Bodovací žebříček, ročník 2019 - 2020

srpen18

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. 07
19
08
19
Prům. Body
1. Švec Ladislav BT Notaxo 6 219 71 202,79 290
2. Nejezchleba Stanislav P190 8 141 115 187,28 256
3. Kolář Jan st. Black Riders 10 125 122 192,34 247
4. Rác Václav Bombers 6 200 45 198,91 245
5. Sovová Alena BT Notaxo P190 10 127 112 170,46 239
6. Homola Lukáš BC Most 4 170 66 200,84 236
7. Jelínek Lukáš Xbowling club 3 171 63 229,29 234
8. Vrážel Jiří 1. BKS cen. Děčín 4 141 91 195,84 232
9. Mára Zdeněk KPKO Kladno P190 8 128 104 176,97 232
10. Surán Ondřej RAPI-TEC 6 164 66 202,49 230
11. Colon Josef P190 13 107 118 193,67 225
12. Lorenc Jaroslav expert King Pins 3 158 60 225,63 218
13. Květenský Vítězslav STRIKE P190 12 127 89 173,67 216
14. Synek Aleš STRIKE 4 135 65 191,83 200
15. Matějka Antonín P190 11 88 107 190,07 195
16. Tříska Jan Bowland Olomouc 3 195 221,73 195
17. Rain David BT Notaxo P190 7 94 93 195,18 187
18. Schön Viktor st. Family S P165 11 123 62 163,16 185
19. Sýkorová Andrea P190 5 139 45 170,85 184
20. Uher Radovan RAPI-TEC 3 182 189,96 182
21. Zvěřinová Lenka 4 134 45 180,17 179
22. Bočan Josef Bombers 6 103 74 207,56 177
23. Kolářová Hana Black Riders P190 9 107 59 166,81 166
24. Görg Martin Bowlingzone Pardubice 2 166 209,05 166
25. Jarovský Albert P190 7 101 62 163
26. Závladská Svatava BK Klíše P190 6 91 70 178,24 161
27. Slavíková Kateřina Black Riders P190 7 100 58 176,29 158
28. Pitaš Vladimír Bowlingzone Pardubice P190 4 109 46 168,30 155
29. Heligr Ondřej Strikeland Junior 5 119 34 207,96 153
30. Kunc Oto P190 7 90 62 163,82 152
31. Hromek Jiří Sypka Blansko 2 150 188,07 150
32. Vojkovský Matěj Bowland Olomouc P190 3 150 187,65 150
33. Mička Daniel STRIKE P190 3 106 43 188,24 149
34. Kordulík Václav ml. P190 3 149 198,14 149
35. Strejcová Tereza BSR Poděbrady P190 4 140 8 163,39 148
36. Kinc Denis Bowlingzone Pardubice 2 148 198,50 148
37. Čermák Pavel expert King Pins 3 91 56 196,82 147
38. Ondráček Bohuslav KPKO Kladno P190 10 116 30 174,60 146
39. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 3 145 175,37 145
40. Uher Jaroslav ProBowling 2 141 201,08 141
41. Heligr Štěpán Strikeland Junior P190 4 77 63 194,31 140
42. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 7 83 56 168,27 139
43. Javůrek Pavel P165 8 72 66 186,50 138
44. Lang David Car Citon Olomouc 2 138 191,51 138
45. Kober Ivan P190 7 89 48 194,67 137
46. Šípek Karel Elephant B.T P190 5 60 77 192,42 137
47. Parkan Miloš P165 3 70 67 169,74 137
48. Hindrák Jiří Bowlingzone Pardubice 3 137 194,25 137
49. Chládková Hana Sypka Blansko P190 3 100 35 160,17 135
50. König Antonín Car Citon Olomouc P190 2 135 185,60 135
51. Drábek Aleš Pitch a Ball 3 81 53 182,88 134
52. Prokop Zdeněk P165 3 83 49 167,03 132
53. Korecký Michal P165 14 88 41 167,47 129
54. Schönová Jana Family S P165 11 92 37 165,85 129
55. Kafka Pavel Panda Team P165 5 89 39 128
56. Diviš Pavel Matrixx Praha P165 4 91 36 219,75 127
57. Křížek Martin 1. BKS cen. Děčín P165 4 89 38 204,64 127
58. Slezák Luboš STRIKE P190 8 99 25 176,64 124
59. Hladík Karel RAPI-TEC 2 120 188,13 120
60. Mach Libor Semtamstrike 3 120 186,56 120
61. Klepáček Mašková Yvona P190 3 119 173,00 119
62. Straková Irena STRIKE P190 3 44 72 177,79 116
63. Šimánek Ladislav BT Notaxo P190 2 88 26 185,42 114
64. Hrdlička Vladislav RAPI-TEC 2 114 184,39 114
65. Chládek Vlastimil st. Sypka Blansko P190 2 114 180,08 114
66. Makovec Jaromír P165 4 48 66 114
67. Olarescu Jana Černý koně P190 5 81 32 162,50 113
68. Vondráček Adam Bowlingzone Pardubice 2 112 207,86 112
69. Janošec Miroslav ml. SK Skivelo P190 2 109 183,58 109
70. Homola Ladislav BC Most P165 4 76 32 164,90 108
71. Musil Matěj P165 4 64 44 161,31 108
72. Klepáček Adolf 3 107 183,40 107
73. Horáček Petr Tajfun P190 3 107 175,00 107
74. Kolář Jan ml. Black Riders P190 3 38 69 107
75. Pankivová Božena MBL Mikulov P190 2 106 173,58 106
76. Roučka Lukáš P190 4 87 15 179,73 102
77. Kvasnička Pavel P190 4 72 30 102
78. Černíková Karolína BK Klíše P165 4 49 52 160,12 101
79. Krubert Emil P190 3 52 48 185,17 100
80. Sopková Irena P165 5 81 19 160,15 100
81. Fidra Jan Bowlingzone Pardubice P190 3 100 173,28 100
82. Egert Jiří Rabbits Praha P190 3 33 64 156,88 97
83. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 2 97 175,75 97
84. Beštová Kateřina expert King Pins 2 96 186,33 96
85. Vácha Petr P190 12 52 43 153,71 95
86. Brokešová Anna ABB Vidlatá Seč P190 8 81 14 153,32 95
87. Horňák Vladimír Maxbowling P190 4 67 27 181,68 94
88. Stupka Jan KRPA P190 5 64 30 164,94 94
89. Vondráčková Linda Bowlingzone Pardubice P190 2 94 184,50 94
90. Stulík Jiří Seniorbowling CZ P190 3 64 28 195,29 92
91. Černá Marta Mandragora P190 3 65 26 170,69 91
92. Plánička Vojtěch BK Klíše P190 3 50 39 191,68 89
93. Eliáš Petr JČ P165 6 45 44 172,78 89
94. Staněk Libor P190 5 52 37 167,67 89
95. Šípková Jana Elephant B.T P165 8 62 27 151,00 89
96. Rábek Erik P190 3 55 33 182,83 88
97. Krňák Pavel BK Klíše 2 29 58 190,47 87
98. Liebich Tomáš Xbowling club P190 3 77 9 174,91 86
99. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 2 86 171,94 86
100. Bočanová Ivana SBL Lucerna P165 6 43 42 163,63 85
101. Rechtorik Libor Černý koně 3 85 177,38 85
102. Malcová Gabriela BT Notaxo P190 7 32 52 164,09 84
103. Černý Pavel Mandragora P165 3 59 25 158,46 84
104. Čížek Daniel Bombers P190 2 84 183,56 84
105. Palas Martin P190 3 48 36 84
106. Kotjužanský Jiří Kvadrofolio P165 4 64 19 83
107. Semerák Stanislav BT Notaxo P190 2 13 69 199,89 82
108. Kvasnička Ondřej BT Notaxo P190 5 62 20 193,12 82
109. Bílek Miroslav Semtamstrike P190 4 46 36 160,94 82
110. Hasníková Martina CNC Produkt Ostrava P190 2 82 172,92 82
111. Včeliš Michal 3 42 39 189,64 81
112. Kotrbatý Jiří P190 3 53 28 184,47 81
113. Černíková Michaela Xbowling club P165 3 60 21 147,50 81
114. Vlk Jakub P190 4 51 29 156,12 80
115. Kubík František ml. P190 2 80 187,80 80
116. Roudný Pavel P190 4 80 162,79 80
117. Dutka Miroslav P165 4 42 37 158,50 79
118. Vacík Matěj Bowlingjunior Plzeň P190 2 79 171,67 79
119. Klečka Jiří P190 2 79 168,25 79
120. Honzík Jakub P165 4 79 152,83 79
121. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P190 4 35 43 169,30 78
122. Závladský Dušan BK Klíše P190 5 54 23 174,50 77
123. Márová Bára KPKO Kladno P190 5 68 9 162,33 77
124. Erben Roman Xbowling Team 1 77 196,17 77
125. Turina Jaroslav Bowlingzone Pardubice P190 2 77 189,00 77
126. Maléřová Pavlína P190 2 77 165,00 77
127. Honomichlová Martina DDM Třemošná P190 3 58 18 155,52 76
128. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 1 76 184,83 76
129. Tvrzický Milan P190 3 40 35 180,27 75
130. Brázda Bohumil P165 4 36 39 174,91 75
131. Nahodil Antonín P190 2 33 41 218,10 74
132. Černík Vojtěch BC Most P190 4 39 35 160,65 74
133. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 1 74 192,14 74
134. Heřmánková Blanka BC Tábor P190 1 74 181,67 74
135. Konečný Pavel Tacl Letohrad P190 2 74 176,44 74
136. Mazalová Andrea Bowlingzone Pardubice P190 2 74 157,83 74
137. Plešingerová Jana Seniorbowling CZ P190 4 64 10 74
138. Košatová Renáta P190 4 38 35 174,50 73
139. Kafková Danica Panda Team P165 4 73 73
140. Richter Michal Draci Brno 1 72 197,47 72
141. Paračka Andrej Big Lebowski abides P190 6 72 189,25 72
142. Vrtiška Pavel P190 4 72 72
143. Kubík František P190 3 71 194,90 71
144. Kolář František Seniorbowling CZ P190 2 71 181,25 71
145. Macek Jan Xbowling Team 1 70 212,22 70
146. Vlachovič Jakub Bowland Olomouc 1 70 190,74 70
147. Kouba Václav P190 3 45 24 69
148. Marek Jakub P165 5 64 4 152,59 68
149. Vrzal Pavel Tajfun P165 7 55 12 186,57 67
150. Fleischmann Jan st. Seniorbowling CZ P190 2 45 22 185,31 67
151. Starý Pavel Dragouni P190 3 34 32 176,48 66
152. Vaněčková Dagmar P190 4 46 20 159,25 66
153. Fleischmann Jan ml. P190 2 31 34 187,46 65
154. Kassas Abdul BK Klíše P165 4 47 18 169,48 65
155. Antalík Ivan P165 5 36 29 159,82 65
156. Mrviš Dušan P165 4 55 10 157,05 65
157. Stříbrský Václav Xbowling club P190 1 65 183,17 65
158. Brokeš Milan ABB Vidlatá Seč P190 4 65 175,44 65
159. Roth Jan P190 3 34 31 65
160. Hradil Vavřinec Bombers P190 2 28 35 193,33 63
161. Lasovský Michal BC Budějce P190 3 29 34 192,47 63
162. Krňáková Šárka BK Klíše P190 2 8 55 150,70 63
163. Vodák Viktor Oušťáci z Radavy P190 3 39 24 63
164. Pospíšilová Jitka P190 3 48 14 174,82 62
165. Pláničková Zdenka BK Klíše P165 3 43 19 163,14 62
166. Nádvorník Pavel P190 5 28 34 158,10 62
167. Kurka Jiří P190 2 31 30 191,32 61
168. Frýbortová Marie BC Tábor P190 3 42 19 188,70 61
169. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P190 5 40 21 166,13 61
170. Jedlička Jan Xbowling Team 1 61 204,56 61
171. Kunc Tomáš P190 1 61 195,50 61
172. Vopička Karel STRIKE P190 1 61 179,67 61
173. Borovec Jiří P165 9 45 15 158,25 60
174. Prokopová Dagmar P165 2 18 42 157,83 60
175. Jindřišek Milan Bowlingzone Pardubice P165 2 23 37 156,83 60
176. Mičánek Filip P190 1 60 186,50 60
177. Krummerová Eliška Tacl Letohrad P190 2 60 162,11 60
178. Šejvl Jan P190 2 19 40 170,00 59
179. Brokeš František st. ABB Vidlatá Seč P190 8 47 12 160,15 59
180. Maňásek Jaroslav P190 2 59 59
181. Sova Petr P190 5 44 14 162,89 58
182. Krčma Milan st. P190 3 24 34 160,17 58
183. Staněk František P190 5 31 27 157,90 58
184. Nováková Iva BSR Poděbrady P165 2 31 27 153,67 58
185. Šafařík Luděk P190 1 58 183,42 58
186. Maňásková Petra P190 3 23 35 58
Mottl Karel P190 3 53 5 58
188. Klimeš Josef P190 3 41 16 179,00 57
189. Vacek Pavel Pitch a Ball P190 3 13 44 177,89 57
190. Petáková Anna expert King Pins 1 57 184,42 57
191. Uhlíř Jiří ml. P190 1 57 178,33 57
192. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 3 35 21 169,33 56
193. Horák Jaromír VČ P165 4 27 29 158,58 56
194. Brychová Eliška Bowlingzone Pardubice P165 1 56 173,83 56
195. Holinková Naďa P165 4 32 24 56
196. Kratochvíl Dominik Bowlingzone Pardubice 3 55 157,44 55
197. Holoubek Miroslav P190 2 27 28 55
198. Štafa Pavel P165 5 40 14 159,24 54
199. Sova Petr ml. P165 5 20 34 155,44 54
200. Šmejkalová Ivana P165 3 46 8 154,45 54
201. Petr Vrba P190 3 27 27 54
202. Biskupová Martina P190 3 36 17 165,38 53
203. Svačinová Ivana P190 3 34 18 171,15 52
204. Hron Pavel P165 4 29 23 167,10 52
205. Valošek Tomáš Jadran Frýdek Místek P190 1 52 176,17 52
206. Poprocký Michal Kelímci P165 2 52 171,21 52
207. Polívka Dalibor BC Tábor P190 3 39 12 180,32 51
208. Sovová Ivana P165 5 40 11 147,58 51
209. Harašta Jiří Goldfish Bowl P190 1 51 181,44 51
210. Hrazdírová Lucie Blansko P190 1 51 167,50 51
211. Paclík Vladimír P165 2 28 23 51
Škrabal Marek P190 1 51 51
213. Malec Jaromír ml. BT Notaxo P190 5 31 19 160,41 50
214. Bartošová Marie P190 3 24 26 50
Vávra Miloš P190 3 29 21 50
Saturka Vlastimil P165 1 50 50
217. Barnet Milan P190 3 33 16 181,81 49
218. Frýbort Otakar BC Tábor P190 3 36 13 178,07 49
219. Škorvánek Kamil Vejlupci Brno P165 1 49 179,50 49
220. Paleček Petr P190 2 49 160,33 49
221. Lencová Anežka Seniorbowling CZ P190 2 49 154,44 49
222. Gabrhelová Markéta Vejlupci Brno P190 1 49 49
223. Bejšovec Jaroslav P190 3 39 9 197,81 48
224. Fufalko Mykola P165 3 30 18 185,04 48
225. Balcarová Zdeňka P190 5 34 14 153,25 48
226. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 4 21 27 132,69 48
227. Hanzl Zbyněk P190 1 48 48
Hübst Vladimír BK Klíše P190 1 48 48
229. Kubíková Dana P190 3 47 164,75 47
230. Severová Jana Tacl Letohrad P190 2 19 28 47
Haxa Martin P165 1 47 47
232. Tětek Petr BC Hluboká P190 3 41 5 155,80 46
233. Bora František P165 2 21 25 139,56 46
234. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 2 21 24 170,93 45
235. Křesťan Miroslav Car Citon Olomouc P190 1 45 173,33 45
236. Russ Martin P190 2 12 33 45
237. Marko Ondřej P165 4 4 40 148,00 44
238. Chovanec Marek Elephant B.T P190 2 44 44
Konečný David P165 1 44 44
240. Stulíková Dagmar Seniorbowling CZ P190 2 19 24 186,86 43
241. Vacek Tomáš BC Hluboká P190 2 20 23 166,33 43
242. Vavrla Zdeněk Krocan.com P190 1 43 172,17 43
243. Kříž Martin Wawe House Gang P190 1 43 164,07 43
244. Breburda Miroslav P190 1 43 43
245. Kadlecová Jaroslava P165 3 38 4 163,70 42
246. Robertson Tom 1 42 183,78 42
247. Vaněček Jindřich P190 2 42 171,86 42
248. John Jiří Trutnov P190 1 42 169,33 42
249. Bešík Josef st. Seniorbowling CZ P190 2 42 165,14 42
250. Bednařík Matěj P190 1 42 42
251. Hollman Petr P190 3 18 23 155,65 41
252. Ondráčková Iva P165 6 41 150,63 41
253. Dufková Veronika P165 1 41 41
254. Mrkvičková Lenka P190 3 29 11 174,93 40
255. Bejšovcová Lenka P190 3 23 17 159,74 40
256. Vokrojová Marie BC Falk P190 1 40 191,71 40
257. Hora Jiří P190 3 40 171,67 40
258. Ulička Antonín P190 1 40 171,00 40
259. Vodehnal Jindřich P165 3 20 20 40
Dufek Miroslav P190 1 40 40
261. Čoupek Alex P165 1 39 168,91 39
262. Kobal Bohdan Radava SC P190 1 39 39
Škrla Jakub P165 1 39 39
264. Sihelník Josef P190 2 22 16 184,47 38
265. Forman Jiří P190 2 17 21 172,09 38
266. Žák Jan P165 3 24 14 166,59 38
267. Pouzar Rudolf P190 3 17 21 164,46 38
268. Vaníčková Kristýna P165 5 34 4 132,13 38
269. Varhaníček Pavel Kelímci P165 2 38 164,30 38
270. Nečas František Semtamstrike P190 2 21 17 38
Urbánek František P165 1 38 38
272. Trča Pavel BC Hluboká P190 2 23 14 186,00 37
273. Martinec Václav P190 2 18 19 185,58 37
274. Malec Jaromír BT Notaxo P190 5 13 24 168,00 37
275. Sobotka David P190 1 37 37
Kaprálek Petr P165 2 16 21 37
Pešina Miroslav P165 2 21 16 37
278. Valkovič Miroslav P165 2 5 31 167,08 36
279. Bulová Eliška P190 2 19 17 157,75 36
280. Žižlavský Jan P190 1 36 165,83 36
281. Krčma Milan ml. P190 2 36 150,50 36
282. Jarolík Jan P190 1 36 36
283. Paukert Tomáš P165 2 20 15 166,33 35
284. Mračko Tomáš P165 3 35 188,08 35
285. Hasník Vít BC Holešov P190 1 35 169,17 35
286. Havelka Michal P190 1 35 35
Hájek Jiří P165 3 28 7 35
288. Kala Rostislav 1 34 205,50 34
289. Marek Jiří VČ P190 1 34 171,83 34
290. Hajná Daniela P190 2 14 20 34
Vlasák Aleš Radava SC P190 1 34 34
292. Tokarev Dmitry P165 2 15 18 172,17 33
293. Szkuczik Justyna P165 1 33 170,25 33
294. Roučková Denisa P165 3 33 123,50 33
295. Šnajderová Martina P165 1 33 33
Kadeřábková Veronika P165 1 33 33
Žebro Martin P165 2 24 9 33
Dvořáček David P190 2 17 16 33
299. Slach Zbyněk BC Hluboká P190 2 10 22 167,33 32
300. Svoboda Milan P165 3 10 22 162,00 32
301. Fuchsa Vlastimil P165 4 20 12 150,60 32
302. Novák Radek P190 1 32 196,67 32
303. Uhlířová Zuzana BC Tábor P190 1 32 160,67 32
304. Běhal Jaroslav Olympia Wellness P165 3 20 12 32
Bílek Ondřej P165 1 32 32
Mňačková Kateřina Radava SC P190 1 32 32
307. Janů Pavel MSCBL Děčín P165 2 12 19 164,89 31
308. Novák Josef P190 1 31 192,50 31
309. Podrabský David Blansko P190 1 31 169,69 31
310. Štícha Bohumil P190 2 31 156,36 31
311. Vlček Josef P165 1 31 142,08 31
312. Roudná Hana P165 4 31 141,45 31
313. Ivanciv Petr Black Riders 1 31 31
Musil Stanislav P165 1 31 31
Uhlířová Hana Rabbits Praha P190 3 30 1 31
Blažek Lubomír P190 1 31 31
317. Kalous Roman P165 2 14 16 160,00 30
318. Faitová Iveta P165 2 8 22 149,92 30
319. Rzidký Jaroslav P190 1 30 190,83 30
320. Soukup Libor Zíchov Pukls P190 2 30 173,70 30
321. Pisinger Miroslav P165 1 30 165,38 30
322. Nosková Jitka Pitch a Ball P190 1 30 160,00 30
323. Černá Pavla 1. PSKN Praha P190 1 30 159,50 30
324. Mlčák František Free Time P190 1 30 30
Stukalo Albina P165 1 30 30
Skokanová Milada P190 1 30 30
Merva Vladimír Semtamstrike P190 1 30 30
328. Heligr Petr 1 29 194,14 29
329. Sýkora Jan Rabbits Praha P190 1 29 184,43 29
330. Šebestová Edita P165 1 29 29
Doubrava Jan P190 1 29 29
Helešic Tomáš P190 1 29 29
Ozimý Stanislav P190 1 29 29
Sejkora Miroslav P165 2 18 11 29
335. Zach Petr st. P190 3 18 10 177,33 28
336. Kostka Martin P190 2 25 3 172,00 28
337. Krauskopf Josef BC Hluboká P190 2 15 13 170,22 28
338. Jelínek Petr st. JČ P190 2 15 13 166,26 28
339. Fiala Michal P165 1 28 205,50 28
340. Bednarz Andrzej CNC Produkt Ostrava P190 1 28 198,33 28
341. Mlynář Ondřej Xbowling Team 1 28 197,25 28
342. Havlíček Zdeněk st. Seniorbowling CZ P190 2 28 190,58 28
343. Boháč Martin P165 3 28 180,33 28
344. Salaquarda Tadeáš P190 1 28 167,33 28
345. Hoschna Jan OKO Křesťan P190 2 28 163,00 28
346. Netušil René Bumtrio P165 1 28 154,83 28
347. Brix Jan P165 1 28 28
Šimková Dana PH P190 2 15 13 28
Horák Alois P165 1 28 28
Malíček Dušan Rudé koule P165 1 28 28
351. Hrušková Libuše P190 2 7 20 166,20 27
352. Vokurka Jaroslav P165 2 18 9 151,88 27
353. Harvánek Petr P165 2 11 16 143,17 27
354. Komendová Ivana P190 1 27 170,50 27
355. Procházka Aleš BC Hluboká P190 1 27 27
Gurgul Lukáš Xbowling club P190 2 5 22 27
Pour Oldřich P190 1 27 27
Mičkal Jaroslav P190 1 27 27
Hanzlová Iveta P165 1 27 27
Knap Miroslav ml. UBT Kyje P165 1 27 27
361. Bula Martin P190 3 9 17 151,50 26
362. Havlík Jiří ml. P165 2 12 14 145,82 26
363. Barinec Petr P190 1 26 177,25 26
364. Drahokoupil Jiří P190 1 26 172,13 26
365. Šimůnek Pavel P190 2 26 155,42 26
366. Zemanová Olga P165 1 26 26
Fojtíková Ivana P190 1 26 26
Urbanová Věra P165 1 26 26
369. Matějka Petr P165 4 12 13 143,10 25
370. Jukl Ladislav P165 3 24 1 143,00 25
371. Zapletalová Jiřina Haná BC P165 2 4 21 140,67 25
372. Větrovský Jaromír Rabbits Praha P165 3 1 24 131,38 25
373. Koumar Miroslav ABB Vidlatá Seč P190 1 25 184,25 25
374. Frydrych Tomáš Kelímci P190 1 25 174,25 25
375. Žilka Jan P165 1 25 157,75 25
376. Srncová Jana P190 1 25 25
Sousedík Rostislav P190 1 25 25
Havlín Petr P190 1 25 25
Hanzl Martin P165 1 25 25
Hotová Zuzana Tuneláři Brno P165 1 25 25
381. Kunt Luboš st. P190 2 19 5 189,00 24
382. Spilka František BC Tábor P190 2 16 8 185,44 24
383. Hřebík Lumír STRIKE P165 2 2 22 163,64 24
384. Musilová Erika P165 2 1 23 119,33 24
385. Prekop Ondřej Bowlingzone Pardubice P165 1 24 166,17 24
386. Kudelová Iveta P190 1 24 159,50 24
387. Tejkl Martin P165 1 24 144,75 24
388. Kočka Jan P165 1 24 24
Přibyl David P165 1 24 24
Kadeřábek Martin P190 1 24 24
391. Janovský Michal Black Riders 2 7 16 174,00 23
392. Simonová Helena P165 2 15 8 156,45 23
393. Havlík Jiří Oušťáci z Radavy P165 2 19 4 154,09 23
394. Pukl Dušan Sypka Blansko 1 23 162,33 23
395. Urban Tomáš P165 2 23 152,08 23
396. Knap Miroslav P190 2 8 15 23
Jašková Milena Tajfun P190 1 23 23
Kukačka Martin P165 3 6 17 23
Baláková Jana P165 1 23 23
Křižka Filip CNC Produkt Ostrava P190 1 23 23
Ondrejec Petr P190 1 23 23
402. Sádlík Vojtěch st. Sahari Ovčín P190 2 15 7 166,33 22
403. Štěch Michal P165 4 9 13 132,10 22
404. Malurek Václav P165 1 22 174,33 22
405. Pačinková Alena P165 1 22 153,00 22
406. Hanzalová Helena P165 1 22 22
Mikloška Marek P165 1 22 22
Kučera Miloš P165 1 22 22
Váňa Antonín P190 1 22 22
410. Brabec Petr Cowlers P190 3 14 7 175,17 21
411. Lebeda Pavel P190 3 7 14 164,44 21
412. Růžička Karel P190 4 8 13 141,00 21
413. Orság Karel P165 1 21 174,17 21
414. Weiss Petr P165 2 2 19 21
Weissová Jitka P165 2 3 18 21
Juráčková Mína Radava SC P165 1 21 21
Jindřich Martin P190 1 21 21
Šteffek Milan st. P190 1 21 21
Kudělková Andrea P190 1 21 21
420. Engelman Stanislav KRPA P190 2 18 2 173,64 20
421. Sivková Lenka P165 1 20 155,17 20
422. Brašnová Alena P165 1 20 153,38 20
423. Bittersmann Milan P190 1 20 20
Líbalová Dagmar P165 1 20 20
Kováčik Robert P165 1 20 20
Semeráková Monika P165 1 20 20
Roubalík Petr CNC Produkt Ostrava P190 1 20 20
Hájek Zdeněk P165 1 20 20
Rechtoriková Eva P165 2 17 3 20
430. Adamec Miroslav P190 2 11 8 169,82 19
431. Kadlec Miroslav P165 3 18 1 150,38 19
432. Frantová Milena P190 1 19 167,33 19
433. Grunda Aleš Haná BC P190 1 19 164,00 19
434. Leskovjanský Martin P165 1 19 154,00 19
435. Kadlečík Libor P165 1 19 19
Pryček Jiří P165 1 19 19
Košata Ondřej P165 1 19 19
Šarišský Jakub 1 19 19
Dostál Ladislav P165 1 19 19
440. Baborský Milan BC Hluboká P165 2 16 2 163,89 18
441. Minnakhmetov Kamil P190 2 3 15 145,80 18
442. Síč Petr P165 2 8 10 140,20 18
443. Šulcová Hana P165 4 7 11 139,50 18
444. Orálek Radek P190 1 18 179,00 18
445. Hřivna Patrik P190 1 18 172,00 18
446. Prekop Michal P165 1 18 18
Košatová Hana P165 3 18 18
Janiga Oldřich P190 1 18 18
Trojan Josef P165 1 18 18
Žabka Zdeněk STRIKE 1 18 18
Mohamed Sherif P165 1 18 18
452. Tesař František Bowlingzone Pardubice 1 17 181,13 17
453. Adamec Petr Senioři SBL P165 1 17 158,17 17
454. Vojtíšek Erik BC Žlábek P165 1 17 147,83 17
455. Králová Lucie P165 1 17 118,33 17
456. Brichta Vladimír P190 1 17 17
Vlasák Jan BC Budějce P165 1 17 17
Sněhotová Romana P165 1 17 17
Koráb Jan Tacl Letohrad 1 17 17
Ludvík František P165 1 17 17
Kastl Ladislav P190 1 17 17
Straka Marek P165 2 2 15 17
Mojková Helena P190 1 17 17
464. Bartůšková Eva P165 3 10 6 133,38 16
465. Žák Stanislav P190 1 16 176,00 16
466. Chvojka Milan P190 1 16 173,63 16
467. Kubátko Vlastimil P165 2 16 149,50 16
468. Palečková Martina P190 1 16 148,67 16
469. Brokešová Annabel Bowlingzone Pardubice P165 1 16 138,00 16
470. Smolař Petr P165 1 16 16
Kratochvíl Karel st. 1. BKS cen. Děčín P190 1 16 16
Buchta Miroslav P165 1 16 16
473. David Zdeněk P165 2 11 4 160,56 15
474. Lank Ivan st. Bowlingzone Pardubice P190 1 15 179,83 15
475. Schober Michal P190 1 15 163,50 15
476. Henzl Petr P165 1 15 153,67 15
477. Martiška Robert P165 2 1 14 15
Kordulíková Ivana P165 1 15 15
Převorová Monika P190 2 8 7 15
Vais Patrik Blansko P165 1 15 15
Křížan Jiří P190 1 15 15
Richter Miroslav Big Lebowski abides P165 1 15 15
483. Guič Boris Pitch a Ball P165 2 5 9 157,30 14
484. Sladký Aleš P165 2 5 9 149,25 14
485. Dvořák Roman Bowlingzone Pardubice P190 1 14 195,83 14
486. Kosiec Zbigniew P190 1 14 168,25 14
487. Míková Kateřina P165 1 14 153,83 14
488. Enders Richard P190 1 14 149,57 14
489. Rybová Eva P165 2 14 14
Kotáb Jiří P165 1 14 14
Kracík Miroslav P190 2 5 9 14
Homolová Milada P165 1 14 14
Ondráček Rostislav 1 14 14
Vičarová Helena P165 1 14 14
Strnadová Kateřina P165 1 14 14
Bezděk Václav P190 1 14 14
Černohorský Karol Jihomor 1 14 14
Kučera Martin P165 1 14 14
Lacina Jaroslav P165 2 4 10 14
500. Butal Jaroslav st. P190 2 10 3 153,80 13
501. Míka Miroslav P165 1 13 165,50 13
502. Grygar Jiří P165 1 13 158,00 13
Eliáš Petr VČ P165 1 13 158,00 13
504. Šilar Miroslav Henry Gril P165 2 9 4 13
Kučera Zdeněk UBT Kyje P165 1 13 13
Mach Josef P165 1 13 13
Hrazdírová Lenka P165 1 13 13
Volek Pavel P190 1 13 13
509. Karbusický Zbyněk P165 1 12 179,33 12
510. Podolák Jan P165 1 12 168,50 12
511. Spilková Helena P190 1 12 168,33 12
512. Motyka Milan Kelímci P190 1 12 162,00 12
513. Pospíšil Jan st. P190 2 12 153,50 12
514. Vlček Josef1 P165 2 12 128,83 12
515. Rojík Vlastimil Radava SC P190 1 12 12
Šmelcer Ladislav P190 1 12 12
Velek Stanislav Haná BC P190 1 12 12
Vrba Petr P190 1 12 12
Kameníková Mária P190 1 12 12
Hrobský Zdeněk P165 1 12 12
Lehovec Radek P165 1 12 12
Svoboda Marcel P190 1 12 12
Pitfield Simon P165 1 12 12
524. Vrzal David Xbowling club P165 4 10 1 107,33 11
525. Nevyjel Jiří P190 1 11 162,33 11
526. Chládek Vlastimil ml. P190 1 11 143,25 11
527. Petráček Pavel Oušťáci z Radavy P165 1 11 128,80 11
528. Mottl Jan P165 2 3 8 11
Kučera Jiří BAJAKAP team P165 1 11 11
Pindiaková Zdeňka P165 1 11 11
Stodůlka Ladislav P165 1 11 11
Sršeň Marcel P190 1 11 11
Elstnerová Naďa P165 1 11 11
Loněk Daniel P165 1 11 11
Lejsková Eliška P165 1 11 11
536. Ruml David P165 3 8 2 194,17 10
537. Baborská Dana P165 2 4 6 142,40 10
538. Horník Gustav P190 2 10 172,44 10
539. Mohrmann Pavel P190 1 10 166,00 10
540. Fiala Václav Seniorbowling CZ P165 2 10 151,87 10
541. Svák David Bowland Olomouc P165 1 10 147,33 10
542. Brokešová Viktorie Bowlingzone Pardubice P165 1 10 125,20 10
543. Koryčanský Petr Tuneláři Brno P190 1 10 10
Rojíková Jana Radava SC P165 1 10 10
Čopian Štefan Tacl Letohrad P165 1 10 10
Dolog Pavol Tacl Letohrad P165 1 10 10
Waldhauserová Jana P165 1 10 10
Fink Zdeněk P165 1 10 10
Cihelka Jan P165 1 10 10
550. Denk Zdeněk Kůrovci Šumava P190 2 6 3 158,60 9
551. Juraszek Andrzej P190 1 9 163,50 9
552. Štefl Radek P165 1 9 152,50 9
553. Novotný Jiří st. P165 1 9 144,00 9
554. Lančová Petra P165 1 9 9
Hermanová Marie P190 1 9 9
Šimková Zuzana P165 1 9 9
Obrusník Lukáš P190 1 9 9
Chmela Lukáš P165 1 9 9
559. Jukl Šimon P165 2 1 7 124,00 8
560. Dvořák Tomáš P190 1 8 152,67 8
561. Nováková Ivana P190 1 8 151,00 8
562. Čikeš Milan P165 1 8 148,00 8
563. Bárta Ladislav P190 1 8 147,56 8
564. Chládková Lucie P165 1 8 121,58 8
565. Ondráčková Ema P165 3 8 82,75 8
566. Klapal Jaroslav Tacl Letohrad P190 1 8 8
Kozman Jaroslav P165 1 8 8
Zádrapa Libor P165 1 8 8
Šnajdr Pavel Chmelnice P165 2 8 8
Hrazdíra Petr P165 1 8 8
Pavelka Petr P165 1 8 8
Pavlíček Vladimír P165 1 8 8
Leatt Fiona P165 1 8 8
574. Valo Karel P165 2 1 6 146,50 7
575. Šafařík Jakub P190 1 7 163,00 7
576. Trojek Ondřej P165 1 7 158,50 7
577. Gürtler Tomáš Bowlingzone Pardubice P190 1 7 151,33 7
578. Marečková Jitka P165 1 7 129,83 7
579. Jašek Karel PH Semtamstrike P190 1 7 7
Malíšková Jana P165 1 7 7
Vacek Jaroslav BC Hluboká P190 1 7 7
Kovařík Dušan UBT Kyje 1 7 7
Staněk Miroslav P165 1 7 7
Müllerová Markéta P165 1 7 7
Paclík Radomil P165 2 1 6 7
586. Javorský Luboš Kůrovci Šumava P190 2 5 1 155,60 6
587. Bobek Vlastimil BC Budějce P190 2 1 5 134,44 6
588. Marvalová Nicol STRIKE P165 1 6 165,17 6
589. Nejezchleba Daniel P165 1 6 151,83 6
590. Janovská Jana BBO Mourek team P190 1 6 149,50 6
591. Mareš Michal BC Tábor P165 1 6 132,00 6
592. Hron Martin Chmelnice P165 1 6 6
Housková Petra P165 1 6 6
Drha Luděk P165 1 6 6
Kloták David P190 1 6 6
Jarolík Jan ml. P165 1 6 6
Janočková Krystyna P190 1 6 6
Kužílek Jiří P190 1 6 6
Ščerbová Alena P165 1 6 6
Kamenská Marie P165 2 2 4 6
Krepindl Martin UBT Kladno P165 1 6 6
Balcar Zdeněk P190 1 6 6
Roušarová Kateřina P165 1 6 6
604. Marek Luboš P190 2 2 3 154,90 5
605. Kuntová Zuzana P165 3 2 3 122,76 5
606. Korynta Jan Family S P190 1 5 169,33 5
607. Mašlanka Mateusz P165 1 5 150,75 5
608. Doležel Oldřich P165 1 5 139,00 5
609. Plšek Petr Baráčníci P165 1 5 134,50 5
610. Kubíčková Jana KPKO Kladno P165 1 5 5
Liebich František P190 1 5 5
Vacková Petra P165 1 5 5
Zajíček Pavel P165 1 5 5
Jindřich Bohumil P165 1 5 5
Navrátil Marek P165 1 5 5
Pavlíček Svatopluk P165 1 5 5
Krynická Drahomíra P165 1 5 5
Sedláková Gabriela P165 1 5 5
619. Talaš Kristián P165 2 3 1 94,38 4
620. Sivek Lubomír P165 1 4 146,00 4
621. Keken Zoltán SBL Lucerna P165 1 4 144,50 4
622. Dvořáková Lenka Bowlingzone Pardubice P165 1 4 136,25 4
623. Havlena Jan UBT Kyje P165 1 4 135,33 4
624. Schelle Harald Maxbowling P165 1 4 133,50 4
625. Rodriguez Monika P165 1 4 125,83 4
626. Hubertová Žaneta P165 1 4 4
Sojka Petr P165 1 4 4
Štěrba Marek Blansko P165 1 4 4
Košata Štěpán P165 1 4 4
Sekowski Roderick Radava SC P165 1 4 4
631. Novák Daniel P190 1 3 149,75 3
632. Lakomý Jan P190 1 3 146,33 3
633. Kocůr Jaroslav P165 1 3 144,25 3
634. Nechvátal Stanislav P165 1 3 140,75 3
635. Čoupek Petr P165 1 3 132,67 3
636. Nečasová Linda P165 1 3 3
Blažková Lenka P165 1 3 3
Šup Ivan P165 1 3 3
Krepindlová Kateřina P165 1 3 3
Honzíková Nela P165 1 3 3
Hromádková Jitka P165 1 3 3
Drha Jan P165 1 3 3
Haxová Martina P165 1 3 3
644. Kaplan Milan P165 1 2 147,25 2
645. Láník Igor SBK Boskovice P165 1 2 130,00 2
646. Rechtorik Milan Černý koně P190 1 2 2
Zykmundová Anna Marie P165 1 2 2
Veselý Filip Chmelnice P190 1 2 2
Jarovská Romana P190 1 2 2
Trtílek Martin P165 1 2 2
Šenigl Jaroslav P165 1 2 2
Fuchsová Jana P165 1 2 2
Dorňáková Irena P165 1 2 2
Doubravová Květa P165 1 2 2
Bohunek Jan P165 1 2 2
Košata Kryštof P165 1 2 2
657. Wojaczek Alina P165 1 1 131,75 1
658. Minnakhmetov Albert BC Hluboká P165 1 1 123,80 1
659. Hanus Ferdinand P165 1 1 122,50 1
660. Haxa Adam P165 1 1 1
Kvasničková Zuzana P165 1 1 1
Kmínek Aleš P165 1 1 1
Halama Miroslav P165 1 1 1
Mlčáková Jana P165 1 1 1
Hricová Kateřina P165 1 1 1
Beránek Martin P165 1 1 1

Krátké zprávy

12.08.2019 v 12:10

V pondělí 12.8. v 23.59 proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 2. turnaj PRESTIGE.

30.07.2019 v 11:44

Otevřena "obsazovačka" na 2. turnaj PRESTIGE.

26.07.2019 v 10:07

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Vítěz 1. turnaje Prestige 2019-2020
Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins
2. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
3. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Nejlepší hráč kategorie P190, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Synek Aleš
STRIKE
Synek Aleš

Synek Aleš

STRIKE
Nejlepší senior, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Michaela
Xbowling club
Černíková Michaela

Černíková Michaela

Xbowling club
Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige 2019-2020