Bodovací žebříček, ročník 2021 - 2022

červen7

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Lorenc Jaroslav expert King Pins 4 100 100 96 227,23 296
2. Colon Josef P190 13 97 90 79 196,50 266
3. Hindrák Jiří BC Bowlingzone 4 94 89 69 210,00 252
4. Kordulík Václav ml. BK StrikeLand Junior P190 4 93 90 68 202,61 251
5. Prekop Ondřej BC Bowlingzone P190 3 92 78 78 191,88 248
6. Černá Pavla I. PSKN P165 4 86 80 75 187,70 241
7. Straková Irena Strike Řevnice 6 99 74 66 193,28 239
8. Rác Václav Xbowling club P190 5 94 72 72 198,74 238
9. Beštová Kateřina expert King Pins P190 4 95 84 55 192,66 234
10. Málková Lenka JKM bowling P165 5 91 90 52 170,31 233
11. Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 5 91 79 62 195,81 232
12. Liebich Tomáš Xbowling club P190 3 77 77 75 195,81 229
13. Vacík Matěj JKM bowling P190 4 78 71 71 194,73 220
14. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 4 88 84 46 181,45 218
15. Haxa Martin ProBowling Hustopeče P190 4 87 83 41 194,43 211
16. Jarovský Albert P190 10 86 66 58 188,30 210
17. Mojka David JKM bowling P165 4 82 74 52 175,79 208
18. Vojkovský Matěj ProBowling Hustopeče 3 93 67 37 195,42 197
19. Seidl Daniel BC Bowlingzone 3 95 77 23 202,75 195
20. Vondráček Adam BC Bowlingzone 3 87 85 22 203,56 194
21. Minář Zdeněk ProBowling Hustopeče 2 99 93 210,08 192
22. Hrazdírová Lucie Bowling Blansko, z.s. P190 3 98 80 11 185,39 189
23. Bočan Josef 5 92 58 37 205,57 187
24. Horáček Petr Strike Řevnice P190 5 95 49 43 184,20 187
25. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 5 67 64 50 175,66 181
26. Kunc Oto P190 4 83 53 44 176,37 180
27. Barak David ProBowling Hustopeče 2 96 79 200,17 175
28. Uher Jaroslav ProBowling Hustopeče 3 97 62 12 194,28 171
29. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. P190 4 85 61 24 203,91 170
30. Jelínek Lukáš Xbowling club 2 96 73 226,94 169
31. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 3 82 51 34 178,67 167
32. Škrabal Marek BDR P190 4 92 72 2 186,71 166
33. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 4 82 60 23 182,32 165
34. Malcová Gabriela Notaxo, z.s. P190 4 58 57 49 170,39 164
35. Teame Habtegabriel Xbowling club 3 81 55 27 182,06 163
36. Vlachovič Jakub ProBowling Hustopeče 2 94 62 194,33 156
37. Sýkorová Andrea P190 3 74 48 34 167,75 156
38. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 3 74 61 17 171,75 152
39. Jiránek Filip Xbowling club P165 6 66 46 38 170,97 150
40. Matějka Antonín Strike Řevnice P190 4 70 42 36 176,65 148
41. Molnar Septimiu Claudiu P165 4 86 31 30 181,94 147
42. Čermák Pavel expert King Pins P190 2 75 70 205,77 145
43. Žáčková Pavla JKM bowling P165 5 76 58 11 159,75 145
44. Vrážel Jiří st. SKBC Račice P190 5 55 46 43 179,88 144
45. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 4 65 38 37 174,33 140
46. Krummerová Eliška ProBowling Hustopeče 2 72 67 179,08 139
47. Mička Daniel Strike Řevnice P190 2 89 49 197,28 138
48. Hasník Vít P190 4 71 35 30 186,61 136
49. Nosková Jitka Xbowling club P190 4 53 49 32 167,58 134
50. Prokopová Dagmar P190 4 76 39 19 166,88 134
51. Jenšovský Roman P190 3 85 27 21 183,83 133
52. Brychová Eliška BC Bowlingzone P190 4 71 35 26 173,59 132
53. Procházka Aleš JČ Bowling Hluboká P190 3 73 38 19 177,50 130
54. Harašta Jiří P190 3 63 36 29 184,00 128
55. Homola Lukáš BC Most 2 70 56 197,43 126
56. Kovařík Dušan P190 3 63 37 26 190,14 126
57. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 3 73 35 18 179,30 126
58. Janočková Krystyna P190 6 69 34 23 168,95 126
59. Sovová Alena Notaxo, z.s. P190 4 59 41 26 168,33 126
60. Uher Radovan ProBowling Hustopeče 4 68 35 19 180,81 122
61. Mareš Michal Bowling Hluboká P165 3 47 37 37 174,92 121
62. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 5 47 44 29 167,71 120
63. Slezák Luboš Strike Řevnice P165 6 68 30 21 168,15 119
64. Bobek Vlastimil P165 2 64 54 175,14 118
65. Palečková Martina BDR P190 2 61 56 173,50 117
66. Konečný Pavel Tacl Letohrad P190 2 76 40 182,00 116
67. Krch Miroslav BC Tábor P190 4 65 31 20 170,64 116
68. Havlíček Zdeněk st. P165 5 51 39 24 171,21 114
69. Mihulka Josef P190 2 84 29 182,83 113
70. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 4 48 43 22 175,56 113
71. König Antonín Car Citon Olomouc P190 2 83 28 182,33 111
72. Šarišský Jakub P190 3 87 19 5 176,07 111
73. Hoschna Jan BDR P190 5 41 36 31 184,58 108
74. Vopička Karel Strike Řevnice P190 2 88 20 183,00 108
75. Stulíková Dagmar P190 3 44 36 28 172,19 108
76. Kotrla Ondřej ProBowling Hustopeče 2 98 8 197,08 106
77. Brokešová Anna P190 5 52 34 20 168,23 106
78. Kassas Abdulkader BK KLÍŠE P165 4 38 37 31 166,14 106
79. Krňák Pavel BK KLÍŠE P190 2 65 40 186,31 105
80. Koumar Miroslav BC Bowlingzone P190 3 60 27 17 185,50 104
81. Závladská Svatava BK KLÍŠE P190 3 40 36 28 177,50 104
82. Javůrek Pavel P190 6 63 26 15 168,50 104
83. Šimánek Ladislav Notaxo, z.s. P190 2 60 43 177,92 103
84. Fojtíková Ivana 2 57 46 170,92 103
85. Lexová Sophie Bowling Hluboká P190 3 64 30 9 161,56 103
86. Černíková Karolína expert King Pins P190 2 52 51 160,92 103
87. Michal Ondřej BC Falk P190 3 61 22 18 190,71 101
88. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 8 43 29 29 162,59 101
89. Lang David Car Citon Olomouc P190 2 69 31 178,58 100
90. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 5 45 40 14 183,00 99
91. Křížek Martin S-centrum Děčín P165 4 42 32 23 188,55 97
92. Ulička Antonín P190 3 42 36 19 179,17 97
93. Bílek Miroslav P165 2 55 42 174,57 97
94. Korecký Michal P165 5 56 23 16 168,06 95
95. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče P190 2 57 37 219,36 94
96. Gurgul Lukáš Xbowling club P190 3 44 27 23 196,54 94
97. Navrátil Marek ml. Xbowling club P190 4 37 31 25 191,29 93
98. Bočanová Ivana P165 6 45 28 20 161,36 93
99. Maléřová Pavlína P190 2 47 45 168,67 92
100. Jelínek Jan SvČ P165 3 34 31 26 208,70 91
101. Mazalová Andrea BC Bowlingzone P190 1 91 194,83 91
102. Bail Šimon Xbowling club P190 2 81 9 177,67 90
103. Polívka Dalibor BC Tábor P190 3 59 21 10 171,20 90
104. Lacko Lukáš P190 2 67 23 169,47 90
105. Hladík Karel BDR 1 89 199,83 89
106. Nádvorník Pavel DDM Kamarád Třemošná P190 4 51 21 17 184,93 89
107. Bucha Radovan P165 3 46 22 20 192,00 88
108. Nejezchleba Stanislav P190 1 88 183,58 88
109. Černík Vojtěch Xbowling club P190 2 48 40 177,92 88
110. Klusáčková Dana Bowlingový spolek Jadran 2 47 41 88
111. Iwazawa Ema JKM bowling P190 2 50 37 168,75 87
112. Lébrová Jana Car Citon Olomouc P190 2 54 32 175,29 86
113. Brokeš František st. P165 5 44 26 16 169,68 86
114. Horák Ladislav Bowland Olomouc P165 3 35 32 17 175,33 84
115. Palas Martin P190 4 30 28 25 194,71 83
116. Leiske Petr P165 2 50 33 172,45 83
117. Adamec Petr P165 4 31 29 23 169,06 83
118. Štícha Bohumil P165 3 54 29 165,61 83
119. Mňačko Matyáš JKM bowling P190 1 81 192,33 81
120. Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior P190 2 45 35 200,80 80
121. Spáčil Jan st. Bowland Olomouc 1 80 191,83 80
122. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 3 59 20 1 184,55 80
123. Sedláček Jakub ProBowling Hustopeče P190 3 65 10 5 173,00 80
124. Vacek Jaroslav Bowling Hluboká P190 3 38 22 20 170,75 80
125. Hasoň Jiří Bowling Blansko, z.s. P190 3 33 32 14 176,00 79
126. Klusáček Jiří Bowlingový spolek Jadran P190 2 42 36 78
127. Beneš Michal P190 3 36 23 18 190,14 77
128. Butal Jaroslav st. P165 4 33 24 19 169,60 76
129. Vlček Josef P165 7 41 21 14 160,67 76
130. Sova Petr Lasco P190 2 42 33 176,75 75
131. Nahodil Antonín BK StrikeLand Junior 2 41 33 198,20 74
132. Štafa Pavel P165 2 70 4 179,56 74
133. Čepelák Jan BC Most P190 1 73 189,00 73
134. Mach Libor P190 2 54 19 185,57 73
135. Ondráček Bohuslav P190 4 27 27 18 189,00 72
136. Zapletalová Jiřina P165 3 28 22 21 167,48 71
137. Sopková Irena P165 2 57 14 162,25 71
138. Brokešová Annabel BC Bowlingzone P165 3 33 25 13 161,65 71
139. Stulík Jiří P165 2 37 33 196,20 70
140. Brandejský Karel ProBowling Hustopeče P190 2 56 13 185,17 69
141. Tenorová Sabina ProBowling Hustopeče P165 2 63 6 165,58 69
142. Nečas František P190 2 41 28 160,17 69
143. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 7 36 17 16 154,10 69
144. Vrba Petr PH P190 3 29 27 13 69
145. Vítková Adéla ProBowling Hustopeče P165 1 68 179,17 68
146. Brokeš Milan P190 1 66 182,50 66
147. Orság Karel P190 2 50 16 66
Vojáček Lukáš P165 3 24 22 20 66
149. Novák Josef P190 2 49 16 175,33 65
150. Poprocký Michal Bowland Olomouc P190 4 44 12 9 170,17 65
151. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 2 39 26 164,08 65
152. Bora František P165 3 32 25 8 160,00 65
153. Rambousek Kamil P165 2 40 25 65
154. Otec Hanzlovská Petra Bowling Rokycany 1 64 174,33 64
155. Schönová Jana P165 3 31 26 7 154,47 64
156. Dvořáček David P190 3 33 20 11 64
Filuš Jan P165 2 39 25 64
158. Sovová Ivana - JČ P190 1 62 159,11 62
159. Netušil René P165 2 36 25 194,55 61
160. Havelka Michal P190 3 24 22 15 188,71 61
161. Klepáček Adolf P190 2 36 25 174,00 61
162. Vohryzka Jaromír I. PSKN P190 1 60 196,33 60
163. Marek Luboš P165 3 36 14 10 172,09 60
164. Kubík František P190 2 32 27 187,70 59
165. Pazděra Jaroslav Bowlingový spolek Jadran P190 2 41 18 175,83 59
166. Lakomý Jan P165 2 45 14 170,58 59
167. Enders Richard P190 4 20 20 19 160,64 59
168. Rálek Robert P190 2 29 29 192,60 58
169. Hrobský Zdeněk P190 4 28 15 15 144,25 58
170. Muránsky Daniel Xbowling club P165 4 38 16 3 155,58 57
171. Vacek Pavel PH P165 3 22 18 16 56
172. Číhal Petr P165 1 55 55
173. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 3 18 18 18 161,71 54
174. Malíček Dušan P165 1 54 54
175. Troják Ondřej P165 2 31 22 182,47 53
176. Blaška Štěpán Xbowling club P165 2 39 14 174,38 53
177. Černíková Michaela Xbowling club P165 1 53 172,00 53
178. Baborovský Vladimír P190 2 34 19 170,14 53
179. Mračko Tomáš Notaxo, z.s. P165 3 20 20 13 163,60 53
180. Rácová Julie Xbowling club P165 5 22 19 12 144,21 53
181. Hanzl Zbyněk P165 1 53 53
182. Fisek Roman P190 2 32 20 194,71 52
183. Květoň Jiří BK KLÍŠE P190 2 28 24 182,86 52
184. Kučaba Miroslav BK KLÍŠE P190 2 31 21 171,71 52
185. Egert Jiří BC Rabbits Praha P165 4 30 16 6 156,50 52
186. Hurt Zdeněk P165 1 52 52
187. Makovec Jaromír P165 2 26 25 210,57 51
188. Semerák Stanislav Notaxo, z.s. P190 1 51 178,00 51
189. Pláničková Zdenka BK KLÍŠE P165 2 30 21 177,30 51
190. Malurek Václav P190 2 37 14 171,50 51
191. Orságová Jana P165 2 45 6 51
192. Šimůnek Pavel st. P165 4 24 15 11 167,79 50
193. Novák Daniel P190 2 43 7 160,33 50
194. Marek Jakub P165 5 25 16 9 147,33 50
195. Bendík Martin P165 1 50 50
Toman Michal P165 2 33 17 50
197. Turina Jaroslav BC Bowlingzone 2 25 24 190,00 49
198. Saturka Vlastimil P165 1 49 49
199. Fleischmann Jan st. P190 1 48 181,00 48
200. Závladský Dušan BK KLÍŠE P190 2 25 23 180,71 48
201. Hradil Jiří P165 1 48 48
Indra Martin P190 1 48 48
203. Bejdl René P165 2 28 19 180,92 47
204. Breindlová Anna BK KLÍŠE P190 2 35 12 167,25 47
205. Staněk Libor P190 2 32 15 163,33 47
206. Dvořáková Magdalena P165 2 35 12 160,00 47
207. Haxa Adam ProBowling Hustopeče P165 4 29 12 6 159,44 47
208. Škrla Jakub P165 1 47 47
209. Zlesák Ivan BK KLÍŠE P190 2 24 22 180,86 46
210. Černý Jiří P190 2 30 16 176,40 46
211. Merva Vladimír 2 32 14 46
Martínková Naďěžda P165 1 46 46
213. Matera Lubomír P190 2 27 18 177,00 45
214. Typolt Pavel P190 3 18 15 12 174,33 45
215. Hrdlička Vladislav ProBowling Hustopeče P190 1 45 45
216. Šmelhausová Šárka P165 2 25 19 172,07 44
217. Horňák Vladimír P190 2 30 14 160,71 44
218. Veselý Zdeněk P190 1 44 44
Svák David Bowland Olomouc P165 2 32 12 44
Filuš Jan ml. P165 2 29 15 44
221. Jirsa Miloš P190 2 30 13 154,00 43
222. Sobotka David P165 1 43 43
Filušová Anna P165 2 24 19 43
Šenk Petr P190 2 24 19 43
225. Mlynář Marek JBN Kutná Hora P190 1 42 174,67 42
226. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 3 16 14 12 159,00 42
227. Konečný David P165 1 42 42
Kutáč Vladimír P165 2 27 15 42
229. Škorvánek Kamil BDR P165 1 40 212,18 40
230. Kopřiva Milan P165 2 35 5 154,82 40
231. Breburda Miroslav BDR P190 1 40 40
Bittala Petr P190 1 40 40
233. Kratochvíl Miloslav BDR 1 39 220,18 39
234. Dobiáš Michal Notaxo, z.s. P190 1 39 179,00 39
235. Karbusický Zbyněk P165 3 25 7 7 158,70 39
236. Kičmer Tomáš P190 1 39 39
Čuřík Matyáš P165 1 39 39
238. Pavelka Marek P165 1 38 190,82 38
239. Sršeň Marcel P190 2 19 19 189,83 38
240. Lacigová Lenka P165 2 19 19 178,38 38
241. Klivický Martin P165 2 28 10 166,80 38
242. Kouba Václav P190 2 25 13 162,33 38
243. Brokešová Viktorie BC Bowlingzone P165 3 32 6 157,67 38
244. Pelc Tomáš P190 2 19 19 38
Paračka Andrej Strike Řevnice P190 2 28 10 38
Pour Oldřich 1 38 38
Krupica Jan P165 1 38 38
Kokurowski Zygmunt P165 1 38 38
Motyka Vlastimil P165 1 38 38
250. Nosek Richard BC BLACK RIDERS, o.s. P190 1 37 173,33 37
251. Diviš Pavel P190 2 29 8 172,50 37
252. Valíčková Beata P165 2 24 13 170,67 37
253. Haxová Kateřina ProBowling Hustopeče P165 1 37 37
Szotkowski Jaroslav P190 1 37 37
255. Víšek Petr BK Jablonec P190 3 27 5 4 177,74 36
256. Vlček Jaroslav BK Liberec P165 2 21 15 162,38 36
257. Blažková Lenka P165 4 19 14 3 142,00 36
258. Chládek Jiří P165 1 36 36
259. Plánička Vojtěch BK KLÍŠE P190 2 34 1 203,20 35
260. Soušek Milan P190 1 35 187,55 35
261. Staněk František P190 2 20 15 185,67 35
262. Mottl Karel P165 2 25 10 168,83 35
263. Hošek Petr I. PSKN P165 1 35 163,67 35
264. Russ Martin P190 1 35 35
Nováček Josef Bowling Hluboká P190 1 35 35
Smolon Bohumír P165 1 35 35
Kaprálek Petr P190 1 35 35
268. Spáčil Jan ml. Bowland Olomouc P165 1 34 171,83 34
269. Sůva Jan I. PSKN P165 1 34 164,50 34
270. Váňa Antonín P190 1 34 34
Lysek Petr P165 1 34 34
Jašek Karel PH 1 34 34
Křivský Matěj Fénix Inspiro P165 1 34 34
Krauskopf Josef Bowling Hluboká P165 1 34 34
Dvořáková Dagmar P165 1 34 34
Jung Jindřich P190 2 23 11 34
277. Pokorný Radek P165 1 33 208,45 33
278. Růžička Karel P165 2 20 13 192,25 33
279. Klečka Jiří P190 1 33 176,50 33
280. Řezníček Jan P165 2 17 16 158,80 33
281. Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P190 3 22 9 2 156,00 33
282. Zářecký Vlastimil P165 1 33 33
Hanzlová Iveta P165 1 33 33
Bojko Lubomír ml. P165 1 33 33
Lacina Jaroslav P165 2 20 13 33
Orálek Martin ProBowling Hustopeče 1 33 33
Trojek Ondřej P165 1 33 33
288. Talaš Vlastimír P165 2 23 9 172,00 32
289. Meluzinová Adéla ProBowling Hustopeče P165 3 25 7 160,40 32
290. Kvasničková Zuzana JKM bowling P165 3 15 12 5 151,31 32
291. Kotjužanský Jiří P190 2 26 6 32
Platoš Antonín P190 1 32 32
Sousedík Rostislav P190 1 32 32
Lesniaková Miloslava P165 1 32 32
Kocián Jiří P165 1 32 32
296. Šteffková Monika BC Most P190 1 31 180,10 31
297. Pavlíková Kateřina P165 2 16 15 172,67 31
298. Mrviš Dušan P165 2 18 13 170,71 31
299. Rathouský Tomáš P190 1 31 170,63 31
300. Zapletal Jaroslav Fénix Inspiro P165 3 17 8 6 168,90 31
301. Holubička Jiří P165 2 16 15 163,71 31
302. Schön Viktor st. P165 3 24 5 2 136,82 31
303. Mikloška Marek P165 1 31 31
Maťaťa Marcel P165 1 31 31
Romfeld Aleš P165 1 31 31
Mikliš Petr st. P190 1 31 31
307. Stříbrný Vladimír BK Jablonec P190 1 30 207,86 30
308. Mrkvička Tomáš P190 1 30 179,25 30
309. Stojanov Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 3 16 10 4 162,39 30
310. Zach Petr st. P165 2 29 1 144,00 30
311. Kaplan Milan P165 3 20 7 3 135,83 30
312. Šmelcer Ladislav P190 1 30 30
Mudrák Jiří Erik P165 1 30 30
Hejdučková Kateřina st. P190 1 30 30
Foltýn Richard P165 1 30 30
Ježek Jan ml. Bowlingový spolek Jadran P190 1 30 30
Kober Ivan P190 2 23 7 30
318. Jiřiště Vlastimil P165 1 29 196,70 29
319. Čermák František BC Tábor P190 1 29 185,00 29
320. Šilar Miroslav Henry grill P165 2 17 12 179,33 29
321. Svoboda Marcel P190 2 21 8 168,80 29
322. Tureček Ivo P165 2 27 2 145,33 29
323. Šulcová Hana P165 3 23 3 3 131,75 29
324. Helešic Tomáš P165 1 29 29
Zedník Miroslav P190 1 29 29
Bednarz Andrzej CNC Produkt Ostrava P190 1 29 29
Sihelník Josef P165 1 29 29
328. Fufalko Mykola P165 1 28 204,36 28
329. Eliáš Petr st. JČ P190 1 28 181,25 28
330. Zuch Petr P165 2 24 4 146,69 28
331. Klepáček Mašková Yvona P190 2 17 11 145,17 28
332. Kurka Ondřej P165 1 28 28
Minnakhmetov Kamil P190 1 28 28
Irglová Jana P190 1 28 28
Bednařík Matěj P165 1 28 28
Klus František Bowland Olomouc P190 1 28 28
Bittalová Anna P165 1 28 28
338. Kratochvíl Dominik BC Bowlingzone P190 1 27 227,63 27
339. Šamšová Alena 1 27 181,88 27
340. Soukup Richard P165 1 27 181,80 27
341. Bejšovcová Lenka P190 1 27 158,63 27
342. Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P165 2 18 9 27
Klanica David P165 1 27 27
Krusberský Ladislav P190 1 27 27
Doubrava Jan P165 1 27 27
Klimeš Josef P190 1 27 27
Vojkovský Ondřej Bowland Olomouc P165 1 27 27
348. Zikešová Lucie P165 1 26 188,57 26
349. Marešová Jana P190 1 26 162,63 26
350. Frýbort Otakar BC Tábor P165 1 26 161,38 26
351. Culková Olga P165 1 26 154,67 26
352. Kudelová Iveta P165 2 22 4 147,83 26
353. Roučka Lukáš P190 1 26 26
Krečmer Drahomír P165 1 26 26
Jindřich Martin P190 1 26 26
Vančík Bohumil P190 1 26 26
Karkoška Pavel P165 1 26 26
Novotný Jan JČ P165 1 26 26
Nechutný Jiří Selichar P165 1 26 26
Kurka Kamil P165 1 26 26
Švanda Michal P165 1 26 26
Kašpárková Tereza P165 1 26 26
363. Kolář Jan ml. BC BLACK RIDERS, o.s. 1 25 213,00 25
364. Heligr Petr BK StrikeLand Junior 1 25 211,14 25
365. Huk Petr P165 1 25 188,29 25
366. Horník Gustav P190 1 25 181,25 25
367. Hrazdíra Jan Bowling Blansko, z.s. P165 3 15 8 2 161,10 25
368. Šlégr Patrik P165 1 25 159,36 25
369. Kocůr Jaroslav P165 2 19 6 153,25 25
370. Křižka Filip CNC Produkt Ostrava P165 1 25 25
Kauerová Romana P165 1 25 25
Baborský Milan Bowling Hluboká P165 1 25 25
373. Černák Ondřej 1 24 187,71 24
374. Vodák Viktor P190 2 12 12 171,00 24
375. Henzl Petr SKB Boskovice P165 1 24 169,17 24
376. Vojtěchová Markéta Xbowling club P190 1 24 160,33 24
377. Bejšovec Jaroslav 1 24 158,00 24
378. Valter Martin Praha P190 1 24 24
Kejřová Jitka P165 1 24 24
Javorský Luboš P165 1 24 24
Kapustová Dagmar P165 2 13 11 24
Šebestová Edita P165 1 24 24
Převorová Monika P190 1 24 24
Mikšovičová Sylva P165 1 24 24
385. Novák Radek 1 23 204,67 23
386. Krejčí Jarmila st. P165 1 23 176,13 23
387. Borovec Jiří P165 3 12 10 1 163,83 23
388. Fišer Dominik P165 1 23 162,17 23
389. Antalík Ivan P165 1 23 23
Krywda Rudolf P165 1 23 23
Věřišová Lucie P165 1 23 23
Líbalová Dagmar P165 1 23 23
Vlasák Aleš P190 1 23 23
Pořízková Žaneta P190 1 23 23
Benna Daniel P165 1 23 23
396. Ruml David P190 1 22 182,17 22
397. Plešingerová Jana 2 12 10 166,00 22
398. Sojka Petr P165 1 22 165,20 22
399. Válková Jana P165 1 22 159,50 22
400. Krňáková Šárka BK KLÍŠE P165 1 22 153,83 22
401. Klivický Zdeněk P165 2 13 9 153,18 22
402. Spilka František BC Tábor P165 2 17 5 149,25 22
403. Běhal Jaroslav P190 2 12 10 139,40 22
404. Vyhnanovský Martin P190 1 22 22
Kurka Jiří P165 1 22 22
Brichta Vladimír P190 1 22 22
Šípek Jan P190 1 22 22
Mohamed Sherif P165 1 22 22
Vágner Karel P165 1 22 22
410. Tesař František BC Bowlingzone P190 1 21 186,13 21
411. Bařina Václav P190 1 21 183,67 21
412. Skalický Pavel P190 1 21 178,00 21
413. Frýbortová Marie BC Tábor P190 1 21 173,38 21
414. Valíček Petr P165 3 10 7 4 162,75 21
415. Neugebauer Milan P165 2 18 3 162,00 21
416. Vokurka Jaroslav P190 2 14 7 160,50 21
417. Stupka Jan P190 3 21 154,76 21
418. Doležal Jiří P165 2 13 8 141,17 21
419. Hladík Josef P165 1 21 21
Horák Alois P190 1 21 21
Kubíčková Jana P165 1 21 21
Smilowski Daniel P165 1 21 21
Bukovjan Radek BC Budějce P190 1 21 21
Cenek Michal P165 1 21 21
Filipský Stanislav P165 1 21 21
Malurková Marie P165 1 21 21
427. Pekár Petr 1 20 185,00 20
428. Dovina Jaroslav P165 1 20 176,43 20
429. Dufková Veronika BDR P190 1 20 174,75 20
430. Vaněčková Dagmar P190 2 13 7 162,33 20
431. Krupicová Petra P165 1 20 20
Šnábl Martin P165 1 20 20
Šimečková Jana P165 1 20 20
Krubert Emil P165 1 20 20
Daniš Michal P165 1 20 20
Pavlíček Svatopluk P165 1 20 20
Pouzar Rudolf P190 1 20 20
438. Laciga Tomáš P165 2 10 9 162,33 19
439. Hasoň Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 3 9 9 1 159,56 19
440. Vojtíšek Erik P165 2 12 7 147,25 19
441. Koudelka Miloš P165 1 19 139,00 19
442. Reblain Vasyl P165 1 19 19
Kotáb Jiří P165 1 19 19
Vančíková Renáta P165 1 19 19
Filuš Roman P165 1 19 19
Maňásek Jaroslav P190 1 19 19
Kudela Lukáš P165 1 19 19
Řebík Jakub Bowling Hluboká P165 1 19 19
Kubátko Vlastimil P165 2 17 2 19
450. Vavřina Roman P165 1 18 171,43 18
451. Dolanský Stanislav P165 1 18 171,25 18
452. Hřebík Lumír Strike Řevnice P190 1 18 153,40 18
453. Hipmannová Jindřiška P165 2 10 8 150,25 18
454. Hájek Jiří PH P165 2 14 4 147,00 18
455. Bartoň Petr PH P165 1 18 146,80 18
456. Hejna Stanislav P165 1 18 144,67 18
457. Musil Petr P165 1 18 18
Trojan Josef P165 1 18 18
Smolař Petr P165 1 18 18
Vlachovič Josef P165 1 18 18
Matochová Jaroslava P190 1 18 18
Walová Lenka P165 1 18 18
Vlasáková Monika P165 1 18 18
Sova Petr ml. P165 1 18 18
Handl Daniel P165 2 14 4 18
Ryška Jiří P190 1 18 18
Weiss Petr P165 1 18 18
Šudák Milan P165 1 18 18
469. Hypius Martin P190 1 17 190,57 17
470. Bulová Eliška BK StrikeLand Junior P165 1 17 173,29 17
471. Zachrová Lenka P190 1 17 171,29 17
472. Chudoba Josef P190 2 14 3 165,10 17
473. Strachota Jan P165 1 17 160,00 17
474. Brašnová Alena BC Bowlingzone P190 1 17 158,33 17
475. Marešová Jana 1 17 155,83 17
476. Šraitr Vítek P165 1 17 102,67 17
477. Raev Samuel Bowlingový spolek Jadran P165 1 17 17
Tomanec David P190 1 17 17
Janás Jiří P190 1 17 17
Vávra Lukáš P165 1 17 17
Kučera Zdeněk P190 1 17 17
Hanzlová Aneta P165 1 17 17
Šindler Roman P165 1 17 17
484. Pryček Jiří P165 1 16 175,75 16
485. Riebel Ota ProBowling Hustopeče P165 1 16 166,44 16
486. Paleček Petr P165 2 11 5 161,17 16
487. Kolman Lukáš P165 1 16 158,33 16
488. Nováková Jana P165 1 16 155,00 16
489. Rálek Karel P165 1 16 152,00 16
490. Voborník David P165 2 11 5 141,18 16
491. Kříž Martin Wawe House Gang P190 1 16 16
Veselý Petr P190 1 16 16
Čermák Jiří st. P190 1 16 16
Slach Zbyněk Bowling Hluboká P190 1 16 16
Ponczová Dagmar P165 1 16 16
Martška Robert P165 1 16 16
Cejpková Radka P165 1 16 16
498. Gürtler Tomáš JBN Kutná Hora P190 1 15 197,00 15
499. Janeček Václav P165 1 15 191,86 15
500. Pospíšil Marek P165 1 15 172,25 15
501. Mužík Jaroslav P165 1 15 156,67 15
502. Eliáš Petr VČ P165 1 15 156,50 15
503. Simonová Helena P165 2 10 5 151,00 15
504. Navrátilová Karolína P165 2 9 6 150,50 15
505. Semeráková Monika P190 1 15 141,80 15
506. Kusý Ondřej P165 2 13 2 130,17 15
507. Denk Zdeněk P165 1 15 15
Straková Nikol P165 1 15 15
Kohout Lukáš P165 1 15 15
Pašek Radim TJ Třinecké železárny P165 1 15 15
Straka Marek P165 1 15 15
Štefánik Zdeno P190 1 15 15
Žáček Bohumil P165 2 9 6 15
Endersová Alena P165 1 15 15
Pavlovič Josef P165 1 15 15
Kukačka Martin P190 1 15 15
517. Kalous Roman P190 1 14 167,17 14
518. Pavelková Jana P165 1 14 160,00 14
519. Parkan Miloš P165 2 9 5 156,83 14
520. Vrabec Zdeněk P165 1 14 149,75 14
521. Fiala Václav P165 1 14 147,67 14
522. Mlynář Eduard P165 1 14 147,50 14
523. Vlachovičová Sylvie P165 1 14 14
Konečný Rostislav P165 1 14 14
Jiránek Miroslav P165 1 14 14
Dvořák Jaroslav SM Bowlingový spolek Jadran P165 1 14 14
Vozniak Tomáš P165 1 14 14
Janásová Veronika P190 1 14 14
529. Velek Stanislav P165 1 13 168,13 13
530. Kuželová Lenka P190 1 13 167,29 13
531. Sova Petr st. P165 1 13 158,83 13
532. Melcr Šimon P165 1 13 152,83 13
533. Severová Jana Tacl Letohrad P165 1 13 152,00 13
534. Jarovská Romana P190 2 9 4 132,67 13
535. Plzenský Pavel P165 1 13 13
Staněk Miroslav P165 1 13 13
Maňásková Petra P165 1 13 13
Krivenkyi Serhii P165 1 13 13
Malenda Richard P190 1 13 13
Kavan Martin P165 1 13 13
541. Ptáček Jan P165 1 12 167,00 12
542. Jelínková Ivana P165 1 12 149,00 12
543. Zetek Tomáš P165 1 12 145,25 12
544. Samek Karel P165 2 11 1 143,50 12
545. Bešík Josef st. P165 2 9 3 143,08 12
546. Rejžková Štěpánka P165 1 12 12
Petrásková Ivana P165 1 12 12
Milerski Roman P165 1 12 12
Weissová Jitka P165 1 12 12
Homolka Jiří P165 1 12 12
Böck Adam P165 1 12 12
Dorňáková Irena P165 1 12 12
Dovhun Dušan P165 1 12 12
Pařil Pavel P165 1 12 12
555. Průša David BC Bowlingzone P165 1 11 181,00 11
556. Jiřiště Vít P165 1 11 177,50 11
557. Kvasnička Pavel P190 1 11 176,17 11
558. Hrnčíř Luděk P165 1 11 162,25 11
559. Kocmanová Jana P165 1 11 150,00 11
560. Králová Lucie P165 1 11 131,20 11
561. Bartošová Marie VČ P190 1 11 11
Dospěl Tomáš P165 1 11 11
Pasičnyk Ivan P165 1 11 11
Kurka Adam P165 1 11 11
Pour Vojtěch P165 1 11 11
Krauskopf Josef ml. Bowling Hluboká P165 1 11 11
Kafka Pavel P190 1 11 11
Hochmannová Markéta P165 1 11 11
Křivský Jakub Fénix Inspiro P165 1 11 11
570. Štefl Radomír P190 1 10 174,00 10
571. Beran Stanislav P165 1 10 157,63 10
572. Pěnička Karel P165 1 10 141,50 10
573. Ozimý Stanislav P190 1 10 10
Proser Martin P165 1 10 10
Cwik Petr P165 1 10 10
Kroulová Ludmila P165 1 10 10
Harom Michal P165 1 10 10
Boháč Jiří P165 1 10 10
Sobek Pavel P165 1 10 10
Přibyl Miroslav P165 1 10 10
Mlčák František P190 1 10 10
582. Míková Kateřina P165 1 9 157,00 9
583. Paroubek Jan P165 1 9 144,83 9
584. Kameníková Mária Henry grill P165 1 9 141,20 9
585. Korbelová Tereza P165 1 9 135,75 9
586. Navrátilová Táňa ProBowling Hustopeče P165 2 8 1 125,17 9
587. Talašová Julie P165 2 6 3 122,00 9
588. Fisková Kristýna P165 2 7 2 120,50 9
589. Urbanová Ilona P165 1 9 9
Šelle Radim P165 1 9 9
Mervová Jarmila P165 1 9 9
Korytářová Bohdana P190 1 9 9
Martinez Fernandez Diego P165 2 7 2 9
Janoutová Adelina P165 1 9 9
Marko Ondřej P165 1 9 9
Fisková Martina P165 1 9 9
Kapusta Michal P165 1 9 9
Benna Sebastián P165 1 9 9
Šlajs Vlastimil P165 1 9 9
600. Prokop Zdeněk P190 1 8 168,33 8
601. Forman Jiří P190 1 8 168,25 8
602. Feitl Michal P165 1 8 157,50 8
603. Purm Jan P165 1 8 154,86 8
604. Hojovec David P165 2 5 3 154,75 8
605. Chrpa Jindřich I. PSKN P165 2 8 147,17 8
606. Plšek Petr P165 1 8 143,00 8
607. Lajkep Milan P165 1 8 135,50 8
608. Kubrichtová Jindřiška P165 2 5 3 130,09 8
609. Tonev Petr P165 2 6 2 125,55 8
610. Elstnerová Naďa P165 1 8 8
Vodehnal Jindřich P165 1 8 8
Pokorný Karel P165 1 8 8
Hejna Miloslav P165 1 8 8
Kelnar Aleš P190 1 8 8
Enders Walter P165 1 8 8
Glézlová Šárka P165 1 8 8
Urban Jaroslav P165 1 8 8
Hermanová Marie P165 1 8 8
Krečmerová Tereza P165 1 8 8
620. Schůt Ladislav P190 1 7 171,33 7
621. Pařízek Jaroslav P190 1 7 169,00 7
622. Blažek Lubomír P165 1 7 160,33 7
623. Fiala Michal P190 1 7 159,25 7
624. Vrtiška Pavel P190 1 7 152,75 7
625. Mikez Milan P165 1 7 152,57 7
626. Fuchsa Vlastimil P165 1 7 151,80 7
627. Mottl Jan P165 2 6 1 135,00 7
628. Brůčková Kateřina P190 1 7 131,80 7
629. Šraitr Štěpán P165 1 7 120,25 7
630. Ondráčková Iva P165 1 7 7
Knap Miroslav st. P190 1 7 7
Navrátilová Vlaďka P165 1 7 7
Doubravová Anna P165 1 7 7
Jindřich Bohumil P165 1 7 7
Capilová Nela P190 1 7 7
Pešta Daniel Bowling Hluboká P165 1 7 7
Lex Jakub P165 1 7 7
Mazurová Eva P165 1 7 7
Tichý Radek P190 1 7 7
640. Kleiman Martin P165 1 6 161,25 6
641. Kudela Michal P165 1 6 157,83 6
642. Jiřičko Marek P165 1 6 150,14 6
643. Žák Jan P190 1 6 142,50 6
644. Síč Petr P165 1 6 141,80 6
645. Brázda Bohumil P165 1 6 134,80 6
646. Suránová Sára P165 1 6 132,33 6
647. Malíšková Jana P165 1 6 6
Minnakhmetov Albert Bowling Hluboká P165 1 6 6
Plašil Tomáš P165 1 6 6
Ježková Julia P165 1 6 6
Douša Adam P165 1 6 6
Dolog Pavol Tacl Letohrad P190 1 6 6
Šimeček Jan P165 1 6 6
Řihák Lukáš P165 1 6 6
Kafková Danica P165 1 6 6
Petrželová Ivana P165 1 6 6
657. Ožana Roman P165 1 5 155,00 5
658. Lůža Pavel P165 1 5 147,75 5
659. Felcman Roman P165 2 3 2 127,20 5
660. Valo Karel P165 2 3 2 121,80 5
661. Talaš Kristián P165 2 4 1 74,75 5
662. Kunc Tomáš P165 1 5 5
Krečmerová Monika P165 1 5 5
Hojovec Adam P165 1 5 5
Dutka Miroslav P165 1 5 5
Marval Jiří Strike Řevnice P165 1 5 5
Bárta Richard P165 1 5 5
Vlach Zdeněk P165 1 5 5
Kamenská Marie P165 1 5 5
Zachara Adam P165 1 5 5
Štěch Michal P165 1 5 5
Váňová Jindřiška P165 1 5 5
Šubová Lucie P165 1 5 5
Pacholík Zdeněk P165 1 5 5
Veselá Marcela P165 1 5 5
676. Paukert Tomáš P165 1 4 142,60 4
677. Schelle Harald Maxbowling P165 1 4 138,25 4
678. Kubešová Andrea P165 1 4 136,33 4
679. Vrzal David Xbowling club P165 1 4 135,80 4
680. Paroubková Dana P165 1 4 128,75 4
681. Soukupová Dana P165 1 4 128,67 4
682. Pěničková Hana P165 1 4 124,00 4
683. Včeliš Jaroslav P165 1 4 4
Doubravová Květoslava P165 1 4 4
Filová Jana P190 1 4 4
Nový Stanislav P165 1 4 4
Javůrek Jiří P190 1 4 4
Kovář Pavel st. P190 1 4 4
Filuš Maxim P165 1 4 4
Čuříková Petra P165 1 4 4
Urbanová Dagmar P165 1 4 4
Štefániková Katarína P165 1 4 4
Mráček Petr JKM bowling P190 1 4 4
Doležal Jakub BC Tábor P165 1 4 4
695. Dajč Tomáš P165 1 3 156,50 3
696. Paclík Vladimír P190 1 3 155,17 3
697. Komárek Šimon ProBowling Hustopeče P165 2 3 154,50 3
698. Kumšta David P165 1 3 142,75 3
699. Urbánek František P165 1 3 135,75 3
700. Míka Miroslav BC Falk P165 1 3 127,83 3
701. Podlahová Šárka Bowling Hluboká P165 1 3 3
Buchta Miroslav P165 1 3 3
Loněk Daniel P165 1 3 3
Obhlídal Jiří P165 1 3 3
Stoklásek Radek P165 1 3 3
Palík Marián P165 1 3 3
Fiala Miroslav P165 1 3 3
Capilová Dagmar P165 1 3 3
Sobková Markéta P165 1 3 3
Vozdecká Natálie P165 1 3 3
711. Dvořáková Lenka BC Bowlingzone P190 1 2 164,25 2
712. Martinec Václav P190 1 2 154,80 2
713. Barnet Milan 1 2 148,88 2
714. Míka Adam Bowlingjunior Plzeň P165 1 2 136,00 2
715. Janovský Zdeněk P165 1 2 129,50 2
716. Kovalev Alexandr P165 1 2 105,75 2
717. Serbusová Marcela P165 1 2 2
Foltýnová Jana P165 1 2 2
Boháč Martin P165 1 2 2
Virághová Linda P165 1 2 2
Holinková Naďa P165 1 2 2
Očadlík Miroslav P165 1 2 2
Pokorný Jan P165 1 2 2
Mičkalová Kateřina P165 1 2 2
Čikeš Milan P165 1 2 2
Stanovská Veronika P165 1 2 2
Kalvodová Hedvika P165 1 2 2
Vozdecký Lukáš Xbowling club P165 1 2 2
729. Marouš Martin I. PSKN P165 1 1 144,33 1
730. Pavlík Tomáš P165 1 1 138,00 1
731. Jindřišek Milan BC Bowlingzone P165 2 1 137,50 1
732. Jurásková Klára P165 1 1 122,33 1
733. Míka Jan BC Falk P165 1 1 120,33 1
734. Petráček Pavel P165 1 1 117,80 1
735. Jezdinský Michal P165 1 1 59,50 1
736. Palíková Pavlína P165 1 1 1
Nová Leona P165 1 1 1
Kudelová Lucie P165 1 1 1
Žáčková Olga P165 1 1 1
Býmová Věra P165 1 1 1
Jeník Jakub P165 1 1 1
Fleková Magda P165 1 1 1
Foltýnová Tereza P165 1 1 1
Vlček Jiří P165 1 1 1
Dvořáček David P190 1 1 1
Ondráčková Ema P165 1 1 1
Javůrková Alena P165 1 1 1
Nečasová Linda P165 1 1 1
749. Paclík Radomil P165 1 0 147,00 0
750. Engelman Stanislav P165 1 0 145,33 0
751. Procházka Lukáš P165 1 0 143,00 0
752. Macke Matyáš JKM bowling P165 2 0 141,83 0
753. Škrabánek Oskar JKM bowling P165 2 0 140,75 0
754. Sekowská Beatrica JKM bowling P165 2 0 139,75 0
755. Blabolilová Martina P165 1 0 138,17 0
756. Limburský Samuel JKM bowling P165 1 0 134,33 0
757. Peroutka Václav JKM bowling P165 1 0 132,00 0
758. Láník Igor SKB Boskovice P165 1 0 131,83 0
759. Vavrla Zdeněk P165 1 0 126,17 0

Krátké zprávy

29.06.2022 v 16:36

Naši kadeti jsou MISTŘI SVĚTA!!! V rozhodující hře s USA 268:259!!! Dan Seidl, Lukáš Jelínek, Tomáš Liebich a Matěj Vojkovský!!!!

27.06.2022 v 15:41

Tým kadetů přiveze z MS medaili !! Jaká bude se rozhodne ve středu od 15:30 hod.

10.06.2022 v 06:07

Otevřeny obsazovačky pro přihlášení do Seniorské ligy 2022/23.

05.06.2022 v 20:14

Jaroslav Lorenc vybojoval v soutěži jednotlivců druhé místo, veze z Mistrovství Evropy stříbrnou medaili.

05.06.2022 v 20:10

Mistrem ČR v Juniorské lize se stal tým Probowling A.

Galerie

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

Vítěz 8. turnaje Prestige Tour 2021/22

Hrazdírová Lucie
Bowling Blansko, z.s.
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

Bowling Blansko, z.s.

Nejlepší žena, nejlepší juniorka, nejlepší hráčka kategorie P190 - 8. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 8. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Málková Lenka
JKM bowling
Málková Lenka

Málková Lenka

JKM bowling

Nejlepší hráčka kategorie P165 - 8. turnaj Prestige Tour 2021/22

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Hrazdírová Lucie
Bowling Blansko, z.s.
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

Bowling Blansko, z.s.

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská
  • Silvernite/