Bodovací žebříček, ročník 2023 - 2024

květen20

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Marešová Jana expert King Pins 4 80 34 30 193,85 144
2. Colon Josef Strike 13 67 40 35 186,15 142
3. Jarovský Albert P190 5 79 33 29 187,46 141
4. Matějka Antonín Strike P190 7 62 41 34 180,63 137
5. Klein David BK Opava P190 4 55 52 26 187,75 133
6. Vojkovský Matěj ProBowling Hustopeče 2 91 41 204,50 132
7. Gurgul Lukáš Xbowling club P190 3 71 34 25 183,62 130
8. Kváča Václav P190 3 95 26 8 188,00 129
9. Kurka Ondřej BDR P190 2 84 40 195,67 124
10. Ondráček Bohuslav P190 3 78 25 18 194,00 121
11. Marek Jakub P190 4 70 29 22 182,69 121
12. Procházka Aleš JČ BC Budějce 2 90 27 198,87 117
13. Seidl Michal Xbowling club P190 2 94 20 196,23 114
14. Palas Martin P190 10 37 37 33 162,33 107
15. Štulc Jan SKBC Račice P190 10 35 35 31 184,23 101
16. Blaška Štěpán Xbowling club P190 4 58 25 18 180,33 101
17. Horáček Petr Strike 2 72 28 187,33 100
18. Jelínek Lukáš Xbowling club 1 99 244,00 99
19. Pekár Petr P190 6 42 30 27 157,67 99
20. Trojek Ondřej Xbowling club 1 98 241,67 98
21. Lorenc Jaroslav expert King Pins 1 97 237,67 97
22. Mojka David JKM bowling 1 96 213,33 96
23. Vrážel Jiří st. SKBC Račice P190 3 45 26 25 181,57 96
24. Filuš Jan ml. BDR P165 2 57 38 180,00 95
25. Rác Václav expert King Pins 1 93 209,83 93
26. Brázda Bohumil P190 2 76 17 192,33 93
27. Nádvorník Pavel P190 3 48 36 9 176,83 93
28. Mňačko Matyáš JKM bowling 1 92 209,17 92
29. Makovec Jaromír P190 4 38 30 24 161,25 92
30. Liebich Tomáš Xbowling club 1 89 201,17 89
31. Michal Ondřej JKM bowling 1 88 200,17 88
32. Zvěřinová Lenka P190 2 60 28 173,50 88
33. Borek Jiří P190 1 87 198,17 87
34. Vacík Matěj Bowling Hluboká 1 86 197,33 86
35. Hladík Karel Xbowling Tišnov 1 85 196,00 85
36. Novák Jakub P165 9 36 27 21 166,00 84
37. Haxa Adam ProBowling Hustopeče P190 2 61 23 162,67 84
38. Málková Lenka P190 3 61 13 10 161,75 84
39. Jindřich Martin P190 4 36 28 20 84
40. Klepáček Adolf P190 1 83 195,00 83
41. Fojtíková Ivana Bowland Olomouc 1 82 186,67 82
42. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 5 31 25 25 194,07 81
43. Straková Irena Strike 1 81 186,50 81
44. Kvasničková Zuzana JKM bowling P190 2 66 15 177,83 81
45. Janočková Krystyna P190 6 32 29 20 162,35 81
46. Vrba Petr PH P190 4 40 22 19 81
47. Černá Pavla I. PSKN P190 2 73 7 179,33 80
48. Nýč Miroslav P165 3 32 29 18 166,33 79
49. Macke Matyáš JKM bowling P190 1 77 193,33 77
50. Pouzar Rudolf Bowling Hluboká P190 2 52 25 185,47 77
51. Jiránek Filip Xbowling club P190 1 75 189,67 75
52. Rácová Julie Xbowling club P190 1 74 179,83 74
53. Vojáček Lukáš P190 3 31 27 16 177,86 74
54. Hladík Josef P165 7 32 21 20 176,57 73
55. Matěj Zdeněk BK Opava P190 2 50 22 191,33 72
56. Jiránek Miroslav P165 6 34 23 15 72
57. Dvořáková Magdalena P165 3 59 9 3 162,50 71
58. Zelinková Irena Seniorbowling CZ, z.s. P190 3 34 20 16 178,57 70
59. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 2 46 23 179,08 69
60. Beštová Kateřina expert King Pins 1 69 178,50 69
61. Kober Ivan P165 3 29 22 18 69
62. Lang David Car Citon Olomouc P190 1 68 186,33 68
63. Kunc Oto P190 3 47 11 10 170,38 68
64. Dvořáček David P190 6 24 22 22 68
65. Vlasák Aleš P190 2 44 23 197,33 67
66. Nechutný Jiří Selichar P190 2 45 22 187,83 67
67. Hindrák Jiří expert King Pins 1 65 184,67 65
68. Košata Ondřej P165 3 23 21 21 150,17 65
69. Kupecký Michal JKM bowling P190 1 64 184,00 64
70. Doubravová Anna P165 2 39 25 176,17 64
71. Kotjužanský Jiří P190 4 30 20 14 64
Hrdlička Vladislav BDR P190 1 64 64
73. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 1 63 175,83 63
74. Brich Tomáš P165 10 25 20 18 163,63 63
75. Brandejský Karel ProBowling Hustopeče P190 1 63 63
76. Hradil Jiří P165 1 62 62
77. Enders Richard P190 2 33 28 182,00 61
78. Klusáčková Dana Bowlingový spolek Jadran P190 2 40 20 178,17 60
79. Krubert Emil P165 3 29 19 12 60
Korotvička Josef P165 1 60 60
81. Rain David Notaxo, z.s. P190 3 26 23 10 191,86 59
82. Haxa Martin ProBowling Hustopeče P190 1 59 180,83 59
83. Pazděra Jaroslav Bowlingový spolek Jadran P190 2 42 17 175,17 59
84. Štefánik Zdeno P190 2 39 20 59
85. Benna Sebastián ProBowling Hustopeče P165 1 58 58
86. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 32 25 192,25 57
87. Stulíková Dagmar P190 2 32 25 174,00 57
88. Sovová Alena Notaxo, z.s. P190 2 50 7 162,00 57
89. Blažková Lenka P165 10 25 21 11 151,28 57
90. Černohorský Karol P165 1 57 57
91. Butal Jaroslav st. P190 2 29 27 188,13 56
92. Průša David JBN Kutná Hora P190 1 56 179,50 56
93. Havelka Michal P190 6 22 21 13 171,67 56
94. Škrla Jakub P165 1 56 56
95. Kudela Michal P165 2 39 16 174,00 55
96. Koukal Drahomír P190 1 55 55
97. Heřmánková Blanka BC Tábor P190 2 33 21 174,82 54
98. Hrazdírová Lucie ProBowling Hustopeče P190 1 54 169,83 54
99. Žák Jan P165 5 20 18 16 164,45 54
100. Valder Tomáš P165 1 54 54
101. Šenk Petr P190 1 53 177,67 53
102. Stojanov Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 1 53 53
103. Barnet Milan P190 2 28 24 195,13 52
104. Lysek Petr P190 2 33 19 184,33 52
105. Nosek Richard P190 2 41 11 172,83 52
106. Štícha Bohumil P165 4 24 16 12 164,21 52
107. Baborovský Vladimír P190 3 23 22 7 147,20 52
108. Valder Sabina P165 1 52 52
Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 6 23 16 13 52
110. Vala Martin Notaxo, z.s. P165 3 20 18 13 187,33 51
111. Homola Lukáš BC Most 1 51 176,33 51
112. Egert Jiří P165 3 26 13 12 172,40 51
113. Veselý Zdeněk P165 1 51 51
Klus František Bowland Olomouc P190 1 51 51
115. Kocmanová Jana P190 2 26 24 189,63 50
116. Josef Ladislav P165 2 43 7 175,33 50
117. Javůrek Pavel P165 4 24 17 9 50
Hurt Zdeněk P190 1 50 50
119. Vojtěchová Markéta BC Most P190 1 49 167,50 49
120. Redzinová Kateřina P190 1 49 49
Hladík Tomáš P190 1 49 49
122. Ruml David P190 2 26 22 186,25 48
123. Lakomý Jan P190 1 48 175,33 48
124. Boháč Martin P165 4 28 12 8 152,67 48
125. Novák Radek 1 48 48
126. Klusáček Jiří Bowlingový spolek Jadran P190 2 37 10 162,33 47
127. Pytela Radim P165 1 47 47
Ulička Antonín P190 1 47 47
129. Pokorný Matěj P165 1 46 184,67 46
130. Rathouský Tomáš P165 5 21 19 6 167,19 46
131. Sopková Irena P165 2 28 18 46
Holoubek Miroslav P190 2 27 19 46
Minaříková Marcela P165 1 46 46
Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P165 1 46 46
135. Bejšovec Jaroslav P190 2 27 18 196,50 45
136. Slabý Radek P190 2 30 15 190,63 45
137. Tyl Libor P165 2 24 21 45
Redzina David P190 1 45 45
Leinweber Petr P190 1 45 45
140. Kassas Abdulkader BK KLÍŠE P165 2 27 17 170,63 44
141. Capilová Nela Xbowling club P190 1 44 164,50 44
142. Kvasnička Pavel JKM bowling P165 2 26 18 164,17 44
143. Osička Antonín P165 1 44 44
Orság Karel Bowlingový spolek Jadran P190 1 44 44
145. Malec Jaromír ml. Notaxo, z.s. P165 2 29 14 192,00 43
146. König Antonín Car Citon Olomouc P190 1 43 172,50 43
147. Krečmer Drahomír P165 2 29 14 163,17 43
148. Maťaťa Marcel P165 1 43 43
Novák Karel P165 1 43 43
150. Molnar Septimiu Claudiu BC Budějce P190 2 23 19 181,70 42
151. Hůzl Tomáš P165 1 42 173,50 42
152. Láslo Jiří Tacl Letohrad P165 1 42 172,00 42
153. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 2 37 5 162,17 42
154. Pláničková Zdenka BK KLÍŠE P165 2 21 21 147,50 42
155. Žeravová Vlasta P190 1 42 42
Uhlířová Hana P165 3 19 17 6 42
157. Zach Petr st. P165 2 22 19 185,25 41
158. Šindler Roman P165 1 41 177,17 41
159. Fleischmann Jan st. P190 3 24 16 1 172,69 41
160. Motyka Vlastimil P165 1 41 41
Wiesner Radovan P190 1 41 41
162. Janošcová Kateřina P190 2 23 17 167,42 40
163. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 1 40 163,33 40
164. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 2 28 12 163,25 40
165. Prokopová Dagmar Seniorbowling CZ, z.s. P190 2 21 19 155,85 40
166. Rozporka Radek P165 5 18 14 8 150,64 40
167. Zářecký Vlastimil P165 2 35 5 150,17 40
168. Minařík Roman P165 1 40 40
169. Mareš Michal Xbowling club P190 1 39 171,00 39
170. Běhal Jaroslav P165 3 23 8 8 164,33 39
171. Orálek Martin ProBowling Hustopeče P190 1 39 39
Chládková Hana P165 1 39 39
173. Frýbort Otakar BC Tábor P165 2 21 17 187,83 38
174. Cvrček Jaromír P190 1 38 172,17 38
175. Kubík František 2 22 16 169,63 38
176. Dočkalová Tina Tacl Letohrad P190 1 38 162,50 38
177. Stulík Jiří P190 2 29 9 158,33 38
178. Jelínek Jan SM P190 1 38 38
Vozniak Tomáš P165 2 19 19 38
Konečný David P165 1 38 38
181. Šarišský Jakub Notaxo, z.s. P190 2 26 11 195,25 37
182. Králik Štefan P165 1 37 168,83 37
183. Kubátko Vlastimil P165 2 30 7 157,17 37
184. Netušil René P190 1 37 37
Šulcová Hana P165 3 27 6 4 37
Vojkovský Ondřej ProBowling Hustopeče P165 1 37 37
187. Vyhnanovský Martin P190 1 36 181,83 36
188. Krch Miroslav BC Tábor P190 2 20 16 181,50 36
189. Malcová Gabriela Notaxo, z.s. P190 2 21 15 175,50 36
190. Valíčková Beata P165 1 36 36
Děrgl Marek P165 1 36 36
Russ Martin P165 1 36 36
Ivanec Ludovít P165 1 36 36
194. Brokeš Milan P190 1 35 169,33 35
195. Doubrava Jan P190 1 35 165,33 35
196. Vohryzková Dáša I. PSKN P190 2 33 2 160,17 35
197. Korbel Michal P165 2 33 2 136,00 35
198. Pavlovič Josef P165 1 35 35
Trojan Josef P165 2 20 15 35
Bednarz Andrzej BK Opava P190 1 35 35
201. Sýkorová Andrea expert King Pins P190 1 34 160,17 34
202. Květoň Jiří BK KLÍŠE P165 2 23 11 151,25 34
203. Rejžková Štěpánka P165 4 16 11 7 34
Jenšovský Roman BK Opava P190 1 34 34
Nejezchleba Daniel Bowlingjunior Plzeň P190 1 34 34
Horák Ladislav Bowland Olomouc P190 1 34 34
207. Kotáb Jiří P165 1 33 162,33 33
208. Matuštík Jaromír P165 1 33 33
Vrtiška Pavel P165 2 23 10 33
Šudák Milan P165 1 33 33
211. Vohryzka Jaromír I. PSKN P190 2 24 8 163,00 32
212. Kočka Jan P165 1 32 161,33 32
213. Endersová Alena P165 2 20 12 141,13 32
214. Hejdučková Kateřina st. P190 1 32 32
Elstnerová Naďa P165 1 32 32
Smilowski Daniel P190 1 32 32
Bojanovská Jana P165 1 32 32
Brichta Vladimír P190 1 32 32
219. Melcr Šimon BC Tábor P190 1 31 198,63 31
220. Šilar Miroslav Henry grill P190 2 16 15 181,00 31
221. Štěpánek Martin Tacl Letohrad P190 1 31 167,83 31
222. Morávek Daniel P190 1 31 161,50 31
223. Nováková Ivana - SM P165 2 20 11 154,50 31
224. Ivanciv Petr P190 1 31 31
Morys Angelina Bowlingový spolek Jadran P165 1 31 31
Pelán Dominik P190 1 31 31
Cejpková Radka P165 1 31 31
Nahodil Antonín BK StrikeLand Junior 1 31 31
Krupica Jan P165 1 31 31
230. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc P190 1 30 158,67 30
231. Tojnar Tomáš P165 1 30 155,50 30
232. Vokurka Jaroslav P165 2 17 13 150,38 30
233. Hanzl Zbyněk P165 1 30 30
Ježek Jan ml. P165 1 30 30
Filušová Anna P190 1 30 30
Nejezchleba Stanislav P190 1 30 30
Hypius Martin P190 1 30 30
238. Barvínek Jan Tacl Letohrad P190 2 17 12 178,86 29
239. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone P165 3 24 4 1 159,47 29
240. Doubravová Květoslava P190 1 29 148,83 29
241. Krečmerová Monika P165 2 23 6 148,00 29
242. Šponerová Kateřina P165 3 13 11 5 144,50 29
243. Šmelcer Ladislav P190 1 29 29
Svák David Bowland Olomouc P190 1 29 29
Pryček Jiří P190 1 29 29
246. Hejbal Martin JČ Bowling Hluboká P190 1 28 191,11 28
247. Lukeš Pavel SK Čechie Uhříněves P190 3 11 10 7 177,57 28
248. Vlach Marek P165 4 13 9 6 153,73 28
249. Hrnčíř Luděk P165 2 14 14 153,50 28
250. Kleiman Martin P165 2 25 3 144,40 28
251. Mrviš Dušan P165 2 18 10 138,88 28
252. Šimečková Jana P165 1 28 28
Zlesák Ivan BK KLÍŠE P165 1 28 28
Jirsa Miloš P165 2 18 10 28
Maňásek Jaroslav P190 1 28 28
Navrátil Marek ml. Xbowling club P190 1 28 28
Kovařík Dušan P190 1 28 28
Krywda Rudolf P165 1 28 28
Bajgarová Anna st. P165 2 26 2 28
Krupicová Petra P165 1 28 28
261. Jiřiště Vít ml. JKM bowling P190 1 27 190,13 27
262. Botor Jaroslav P190 2 18 9 167,50 27
263. Pařízek Jaroslav P190 1 27 165,17 27
264. Kejhová Olga P165 1 27 143,17 27
265. Kubešová Andrea P165 3 17 6 4 139,82 27
266. Sobotka David st. P165 1 27 27
Stodulka Ladislav P190 1 27 27
Benna Daniel ProBowling Hustopeče P165 1 27 27
Dovhun Dušan P165 1 27 27
Koritko Erik P165 2 14 13 27
271. Vacek Jaroslav Bowling Hluboká P190 1 26 194,11 26
272. Bartoň Petr PH P165 2 23 3 170,56 26
273. Straka Marek P165 1 26 157,17 26
274. Orságová Jana P190 1 26 26
Kurka Adam P165 1 26 26
Chudoba Josef P190 1 26 26
Číhal Petr P165 1 26 26
278. Sršeň Marcel P190 2 13 12 181,00 25
279. Hlas Karel P165 1 25 170,13 25
280. Havelka Timon ProBowling Hustopeče P190 1 25 163,67 25
281. Kubíčková Jana P165 3 12 8 5 153,25 25
282. Kocůr Jaroslav P165 2 15 10 149,63 25
283. Cígler Miloš P165 1 25 140,00 25
284. Krejčová Danuše P165 1 25 25
Židek Michal P165 1 25 25
Obrusník Lukáš Strike P190 1 25 25
Klanica Mojmír P165 1 25 25
Mudrák Jiří Erik P190 1 25 25
289. Trča Pavel Bowling Hluboká P190 1 24 186,56 24
290. Vodák Viktor P190 2 14 10 174,93 24
291. Kudela Lukáš 2 13 11 163,17 24
292. Kudelová Iveta P165 2 22 2 136,00 24
293. Tichý Antonín P165 1 24 135,00 24
294. Helešic Tomáš P190 1 24 24
Studihrad Jakub P165 1 24 24
Jiřiště Miroslav P190 1 24 24
Ryška Jiří P165 1 24 24
Lesniaková Miloslava P165 1 24 24
Hanzlová Iveta P165 1 24 24
300. Soukup Libor expert King Pins P190 1 23 187,63 23
301. Nevyjel Jiří P190 1 23 167,11 23
302. Homolka Jiří P165 2 15 8 164,18 23
303. Vlček Josef P165 3 12 6 5 146,18 23
304. Kratochvíl Karel P165 1 23 23
Hrdina Vladimír P165 1 23 23
Váňa Antonín P190 1 23 23
Liebich František P190 1 23 23
Dolejška Jan P165 1 23 23
309. Bukovjan Radek BC Budějce P190 1 22 177,78 22
310. Horňák Vladimír P165 1 22 174,38 22
311. Martinec Václav P190 2 15 7 169,15 22
312. Brokešová Viktorie BC Bowlingzone P190 1 22 154,00 22
313. Lang Lukáš P165 1 22 141,25 22
314. Martinek Josef P190 1 22 22
Vrzal Pavel P165 1 22 22
Příleský Miroslav P190 1 22 22
Jindřich Radek P165 3 14 5 3 22
Navrátilová Táňa ProBowling Hustopeče P190 1 22 22
Zahajský Petr P165 1 22 22
320. Mihulka Josef P190 1 21 190,17 21
321. Urbánková Miroslava P165 1 21 143,75 21
322. Machová Eva P165 1 21 21
Matochová Jaroslava P165 1 21 21
Kavan Martin P190 1 21 21
Diro Radek P165 1 21 21
Haxová Kateřina ProBowling Hustopeče P165 1 21 21
Juřica Lubomír P165 1 21 21
328. Dobiáš Michal Notaxo, z.s. P190 1 20 190,00 20
329. Šalkovič Michal Xbowling club P165 1 20 160,33 20
330. Podlahová Šárka Bowling Hluboká P165 1 20 156,00 20
331. Studeník Jakub P165 1 20 137,50 20
332. Konečný Rostislav P165 3 11 8 1 131,36 20
333. Růžička Václav P190 1 20 20
Štafa Pavel P165 1 20 20
Krejchová Věra P190 1 20 20
Klanica David P165 1 20 20
Lex Jakub P190 1 20 20
Puršl Jiří P165 2 15 5 20
339. Surán Ondrej 1 19 212,13 19
340. Musil Stanislav P165 1 19 172,25 19
341. Diviš Pavel P165 1 19 171,00 19
342. Horník Gustav P190 2 14 5 163,75 19
343. Paťha Roman P165 1 19 161,33 19
344. Pěchota Libor P165 1 19 19
Winkler Tomáš P165 1 19 19
Kučaba Miroslav BK KLÍŠE P165 1 19 19
Capil Radomír P190 1 19 19
Mottl Karel P190 1 19 19
349. Hasník Vít P190 1 18 182,00 18
350. Novák Josef P190 1 18 180,67 18
351. Jelínek Jan SvČ P190 1 18 176,63 18
352. Staněk Libor P190 1 18 169,78 18
353. Urbanec Radek P165 1 18 150,75 18
354. Schelle Harald P165 2 15 3 111,50 18
355. Barták Tomáš P165 3 13 4 1 18
Filuš Jan P190 1 18 18
Capilová Dagmar P165 1 18 18
Morys Žaneta P165 1 18 18
Winkler René P165 1 18 18
Samek Karel P165 2 11 7 18
Vojtíšek Erik P165 1 18 18
362. Hyreš Jan P165 1 17 167,67 17
363. Chrpa Jindřich I. PSKN P165 2 11 6 151,67 17
364. Lajda Štěpán P165 1 17 145,00 17
365. Severová Jana Tacl Letohrad P165 2 13 4 142,00 17
366. Holubička Jiří P165 2 13 4 133,75 17
367. Svobodová Jana P165 2 14 3 132,75 17
368. Zedník Miroslav P190 1 17 17
Cenek Michal P165 1 17 17
Malý Zdeněk St.Č. P165 1 17 17
Šumberová Ivana P165 1 17 17
Štičková Nikola P165 1 17 17
Korynta Jan P165 1 17 17
Blumentrit Václav P165 1 17 17
375. Bejšovcová Lenka P165 1 16 180,50 16
376. Oharek Tomáš P165 1 16 163,44 16
377. Šimůnek Pavel st. P190 1 16 155,83 16
378. Beránek Martin P165 1 16 149,00 16
379. Leskota Jiří P190 1 16 16
Píka Rostislav P165 1 16 16
Poprocký Michal Bowland Olomouc P165 1 16 16
Rambousek Kamil P190 1 16 16
Toman Pavel P165 2 14 2 16
Kučera Zdeněk P165 2 9 7 16
Korecký Michal P165 1 16 16
Pohlodek Martin P165 1 16 16
Marval Jiří Strike P165 1 16 16
388. Kaňka Jan P190 1 15 183,57 15
389. Szotkowski Jaroslav P190 1 15 168,50 15
390. Sova Petr st. P190 1 15 161,11 15
391. Schmiedl Horst P165 2 8 7 155,00 15
392. Muránsky Daniel Xbowling club P165 1 15 153,83 15
393. Polívka Dalibor BC Tábor P190 2 13 2 151,50 15
394. Janoutová Adelina P165 1 15 147,00 15
395. Bora František P165 2 14 1 131,67 15
396. Kurka Kamil P190 1 15 15
Mikulášková Romana P165 1 15 15
Schönová Jana P165 1 15 15
Smilowski Česlav P165 1 15 15
Tomková Zuzana P165 1 15 15
Dohnal Vladimír P165 1 15 15
402. Miklík Petr P190 1 14 177,29 14
403. Kumšta David P190 1 14 173,67 14
404. Klimeš Josef P190 1 14 168,11 14
405. Jiřiště Vlastimil P190 1 14 160,13 14
406. Parkan Miloš P190 1 14 155,33 14
407. Smolík Tomáš P165 1 14 149,25 14
408. Chotěnovská Anna P165 2 8 6 127,75 14
409. Moláčková Emilie P165 3 10 3 1 122,80 14
410. Stuchlík Pavel P165 1 14 14
Křístek Pavel P190 1 14 14
Čapek Milan P165 1 14 14
Bodnarová Ivana P165 1 14 14
Vrzal David Xbowling club P165 1 14 14
Talaš Vlastimír P165 1 14 14
416. Kováčik Róbert P165 1 13 159,75 13
417. Sova Petr ml. Bowling Hluboká P165 1 13 157,00 13
418. Hoschna Jan BDR P190 1 13 152,50 13
419. Neugebauer Milan P165 2 11 2 146,83 13
420. Knotová Ivana P165 2 7 6 130,25 13
421. Urban Jaroslav P190 1 13 13
Červený Matěj P190 1 13 13
Kroka Igor P165 1 13 13
Šelle Radim P165 1 13 13
Pokorný Karel P165 1 13 13
Vágner Karel P165 1 13 13
427. Malurek Václav P165 1 12 162,67 12
428. Jiříčková Věra P165 1 12 162,40 12
429. Nirnberg Robert P165 1 12 157,40 12
430. Dvořák Martin P165 1 12 12
Volčko Vladimír BC Tábor P190 1 12 12
Germář Milan P165 1 12 12
Fialová Nikola P165 2 11 1 12
Piskač Pavel P165 1 12 12
Šeligová Yvona P165 1 12 12
Dohnal Karel P165 1 12 12
Dvořák Jaroslav SM Bowlingový spolek Jadran P165 1 12 12
Romfeld Aleš P190 1 12 12
439. Svoboda Marcel P190 2 10 1 170,58 11
440. Krejčí Jarmila st. P190 1 11 165,71 11
441. Sovová Ivana - JČ P190 1 11 153,20 11
442. Macháčková Lucie P165 3 6 3 2 147,14 11
443. Kytlica Jaromír P165 3 5 4 2 142,62 11
444. Völfelová Marta P165 1 11 137,50 11
445. Kučerová Vasilika P165 2 8 3 11
Miksa Otmar P190 1 11 11
Staněk Miroslav P165 1 11 11
Kaprálek Petr P190 1 11 11
Breindlová Anna BK KLÍŠE P165 1 11 11
Petrásková Ivana P165 1 11 11
Paul Jiří P165 1 11 11
Podlaha Adam P165 1 11 11
453. Kocián Jiří P165 2 8 2 162,42 10
454. Fiala Václav P165 1 10 152,83 10
455. Dvořák Filip JČ BC Tábor P165 1 10 143,60 10
456. Černíková Karolína expert King Pins P165 1 10 143,33 10
457. Lysková Edita P165 2 7 3 139,67 10
458. Felcman Roman P165 2 5 5 139,50 10
459. Vindeman Petr P165 1 10 10
Palan Ivo P165 1 10 10
Váňa Martin P190 1 10 10
Milánová Marta P165 1 10 10
Šimeček Jan P165 1 10 10
Handl Daniel P165 1 10 10
Vacek Pavel P165 2 5 5 10
Milerski Roman P165 1 10 10
467. Mrkvička Tomáš P190 1 9 173,50 9
468. Adamec Petr P190 1 9 162,00 9
469. Pešta Daniel Bowling Hluboká P165 1 9 161,00 9
470. Eliáš Petr st. JČ P190 2 6 3 158,56 9
471. Matoušková Hana P165 1 9 141,67 9
472. Straka Martin P165 1 9 141,50 9
473. Hvězda Daniel P165 1 9 9
Kubrichtová Jindřiška P165 1 9 9
Jarůšek Martin I. PSKN P165 1 9 9
Matoušek Marek P165 1 9 9
Valíček Petr P165 1 9 9
Kuchař Slavomír P165 2 6 3 9
Pietropaolo Vit P165 1 9 9
Váňová Jindřiška P165 1 9 9
Štohanzl Zdeněk P165 1 9 9
482. Varhaníček Pavel Bowland Olomouc P190 1 8 161,50 8
483. Vavrla Zdeněk P165 1 8 149,50 8
484. Pašek Radim TJ Třinecké železárny P165 2 4 4 147,67 8
485. Bartoňová Zuzana P165 1 8 145,25 8
486. Paule Jiří P165 2 7 1 138,75 8
487. Drbalová Marie P165 1 8 126,00 8
488. Sobotková Sabina P165 1 8 8
Morava Tomáš P165 1 8 8
Filová Jana P165 1 8 8
Koudela Vojtěch P165 1 8 8
Skýpala Radek P165 1 8 8
Širocký Jan P165 1 8 8
Filipová Milena BC Tábor P165 1 8 8
Kvasničková Daniela P165 1 8 8
496. Peštál Jaroslav P190 1 7 157,86 7
497. Švejda Antonín P165 1 7 157,50 7
498. Kolman Lukáš P165 2 4 3 147,00 7
499. Šiller Petr P165 1 7 144,75 7
500. Bican Josef Bowling Hluboká P165 1 7 133,80 7
501. Holeček Robert P190 1 7 7
Jindřich Bohumil P165 3 4 2 1 7
Bartoník Rudolf P165 1 7 7
Dvořáková Veronika P165 1 7 7
Sněhotová Romana P165 1 7 7
506. Semeráková Monika P165 1 6 164,40 6
507. Ondrejec Petr Strike P190 1 6 151,60 6
508. Pauleová Iva P190 2 4 2 140,25 6
509. Hazmuka Jakub P165 1 6 133,20 6
510. Ponížil Roman P165 1 6 130,00 6
511. Roth Jan P190 1 6 6
Štětka Martin P165 1 6 6
Spilka František BC Tábor P165 1 6 6
Hájek Jiří PH P165 1 6 6
Matoušek Dominik P165 1 6 6
Urbanová Ilona P165 1 6 6
Pytela Vítězslav P165 1 6 6
Pavlíček Svatopluk P165 1 6 6
519. Borovec Jiří P165 1 5 146,75 5
520. Lukešová Lucie P165 1 5 129,50 5
521. Bicanová Rozárie Bowling Hluboká P165 1 5 97,60 5
522. Nováková Rasochová Kateřina P165 1 5 5
Stoniš Miroslav P165 1 5 5
Stojanov Milan P165 1 5 5
Enders Walter P165 1 5 5
Sekowská Beatrica JKM bowling P165 1 5 5
Zádrapa Libor P190 1 5 5
Kafková Danica P165 1 5 5
Jung Jindřich P165 1 5 5
530. Foučková Marianna P165 1 4 109,00 4
531. Benešová Nela Bowling Hluboká P165 1 4 98,40 4
532. Víchová Markéta P165 1 4 4
Hanzlová Janetta P165 1 4 4
Kučera Jan P165 1 4 4
Navrátilová Vladimíra ProBowling Hustopeče P165 1 4 4
Kapustová Dagmar P190 1 4 4
Kamenská Marie P165 1 4 4
Šota David P165 1 4 4
Talašová Julie P165 1 4 4
540. Brokešová Annabel BC Bowlingzone P190 1 3 135,67 3
541. Jeník Jakub Bowling Hluboká P165 1 3 113,60 3
542. Pavliš Christopher P165 1 3 110,75 3
543. Kassas Adam P165 2 2 1 84,75 3
544. Hermanová Marie P165 1 3 3
Milán Pavel P165 1 3 3
Vejvoda Václav P165 1 3 3
Talaš Kristián P165 1 3 3
Židek Ivo P165 1 3 3
Zeman Marek P165 1 3 3
Togner Jiří P165 1 3 3
Horák Ludvík Strike P190 1 3 3
552. Sůva Jan I. PSKN P165 1 2 137,50 2
553. Maláčová Antonie P165 1 2 97,50 2
554. Nahodilová Magda P165 1 2 95,00 2
555. Jeníková Viktorie P165 1 2 82,00 2
556. Juráčková Kristýna P165 1 2 2
Prokop Martin P165 1 2 2
Kafka Pavel P165 1 2 2
Očadlík Miroslav P165 1 2 2
Vích Jiří P165 1 2 2
Maixner Radek P165 1 2 2
Dimová Michaela P165 1 2 2
563. Novák Tomáš PH P165 1 1 127,33 1
564. Bárta František Bowling Hluboká P165 1 1 107,40 1
565. Novák Ladislav P165 1 1 101,50 1
566. Kroulová Ludmila P165 1 1 1
Roušal Robert P165 1 1 1
Nevařil Michal P165 1 1 1
Hlub Jaroslav P165 1 1 1
Turek Jiří P165 1 1 1
Holoubková Dana P165 1 1 1
Šudáková Radka P165 1 1 1
Štědroňský Ondřej P165 1 1 1
Kapusta Michal P165 1 1 1
Kassas Tala P165 1 1 1
Brabec Petr P165 1 1 1

Krátké zprávy

14.05.2024 v 00:30

Zveřejněny rozdělení do hracích rund a časový harmonogram Mistrovství České republiky jednotlivců 2024.

09.05.2024 v 10:03

Zveřejněny mazací modely pro finále ČBL, baráž o finále a baráž o Extraligu 2024/25.

03.05.2024 v 07:50

Zveřejněn mazacím model a rozdělení do skupin pro Finále SBL.

22.04.2024 v 19:35

Do článku o Mistrovství České republiky juniorů přidány časový harmonogram a rozdělení do rund.

02.04.2024 v 22:54

Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.

Galerie

Trojek Ondřej
Xbowling club
Trojek Ondřej

Trojek Ondřej

Xbowling club

Vítěz 10. turnaje Prestige Tour 2023/24

Iwazawa Ema
JKM bowling
Iwazawa Ema

Iwazawa Ema

JKM bowling

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Muránsky Daniel
Xbowling club
Muránsky Daniel

Muránsky Daniel

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Klepáček Adolf
bez klubové příslušnosti
Klepáček Adolf

Klepáček Adolf

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/