,50 105
61. Ulička Antonín P190 3 41 36 27 104
62. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 4 48 31 24 157,57 103
63. Tříska Jan Bowland Olomouc 1 100 221,17 100
64. Mňačko Matyáš JKM bowling P190 2 64 35 180,89 99
65. Krummerová Eliška ProBowling Hustopeče 1 97 205,33 97
66. Stulík Jiří P165 3 45 31 21 184,00 97
67. Bejdl René P165 3 72 14 11 166,04 97
68. Hasoň Jiří ProBowling Hustopeče P190 2 87 9 191,83 96
69. Nečas František P190 3 53 31 10 165,91 94
70. Tichý Tomáš Bowland Olomouc P190 1 93 207,00 93
71. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 5 39 29 25 165,06 93
72. Škrabal Marek BDR P190 1 91 204,83 91
73. Enders Richard P190 2 66 25 178,45 91
74. Bail Šimon Xbowling club P190 3 62 29 163,23 91
75. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 3 51 20 19 170,08 90
76. Otec Hanzlovská Petra Bowling Rokycany 1 89 195,00 89
77. Turina Jaroslav BC Bowlingzone 2 68 21 189,50 89
78. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 2 72 17 187,57 89
79. Nejezchleba Stanislav P190 2 55 34 172,29 89
80. Procházka Aleš JČ Bowling Hluboká P190 2 50 39 160,29 89
81. Lysek Petr P165 2 47 42 89
82. Semerák Stanislav Notaxo, z.s. P190 1 88 200,58 88
83. Mareš Michal Bowling Hluboká P165 2 48 40 181,67 88
84. Havelka Michal P190 3 36 32 20 168,40 88
85. Bočanová Ivana P165 6 36 29 22 151,12 87
86. Ondrejec Petr P165 3 37 25 23 206,14 85
87. Klusáček Jiří Bowlingový spolek Jadran P190 2 51 34 85
88. Diviš Pavel P190 5 33 28 23 185,39 84
89. Křížek Martin S-centrum Děčín P165 3 29 27 27 189,06 83
90. Polívka Dalibor BC Tábor P190 2 61 22 182,87 83
91. Lébrová Jana Car Citon Olomouc P190 1 82 187,33 82
92. Málková Lenka P165 5 40 21 20 155,12 81
93. Prekop Ondřej BC Bowlingzone P190 1 80 195,17 80
94. Obrusník Lukáš P190 3 36 27 17 163,20 80
95. Vlachovič Jakub ProBowling Hustopeče 1 79 195,00 79
96. Brokešová Annabel BC Bowlingzone P165 4 54 16 9 160,38 79
97. Mihulka Josef P190 1 78 194,17 78
98. Brokeš Milan P190 4 33 28 17 177,45 78
99. Vlček Josef P165 5 30 28 20 146,43 78
100. Brandejský Karel ProBowling Hustopeče P190 3 34 28 15 206,56 77
101. Vojkovský Matěj ProBowling Hustopeče 1 77 193,83 77
102. Sova Petr Lasco P190 2 46 31 178,58 77
103. Marek Jakub P165 4 33 24 19 168,28 76
104. Klečka Jiří P190 1 73 190,17 73
105. Šípek Karel P165 5 27 24 22 149,80 73
106. Janovský Michal BC BLACK RIDERS, o.s. 3 28 22 22 196,50 72
107. Navrátil Marek ml. Xbowling club P190 3 31 23 18 192,00 72
108. Brokešová Viktorie BC Bowlingzone P165 2 46 26 166,17 72
109. Seidl Daniel BC Bowlingzone 1 71 190,67 71
110. Javůrek Pavel P190 5 26 23 20 151,67 69
111. Klusáčková Dana Bowlingový spolek Jadran 2 39 30 69
112. Robertson Thomas Notaxo, z.s. P190 1 68 194,89 68
113. Stupka Jan P190 5 26 22 20 165,44 68
114. Vojtěchová Markéta Xbowling club P190 1 67 181,67 67
115. Heligr Petr BK StrikeLand Junior 2 37 29 211,30 66
116. Mička Daniel Strike Řevnice P190 2 59 7 176,94 66
117. Sovová Ivana - JČ P190 2 40 26 164,67 66
118. Hradil Jiří P165 2 47 19 66
119. Michal Ondřej BC Falk P190 1 65 188,67 65
120. Žáčková Pavla JKM bowling P165 3 32 18 15 155,39 65
121. Staněk Libor P190 2 37 27 171,08 64
122. Leiske Petr P165 2 50 14 166,64 64
123. Brokešová Anna P190 5 28 19 17 163,96 64
124. Kober Ivan P190 4 31 25 8 143,83 64
125. Ježek Jan ml. Bowlingový spolek Jadran P190 2 35 28 177,67 63
126. Jašek Karel PH 2 39 24 162,67 63
127. Gurgul Lukáš Xbowling club P190 3 32 22 8 208,43 62
128. Hrazdírová Lucie ProBowling Hustopeče P190 2 40 21 174,69 61
129. Sova Petr st. P165 2 31 30 168,67 61
130. Vrba Petr PH P190 3 25 18 18 61
131. Ondráček Bohuslav P190 3 34 15 11 60
Breburda Miroslav BDR P190 2 40 20 60
133. Beneš Michal P190 3 33 20 6 200,71 59
134. Šimánek Ladislav Notaxo, z.s. P190 1 59 187,83 59
135. Dvořáček David P190 3 25 22 12 59
136. Blaška Štěpán Xbowling club P165 3 27 17 14 189,71 58
137. Sýkorová Andrea P190 2 39 19 165,00 58
138. Krubert Emil P165 2 37 21 58
Horák Ladislav Bowland Olomouc P165 2 35 23 58
Filušová Anna P165 2 40 18 58
141. Palečková Martina BDR P190 1 57 178,50 57
142. Kovařík Dušan P190 3 23 20 14 176,31 57
143. Sovová Alena Notaxo, z.s. P190 2 39 18 163,17 57
144. Schön Viktor st. P165 3 34 20 3 142,82 57
145. Vaněčková Dagmar P190 2 29 28 57
146. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 1 56 178,17 56
147. Typolt Pavel P190 3 35 12 9 171,00 56
148. Brokeš František st. P165 5 29 15 12 170,83 56
149. Macek Jan Xbowling club 1 55 185,50 55
150. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 2 36 19 177,64 55
151. Janeček Václav P165 3 29 15 9 185,43 53
152. Kubík František P190 2 28 24 164,50 52
153. Kolář Jan ml. BC BLACK RIDERS, o.s. 2 30 21 208,88 51
154. Krch Miroslav BC Tábor P190 2 36 15 179,13 51
155. Konečný Pavel Tacl Letohrad P190 2 38 13 178,25 51
156. Lang David Car Citon Olomouc P190 1 50 184,17 50
157. Orság Karel P190 1 50 50
Makovec Jaromír P165 2 28 22 50
159. Parkan Miloš P165 2 42 7 167,50 49
160. Hrobský Zdeněk P190 4 23 14 12 146,20 49
161. Martinková Naděžda P165 2 42 7 49
162. Sedláček Jakub ProBowling Hustopeče P190 2 27 21 193,80 48
163. Indra Martin P190 1 48 48
164. Vohryzka Jaromír I. PSKN P190 1 47 195,67 47
165. Paleček Petr P165 1 47 181,50 47
166. Vrzal David Xbowling club P165 1 47 171,00 47
167. Závladská Svatava BK KLÍŠE P190 2 25 21 159,00 46
168. Kudela Lukáš P165 1 46 46
Žeravová Vlasta P190 1 46 46
170. Šimůnek Daniel P190 2 31 14 177,92 45
171. Nahodil Antonín BK StrikeLand Junior 2 36 9 171,50 45
172. Jurečka Radim P190 1 45 45
173. Egert Jiří BC Rabbits Praha P165 1 44 157,25 44
174. Pazděra Jaroslav Bowlingový spolek Jadran P190 1 44 44
175. Frýbort Otakar BC Tábor P165 2 35 8 167,00 43
176. Bílek Miroslav P165 2 27 16 155,08 43
177. Veselý Petr P190 2 28 15 152,80 43
178. Chrdle Michal P165 2 29 14 43
Machala Miroslav P165 1 43 43
Sobotka David P165 1 43 43
181. Nosek Richard BC BLACK RIDERS, o.s. P190 1 42 180,17 42
182. Adamec Petr P165 2 28 14 168,17 42
183. Germář Milan P165 2 21 21 42
Malíček Dušan P165 2 30 12 42
Novák Radek 1 42 42
186. Vondráček Adam BC Bowlingzone 2 25 16 185,71 41
187. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 1 41 172,00 41
188. Bittala Petr P190 1 41 41
189. Martinec Václav P190 2 22 18 183,33 40
190. Novák Josef P190 1 40 40
191. Čuřík Matyáš P165 3 18 13 8 164,67 39
192. Květoň Jiří BK KLÍŠE P190 2 32 7 153,50 39
193. Trojan Josef P165 2 23 16 39
Hanzl Zbyněk P165 1 39 39
Kudelová Iveta P165 1 39 39
196. Molnar Septimiu Claudiu P165 2 20 18 188,75 38
197. Seidl Michal P190 1 38 183,00 38
198. Šmelcer Ladislav P190 2 25 13 168,00 38
199. Jelínek Jan SvČ P165 2 20 18 167,50 38
200. Slach Zbyněk Bowling Hluboká P190 1 38 38
Kotjužanský Jiří P190 2 26 12 38
Mičkal Jaroslav P190 1 38 38
Dovhun Dušan P165 1 38 38
Filuš Jan ml. P165 1 38 38
Pour Oldřich 1 38 38
Šebestová Edita P165 1 38 38
207. Růžička Karel P165 2 23 14 194,80 37
208. Vopička Karel Strike Řevnice P190 1 37 178,00 37
209. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 2 26 11 161,00 37
210. Kadlečík Libor P165 1 37 37
Maťaťa Marcel P165 1 37 37
Krejčová Danuše P190 1 37 37
Zedník Miroslav P190 1 37 37
214. Butal Jaroslav st. P165 2 25 11 171,33 36
215. Štafa Pavel P165 2 19 17 155,53 36
216. Krejchová Věra P190 1 36 36
Krusberský Ladislav P190 1 36 36
Kutáč Vladimír P165 2 24 12 36
Kokurowski Zygmunt P165 1 36 36
220. Matějka Antonín Strike Řevnice P190 1 35 182,80 35
221. Staněk František P190 2 18 17 181,50 35
222. Vokurka Jaroslav P190 2 21 14 162,57 35
223. Zlesák Ivan BK KLÍŠE P190 2 23 12 155,00 35
224. Hošek Petr I. PSKN P165 2 23 12 153,58 35
225. Merva Vladimír 2 30 5 140,00 35
226. Frydrych Tomáš Bowland Olomouc P190 1 35 35
Blaha Tomáš P190 1 35 35
Boháč Martin P165 2 18 17 35
Filuš Jan P165 2 21 14 35
Russ Martin P190 1 35 35
Hradil Vavřinec Xbowling club P165 1 35 35
Sheriff Mohamed P165 1 35 35
233. Mazurová Eva P165 1 34 34
Denk Zdeněk P165 1 34 34
Roučka Lukáš P190 1 34 34
Trojek Ondřej P165 1 34 34
237. Štícha Bohumil P165 2 33 152,50 33
238. Běhal Jaroslav P190 2 24 9 146,20 33
239. Motyka Vlastimil P165 1 33 33
Szotkowski Jaroslav P190 1 33 33
Brichta Vladimír P190 1 33 33
Mikloška Marek P165 1 33 33
Kafka Pavel P190 2 24 9 33
Minnakhmetov Kamil P190 1 33 33
245. Černák Ondřej 1 32 199,83 32
246. Janošec Miroslav ml. SK Skivelo P190 1 32 176,17 32
247. Sojka Petr P165 1 32 172,00 32
248. Voral Luboš P165 1 32 161,00 32
249. Marek Luboš P165 3 15 10 7 160,82 32
250. Borovec Jiří P165 5 15 10 7 149,25 32
251. Forman Jiří P190 2 17 15 143,57 32
252. Hrušková Libuše P190 1 32 32
Vančík Bohumil P190 1 32 32
Vlachovičová Sylvie P165 1 32 32
Koukal Miroslav P165 1 32 32
Jelínek Jan SM P165 1 32 32
257. Klivický Martin P165 1 31 193,00 31
258. Haxa Adam ProBowling Hustopeče P165 3 22 5 4 156,58 31
259. Šípková Jana P165 5 17 11 3 123,30 31
260. Korytářová Bohdana P190 1 31 31
Bojko Lubomír ml. P165 1 31 31
Zeman David P190 1 31 31
Kudela Michal P165 1 31 31
264. Vlček Jaroslav BK Liberec P165 1 30 191,83 30
265. Paukert Tomáš P165 2 19 11 172,50 30
266. Sršeň Marcel P190 2 24 6 170,60 30
267. Soukupová Dana P165 1 30 154,67 30
268. Kašpar Jiří P165 2 26 4 153,50 30
269. Bešík Josef st. P165 2 16 14 149,36 30
270. Váňa Antonín P190 1 30 30
Plánička Vojtěch BK KLÍŠE P190 1 30 30
Rechtorik Libor P190 1 30 30
Fufalko Mykola P165 1 30 30
Toncar Karel P165 1 30 30
275. Kinc Denis BC Bowlingzone 2 29 181,64 29
276. Baborovský Vladimír P190 2 16 13 180,14 29
277. Brázda Bohumil P165 2 21 8 164,00 29
278. Orságová Jana P165 1 29 29
Kaplan Milan P165 2 24 5 29
Smilowski Daniel P165 1 29 29
Pryček Jiří P165 1 29 29
Bukovjan Radek BC Budějce P190 1 29 29
Fiala Michal P190 1 29 29
Capilová Nela P190 1 29 29
285. Chudoba Josef P190 1 28 184,33 28
286. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 22 6 170,17 28
287. Maléřová Pavlína P190 2 19 9 168,58 28
288. Kalous Roman P190 2 23 5 165,60 28
289. Korynta Jan P165 2 22 6 155,00 28
290. Sopková Irena P165 3 15 9 4 141,65 28
291. Baborský Milan Bowling Hluboká P165 1 28 28
Zádrapa Libor P190 1 28 28
Kubelka Tomáš P190 1 28 28
294. Kratochvíl Dominik BC Bowlingzone P190 1 27 193,88 27
295. Troják Ondřej P165 1 27 184,17 27
296. Mračko Tomáš Notaxo, z.s. P165 1 27 172,60 27
297. Culková Olga P165 2 14 13 144,25 27
298. Blažek Lubomír P165 1 27 27
Klanica David P165 1 27 27
Přibyl Miroslav P165 1 27 27
Bendík Martin P165 2 21 6 27
Dvořák Jaroslav SM Bowlingový spolek Jadran P165 1 27 27
303. Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior P190 1 26 213,00 26
304. Horák Samuel ProBowling Hustopeče P165 1 26 183,67 26
305. Pácha Radek P190 1 26 178,17 26
306. Samek Karel P165 2 19 7 158,25 26
307. Prokop Zdeněk P190 1 26 157,33 26
308. Mottl Karel P165 2 14 12 153,50 26
309. Ježek Daniel P165 1 26 26
Kolařík Jaroslav P190 1 26 26
Bařina Václav P190 1 26 26
Kaprálek Petr P190 1 26 26
Vojáček Lukáš P165 3 14 11 1 26
Capil Radomír P190 1 26 26
315. Rálek Robert P190 1 25 176,83 25
316. Jenšovský Roman P190 1 25 173,83 25
317. Muránsky Daniel Xbowling club P165 2 25 146,06 25
318. Semeráková Monika P190 2 23 2 140,45 25
319. Trávníček Zdeněk P165 1 25 25
Malenda Richard P190 1 25 25
Zářecký Vlastimil P165 1 25 25
322. Horník Gustav P190 1 24 204,00 24
323. Šamšová Alena 1 24 177,40 24
324. Vondráček Šimon BC Bowlingzone P190 1 24 172,33 24
325. Kleiman Martin P165 1 24 165,40 24
326. Kučaba Miroslav BK KLÍŠE P190 2 19 5 144,25 24
327. Schönová Jana P165 2 16 8 142,73 24
328. Sýkora Michal P165 1 24 24
Handl Daniel P165 1 24 24
Pláničková Zdenka BK KLÍŠE P165 1 24 24
Netušil René P165 1 24 24
332. Gürtler Tomáš JBN Kutná Hora P190 1 23 187,63 23
333. Bejšovec Jaroslav 1 23 178,19 23
334. Lakomý Jan P165 1 23 171,83 23
335. Kouba Václav P190 2 16 7 171,43 23
336. Černý Jiří P190 1 23 169,60 23
337. Hrazdíra Jan ProBowling Hustopeče P165 2 12 11 168,08 23
338. Hřebík Lumír Strike Řevnice P190 1 23 159,20 23
339. Bulová Eliška BK StrikeLand Junior P165 2 16 7 150,57 23
340. Felcman Roman P165 2 14 9 148,00 23
341. Švanda Michal P165 1 23 23
Smolon Bohumír P165 1 23 23
Staněk Miroslav P165 1 23 23
Trča Pavel Bowling Hluboká P190 1 23 23
345. Tesař František BC Bowlingzone P190 1 22 199,83 22
346. Riebel Ota ProBowling Hustopeče P165 1 22 180,00 22
347. Ozimý Stanislav P190 2 13 9 169,71 22
348. Pěničková Hana P165 1 22 164,20 22
349. Jindřich Martin P190 1 22 22
Slavík Marek FLOI DOI P165 1 22 22
Vacek Pavel P165 2 19 3 22
Dvořáková Dagmar P165 1 22 22
Dorňáková Irena P165 1 22 22
Valčík Petr P165 1 22 22
Jiřiště Vlastimil P165 1 22 22
356. Čermák František BC Tábor P190 1 21 186,50 21
357. Beneš Jan P190 1 21 186,00 21
358. Síč Petr P165 1 21 167,83 21
359. Marešová Jana P190 1 21 162,00 21
360. Lacina Jaroslav P165 3 13 5 3 152,00 21
361. Matoušková Hana P165 1 21 145,83 21
362. Kohoutková Magda P190 1 21 21
Kapustová Dagmar P165 1 21 21
Zeman Martin Xbowling Tišnov P190 1 21 21
Kučera Zdeněk P190 1 21 21
Urban Jaroslav P165 1 21 21
Nádvorník Pavel DDM Kamarád Třemošná P190 1 21 21
Nová Leona P165 3 8 7 6 21
369. Víšek Petr BK Jablonec P190 1 20 200,63 20
370. Severová Jana Tacl Letohrad P165 1 20 171,17 20
371. Vítková Ilona P190 1 20 161,20 20
372. Marko Ondřej P165 2 15 5 150,67 20
373. Lacko Lukáš P190 2 17 3 147,33 20
374. Bula Martin BK StrikeLand Junior P190 2 16 4 144,00 20
375. Paračka Andrej Strike Řevnice P190 2 15 5 20
Solař Petr P165 1 20 20
Breindlová Anna BK KLÍŠE P190 1 20 20
Hájek Jiří PH P165 1 20 20
Javůrková Alena P165 1 20 20
Valíčková Beata P165 1 20 20
Urbanová Ilona P165 1 20 20
Čikeš Milan P165 1 20 20
Mikliš Petr st. P190 1 20 20
384. Barnet Milan 1 19 200,50 19
385. Vodák Viktor P190 2 11 8 173,80 19
386. Hájek Denis P165 1 19 155,20 19
387. Kejřová Jitka P165 1 19 19
Osička Antonín P165 1 19 19
Antalík Ivan P165 1 19 19
Milerski Roman P165 1 19 19
Lesniaková Miloslava P165 1 19 19
392. Kotrla Ondřej ProBowling Hustopeče 2 10 8 174,42 18
393. Kumšta David P165 1 18 171,00 18
394. Hasník Vít P190 1 18 169,50 18
395. Heligrová Hana P190 1 18 166,43 18
396. Schůt Ladislav P190 1 18 163,63 18
397. Hasoň Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 2 18 156,58 18
398. Šmelhausová Šárka P165 1 18 154,20 18
399. Brůčková Kateřina P190 1 18 153,80 18
400. Blažková Lenka P165 3 11 6 1 150,75 18
401. Kocůr Jaroslav P165 2 13 5 150,29 18
402. Holoubek Miroslav P190 1 18 18
Řezníček Jan P165 1 18 18
Matochová Jaroslava P190 1 18 18
Valíček Petr P165 1 18 18
Šudák Milan P165 1 18 18
407. Bejšovcová Lenka P190 1 17 168,33 17
408. Lexová Sophie Bowling Hluboká P190 1 17 161,00 17
409. Zikešová Lucie P165 1 17 152,20 17
410. Svoboda Marcel P190 2 16 1 148,60 17
411. Homolka Jiří P165 1 17 17
Kičmer Vojtěch Bowlingový spolek Jadran P165 1 17 17
Horňák Vladimír P190 1 17 17
Vávra Lukáš P165 1 17 17
Nemeškal Miloslav BDR P190 1 17 17
Kafková Danica P165 2 12 5 17
Kaňka Jan P190 1 17 17
Chládek Vlastimil st. P165 1 17 17
Vlachovič Josef P165 1 17 17
420. Mrkvička Tomáš P190 1 16 177,33 16
421. Harašta Jiří P190 2 12 4 175,00 16
422. Petráček Pavel P165 1 16 150,83 16
423. Zuch Petr P165 1 16 150,60 16
424. Mrviš Dušan P165 2 8 8 147,00 16
425. Dutka Miroslav P165 2 11 5 135,00 16
426. Mottl Jan P165 3 10 4 2 118,75 16
427. Tureček Ivo P165 1 16 16
Kroulová Ludmila P165 1 16 16
Stodůlka Ladislav P165 1 16 16
Klimeš Josef P190 1 16 16
Pavlovič Josef P165 2 14 2 16
Turek Karel P165 1 16 16
Ondráčková Iva P165 1 16 16
Smilowski Česlav P165 1 16 16
Rambousek Kamil P165 2 9 7 16
Kříž Martin Wawe House Gang P190 1 16 16
437. Brzica Rostislav TJ Sokol Touškov 1 15 167,86 15
438. Pěnička Karel P165 1 15 150,00 15
439. Novák Daniel P190 1 15 15
Šilar Miroslav Henry grill P165 1 15 15
Hanzlová Iveta P165 1 15 15
Labaj Zdeněk P190 1 15 15
Nevyjel Jiří P190 1 15 15
Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P190 1 15 15
445. Zach Petr st. P165 1 14 170,50 14
446. Březina Marek P165 1 14 149,80 14
447. Horáček Petr SČ P165 2 11 3 142,29 14
448. Klanica Mojmír P190 1 14 14
Minnakhmetov Albert Bowling Hluboká P165 1 14 14
Toman Pavel P165 1 14 14
Mach František Xbowling Tišnov P165 1 14 14
Bittalová Anna P165 1 14 14
Javůrek Jiří P190 1 14 14
454. Treml Tomáš P165 1 13 194,25 13
455. Zapletalová Jiřina P165 2 13 154,92 13
456. Vrabec Zdeněk P165 1 13 148,00 13
457. Králová Lucie P165 1 13 123,20 13
458. Simonová Helena P165 1 13 13
Jiřiště Vít P165 1 13 13
Walová Lenka P165 1 13 13
Pavlis Pavel P165 2 9 4 13
Šulcová Hana P165 1 13 13
Weiss Petr P165 1 13 13
Černohorský Karol P190 1 13 13
Svačinová Ivana P190 1 13 13
Brabec Petr P190 1 13 13
Ježková Julia P165 1 13 13
Vančíková Renáta P165 1 13 13
469. Ruml David P190 1 12 187,50 12
470. Kopřiva Milan P165 1 12 153,60 12
471. Eliáš Petr VČ P165 1 12 152,60 12
472. Míka Miroslav BC Falk P165 2 6 6 135,33 12
473. Mareš Stanley P190 1 12 12
Plšek Petr P165 1 12 12
Czarnik Grzegorz P165 1 12 12
Novotný Jan JČ P165 1 12 12
Mudrák Jiří Erik P165 1 12 12
Holubička Jiří P165 1 12 12
479. Hoschna Jan BDR P190 1 11 167,17 11
480. Vojtíšek Erik P165 1 11 151,33 11
481. Hervertová Martina P165 1 11 140,00 11
482. Mičkalová Kateřina P165 1 11 11
Malurek Václav P190 1 11 11
Henzl Petr SKB Boskovice P165 1 11 11
Závladský Dušan BK KLÍŠE P190 1 11 11
Hojková Irena P190 1 11 11
Očadlík Miroslav P165 1 11 11
Kenton George P190 1 11 11
Pavelka Zdeněk P165 2 6 5 11
Javorský Luboš P165 1 11 11
491. Navrátil Lukáš P165 1 10 177,14 10
492. Šatný Radim P165 1 10 166,67 10
493. Průša David BC Bowlingzone P165 1 10 164,17 10
494. Jelínková Ivana P165 1 10 153,83 10
495. Rálek Karel P165 1 10 136,40 10
496. Sova Petr ml. P165 1 10 10
Petroš Čestmír P165 1 10 10
Kučerová Vasilika P165 1 10 10
Šnábl Martin P165 1 10 10
Kičmer Tomáš P190 1 10 10
Krupica Jan P165 1 10 10
Váňová Jindřiška P165 1 10 10
503. Treml Lukáš P165 1 9 175,50 9
504. Bora František P165 1 9 139,33 9
505. Tonev Petr P165 1 9 135,00 9
506. Navrátilová Karolína P165 2 8 1 126,75 9
507. Lysková Edita P165 1 9 9
Kocián Jiří P165 1 9 9
Šelle Radim P165 1 9 9
Nečasová Linda P165 1 9 9
Doležal Jiří P165 1 9 9
Serbusová Marcela P165 1 9 9
Jiránek Miroslav P165 1 9 9
Faitová Iveta P165 1 9 9
515. Jindřišek Milan BC Bowlingzone P165 1 8 161,33 8
516. Paclík Vladimír P190 1 8 159,20 8
517. Koppová Martina I. PSKN P165 1 8 138,17 8
518. Krywda Rudolf P165 1 8 8
Kovář Pavel st. P190 1 8 8
Bucha Radovan P165 2 6 2 8
Kubátko Vlastimil P165 2 5 3 8
Jindřich Bohumil P165 1 8 8
Musilová Erika P165 1 8 8
Hurt Zdeněk P165 1 8 8
Filová Jana P190 1 8 8
Janů Pavel P190 1 8 8
Weissová Jitka P165 1 8 8
528. Velek Stanislav P165 1 7 159,00 7
529. Pankivová Božena P190 1 7 157,17 7
530. Včeliš Jaroslav P165 1 7 144,20 7
531. Koudelka Miloš P165 1 7 139,00 7
532. Urbanová Dagmar P165 1 7 7
Pašek Radim TJ Třinecké železárny P165 1 7 7
Navrátilová Vlaďka P165 1 7 7
Loněk Daniel P165 1 7 7
Spilka František BC Tábor P165 1 7 7
Hantlová Marcela P165 1 7 7
Capilová Dagmar P165 1 7 7
539. Štefl Radomír P190 1 6 162,00 6
540. Tenorová Sabina ProBowling Hustopeče P165 1 6 148,67 6
541. Tokarev Dmitrij P165 1 6 139,50 6
542. Klivický Zdeněk P165 1 6 130,25 6
543. Holinková Naďa P165 1 6 6
Vodehnal Jindřich P165 1 6 6
Doležal Jakub BC Tábor P165 1 6 6
Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P165 1 6 6
Schelle Harald Maxbowling P165 1 6 6
Opustil Jakub P165 1 6 6
Vlach Zdeněk P165 1 6 6
Holý Milan P165 2 4 2 6
551. Melcr Šimon P165 1 5 149,67 5
552. Janovský Zdeněk P165 2 4 1 127,09 5
553. Šraitr Vítek P165 1 5 121,75 5
554. Nový Stanislav P165 2 3 2 5
Mervová Jarmila P165 1 5 5
Rejžková Štěpánka P165 1 5 5
Pavlíček Svatopluk P165 1 5 5
Pouzar Rudolf P190 1 5 5
Drážný Michal P165 1 5 5
Želichovský Damián P165 1 5 5
561. Krejčí Jarmila st. P165 1 4 147,00 4
562. Bartoň Petr PH P165 1 4 144,80 4
563. Kvasnička Pavel P190 1 4 141,00 4
564. Nejezchleba Daniel P165 1 4 137,83 4
565. Nováková Jana P165 1 4 137,60 4
566. Kubrichtová Jindřiška P165 1 4 120,75 4
567. Neugebauer Milan P165 1 4 4
Hermanová Marie P165 1 4 4
Havíř Petr P165 2 3 1 4
Žáček Bohumil P165 1 4 4
Stuchlíková Martina P165 1 4 4
Jung Jindřich P190 1 4 4
Vrzák Michal P165 1 4 4
Jíša Jiří P165 1 4 4
Ožana Roman P165 1 4 4
Lacinová Marie P165 1 4 4
Enders Walter P165 1 4 4
Jeník Jakub P165 1 4 4
579. Koumar Miroslav BC Bowlingzone P190 1 3 165,50 3
580. Kváča Václav 1 3 154,75 3
581. Mužík Jaroslav P165 1 3 152,67 3
582. Komárek Šimon ProBowling Hustopeče P165 2 3 152,25 3
583. Paclík Radomil P165 1 3 136,40 3
584. Menclová Otýlie P165 1 3 135,00 3
585. Lajtkep Milan P165 1 3 120,50 3
586. Chotěnovská Anna P165 1 3 115,75 3
587. Štěch Michal P165 1 3 3
Sousedík Rostislav P190 1 3 3
Bárta František Bowling Hluboká P165 1 3 3
Hockicko Matěj P165 1 3 3
Kolařík Jan P190 1 3 3
Lipka Miloslav P165 1 3 3
Kamenská Marie P165 1 3 3
594. Zelinka Pavel P165 2 2 154,80 2
595. Vrtiška Pavel P190 1 2 149,00 2
596. Dajč Tomáš P165 1 2 148,25 2
597. Havelka Timon ProBowling Hustopeče P165 1 2 143,67 2
598. Fuchsa Vlastimil P165 1 2 134,00 2
599. Culková Miriam P165 1 2 117,67 2
600. Rálek Marek P165 1 2 109,25 2
601. Pata Daniel P165 1 2 77,00 2
602. Horáčková Lenka P165 2 1 1 74,00 2
603. Malurková Marie P165 1 2 2
Kusý Ondřej P165 1 2 2
Martinovský Jakub P165 1 2 2
Endersová Alena P165 1 2 2
Kukačka Martin P190 1 2 2
Chrdlová Adéla P165 1 2 2
Halama Miroslav P165 1 2 2
Svobodová Jana P165 1 2 2
Fencl Radek P165 1 2 2
612. Šatný Kristián Bowlingový spolek Jadran P165 1 1 160,00 1
613. Žák Jan P190 1 1 140,00 1
614. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone P165 1 1 134,50 1
615. Šraitr Štěpán P165 1 1 102,00 1
616. Mimrová Linda P165 1 1 97,50 1
617. Balejová Alena ProBowling Hustopeče P165 1 1 93,17 1
618. Šírová Vendula P165 1 1 87,83 1
619. Rechtoriková Eva P165 1 1 1
Klacek Jaroslav P165 1 1 1
Sroka Agnieszka P165 1 1 1
Kejíková Tereza P165 1 1 1
Blahová Františka P165 1 1 1
Švancarová Markéta P165 1 1 1
Musilová Anna ProBowling Hustopeče P165 1 1 1
Matoušová Vanessa Bowling Hluboká P165 1 1 1
Jurásková Klára P165 1 1 1
Kudelová Lucie P165 1 1 1
629. Engelman Stanislav P165 1 0 159,67 0
630. Růžička Jaroslav ProBowling Hustopeče P165 1 0 153,50 0
631. Škrabánek Oskar JKM bowling P165 1 0 147,83 0

Krátké zprávy

09.08.2022 v 23:43

Na zářijové MČR seniorských dvojic je rozšířena obsazovačka o 16 míst.

27.07.2022 v 14:22

Otevřena obsazovačka na 2. turnaj Prestige Tour.

27.07.2022 v 01:48

Zveřejněny propozice MČR dvojic seniorů 2022 otevřena obsazovačka.

22.07.2022 v 09:50

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige Tour.

13.07.2022 v 15:02

Zveřejněny propozice pro EXTRALIGA ČBL 2022/23

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2022/23

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena 1. turnaje Prestige Tour 2022/2023

Marešová Jana
bez klubové příslušnosti
Marešová Jana

Marešová Jana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší seniorka - 1. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Rácová Julie
Xbowling club
Rácová Julie

Rácová Julie

Xbowling club

Nejlepší hráčka kategorie P165 - 1. turnaj Prestige Tour 2022/23

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 1. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská
  • Silvernite/