Bodovací žebříček, ročník 2023 - 2024

květen20

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Vrážel Jiří st. SKBC Račice P190 3 93 59 37 196,32 189
2. Zvěřinová Lenka P190 5 77 56 51 173,93 184
3. Matějka Antonín Strike P190 7 71 64 42 193,52 177
4. Marešová Jana expert King Pins 5 79 63 35 181,47 177
5. Rác Václav expert King Pins 2 97 71 215,50 168
6. Trojek Ondřej Xbowling club 2 91 68 200,42 159
7. Colon Josef Strike 11 69 48 36 187,24 153
8. Janočková Krystyna P190 7 70 48 32 172,14 150
9. Lorenc Jaroslav expert King Pins 2 99 43 215,67 142
10. Haxa Martin ProBowling Hustopeče P190 2 73 59 184,00 132
11. Škrabal Marek BDR 2 71 60 176,33 131
12. Sýkorová Andrea expert King Pins P190 2 65 61 175,42 126
13. Jarovský Albert P190 9 65 31 29 181,49 125
14. Beštová Kateřina expert King Pins 2 92 31 179,58 123
15. Málková Lenka P190 4 72 26 24 160,00 122
16. Obrusník Lukáš Strike P190 4 58 45 18 178,54 121
17. Krch Miroslav BC Tábor P190 4 66 29 24 178,27 119
18. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 3 54 47 17 178,56 118
19. Soukup Libor expert King Pins P190 3 57 37 24 169,58 118
20. Straková Irena Strike 2 61 56 172,58 117
21. Haxa Adam ProBowling Hustopeče P190 2 66 49 177,17 115
22. Kotrla Ondřej ProBowling Hustopeče 2 89 23 199,75 112
23. Klein David BK Opava P190 2 86 24 201,42 110
24. Kolář Jan st. 3 72 29 7 197,79 108
25. Kunc Oto P190 5 62 23 22 168,54 107
26. Nádvorník Pavel P190 4 64 39 2 158,18 105
27. Rácová Julie Xbowling club P190 2 76 28 165,83 104
28. Molnar Septimiu Claudiu BC Budějce P190 3 67 26 9 188,90 102
29. Jelínek Lukáš Xbowling club 1 100 265,17 100
30. Nahodil Antonín BK StrikeLand Junior 3 36 34 30 212,36 100
31. Michal Ondřej JKM bowling 1 98 222,50 98
32. Polívka Dalibor BC Tábor P190 4 52 27 19 174,50 98
33. Štulc Jan SKBC Račice P190 7 38 32 28 169,94 98
34. Šalkovič Michal Xbowling club P165 3 53 26 18 156,90 97
35. Mojka David JKM bowling 1 96 211,50 96
36. Mňačko Matyáš JKM bowling 1 95 210,83 95
37. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 4 57 19 19 161,75 95
38. Homola Lukáš BC Most 1 94 207,83 94
39. Brich Tomáš P165 8 41 35 18 154,95 94
40. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 4 36 30 27 176,00 93
41. Vopička Karel Strike P190 2 49 44 174,92 93
42. Sedláček Jakub ProBowling Hustopeče 1 90 199,50 90
43. Šarišský Jakub Notaxo, z.s. P190 3 44 25 21 180,38 90
44. Dyršmíd Roman P165 3 60 17 13 175,83 90
45. Vrba Petr PH P190 3 41 34 15 90
46. Zach Petr st. P165 3 35 27 27 196,38 89
47. Malcová Gabriela Notaxo, z.s. P190 3 53 21 15 172,08 89
48. Hladík Karel Xbowling Tišnov 1 88 194,00 88
49. Dvořáček David P190 5 37 29 22 168,63 88
50. Seidl Daniel BC Bowlingzone P190 1 87 193,83 87
51. Nosek Richard P190 3 38 26 23 179,42 87
52. Palas Martin P190 6 33 27 27 170,82 87
53. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 4 63 13 10 179,00 86
54. Zelinková Irena Seniorbowling CZ, z.s. P190 4 51 19 16 171,86 86
55. Vacík Matěj Bowling Hluboká 1 85 192,50 85
56. Vohryzka Jaromír I. PSKN P190 2 62 23 176,50 85
57. Jiřiště Vlastimil P190 2 78 7 173,00 85
58. Kordulík Václav ml. BK StrikeLand Junior 1 84 192,17 84
59. Šramková Kristína BDR 1 83 183,33 83
60. Fojtíková Ivana Bowland Olomouc 1 82 182,50 82
61. Stulík Jiří P190 4 29 28 25 173,90 82
62. Havlíček Zdeněk st. P190 3 31 26 25 170,14 82
63. Brázda Bohumil P190 6 34 24 24 163,92 82
64. Iwazawa Ema JKM bowling P190 1 81 181,50 81
65. Prekop Ondřej ProBowling Hustopeče 1 80 188,83 80
66. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 3 35 25 20 179,38 80
67. Šimánek Ladislav Notaxo, z.s. P190 2 49 31 179,17 80
68. Ondráček Bohuslav P190 2 51 29 177,17 80
69. Butal Jaroslav st. P190 3 47 21 12 173,70 80
70. Jirsa Miloš P165 3 35 30 15 164,12 80
71. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 5 33 28 19 162,00 80
72. Sovová Alena Notaxo, z.s. P190 2 45 33 158,67 78
73. Stulíková Dagmar P190 4 31 25 21 167,06 77
74. Vojáček Lukáš P190 4 28 27 22 166,92 77
75. Prokopová Dagmar Seniorbowling CZ, z.s. P190 2 64 13 157,08 77
76. Pekár Petr P190 5 30 23 23 162,50 76
77. Nechutný Jiří Selichar P190 3 31 28 16 191,83 75
78. Jiřiště Vít ml. JKM bowling P190 1 75 185,67 75
79. Benna Sebastián ProBowling Hustopeče P165 2 66 9 75
80. Lang David Car Citon Olomouc P190 1 74 184,67 74
81. Kubík František 3 33 22 19 170,79 74
82. Čermák Pavel expert King Pins 1 73 235,83 73
83. Vacek Pavel P165 5 30 26 17 73
84. Vlasák Aleš P190 3 32 28 12 218,67 72
85. Novák Radek 2 50 22 201,00 72
86. Mach Libor P190 1 70 196,50 70
87. Černá Pavla I. PSKN P190 2 67 3 165,67 70
88. Makovec Jaromír P190 4 34 21 15 154,50 70
89. Hromek Jiří ProBowling Hustopeče P190 1 70 70
90. Barnet Milan P190 3 25 22 22 198,71 69
91. Kudela Michal P165 2 52 17 192,50 69
92. Kvasničková Zuzana JKM bowling P190 1 69 171,33 69
93. Hoschna Jan BDR P190 2 36 33 167,33 69
94. Korbel Michal P165 4 27 26 16 162,00 69
95. Baborovský Vladimír P190 3 28 25 16 159,94 69
96. Pavelka Marek P190 1 69 69
97. Štěpánek Martin Tacl Letohrad P190 1 68 178,33 68
98. Vlček Josef P165 4 27 26 15 158,61 68
99. Borek Jiří P190 1 68 68
100. Květoň Jiří BK KLÍŠE P165 3 28 20 19 182,50 67
101. Soukupová Dana P165 3 32 22 13 156,55 67
102. Breburda Miroslav BDR P190 1 67 67
103. Piskač Pavel P165 3 24 24 18 179,36 66
104. Novák Josef P190 2 46 19 195,17 65
105. Ruml David P190 3 31 20 14 186,06 65
106. Filuš Jan ml. BDR P165 2 33 32 166,00 65
107. Zapletal Jaroslav ProBowling Hustopeče 1 65 65
108. Podlaha Adam P165 2 56 8 179,17 64
109. Poprocký Michal Bowland Olomouc P165 3 34 21 9 165,33 64
110. Pláničková Zdenka BK KLÍŠE P165 3 30 22 12 157,82 64
111. Mihulka Josef P190 1 63 176,83 63
112. Enders Richard P190 3 28 27 7 167,45 62
113. Vala Martin Notaxo, z.s. P165 2 38 24 165,00 62
114. Rathouský Tomáš P165 5 24 23 15 160,33 62
115. Gräsler Richard P165 2 32 30 155,00 62
116. Krejčová Danuše P165 1 62 62
117. Sova Petr st. P190 2 50 11 165,64 61
118. Blažek Lubomír P190 1 61 61
119. Homolka Jiří P165 2 34 26 189,56 60
120. Dvořáková Magdalena P165 4 23 20 17 178,63 60
121. Pazděra Jaroslav Bowlingový spolek Jadran P190 2 47 13 173,67 60
122. Morávek Daniel P190 2 33 27 172,00 60
123. Jiránek Filip Xbowling club P190 2 30 30 168,08 60
124. Wiesner Radovan ProBowling Hustopeče P165 1 60 60
125. Liebich Tomáš Xbowling club 1 59 176,33 59
126. Rain David Notaxo, z.s. P190 3 29 21 9 172,15 59
127. Doležal Jiří P190 3 28 18 13 166,83 59
128. Marval Jiří Strike P165 2 39 20 159,17 59
129. Štícha Bohumil P165 3 34 16 9 154,05 59
130. Mička Daniel Strike P190 1 58 180,17 58
131. Bartoň Petr PH P165 3 26 21 11 164,21 58
132. Černíková Karolína expert King Pins P165 2 42 16 154,58 58
133. Korotvička Josef P165 1 58 58
134. Plzenský Pavel P165 2 34 23 150,83 57
135. Černohorský Karol P165 1 57 57
136. Seifert Filip P190 2 33 23 172,57 56
137. Sovová Ivana - JČ P190 2 36 20 159,60 56
138. Hindrák Jiří expert King Pins 1 55 185,33 55
139. Cholasta Ondřej P165 3 29 16 10 184,13 55
140. Klepáček Adolf P190 1 55 175,50 55
141. Plánička Vojtěch BK KLÍŠE P165 3 26 23 6 165,82 55
142. Merva Vladimír P190 2 39 16 55
Havelka Timon ProBowling Hustopeče P190 1 55 55
144. Muránsky Daniel Xbowling club P165 1 54 174,83 54
145. Doubravová Anna P165 2 30 24 162,33 54
146. Hrdlička Vladislav BDR P190 1 54 54
147. Pokorný Matěj P165 2 33 20 207,67 53
148. Minařík Roman P165 1 53 53
Maňásek Jaroslav P190 2 40 13 53
150. Surán Ondrej 3 22 15 15 215,57 52
151. Janošcová Kateřina P190 2 37 15 166,17 52
Hrazdírová Lucie ProBowling Hustopeče P190 1 52 166,17 52
153. Nováková Ivana - SM P165 2 40 12 165,17 52
154. Hanzl Zbyněk P165 1 52 52
155. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 33 18 174,63 51
156. Honomichlová Martina Bowlingjunior Plzeň P190 1 51 165,50 51
157. Horňák Vladimír P165 3 27 13 11 163,00 51
158. Šimůnek Pavel st. P190 2 46 5 160,75 51
159. Kutáč Vladimír P190 3 20 18 12 191,94 50
160. Bejšovec Jaroslav P190 3 22 19 9 182,21 50
161. Hasoň Jiří ProBowling Hustopeče 1 50 172,83 50
162. Horník Gustav P190 2 25 25 171,92 50
163. Veselý Zdeněk P165 1 50 50
164. Melcr Šimon BC Tábor P190 3 32 9 8 179,57 49
165. Horák Ladislav Bowland Olomouc P190 1 49 49
166. Korynta Jan P165 2 34 14 154,50 48
167. Pryček Jiří P190 1 48 48
Valíčková Beata P165 1 48 48
169. Žák Jan P165 3 36 6 5 174,38 47
170. Urbanec Radek P165 2 25 22 160,17 47
171. Zapletalová Jiřina P190 2 41 6 157,22 47
172. Pavelková Jana P165 1 47 47
Koritko Erik P165 3 17 16 14 47
174. Komárek Šimon ProBowling Hustopeče P190 1 46 171,17 46
175. Brožek Robert P165 3 19 18 9 150,09 46
176. Hanzlová Aneta P165 1 46 46
Jašek Karel PH P190 2 24 22 46
178. Homola Ladislav BC Most P165 1 45 166,00 45
179. Hlas Karel P165 2 24 21 162,82 45
180. Klusáčková Dana Bowlingový spolek Jadran P190 1 45 45
Dokoupil Daniel Bowland Olomouc P165 1 45 45
182. Šilar Miroslav Henry grill P190 3 22 21 1 176,21 44
183. Láslo Jiří Tacl Letohrad P165 1 44 169,67 44
184. Vlach Marek P165 4 16 14 14 158,08 44
185. Hypius Martin P190 2 31 13 152,50 44
186. Rozporka Radek P165 7 22 11 11 143,45 44
187. Děrgl Marek P165 1 44 44
Redzina David P190 1 44 44
189. Kocián Jiří P165 3 26 11 6 164,09 43
190. Capilová Nela Xbowling club P190 1 43 161,33 43
191. Redzinová Kateřina P190 1 43 43
Chládková Hana P165 1 43 43
Šenk Petr P190 1 43 43
194. Kocmanová Jana P190 3 20 12 10 167,92 42
195. Šolc Miloslav P190 1 42 160,67 42
196. Šiller Petr P165 2 29 13 157,50 42
197. Holoubek Miroslav P190 2 22 20 42
Sopková Irena P165 2 22 20 42
Mikloška Marek P165 1 42 42
Zedník Miroslav P190 1 42 42
201. Gürtler Tomáš JBN Kutná Hora P190 1 41 172,33 41
202. Barták Tomáš P165 4 19 15 7 151,63 41
203. Walová Lenka P165 1 41 41
Štafa Pavel P165 2 23 18 41
205. Černík Vojtěch expert King Pins P190 1 40 161,67 40
206. Dočkalová Tina Tacl Letohrad P190 1 40 159,67 40
207. Pauleová Iva P190 3 16 14 10 150,92 40
208. Kubešová Andrea P165 3 24 14 2 141,70 40
209. Štefánik Zdeno P190 2 21 19 40
Malíček Dušan P190 1 40 40
211. Fufalko Mykola P190 2 23 16 205,25 39
212. Eliáš Petr st. JČ P190 3 19 15 5 168,74 39
213. Mrviš Dušan P165 3 17 14 8 151,50 39
214. Dvořáková Dagmar P165 1 39 39
Pytela Radim P165 1 39 39
216. Kváča Václav P190 2 26 12 173,09 38
217. Kurka Ondřej BDR P190 2 30 8 146,50 38
218. Pohlodek Martin P165 1 38 38
Kubátko Vlastimil P165 1 38 38
220. Vokurka Jaroslav P165 3 18 15 4 155,63 37
221. Hladík Tomáš P190 1 37 37
Boháč Martin P165 2 24 13 37
Bittala Petr P190 1 37 37
224. Slavíková Kateřina P190 2 32 4 169,46 36
225. Josef Ladislav P165 2 26 10 167,50 36
226. Šindler Roman P165 2 19 17 163,83 36
227. Krečmer Drahomír P165 2 30 6 155,83 36
228. Marek Jakub P190 4 18 15 3 148,86 36
229. Vojkovský Matěj ProBowling Hustopeče 1 36 36
Novák Daniel P190 1 36 36
Novák Karel P165 1 36 36
232. Kolář Jan ml. P190 1 35 198,86 35
233. Šípek Jiří P190 2 24 11 184,63 35
234. Krusberský Ladislav P165 2 25 10 167,83 35
235. Mareš Jiří P165 2 21 14 162,63 35
236. Novák Jakub P165 3 18 11 6 159,50 35
237. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 1 35 158,83 35
238. Konečný Rostislav P165 3 19 12 4 149,64 35
239. Bajgarová Anna st. P165 3 15 11 9 146,17 35
240. Červený Filip P165 3 31 3 1 139,00 35
241. Krupica Jan P165 1 35 35
Müllerová Markéta P165 1 35 35
Lex Jakub P190 1 35 35
Frydrych Tomáš Bowland Olomouc P190 1 35 35
245. Čermák Jiří st. P190 2 22 12 172,88 34
246. Seidl Michal Xbowling club P190 1 34 166,33 34
247. Kolářová Hana P190 3 20 8 6 150,68 34
248. Hradil Jiří P165 1 34 34
Bednarz Andrzej BK Opava P190 1 34 34
250. Hasník Vít P190 2 17 16 173,50 33
251. Brožková Lucie P165 2 17 16 131,57 33
252. Hrobský Zdeněk P190 2 17 16 33
Pelán Dominik P190 2 17 16 33
Klusáček Jiří Bowlingový spolek Jadran P190 1 33 33
Sobotka David st. P165 1 33 33
Jindřich Martin P190 2 23 10 33
257. Krejčí Jarmila st. P190 2 18 14 165,50 32
258. Vojtěchová Markéta BC Most P190 1 32 157,00 32
259. Jelínek Jan SM P190 1 32 32
Uhlířová Hana P165 2 20 12 32
Zajíček Milan P165 1 32 32
Kotjužanský Jiří P190 3 14 13 5 32
Bojanovská Jana P165 1 32 32
264. Procházka Aleš JČ BC Budějce 1 31 225,78 31
265. Straka Martin P165 1 31 168,67 31
266. Hrazdíra Jan ProBowling Hustopeče P190 1 31 164,33 31
267. Matera Lubomír P190 2 23 8 158,67 31
268. Hůzl Tomáš P165 2 19 12 158,17 31
269. Javůrková Alena P165 2 24 7 155,73 31
270. Holubička Jiří P165 3 14 9 8 147,73 31
271. Peštál Jaromír P190 3 23 5 3 145,80 31
272. Javůrek Pavel P165 3 17 10 4 141,58 31
273. Maťaťa Marcel P165 1 31 31
Krejchová Věra P190 1 31 31
Uher Radovan ProBowling Hustopeče 1 31 31
276. Trča Pavel Bowling Hluboká P190 1 30 206,56 30
277. Macke Matyáš JKM bowling P190 1 30 182,75 30
278. Kováčik Róbert P165 1 30 177,17 30
279. Brokeš František st. P190 3 16 7 7 170,71 30
280. Nečas František P165 2 21 9 155,75 30
281. Kašpárková Tereza P165 1 30 154,80 30
282. Staněk Miroslav P165 1 30 30
Haxová Kateřina ProBowling Hustopeče P165 1 30 30
284. Vacek Tomáš Bowling Hluboká 1 29 208,67 29
285. Jiřiště Miroslav P190 1 29 182,29 29
286. Černý Michal st. PH P165 1 29 179,83 29
287. Ondrejec Petr Strike P190 1 29 175,20 29
288. Barvínek Jan Tacl Letohrad P190 2 21 8 175,08 29
289. Brokeš Milan P190 1 29 163,83 29
290. Kvasnička Pavel JKM bowling P165 3 12 10 7 148,67 29
291. Chotěnovská Anna P165 3 15 9 5 134,88 29
292. Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P165 1 29 29
Netušil René P190 1 29 29
Kurka Adam P165 1 29 29
Štětka Martin P165 1 29 29
296. Vacek Jaroslav Bowling Hluboká P190 1 28 208,78 28
297. Paračka Andrej Strike P165 1 28 197,13 28
298. Lukeš Pavel SK Čechie Uhříněves P190 2 18 10 165,83 28
299. Mareš Michal Xbowling club P190 1 28 163,67 28
300. Bejšovcová Lenka P165 2 17 11 156,58 28
301. Bora František P165 4 24 2 2 128,94 28
302. Ježek Jan ml. P165 1 28 28
Klus František Bowland Olomouc P190 1 28 28
Filuš Jan P190 1 28 28
Hurt Zdeněk P190 1 28 28
Sojka Petr P165 1 28 28
307. Forman Jiří P190 1 27 183,57 27
308. Hyreš Jan P165 1 27 177,33 27
309. Brokešová Anna P190 3 15 10 2 161,35 27
310. Riant Jiří P165 2 26 1 158,36 27
311. Žáčková Pavla JKM bowling P190 1 27 155,33 27
312. Bílek Miroslav P165 1 27 152,50 27
313. Hladík Josef P165 3 13 7 7 143,67 27
314. Lysek Petr P190 1 27 27
Šmelcer Ladislav P190 1 27 27
Kavan Martin P190 1 27 27
Germář Milan P165 1 27 27
Pavlovič Josef P165 1 27 27
Fleischmann Jan st. P190 1 27 27
320. Hejbal Martin JČ Bowling Hluboká P190 1 26 192,78 26
321. Javůrek Jiří P190 2 17 9 175,83 26
322. Nejezchleba Stanislav P190 1 26 169,43 26
323. Hasala Petr P165 2 20 6 154,00 26
324. Kašpar Josef P165 1 26 26
Jenšovský Roman BK Opava P190 1 26 26
Morys Angelina Bowlingový spolek Jadran P165 1 26 26
327. Heřmánková Blanka BC Tábor P190 1 25 182,78 25
328. Svoboda Marcel P190 2 20 5 174,73 25
329. Kaňka Jan P190 1 25 164,88 25
330. Pařízek Jaroslav P190 1 25 163,00 25
331. Borovec Jiří P165 3 20 3 2 142,75 25
332. Vohryzková Dáša I. PSKN P190 2 25 130,00 25
333. Škrla Jakub P165 1 25 25
Zářecký Vlastimil P165 1 25 25
Brix Jan P165 1 25 25
Kurka Kamil P190 1 25 25
Svoboda Milan P190 1 25 25
338. Slach Zbyněk Bowling Hluboká P190 1 24 195,00 24
339. Síbrt Ivan Lasco P190 1 24 194,00 24
340. Lakomý Jan P190 1 24 162,67 24
341. Helešic Tomáš P190 1 24 24
Horáček Petr Strike 1 24 24
Ryška Jiří P165 1 24 24
344. Gurgul Lukáš Xbowling club P190 1 23 197,14 23
345. Sova Petr ml. Bowling Hluboká P165 1 23 187,89 23
346. Krupinský Jaroslav P190 1 23 176,57 23
347. Kolman Lukáš P165 1 23 172,83 23
348. Mrkvička Tomáš P190 2 16 7 172,44 23
349. Vlasáková Monika P165 2 13 10 153,88 23
350. Kocůr Jaroslav P165 3 10 8 5 144,88 23
351. Krečmerová Monika P165 2 19 4 140,50 23
352. Vojkovský Ondřej ProBowling Hustopeče P165 1 23 23
Dvořák Martin P165 1 23 23
Červeňák František P190 1 23 23
Urban Jaroslav P190 1 23 23
Klanica David P165 1 23 23
Malec Jaromír ml. Notaxo, z.s. P165 1 23 23
Studeník Jakub P165 1 23 23
359. Bukovjan Radek BC Budějce P190 1 22 182,44 22
360. Cvrček Jaromír P190 1 22 157,33 22
361. Lencová Anežka Seniorbowling CZ, z.s. P165 1 22 151,50 22
362. Bartoňová Zuzana P165 3 13 7 2 149,31 22
363. Severová Jana Tacl Letohrad P165 2 13 9 146,45 22
364. Jung Jindřich P165 1 22 22
Brichta Vladimír P190 1 22 22
Šelle Radim P165 1 22 22
Rypl Pavel P190 1 22 22
Filušová Anna P190 1 22 22
369. Matěj Zdeněk BK Opava P190 1 21 200,50 21
370. Malý Zdeněk St.Č. P165 2 18 3 181,75 21
371. Klimeš Josef P190 1 21 181,56 21
372. Nejezchleba Daniel Bowlingjunior Plzeň P190 1 21 174,43 21
373. Volčko Vladimír BC Tábor P190 2 17 4 168,25 21
374. Frýbort Otakar BC Tábor P165 2 11 10 166,75 21
375. Janoutová Adelina P165 1 21 163,33 21
376. Kudela Lukáš 2 14 7 162,00 21
377. Váchová Věra Notaxo, z.s. P190 1 21 153,00 21
378. Fialová Nikola P165 1 21 141,38 21
379. Schelle Harald P165 3 12 6 3 128,55 21
380. Daniš Michal P190 1 21 21
Juřica Lubomír P165 1 21 21
Lebeda Pavel P165 1 21 21
Bartoník Rudolf P165 1 21 21
Líbalová Dagmar P165 1 21 21
Janiga Oldřich P190 1 21 21
Mottl Karel P190 1 21 21
387. Vodák Viktor P190 2 12 8 172,00 20
388. König Antonín Car Citon Olomouc P190 1 20 160,67 20
389. Čekal Filip P190 1 20 160,33 20
390. Kašpar Jiří P190 1 20 157,13 20
391. Cígler Miloš P165 1 20 150,67 20
392. Lesniaková Miloslava P165 2 17 3 137,33 20
393. Tichý Antonín P165 2 10 10 128,50 20
394. Smilowski Daniel P190 1 20 20
Winkler René P165 1 20 20
Trojan Josef P165 1 20 20
Nečasová Linda P165 1 20 20
Vozniak Tomáš P165 1 20 20
399. Pouzar Rudolf Bowling Hluboká P190 1 19 174,00 19
400. Blažková Lenka P165 1 19 160,43 19
401. Samek Karel P165 2 14 5 142,38 19
402. Rejžková Štěpánka P165 2 11 8 19
Pytela Vítězslav P165 1 19 19
Cejpková Radka P165 1 19 19
Liebich František P190 1 19 19
Kovář Pavel st. P190 1 19 19
Růžička Václav P190 1 19 19
Matochová Jaroslava P165 1 19 19
409. Kumšta David P190 1 18 172,17 18
410. Starý Ladislav P190 1 18 164,67 18
411. Kubíčková Jana P165 1 18 151,00 18
412. Kotáb Jiří P165 2 16 2 137,00 18
413. Felcman Roman P165 2 17 1 136,82 18
414. Laciga Tomáš P165 1 18 18
Mračko Tomáš Notaxo, z.s. P190 1 18 18
Greipel Pavel P165 1 18 18
Rojíková Jana P165 1 18 18
Hanzlová Iveta P165 1 18 18
Juráčková Kristýna P165 1 18 18
Šulcová Hana P165 2 14 4 18
Motyka Vlastimil P165 1 18 18
Kober Ivan P165 1 18 18
423. Růžička Karel P190 1 17 176,00 17
424. Lůža Pavel P165 2 11 6 160,80 17
425. Paťha Roman P165 1 17 157,89 17
426. Bóriková Petra P165 2 11 6 139,63 17
427. Kudelová Iveta P165 2 15 2 136,33 17
428. Korecký Michal P165 1 17 17
Stoniš Miroslav P165 1 17 17
Špinka Jan P165 1 17 17
Píka Rostislav P165 1 17 17
432. Dobiáš Michal Notaxo, z.s. P190 2 12 4 163,08 16
433. Havelka Michal P190 1 16 155,17 16
434. Schönová Jana P165 2 14 2 145,33 16
435. Podlahová Šárka Bowling Hluboká P165 1 16 144,00 16
436. Lajda Štěpán P165 1 16 141,33 16
437. Dvornáková Táňa P165 1 16 136,63 16
438. Kučera Zdeněk P165 2 12 4 16
Osička Antonín P165 1 16 16
Kelnar Aleš P190 1 16 16
Dohnal Vladimír P165 1 16 16
Valíček Petr P165 1 16 16
443. Diviš Pavel P165 1 15 177,00 15
444. Blaška Štěpán Xbowling club P190 2 13 2 172,43 15
445. Pešta Daniel Bowling Hluboká P165 1 15 168,20 15
446. Pokorný Karel P165 3 9 3 3 167,13 15
447. Handl Daniel P165 2 10 5 158,00 15
448. Cenek Michal P165 2 8 7 156,67 15
449. Musil Stanislav P165 1 15 152,00 15
450. Kvasničková Daniela P165 1 15 15
Lex Vladimír P165 1 15 15
Zádrapa Libor P190 1 15 15
Holinková Naďa P165 1 15 15
Spilka František BC Tábor P165 1 15 15
Holečková Klára P165 1 15 15
Štefániková Katarína P190 1 15 15
Machová Eva P165 1 15 15
Konečný David P165 1 15 15
Tichý Radek P190 1 15 15
460. Bucha Radovan Bowland Olomouc P190 1 14 180,50 14
461. Soušek Milan Seniorbowling CZ, z.s. P190 1 14 170,78 14
462. Pavlů Dominik P165 1 14 169,50 14
463. Botor Jaroslav P190 1 14 165,29 14
464. Oharek Tomáš P165 1 14 160,60 14
465. Švejda Antonín P165 2 8 6 155,57 14
466. Vyhnanovský Martin P190 1 14 155,25 14
467. Benna Daniel ProBowling Hustopeče P165 1 14 14
Dutka Miroslav P165 1 14 14
Koukal Drahomír P190 1 14 14
Morava Tomáš P165 1 14 14
Obhlídal Jiří P165 1 14 14
Janoš Lukáš P165 1 14 14
Kovařík Dušan P190 1 14 14
Janás Jiří P190 1 14 14
475. Schůt Ladislav P190 1 13 174,11 13
476. Wiesner Radovan P190 2 10 3 172,73 13
477. Staněk Libor P190 1 13 163,20 13
478. Zach Petr ml. P165 1 13 152,33 13
479. Košata Ondřej P165 1 13 146,50 13
480. Zachara Adam P165 2 9 4 144,17 13
481. Winkler Tomáš P165 1 13 13
Mudrák Jiří Erik P190 1 13 13
Valter Martin P165 1 13 13
Kapustová Dagmar P190 1 13 13
Mahlová Barbora P165 1 13 13
Matějíček Jaroslav P165 1 13 13
Matuštík Jaromír P165 1 13 13
488. Mlčák František P190 1 12 170,67 12
489. Bican Josef Bowling Hluboká P165 1 12 156,80 12
490. Ponížil Roman P165 1 12 149,00 12
491. Větrovský Jaromír P165 1 12 145,17 12
492. Procházková Michaela P165 1 12 133,50 12
493. Dvořák Jaroslav SM Bowlingový spolek Jadran P165 1 12 12
Šota David P165 1 12 12
Janovská Jana P165 1 12 12
Vágner Karel P165 1 12 12
Štička Vojtěch P165 1 12 12
Křístek Pavel P190 1 12 12
Weiss Petr P165 1 12 12
Lacigová Lenka P190 1 12 12
501. Indra Martin Bowlingový spolek Jadran P190 1 11 169,50 11
502. Kappel Martin P165 1 11 149,33 11
503. Tojnar Tomáš P165 1 11 148,00 11
504. Chrpa Jindřich I. PSKN P165 2 6 5 145,50 11
505. Martinek Josef P190 1 11 11
Kohout Lukáš P165 1 11 11
Matoušek Marek P165 1 11 11
Kafková Danica P165 1 11 11
Martiška Robert P165 1 11 11
Stodulka Ladislav P190 1 11 11
Jindřich Bohumil P165 2 10 1 11
Schmiedl Horst P165 1 11 11
Lysková Edita P165 1 11 11
Vindeman Petr P165 1 11 11
Bárta Richard P165 1 11 11
516. Novotný Jan JČ P165 1 10 159,00 10
517. Vlk Vojtěch Xbowling club P165 1 10 151,88 10
518. Šípková Marie P165 2 7 3 139,83 10
519. Hřebík Lumír Strike P165 1 10 139,50 10
520. Matoušek Dominik P165 2 5 5 132,00 10
521. Pavliš Christopher P165 2 5 5 121,25 10
522. Talaš Vlastimír P165 1 10 10
Kafka Pavel P165 1 10 10
Jiránek Miroslav P165 1 10 10
Pěchota Libor P165 1 10 10
Šudák Milan P165 1 10 10
Širocký Jan P165 1 10 10
Buroň Jiří P165 1 10 10
Morys Žaneta P165 1 10 10
530. Henzl Petr SKB Boskovice P165 1 9 172,44 9
531. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone P165 2 6 3 149,20 9
532. Adamec Petr P190 2 5 4 149,00 9
533. Pleticha Jaroslav st. P165 1 9 139,50 9
534. Podzemský Marek P165 1 9 135,00 9
535. Paroubková Dana P165 2 6 3 125,33 9
536. Macháčková Lucie P165 4 6 2 1 123,00 9
537. Kašpárek Vít P165 1 9 117,13 9
538. Knotová Ivana P165 3 4 3 2 110,38 9
539. Jeníková Viktorie P165 1 9 108,60 9
540. Janošec Petr P190 1 9 9
Štičková Nikola P165 1 9 9
Foučková Marianna P165 1 9 9
Roth Jan P190 1 9 9
Paul Jiří P165 1 9 9
Nýč Miroslav P165 1 9 9
Krubert Emil P165 1 9 9
Šeligová Yvona P165 1 9 9
Dzámová Lucie P165 1 9 9
549. Miksa Otmar P190 1 8 170,00 8
550. Bojko Lubomír st. P165 1 8 163,00 8
551. Šponerová Kateřina P165 1 8 154,00 8
552. Lacko Lukáš P165 1 8 150,67 8
553. Vojtíšek Erik P165 1 8 132,13 8
554. Dvořák Filip JČ BC Tábor P165 1 8 128,80 8
555. Fillerová Markéta P165 1 8 123,25 8
556. Hladíková Marie P190 1 8 8
Bodnarová Ivana P165 1 8 8
Kubiš Miroslav P165 1 8 8
Egert Jiří P165 1 8 8
Havlová Zuzana P165 1 8 8
Filová Jana P165 1 8 8
Petrásková Ivana P165 1 8 8
Kaprálek Petr P190 1 8 8
Bartíková Jana P165 1 8 8
Hájek Jiří PH P165 1 8 8
566. Miklík Petr P190 1 7 161,20 7
567. Sůva Jan I. PSKN P165 1 7 145,83 7
568. Míka Miroslav BC Falk P165 1 7 136,83 7
569. Urbánková Miroslava P165 1 7 135,75 7
570. Ďuríšková Nela Bowling Hluboká P165 1 7 114,40 7
571. Jiránková Jitka P165 1 7 7
Urbanová Ilona P165 1 7 7
Turek Jiří P165 1 7 7
Elstnerová Naďa P165 1 7 7
Hanzlová Janetta P165 1 7 7
Saturka Vlastimil P165 1 7 7
Vrtiška Pavel P165 1 7 7
Filipová Milena BC Tábor P165 1 7 7
Vávra Lukáš P165 1 7 7
Talaš Kristián P165 1 7 7
581. Včeliš Jaroslav P165 1 6 135,50 6
582. Beránek Martin P165 1 6 130,50 6
583. Bicanová Rozárie Bowling Hluboká P165 1 6 115,00 6
584. Vaculík Jan SM P165 1 6 6
Pavlíček Svatopluk P165 1 6 6
Brůčková Kateřina P165 1 6 6
Šuléř Roman P165 1 6 6
Jelínková Ivana P165 1 6 6
Jindřich Radek P165 1 6 6
Kučerová Vasilika P165 1 6 6
Krupicová Petra P165 1 6 6
Lukešová Lucie P165 1 6 6
Milerski Roman P165 1 6 6
Kamrádek Jiří P165 1 6 6
595. Jarůšek Martin I. PSKN P165 1 5 171,00 5
596. Harašta Jiří P190 1 5 167,89 5
597. Fiala Václav P165 1 5 142,63 5
598. Paule Jiří P165 3 2 2 1 127,13 5
599. Benešová Nela Bowling Hluboká P165 1 5 111,00 5
600. Hovorka Pavel P165 2 4 1 104,25 5
601. Býma Michal P165 1 5 5
Bolen Lukáš P165 1 5 5
Tomková Zuzana P165 1 5 5
Palan Ivo P165 1 5 5
Hrdina Vladimír P165 1 5 5
Endersová Alena P165 1 5 5
Krywda Rudolf P165 1 5 5
Jan Adam P165 1 5 5
609. Jiříčková Věra P165 1 4 141,00 4
610. Paroubek Jan P165 2 3 1 130,38 4
611. Hazmuka Jakub P165 1 4 127,00 4
612. Togner Jiří P165 1 4 4
Ivanec Ludovít P165 1 4 4
Varga Dalibor P165 1 4 4
Holoubková Dana P165 2 2 2 4
Váňa Antonín P190 1 4 4
Dimová Michaela P165 1 4 4
Řihák Lukáš P190 1 4 4
Urbanec Václav P165 1 4 4
Kotábová Lucie P165 1 4 4
Enders Walter P165 1 4 4
Kováč Vladimír P165 1 4 4
Ovčáček Petr P165 1 4 4
624. Leinweber Petr P190 1 3 160,83 3
625. Vavrla Zdeněk P165 1 3 140,00 3
626. Egert Lukáš P165 1 3 128,60 3
627. Nirnberg Robert P165 1 3 125,20 3
628. Pokorný Jan P165 2 2 1 119,67 3
629. Janušková Jitka P165 2 2 1 105,33 3
630. Branšovský Petr P165 1 3 101,25 3
631. Očadlík Miroslav P165 1 3 3
Blažková Michaela P165 1 3 3
Braun Petr P165 1 3 3
Kuchař Slavomír P165 1 3 3
Sekowská Beatrica JKM bowling P165 1 3 3
Šudáková Radka P165 1 3 3
Kamenská Marie P165 1 3 3
Stukalo Albina P165 1 3 3
Obermajer Filip P165 1 3 3
640. Diro Radek P165 1 2 138,83 2
641. Findejs Robin Bowlingjunior Plzeň P165 1 2 137,33 2
642. Jeník Jakub Bowling Hluboká P165 1 2 121,60 2
643. Moláčková Emilie P165 1 2 114,40 2
644. Kroulová Ludmila P165 1 2 2
Šedina Lukáš P165 1 2 2
Nahodilová Magda P165 1 2 2
Dvořáková Veronika P165 1 2 2
Holoubek Lukáš P165 2 1 1 2
Váňová Jindřiška P165 1 2 2
Šimečková Jana P165 1 2 2
Pietropaolo Vit P165 1 2 2
652. Benda Jan P165 1 1 121,20 1
653. Melda Radek P165 1 1 108,50 1
654. Štádler Zdeněk P165 1 1 105,75 1
655. Bárta Tomáš P165 1 1 99,40 1
656. Liďáková Eva P165 1 1 91,00 1
657. Smilowski Česlav P165 1 1 1
Weissová Jitka P165 1 1 1
Havelka Radek P165 1 1 1
Nováková Rasochová Kateřina P165 1 1 1
Nevečeřal Karel P165 1 1 1
Dyršmídová Sofie P165 1 1 1
Hermanová Marie P165 1 1 1
Hudcová Marta P165 1 1 1
Obshitosh Renata P165 1 1 1
Prokop Martin P165 1 1 1

Krátké zprávy

14.05.2024 v 00:30

Zveřejněny rozdělení do hracích rund a časový harmonogram Mistrovství České republiky jednotlivců 2024.

09.05.2024 v 10:03

Zveřejněny mazací modely pro finále ČBL, baráž o finále a baráž o Extraligu 2024/25.

03.05.2024 v 07:50

Zveřejněn mazacím model a rozdělení do skupin pro Finále SBL.

22.04.2024 v 19:35

Do článku o Mistrovství České republiky juniorů přidány časový harmonogram a rozdělení do rund.

02.04.2024 v 22:54

Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.

Galerie

Trojek Ondřej
Xbowling club
Trojek Ondřej

Trojek Ondřej

Xbowling club

Vítěz 10. turnaje Prestige Tour 2023/24

Iwazawa Ema
JKM bowling
Iwazawa Ema

Iwazawa Ema

JKM bowling

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Muránsky Daniel
Xbowling club
Muránsky Daniel

Muránsky Daniel

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Klepáček Adolf
bez klubové příslušnosti
Klepáček Adolf

Klepáček Adolf

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/