Bodovací žebříček, ročník 2021 - 2022

srpen11

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Lorenc Jaroslav expert King Pins 3 100 93 68 228,92 261
2. Jelínek Lukáš Xbowling club 3 99 92 70 221,00 261
3. Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 4 91 76 61 198,61 228
4. Teame Habtegabriel Xbowling club 3 98 83 34 200,30 215
5. Colon Josef P190 10 86 67 61 191,52 214
6. Černá Pavla I. PSKN P165 4 87 71 56 187,33 214
7. Kunc Oto P190 4 90 68 47 173,21 205
8. Homola Lukáš BC Most 3 90 65 48 200,30 203
9. Horáček Petr Strike Řevnice P190 5 72 69 57 198,29 198
10. Rácová Julie Xbowling club P165 4 85 60 51 168,67 196
11. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 3 85 64 39 177,81 188
12. Rác Václav Xbowling club P190 4 73 57 55 196,70 185
13. Beštová Kateřina expert King Pins P190 3 78 61 46 186,48 185
14. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 72 70 39 199,84 181
15. Vrážel Jiří st. SKBC Račice P190 3 92 54 29 188,90 175
16. Bail Šimon Xbowling club P190 4 63 58 51 185,04 172
17. Slezák Luboš Strike Řevnice P165 5 89 56 25 177,36 170
18. Procházka Aleš JČ Bowling Hluboká P190 3 67 66 34 182,81 167
19. Straková Irena Strike Řevnice 4 94 41 31 187,27 166
20. Brychová Eliška BC Bowlingzone P190 2 83 79 177,56 162
21. Šimůnek Pavel st. P165 3 74 64 21 182,74 159
22. Barak David ProBowling Hustopeče 3 89 45 24 210,38 158
23. Čermák Pavel expert King Pins P190 2 82 73 213,74 155
24. Jarovský Albert P190 6 80 47 28 182,70 155
25. Matějka Antonín Strike Řevnice P190 4 70 46 36 180,10 152
26. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 4 63 54 28 166,45 145
27. Janočková Krystyna P190 5 60 52 32 167,06 144
28. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 3 59 52 32 179,21 143
29. Polívka Dalibor BC Tábor P190 3 65 58 19 176,41 142
30. Uher Radovan ProBowling Hustopeče 3 97 25 19 204,27 141
31. Hindrák Jiří BC Bowlingzone 4 62 48 30 187,90 140
32. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 7 75 40 21 166,03 136
33. Zapletal Jaroslav ProBowling Hustopeče P165 3 74 38 23 193,93 135
34. Jiránek Filip Xbowling club P165 4 45 45 44 175,96 134
35. Michal Ondřej BC Falk P190 2 87 44 207,07 131
36. Korecký Michal P165 6 81 26 22 164,62 129
37. Konečný Pavel Tacl Letohrad P190 3 82 24 22 196,57 128
38. Šarišský Jakub P190 5 55 38 35 187,53 128
39. Havlíček Zdeněk st. P165 4 78 27 22 179,92 127
40. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 2 69 54 183,40 123
41. Krch Miroslav BC Tábor P190 4 75 28 18 176,18 121
42. Bočan Josef 4 55 35 29 192,59 119
43. Mojka David JKM bowling P165 2 77 41 189,60 118
44. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 5 53 33 32 175,78 118
45. Štafa Pavel P165 3 66 42 8 175,70 116
46. Malcová Gabriela Notaxo, z.s. P190 2 88 27 175,94 115
47. Sovová Alena Notaxo, z.s. P190 2 77 37 171,25 114
48. Vacík Matěj JKM bowling P190 3 80 27 6 180,96 113
49. Čížek Daniel Xbowling club P190 4 46 42 23 179,47 111
50. Ulička Antonín P190 3 39 37 34 110
51. Kotrla Ondřej ProBowling Hustopeče 3 52 48 8 200,09 108
52. Sýkorová Andrea P190 2 84 24 168,50 108
53. Sopková Irena P165 3 76 19 11 164,61 106
54. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 5 41 34 30 161,24 105
55. Jelínek Jan SvČ P165 3 40 32 32 189,10 104
56. Poprocký Michal Bowland Olomouc P190 3 53 33 17 176,00 103
57. Semerák Stanislav Notaxo, z.s. P190 2 95 6 182,25 101
58. Sůva Jan I. PSKN P165 2 57 43 187,75 100
59. Butal Jaroslav st. P165 4 45 43 11 173,86 99
60. Klečka Jiří P190 2 49 49 178,36 98
61. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 2 71 27 171,58 98
62. Hladík Karel BDR 1 96 201,33 96
63. Brokeš František st. P165 5 42 32 21 176,26 95
64. Bobek Vlastimil P165 3 40 33 22 167,41 95
65. Černíková Karolína expert King Pins P190 2 58 37 163,33 95
66. Mička Daniel Strike Řevnice P190 2 59 35 197,00 94
67. Brokeš Milan P190 3 66 16 12 185,00 94
68. Stupka Jan P190 3 64 23 7 176,68 94
69. Krummerová Eliška ProBowling Hustopeče 1 93 189,17 93
70. Málková Lenka P165 4 50 26 16 158,50 92
71. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče P190 2 47 44 222,18 91
72. Vopička Karel Strike Řevnice P190 1 91 195,83 91
73. Stulíková Dagmar P190 4 39 37 14 175,23 90
74. Vacek Jaroslav Bowling Hluboká P190 1 88 193,00 88
75. Enders Richard P190 4 50 23 15 171,43 88
76. Liebich Tomáš Xbowling club P190 2 62 25 193,31 87
77. Jirsa Miloš P190 4 36 30 21 160,61 87
78. Klusáčková Dana Bowlingový spolek Jadran 2 52 35 87
79. Šimánek Ladislav Notaxo, z.s. P190 1 86 192,33 86
80. Lébrová Jana Car Citon Olomouc P190 2 56 29 172,07 85
81. Fojtíková Ivana 1 84 183,17 84
82. Vohryzka Jaromír I. PSKN P190 2 53 31 181,17 84
83. Hoschna Jan BDR P190 2 69 15 177,92 84
84. Prekop Ondřej BC Bowlingzone P190 1 81 188,83 81
85. Nosková Jitka Xbowling club P190 3 36 35 10 162,28 81
86. Mihulka Josef P190 1 79 187,83 79
87. Sova Petr Lasco P190 2 43 36 179,67 79
88. Závladská Svatava BK KLÍŠE P190 3 33 29 17 168,75 79
89. Culková Olga P165 2 60 19 159,80 79
90. Hasník Vít P190 3 38 20 20 177,95 78
91. Javůrek Pavel P190 4 44 19 12 161,77 75
92. Navrátil Marek ml. Xbowling club P190 4 29 28 17 182,14 74
93. Prokopová Dagmar P190 2 49 25 161,57 74
94. Lakomý Jan P165 1 73 185,00 73
95. Vojkovský Matěj ProBowling Hustopeče 2 46 26 203,64 72
96. Kober Ivan P190 3 34 30 8 177,67 72
97. Otec Hanzlovská Petra Bowling Rokycany 1 72 177,00 72
98. Harašta Jiří P190 4 45 16 11 173,25 72
99. Kovařík Dušan P190 2 62 10 171,83 72
100. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 7 28 22 22 155,70 72
101. Robertson Thomas Notaxo, z.s. P190 1 71 199,56 71
102. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 3 30 24 17 170,45 71
103. Marek Luboš P165 3 38 19 14 167,83 71
104. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 2 59 11 162,58 70
105. Staněk Libor P190 2 38 31 172,33 69
106. Vojtěchová Markéta Xbowling club P190 1 68 175,50 68
107. Haxa Martin ProBowling Hustopeče P190 3 35 26 7 173,17 68
108. Lysek Petr P165 2 40 28 68
Dvořáček David P190 3 24 23 21 68
110. Mazalová Andrea BC Bowlingzone P190 1 67 175,00 67
111. Jiřiště Vlastimil P165 2 36 30 193,90 66
112. Adamec Petr P165 2 43 23 172,83 66
113. Bočanová Ivana P165 4 24 22 20 157,00 66
114. Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior P190 2 41 24 191,71 65
115. Černík Vojtěch Xbowling club P190 1 65 189,58 65
116. Hrazdírová Lucie ProBowling Hustopeče P190 2 47 18 172,20 65
117. Meluzinová Adéla ProBowling Hustopeče P165 2 48 17 157,67 65
118. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 2 51 13 164,25 64
119. Nahodil Antonín BK StrikeLand Junior 2 35 28 198,80 63
120. Turina Jaroslav BC Bowlingzone 1 63 181,33 63
121. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 2 44 19 179,14 63
122. Vondráček Adam BC Bowlingzone 2 50 13 177,08 63
123. Orság Karel P190 2 49 14 63
124. Vlček Josef P165 7 23 23 16 155,29 62
125. Typolt Pavel P190 2 42 19 186,36 61
126. Gurgul Lukáš Xbowling club P190 2 39 20 191,38 59
127. Brokešová Anna P190 3 36 12 11 160,00 59
128. Marek Jakub P165 6 29 18 12 153,22 59
129. Janovský Michal BC BLACK RIDERS, o.s. 2 38 20 216,44 58
130. Zlesák Ivan BK KLÍŠE P190 2 31 27 184,80 58
131. Květoň Jiří BK KLÍŠE P190 2 31 27 177,00 58
132. Gürtler Tomáš JBN Kutná Hora P190 2 38 20 173,83 58
133. Beneš Michal P190 4 28 22 8 162,86 58
134. Vrba Petr PH P190 3 26 19 13 58
135. Křížek Martin S-centrum Děčín P165 2 36 21 196,14 57
136. Závladský Dušan BK KLÍŠE P190 2 32 25 181,71 57
137. Bucha Radovan P165 2 34 23 57
138. Borovec Jiří P165 4 33 17 6 181,50 56
139. Leiske Petr P165 2 31 25 160,73 56
140. Molnar Septimiu Claudiu P165 4 28 18 10 155,76 56
141. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 2 31 24 186,86 55
142. Obrusník Lukáš P190 3 35 13 7 160,67 55
143. Palas Martin P190 2 33 21 194,71 54
144. Jurečka Radim P190 1 54 54
145. Prokop Zdeněk P190 2 33 20 164,43 53
146. Havelka Michal P190 4 26 14 13 162,39 53
147. Schönová Jana P165 4 21 17 15 152,35 53
148. Novák Josef P190 1 53 53
Ondrejec Petr P165 2 31 22 53
150. Kolář Jan ml. BC BLACK RIDERS, o.s. 2 31 21 196,63 52
151. Orságová Jana P165 2 42 10 52
152. Kocián Jiří P165 2 33 18 180,82 51
153. Kassas Abdulkader BK KLÍŠE P165 3 26 18 7 172,08 51
154. Kičmer Tomáš P190 1 51 51
155. Kouba Václav P190 2 28 22 173,08 50
156. Filuš Jan P165 2 28 22 171,13 50
157. Kudela Michal P165 1 50 50
Rambousek Kamil P165 2 43 7 50
159. Vaněčková Dagmar P190 3 21 15 13 167,38 49
160. Ondrejcová Lucie P165 2 27 22 49
Horák Ladislav Bowland Olomouc P165 2 25 24 49
Klusáček Jiří Bowlingový spolek Jadran P190 2 31 18 49
163. Janeček Václav P165 3 23 15 10 182,14 48
164. Kudelová Iveta P165 1 48 48
165. Havelka Timon ProBowling Hustopeče P165 2 42 5 166,33 47
166. Indra Martin P190 1 47 47
167. Škrabal Marek BDR P190 1 46 200,64 46
168. Kříž Martin Wawe House Gang P190 2 40 6 172,50 46
169. Sova Petr st. P165 2 27 19 158,47 46
170. Filušová Anna P165 2 34 12 152,75 46
171. Pazděra Jaroslav Bowlingový spolek Jadran P190 1 46 46
172. Baborovský Vladimír P190 2 26 19 184,57 45
173. Fisek Roman P190 2 25 20 180,14 45
174. Tureček Ivo P165 2 27 18 168,64 45
175. Vokurka Jaroslav P190 2 26 19 167,86 45
176. Krusberský Ladislav P190 1 45 45
177. Fufalko Mykola P165 1 44 194,27 44
178. Žáčková Pavla JKM bowling P165 4 22 12 10 150,44 44
179. Zedník Miroslav P190 1 44 44
Kotjužanský Jiří P190 2 24 20 44
181. Stulík Jiří P165 3 35 8 158,40 43
182. Sovová Ivana - JČ P190 2 30 13 150,18 43
183. Nečas František P190 3 18 14 11 147,82 43
184. Hanzl Zbyněk P165 1 43 43
185. Nádvorník Pavel DDM Kamarád Třemošná P190 2 26 16 173,71 42
186. Zach Petr st. P165 2 21 21 166,40 42
187. Palečková Martina BDR P190 1 42 164,67 42
188. Lacigová Lenka P165 1 41 183,00 41
189. Egert Jiří BC Rabbits Praha P165 1 41 167,67 41
190. Kroulová Ludmila P165 1 41 41
Sobotka David P165 1 41 41
192. Pankivová Božena P190 1 40 178,91 40
193. Vrzal Pavel P190 1 40 178,60 40
194. Zapletalová Jiřina P165 2 30 10 161,29 40
195. Urban Jaroslav P165 1 40 40
196. Pavelka Marek P165 1 39 182,73 39
197. Frydrych Tomáš Bowland Olomouc P190 1 39 39
Henzl Petr SKB Boskovice P165 1 39 39
Roučka Lukáš P190 1 39 39
200. Diviš Pavel P190 2 28 10 192,00 38
201. Kubík František P190 2 24 14 179,25 38
202. Mračko Tomáš Notaxo, z.s. P165 2 25 13 170,20 38
203. Filuš Jan ml. P165 2 22 16 165,63 38
204. Parkan Miloš P165 2 34 4 155,20 38
205. Heligr Petr BK StrikeLand Junior 1 38 38
Dvořáková Dagmar P165 1 38 38
Szotkowski Jaroslav P190 1 38 38
Ozimý Stanislav P190 2 19 19 38
209. Kratochvíl Miloslav BDR 1 37 192,73 37
210. Kutáč Vladimír P165 2 24 13 163,83 37
211. Maléřová Pavlína P190 1 37 162,83 37
212. Brokešová Annabel BC Bowlingzone P165 3 22 15 156,86 37
213. Saturka Vlastimil P165 1 37 37
Kokurowski Zygmunt P165 1 37 37
Kučaba Miroslav BK KLÍŠE P190 1 37 37
Kubátko Vlastimil P165 2 25 12 37
217. Breindlová Anna BK KLÍŠE P190 2 28 8 159,50 36
218. Kocůr Jaroslav P165 2 20 16 159,00 36
219. Běhal Jaroslav P190 2 25 11 152,00 36
220. Hradil Jiří P165 1 36 36
Bittala Petr P190 1 36 36
Vančík Bohumil P190 1 36 36
Klus František Bowland Olomouc P190 1 36 36
Lacina Jaroslav P165 2 30 6 36
225. Škorvánek Kamil BDR P165 1 35 191,73 35
226. Velek Stanislav P165 2 19 16 171,29 35
227. Mareš Michal Bowling Hluboká P165 2 26 9 156,53 35
228. Boháč Martin P165 2 23 12 35
Trojek Ondřej P165 1 35 35
Mazurová Eva P165 1 35 35
231. Kordulík Václav ml. BK StrikeLand Junior P190 2 34 184,75 34
232. Horňák Vladimír P190 2 23 11 171,50 34
233. Drábek Aleš Notaxo, z.s. P190 1 34 169,83 34
234. Zelinková Irena P165 1 34 162,00 34
235. Bora František P165 2 24 10 153,83 34
236. Růžička Karel P165 1 34 34
Netušil René P165 1 34 34
238. Hrobský Zdeněk P190 4 14 13 6 171,71 33
239. Pekár Petr 1 33 168,83 33
240. Kunc Tomáš P165 1 33 168,67 33
241. Russ Martin P190 1 33 33
Motyka Vlastimil P165 1 33 33
Hurt Zdeněk P165 1 33 33
Veselý Petr P190 1 33 33
Mlčák František P190 1 33 33
246. Krauskopf Josef Bowling Hluboká P165 1 32 176,44 32
247. Hošek Petr I. PSKN P165 1 32 169,67 32
248. Brázda Bohumil P165 2 27 5 166,56 32
249. Šlégr Patrik P165 1 32 159,50 32
250. Kaňka Jan P190 1 32 32
Korytářová Bohdana P190 1 32 32
Čuřík Matyáš P165 1 32 32
Bojko Lubomír ml. P165 1 32 32
Dovhun Dušan P165 1 32 32
255. Koumar Miroslav BC Bowlingzone P190 1 31 177,75 31
256. Nejezchleba Stanislav P190 1 31 167,83 31
257. Brokešová Viktorie BC Bowlingzone P165 2 20 11 160,33 31
258. Řezníček Jan P165 2 16 15 160,00 31
259. Krejchová Věra P190 1 31 159,63 31
260. Toman Michal P165 1 31 31
Sheriff Mohamed P165 1 31 31
Krywda Rudolf P165 1 31 31
Šmelcer Ladislav P190 1 31 31
264. Dvořák Roman BC Bowlingzone P190 1 30 197,13 30
265. Krubert Emil P165 2 17 13 189,00 30
266. Jiřiště Vít P165 1 30 177,60 30
267. Šlajs Vlastimil P165 1 30 166,89 30
268. Dutka Miroslav P165 2 26 4 153,00 30
269. Hladík Ladislav P165 1 30 30
Malurek Václav P190 1 30 30
Klein David 1 30 30
Šnábl Martin P165 1 30 30
Smolon Bohumír P165 1 30 30
274. Antalík Ivan P165 1 29 166,00 29
275. Vrzal David Xbowling club P165 1 29 161,60 29
276. Iwazawa Ema JKM bowling P190 1 29 158,83 29
277. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 2 17 12 158,07 29
278. Štefánik Zdeno P190 1 29 29
Novák Radek 1 29 29
Klepáček Adolf P190 1 29 29
Ježek Jan ml. Bowlingový spolek Jadran P190 1 29 29
Platoš Antonín P190 1 29 29
Váňa Antonín P190 1 29 29
Breburda Miroslav BDR P190 1 29 29
285. Tesař František BC Bowlingzone P190 1 28 185,83 28
286. Valíček Petr P165 2 19 9 162,00 28
287. Talaš Vlastimír P165 2 21 7 157,75 28
288. Paračka Andrej Strike Řevnice P190 3 20 8 148,00 28
289. Blažek Lukáš P190 1 28 28
Hadra Ivan P165 1 28 28
Jung Jindřich P190 2 16 12 28
Pelc Tomáš P190 1 28 28
293. Frýbortová Marie BC Tábor P190 1 27 182,00 27
294. Bešík Josef st. P165 1 27 174,25 27
295. Koukal Drahomír P190 1 27 171,38 27
296. Jindřich Martin P190 1 27 27
Filip Ladislav P165 1 27 27
Merva Vladimír 1 27 27
Matochová Jaroslava P190 1 27 27
Prokop Tomáš P165 1 27 27
301. Rathouský Tomáš P190 1 26 182,13 26
302. Mrviš Dušan P165 2 17 9 169,86 26
303. Schůt Ladislav P190 1 26 166,75 26
304. Štícha Bohumil P165 2 26 159,25 26
305. Schön Viktor st. P165 4 13 9 4 145,41 26
306. Capil Radomír P190 1 26 26
Proser Martin P165 1 26 26
Machala Miroslav P165 1 26 26
Martínková Naďěžda P165 1 26 26
Smilowski Česlav P165 1 26 26
311. Uher Jaroslav ProBowling Hustopeče 1 25 226,56 25
312. Uhlíř Jiří st. BC Budějce 1 25 195,00 25
313. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 1 25 174,17 25
314. Soušek Milan P190 1 25 169,63 25
315. Novotný Jan JČ P165 1 25 155,11 25
316. Jiránek Miroslav P165 1 25 25
Mičkal Jaroslav P190 1 25 25
Trávníček Zdeněk P165 1 25 25
Jašek Karel PH 1 25 25
Brabec Petr P190 1 25 25
321. Eliáš Petr st. JČ P190 1 24 175,88 24
322. Blažek Lubomír P165 1 24 175,13 24
323. Minnakhmetov Albert Bowling Hluboká P165 1 24 160,00 24
324. Lacko Lukáš P190 2 16 8 153,58 24
325. Muránsky Daniel Xbowling club P165 2 24 152,17 24
326. Fisková Kristýna P165 2 18 6 120,25 24
327. Hladík Josef P165 1 24 24
Veselý Zdeněk P190 1 24 24
Labaj Zdeněk P190 1 24 24
Trojan Josef P165 2 12 12 24
331. Jenšovský Roman P190 1 23 181,63 23
332. Ruml David P190 1 23 181,42 23
333. Barkman Radek P165 1 23 176,63 23
334. Dolanský Stanislav P165 1 23 168,88 23
335. Paleček Petr P165 1 23 164,33 23
336. Sýkora Michal P165 1 23 153,22 23
337. Nový Stanislav P165 1 23 23
Šudák Milan P165 1 23 23
Maťaťa Marcel P165 1 23 23
Šípek Karel P165 1 23 23
341. Laciga Tomáš P165 1 22 170,88 22
342. Hrazdíra Jan ProBowling Hustopeče P165 2 17 5 167,77 22
343. Mňačko Matyáš JKM bowling P190 1 22 164,33 22
344. Klimeš Josef P190 1 22 160,11 22
345. Holubička Jiří P165 2 12 10 159,00 22
346. Sousedík Rostislav P190 1 22 22
Kičmer Vojtěch Bowlingový spolek Jadran P165 1 22 22
Kastl Ladislav P190 1 22 22
Malíček Dušan P165 1 22 22
Simonová Helena P165 1 22 22
351. Karlík Roman ProBowling Hustopeče 1 21 204,13 21
352. Romfeld Aleš P165 1 21 170,38 21
353. Pryček Jiří P165 1 21 170,13 21
354. Paclík Vladimír P190 1 21 21
Šulér Roman P165 1 21 21
Klanica David P165 1 21 21
Rejžková Štěpánka P165 2 11 10 21
Převorová Monika P190 1 21 21
Krupica Jan P165 1 21 21
Kudela Lukáš P165 1 21 21
Krušberský Ladislav P165 1 21 21
Kauerová Romana P165 1 21 21
363. Minář Zdeněk ProBowling Hustopeče 1 20 211,50 20
364. Frýbort Otakar BC Tábor P165 1 20 166,75 20
365. Kašpar Jiří P165 2 14 6 166,50 20
366. Žeravová Vlasta P190 1 20 154,63 20
367. Homolka Jiří P165 1 20 148,22 20
368. Hůrská Andrea P165 1 20 20
Kaprálek Petr P190 1 20 20
Novák Daniel P190 1 20 20
Nová Leona P165 1 20 20
Hanzlová Aneta P165 1 20 20
Valíčková Beata P165 1 20 20
374. Kurka Kamil P165 1 19 167,63 19
375. Pláničková Zdenka BK KLÍŠE P165 1 19 158,57 19
376. Doležal Jiří P165 1 19 153,20 19
377. Pašek Radim TJ Třinecké železárny P165 1 19 19
Doubravová Květoslava P165 1 19 19
Konečný David P165 1 19 19
Pavlíková Kateřina P165 1 19 19
Capilová Dagmar P165 1 19 19
382. Mach Libor P190 1 18 175,67 18
383. Germanová Lenka P165 1 18 162,63 18
384. Macke Matyáš JKM bowling P165 1 18 162,00 18
385. Hejdučková Kateřina st. P190 1 18 159,88 18
386. Hrušková Libuše P190 1 18 152,60 18
387. Mudrák Jiří Erik P165 1 18 18
Toman Pavel P165 1 18 18
Kubíčková Jana P165 1 18 18
Handl Daniel P165 1 18 18
Svoboda Marcel P190 1 18 18
Žáček Bohumil P165 1 18 18
393. Mrkvička Tomáš P190 1 17 174,75 17
394. Štohanzl Zdeněk P190 1 17 166,00 17
395. Dvořáková Magdalena P165 1 17 155,38 17
396. Blažková Lenka P165 3 12 3 2 139,50 17
397. Podlahová Šárka Bowling Hluboká P165 1 17 138,00 17
398. Hipmannová Jindřiška P165 1 17 17
Kučera Zdeněk P190 1 17 17
Vlachovičová Sylvie P165 1 17 17
Krupicová Petra P165 1 17 17
Hermanová Marie P165 1 17 17
Vodák Viktor P190 1 17 17
404. Mužík Jaroslav P165 1 16 168,50 16
405. Javorský Luboš P165 1 16 161,60 16
406. Klepáček Mašková Yvona P190 1 16 16
Vlach Zdeněk P165 1 16 16
Turek Karel P165 1 16 16
Mičkalová Kateřina P165 1 16 16
Makovec Jaromír P165 1 16 16
Vacek Pavel P165 2 13 3 16
Kaplan Milan P165 2 11 5 16
Košatová Renáta P190 1 16 16
Doubravová Anna P165 1 16 16
Hanzlová Iveta P165 1 16 16
416. Dajč Tomáš P165 1 15 181,14 15
417. Horník Gustav P190 1 15 175,50 15
418. Plánička Vojtěch BK KLÍŠE P190 1 15 171,14 15
419. Ivanec Ludovít P165 1 15 164,00 15
420. Dohnálek Pavel st. BC Bowlingzone P165 1 15 163,83 15
421. Plas Michal P165 1 15 160,83 15
422. Sojka Petr P165 1 15 159,40 15
423. Bukovjan Radek BC Budějce P190 1 15 159,20 15
424. Bílek Miroslav P165 1 15 158,83 15
425. Chrpa Jindřich I. PSKN P165 2 11 4 141,58 15
426. Smilowski Daniel P165 1 15 15
Líbalová Dagmar P165 1 15 15
Janoutová Adelina P165 1 15 15
Bartošová Marie VČ P190 1 15 15
Bujnochová Alena P165 1 15 15
Žalud Petr P165 1 15 15
Švejda Jaroslav P165 1 15 15
Dvořák Jaroslav SM Bowlingový spolek Jadran P165 1 15 15
434. Víšek Petr BK Jablonec P190 1 14 180,50 14
435. Komárek Šimon ProBowling Hustopeče P165 1 14 175,00 14
436. Kurka Ondřej P165 1 14 169,50 14
437. Matera Lubomír P190 1 14 162,00 14
438. Vrtiška Pavel P190 1 14 161,83 14
439. Jeník Jakub P165 1 14 137,00 14
440. Míka Miroslav BC Falk P165 2 12 2 134,83 14
441. Navrátilová Karolína P165 3 12 1 1 128,25 14
442. Ježek Daniel P165 1 14 14
Fiala Michal P190 1 14 14
Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P165 1 14 14
Růžička Pavel P165 1 14 14
Srchová Helena P165 1 14 14
Zářecký Vlastimil P165 1 14 14
Sršeň Marcel P190 1 14 14
Chládek Jiří P165 1 14 14
450. Brandejský Karel ProBowling Hustopeče P190 1 13 189,00 13
451. Barnet Milan 1 13 174,40 13
452. Filuš Roman P165 1 13 164,00 13
453. Kleiman Martin P165 2 7 6 155,22 13
454. Fisková Martina P165 1 13 147,50 13
455. Jiřiště Miroslav P165 1 13 13
Staňková Veronika P165 1 13 13
Zahrádka Michael P165 1 13 13
Bittalová Anna P165 1 13 13
Kapustová Dagmar P165 1 13 13
Walová Lenka P165 1 13 13
Staněk František P190 1 13 13
Loněk Daniel P165 1 13 13
Solař Petr P165 1 13 13
464. Forman Jiří P190 1 12 169,25 12
465. Kocmanová Jana P165 1 12 156,67 12
466. Urbánek František P165 1 12 152,17 12
467. Šelle Radim P165 1 12 12
Hantlová Marcela P165 1 12 12
Vančíková Renáta P165 1 12 12
Písecký Ladislav P165 1 12 12
471. Navrátil Lukáš P165 1 11 174,29 11
472. Šimeček Jan P165 1 11 154,50 11
473. Pouzar Rudolf P190 1 11 153,20 11
474. Soukupová Dana P165 2 8 3 135,42 11
475. Pour Oldřich 1 11 11
Hájek Jiří PH P165 1 11 11
Věříšová Lucie P165 1 11 11
Konečný Rostislav P165 1 11 11
Martinovský Jakub P165 1 11 11
Růžička Petr P165 1 11 11
Holoubek Miroslav P190 1 11 11
Milerski Roman P165 1 11 11
Soukup Michal BB P165 1 11 11
484. Židek Michal P165 1 10 154,00 10
485. Brašnová Alena BC Bowlingzone P190 1 10 149,17 10
486. Šulcová Hana P165 4 5 3 2 147,88 10
487. Brůčková Kateřina P190 1 10 146,60 10
488. Řebík Jakub Bowling Hluboká P165 1 10 143,80 10
489. Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P190 2 10 142,33 10
490. Fufalko Nikola P165 1 10 137,50 10
491. Javůrek Jiří P190 1 10 10
Bárta Richard P165 1 10 10
Vlasáková Monika P165 1 10 10
Sekerka Jaroslav P165 1 10 10
Kalvodová Hedvika P165 1 10 10
Mateašáková Sylva P165 1 10 10
Kafková Danica P165 1 10 10
Hojovec Adam P165 1 10 10
499. Hrnčíř Luděk P165 2 9 163,00 9
500. Mohrmannová Marcela P165 1 9 158,17 9
Vítková Adéla ProBowling Hustopeče P165 1 9 158,17 9
502. Horáček Petr SČ P165 1 9 154,50 9
503. Bejšovcová Lenka P190 1 9 150,33 9
504. Denk Zdeněk P165 1 9 145,80 9
505. Šimečková Jana P165 1 9 143,25 9
506. Spilka František BC Tábor P165 2 8 1 140,78 9
507. Talašová Julie P165 2 5 4 114,00 9
508. Kejřová Jitka P165 1 9 9
Šrámek Radovan P165 1 9 9
Javůrková Alena P165 1 9 9
Weissová Jitka P165 1 9 9
Michalicová Jitka P165 1 9 9
Filová Jana P190 1 9 9
Martinez Fernandez Diego P165 1 9 9
Jakobová Tereza P165 1 9 9
Jindřich Bohumil P165 1 9 9
517. Štefl Radomír P190 1 8 168,00 8
518. Krejčová Danuše P190 1 8 151,83 8
519. Benna Daniel P165 1 8 150,75 8
520. Semeráková Monika P190 1 8 147,60 8
521. Žák Jan P190 1 8 143,50 8
522. Lencová Anežka P165 2 8 130,67 8
523. Sněhotová Romana P165 1 8 8
Zajíc Jiří P165 1 8 8
Dorňáková Irena P165 1 8 8
Maršálková Vlaďka P165 1 8 8
Kafka Pavel P190 1 8 8
Vlachovič Josef P165 1 8 8
Lesniaková Miloslava P165 1 8 8
Novák Petr Killer P190 1 8 8
Paclík Radomil P165 1 8 8
532. Mohrmann Pavel P190 1 7 159,17 7
533. Švácha Jan P165 1 7 157,17 7
534. Marouš Martin I. PSKN P165 1 7 151,67 7
535. Melcr Šimon P165 1 7 147,83 7
536. Teame Christian Xbowling club P165 2 4 3 147,73 7
537. Vágner Karel P165 1 7 147,00 7
538. Suránová Sára P165 1 7 136,67 7
539. Drbalová Marie P165 1 7 7
Dobřichovský Václav P165 1 7 7
Capilová Nela P190 1 7 7
Štěch Michal P165 1 7 7
Korynta Jan P165 1 7 7
Raev Samuel Bowlingový spolek Jadran P165 1 7 7
Kastlová Emilie P165 1 7 7
Šebestová Edita P165 1 7 7
547. Dvořáková Lenka BC Bowlingzone P190 1 6 152,25 6
548. Osička Antonín P165 1 6 152,00 6
549. Fiala Václav P165 1 6 139,67 6
550. Petrovský Erich P165 1 6 138,50 6
551. Bojanovská Jana P165 1 6 6
Křižka Filip CNC Produkt Ostrava P165 1 6 6
Ožana Roman P165 1 6 6
Jelínek Zdeněk P165 1 6 6
Felcman Roman P165 1 6 6
Tupá Jana P165 1 6 6
Urbanová Ilona P165 1 6 6
Endersová Alena P165 1 6 6
Jindřich Radek P165 1 6 6
560. Průša David BC Bowlingzone P165 1 5 159,00 5
561. Krejčí Jarmila st. P165 1 5 153,50 5
562. Míka Jan BC Falk P165 1 5 147,83 5
563. Vojtíšek Erik P165 1 5 140,83 5
564. Sova Petr ml. P165 1 5 140,00 5
565. Kolman Lukáš P165 1 5 137,67 5
566. Samel Vítězslav P190 1 5 135,75 5
567. Schelle Harald Maxbowling P165 1 5 125,00 5
568. Mottl Jan P165 2 3 2 123,00 5
569. Kostka Pavel P165 1 5 5
Plašil Tomáš P165 1 5 5
Blahová Františka P165 1 5 5
Malíšková Jana P165 1 5 5
Kučerová Vasilika P165 1 5 5
Vlčková Stanislava P165 1 5 5
Pavlíček Svatopluk P165 1 5 5
Hojovec David P165 1 5 5
577. Bejšovec Jaroslav 1 4 160,70 4
578. Tenorová Sabina ProBowling Hustopeče P165 1 4 155,50 4
579. Kváča Václav 2 4 153,60 4
580. Mlynář Eduard P165 1 4 137,17 4
581. Jančuková Lenka P165 1 4 135,67 4
582. Kurka Adam P165 1 4 134,50 4
583. Přibyl Miroslav P165 1 4 131,80 4
584. Janovský Zdeněk P165 2 2 2 131,45 4
585. Stuchlíková Martina P165 1 4 4
Lysková Edita P165 1 4 4
Zvonařová Dana P165 1 4 4
Hladík Oliver ProBowling Hustopeče P165 1 4 4
Ježková Julia P165 1 4 4
Samek Karel P165 1 4 4
Enders Walter P165 1 4 4
Havelková Vendula P165 1 4 4
Weiss Petr P165 1 4 4
Serbusová Marcela P165 1 4 4
Vodehnal Jindřich P165 1 4 4
Nečasová Linda P165 1 4 4
597. Mottl Karel P165 1 3 153,50 3
598. Kováč Ondřej BC Budějce P190 1 3 147,00 3
599. Kopřiva Milan P165 1 3 137,67 3
600. Pavelková Jana P165 1 3 137,00 3
601. Kelnar Aleš P190 1 3 133,50 3
602. Dušková Blanka BC Bowlingzone P165 1 3 124,75 3
603. Jirák Radek P165 1 3 119,80 3
604. Talaš Kristián P165 1 3 100,00 3
605. Šírová Vendula P165 2 2 1 95,83 3
606. Mikloška Marek P165 1 3 3
Podaná Lucie P165 1 3 3
Kotábová Věra P165 1 3 3
Veselá Marcela P165 1 3 3
Kamenská Marie P165 1 3 3
Pravda Miroslav P165 1 3 3
Neugebauer Milan P165 1 3 3
Cwik Petr P165 1 3 3
Horák Alois P190 1 3 3
615. Stojanov Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 1 2 158,50 2
616. Bejdl René P165 1 2 143,50 2
617. Kumšta David P165 1 2 137,00 2
618. Kubešová Andrea P165 1 2 135,67 2
619. Čikeš Milan P165 1 2 123,20 2
620. Vlček Jiří P165 1 2 116,25 2
621. Květoň Martin P165 1 2 70,50 2
622. Tagaj Daniel P165 1 2 2
Žáčková Olga P165 1 2 2
Kovář Pavel st. P190 1 2 2
Malurková Marie P165 1 2 2
Očadlík Miroslav P165 1 2 2
Klacek Jaroslav P165 1 2 2
Navrátilová Vlaďka P165 1 2 2
Marko Ondřej P165 1 2 2
Vozdecký Lukáš Xbowling club P165 1 2 2
Sýkorová Gabriela P165 1 2 2
632. Růžička Jaroslav ProBowling Hustopeče P165 1 1 153,83 1
633. Kvasnička Pavel P190 1 1 141,00 1
634. Lůža Pavel P165 1 1 131,50 1
635. Mimrová Linda P165 2 1 124,17 1
636. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone P165 1 1 123,00 1
637. Stanovská Veronika P165 1 1 104,75 1
638. Doležal Jakub BC Tábor P165 1 1 102,80 1
639. Květoň Jiří ml. P165 1 1 59,50 1
640. Resler Daniel P165 1 1 1
Krečmerová Monika P165 1 1 1
Halama Miroslav P165 1 1 1
Svobodová Jana P165 1 1 1
Kukačka Martin P190 1 1 1
Vlasáková Alena P165 1 1 1
Kudelová Lucie P165 1 1 1
Punčochářová Ludmila P165 1 1 1
Buchta Miroslav P165 1 1 1
Urbanová Dagmar P165 1 1 1
Vozdecká Natálie P165 1 1 1
651. Vavrla Zdeněk P165 1 0 152,17 0
652. Štulc Jan SKBC Račice P190 1 0 147,83 0
653. Engelman Stanislav P165 1 0 144,00 0
654. Blaška Štěpán Xbowling club P165 1 0 138,20 0
655. Škrabánek Oskar JKM bowling P165 1 0 136,33 0

Krátké zprávy

09.08.2022 v 23:43

Na zářijové MČR seniorských dvojic je rozšířena obsazovačka o 16 míst.

27.07.2022 v 14:22

Otevřena obsazovačka na 2. turnaj Prestige Tour.

27.07.2022 v 01:48

Zveřejněny propozice MČR dvojic seniorů 2022 otevřena obsazovačka.

22.07.2022 v 09:50

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige Tour.

13.07.2022 v 15:02

Zveřejněny propozice pro EXTRALIGA ČBL 2022/23

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2022/23

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena 1. turnaje Prestige Tour 2022/2023

Marešová Jana
bez klubové příslušnosti
Marešová Jana

Marešová Jana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší seniorka - 1. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Rácová Julie
Xbowling club
Rácová Julie

Rácová Julie

Xbowling club

Nejlepší hráčka kategorie P165 - 1. turnaj Prestige Tour 2022/23

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 1. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská
  • Silvernite/