Bodovací žebříček, ročník 2021 - 2022

září25

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. 07
21
08
21
09
21
Prům. Body
1. Colon Josef P190 16 202 110 145 185,42 457
2. Straková Irena Strike Řevnice 10 132 125 154 185,16 411
3. Nosková Jitka Xbowling club P190 11 148 154 93 177,83 395
4. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče P190 17 141 123 127 197,99 391
5. Matějka Antonín P190 16 153 106 127 177,95 386
6. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 9 126 125 89 167,68 340
7. Jarovský Albert P190 12 96 111 128 188,18 335
8. Rác Václav Xbowling club P190 6 112 125 67 192,06 304
9. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 9 158 64 74 179,26 296
10. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. P190 8 100 73 102 194,00 275
11. Vrážel Jiří st. SKBC Račice P190 6 72 64 122 201,00 258
12. Paračka Andrej Strike Řevnice P190 10 48 142 68 182,35 258
13. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 9 79 102 70 163,91 251
14. Kunc Oto P190 7 110 23 116 180,62 249
15. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 12 129 44 68 166,96 241
16. Uher Jaroslav ProBowling Hustopeče 5 82 47 110 208,81 239
17. Bočan Josef 8 54 117 57 192,74 228
18. Barak David ProBowling Hustopeče 5 56 103 64 210,56 223
19. Haxa Martin P190 7 35 67 121 187,25 223
20. Fufalko Mykola P165 10 35 78 99 175,22 212
21. Horáček Petr Strike Řevnice P190 6 138 67 177,61 205
22. Havlíček Zdeněk st. P165 11 91 85 25 176,67 201
23. Uher Radovan ProBowling Hustopeče 4 74 26 99 196,05 199
24. Sopková Irena P165 8 92 55 52 161,93 199
25. Navrátil Marek ml. Xbowling club P190 6 57 106 35 170,97 198
26. Teame Habtegabriel Xbowling club 4 53 53 91 184,14 197
27. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 5 65 23 107 182,84 195
28. Hasník Vít P190 6 77 30 87 178,07 194
29. Hindrák Jiří BC Bowlingzone 4 101 27 65 200,71 193
30. Liebich Tomáš Xbowling club P190 5 112 33 43 188,97 188
31. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 9 72 46 68 161,53 186
32. Škrabal Marek BDR P190 8 90 46 49 188,94 185
33. Nejezchleba Stanislav P190 8 22 94 68 178,10 184
34. Nahodil Antonín BK StrikeLand Junior 6 55 49 78 200,95 182
35. Bail Šimon Xbowling club P190 6 11 104 67 174,22 182
36. Diviš Pavel P190 8 47 58 76 172,00 181
37. Kassas Abdul BK KLÍŠE P165 10 76 46 59 164,68 181
38. Kotrla Ondřej ProBowling Hustopeče 4 60 28 91 194,58 179
39. Muránsky Daniel Xbowling club P165 4 47 103 29 171,69 179
40. Schön Viktor st. P165 9 31 115 32 161,24 178
41. Minář Zdeněk ProBowling Hustopeče 5 84 39 53 205,54 176
42. Brokeš František st. Seniorbowling CZ P165 7 107 38 31 170,45 176
43. Stulíková Dagmar P190 6 123 16 36 166,17 175
44. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 10 96 45 32 155,32 173
45. Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior P190 5 79 17 76 200,37 172
46. Korecký Michal P165 12 38 80 52 163,80 170
47. Fojtíková Ivana 3 73 97 183,04 170
48. Horňák Vladimír P190 6 62 28 79 174,18 169
49. Janočková Krystyna P190 8 73 34 61 160,88 168
50. Lébrová Jana Car Citon Olomouc P190 3 85 83 208,87 168
51. Turina Jaroslav BC Bowlingzone 3 78 14 75 190,65 167
52. Čižinský Jaroslav P190 3 81 86 191,08 167
53. Palas Martin P190 6 25 113 28 186,34 166
54. Beneš Michal P190 6 108 31 26 173,50 165
55. Plánička Vojtěch BK KLÍŠE P190 6 57 44 63 182,21 164
56. Ondráček Bohuslav P190 8 53 44 67 170,67 164
57. Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 5 135 3 24 191,82 162
58. Vokurka Jaroslav P190 6 56 51 54 172,54 161
59. Harašta Jiří P190 3 46 43 70 187,28 159
60. Mareš Michal BC Tábor P165 5 85 20 53 171,20 158
61. Kříž Martin Wawe House Gang P190 6 34 62 60 166,98 156
62. Lencová Anežka P165 9 33 107 16 157,46 156
63. Gurgul Lukáš Xbowling club P190 4 30 95 30 210,11 155
64. Závladská Svatava BK KLÍŠE P190 6 57 40 58 178,37 155
65. Štafa Pavel P165 7 71 63 20 165,36 154
66. Brokešová Anna Seniorbowling CZ P190 6 88 25 41 164,11 154
67. Málková Lenka JKM bowling P165 9 45 95 11 158,89 151
68. Jelínek Lukáš Xbowling club 3 78 69 230,03 147
69. Vlachovič Jakub ProBowling Hustopeče 4 44 103 207,79 147
70. Kordulík Václav ml. BK StrikeLand Junior P190 3 110 36 213,46 146
71. Kubík František P190 6 69 25 49 172,11 143
72. Kotjužanský Jiří P190 4 12 106 23 171,78 141
73. Jirsa Miloš P190 4 29 60 52 167,39 141
74. Henzl Petr SKB Boskovice P165 5 63 19 58 177,00 140
75. Zapletalová Jiřina P165 6 53 40 47 160,15 140
76. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 5 49 57 33 183,06 139
77. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 3 41 24 74 179,91 139
78. Závladský Dušan BK KLÍŠE P190 6 31 43 65 173,71 139
79. Vojkovský Matěj ProBowling Hustopeče 3 28 31 79 201,66 138
80. Zlesák Ivan BK KLÍŠE P190 5 47 27 64 173,37 138
81. Brychová Eliška BC Bowlingzone P190 4 77 12 48 175,21 137
82. Kovařík Dušan P190 4 32 71 33 200,39 136
83. Křížek Martin S-centrum Děčín P165 4 38 32 66 190,20 136
84. Vrba Petr PH P190 4 16 106 13 176,17 135
85. Foťko Matěj P165 2 54 81 206,50 135
86. Görg Martin BC Bowlingzone 2 75 59 194,33 134
87. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 7 59 50 24 166,38 133
88. Maňásek Jaroslav P190 4 48 57 26 185,17 131
89. Bobek Vlastimil Seniorbowling CZ P165 5 83 34 14 170,97 131
90. Vopička Karel Strike Řevnice P190 2 51 80 192,75 131
91. Javůrek Pavel P190 7 34 44 52 168,33 130
92. Schönová Jana P165 8 51 47 31 154,59 129
93. Malíček Dušan P165 4 25 57 46 174,17 128
94. Slezák Luboš Strike Řevnice P165 6 22 45 61 172,81 128
95. Forman Jiří P190 6 56 40 32 156,61 128
96. Michal Ondřej BC Falk P190 3 97 30 188,00 127
97. Sova Petr st. P165 6 69 25 32 176,87 126
98. Mráček Petr JKM bowling P190 2 100 26 199,77 126
99. Meluzinová Adéla ProBowling Hustopeče P165 4 14 112 173,26 126
100. Bittersmann Milan Strike Řevnice P165 6 37 74 14 166,88 125
101. Květoň Jiří BK KLÍŠE P190 5 30 48 45 177,59 123
102. Maléřová Pavlína P190 5 30 39 54 172,11 123
103. Pláničková Zdenka BK KLÍŠE P165 6 54 22 47 158,81 123
104. Ježek Jan ml. Bowlingový spolek Jadran P190 3 39 84 187,67 123
105. Korynta Jan P165 7 8 92 21 162,23 121
106. Vondráček Adam BC Bowlingzone 3 103 17 197,90 120
107. Lang David Car Citon Olomouc P190 3 81 38 189,13 119
108. Ruml David P190 5 8 87 23 187,50 118
109. Hrnčíř Luděk P165 2 23 95 171,12 118
110. Matoušková Hana P165 13 63 21 33 151,81 117
111. Nosek Richard BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 66 49 188,07 115
112. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 3 42 71 179,05 113
113. Růžička Karel P165 5 17 32 63 188,33 112
114. König Antonín Car Citon Olomouc P190 3 35 77 189,52 112
115. Mračko Tomáš Notaxo, z.s. P165 3 36 37 37 180,40 110
116. Enders Richard P190 4 41 18 51 179,79 110
117. Bulová Eliška P165 6 42 40 28 159,08 110
118. Kváča Václav 2 59 51 195,54 110
119. Seidl Daniel BC Bowlingzone 4 43 67 176,92 110
120. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P165 5 39 26 44 163,00 109
121. Kober Ivan P190 6 34 34 39 169,21 107
122. Rechtorik Libor P190 4 38 49 20 107
123. Krubert Emil P165 3 91 15 178,40 106
124. Kolář Jan ml. BC BLACK RIDERS, o.s. 4 47 58 201,33 105
125. Klein David 3 49 22 33 176,25 104
126. Rácová Julie Xbowling club P165 4 16 88 146,26 104
127. Vacík Matěj JKM bowling P190 2 104 202,69 104
128. Marek Jakub P165 5 50 26 27 152,51 103
129. Čermák Pavel expert King Pins P190 2 71 32 193,09 103
130. Beštová Kateřina expert King Pins P190 2 62 41 182,68 103
131. Stromšíková Anna P190 3 92 11 172,25 103
132. Vaněčková Dagmar P190 3 79 24 170,73 103
133. Kocůr Jaroslav P165 6 58 18 26 158,39 102
134. Orság Karel P190 4 27 75 181,79 102
135. Mojka David JKM bowling P165 2 102 189,91 102
136. Breindlová Anna BK KLÍŠE P190 4 28 32 41 168,33 101
137. Kučaba Miroslav BK KLÍŠE P190 5 45 23 33 158,43 101
138. Kinc Denis BC Bowlingzone 2 101 211,17 101
139. Kocián Jiří P165 3 24 37 40 101
140. Klepáček Adolf P190 3 26 41 33 187,00 100
141. Saturka Vlastimil P165 4 26 53 21 185,17 100
142. Blažek Lubomír P165 4 23 48 29 173,50 100
143. Šimůnek Pavel st. P165 4 88 3 9 165,64 100
144. Sova Petr ml. P165 3 61 25 13 164,37 99
145. Harašta Pavel P190 1 99 188,40 99
146. Martinková Naděžda P165 3 21 41 37 99
Chrdle Michal P165 3 50 24 25 99
148. Polívka Dalibor BC Tábor P190 4 82 11 5 174,44 98
149. Malcová Gabriela Notaxo, z.s. P190 5 32 40 26 166,94 98
150. Dvornáková Táňa P165 1 98 169,61 98
151. Černohorský Karol P190 3 65 32 196,11 97
152. Svák David Bowland Olomouc P165 6 70 11 14 195,82 95
153. Brandejský Karel P190 3 32 49 14 174,00 95
154. Černíková Karolína expert King Pins P190 2 66 29 162,36 95
155. Pryček Jiří P165 6 25 58 12 95
156. Krummerová Eliška Tacl Letohrad 2 81 13 187,28 94
157. Iwazawa Ema JKM bowling P190 1 94 175,23 94
158. Brázda Bohumil P165 6 55 8 30 152,21 93
159. Fleischmann Jan st. Seniorbowling CZ P190 2 65 28 180,87 93
160. Semerák Stanislav Notaxo, z.s. P190 1 92 193,84 92
161. Hřebík Lumír Strike Řevnice P190 3 31 25 35 167,13 91
162. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 3 70 21 183,55 91
163. Sovová Alena Notaxo, z.s. P190 3 75 15 164,17 90
164. Bittala Petr Seniorbowling CZ P190 3 15 40 35 90
165. Poprocký Michal Bowland Olomouc P190 4 3 16 70 172,33 89
166. Jenšovský Roman P190 3 36 53 168,17 89
167. Prokopová Dagmar P190 3 79 10 164,60 89
168. Šulcová Hana P165 3 5 84 150,05 89
169. Sojka Petr P165 1 89 150,79 89
170. Malenda Richard P190 3 16 43 30 89
171. Dvořáček David P190 4 20 46 22 174,89 88
172. Stulík Jiří Seniorbowling CZ P165 5 44 6 38 174,80 88
173. Bočanová Ivana P165 8 28 40 20 153,11 88
174. Mička Daniel Strike Řevnice P190 2 41 47 200,73 88
175. Sobotka David P165 3 29 23 36 88
Nechutný Jiří Selichar P165 3 88 88
177. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 3 74 13 174,20 87
178. Vlasák Aleš P190 3 87 87
179. Nečas František P190 6 23 53 10 157,58 86
180. Hladík Karel BDR 2 13 73 197,67 86
181. Vlachovič Lukáš P165 2 34 52 86
Krupica Jan P165 3 27 36 23 86
183. Hrazdírová Lucie Bowling Blansko, z.s. P190 4 23 10 52 166,20 85
184. Kováč Ondřej BC Budějce P190 1 85 223,67 85
185. Valíčková Beata P165 3 12 38 34 84
186. Tichý Tomáš Bowland Olomouc P190 3 51 32 188,52 83
187. Janovský Michal BC BLACK RIDERS, o.s. 3 61 22 186,93 83
188. Trojek Ondřej P165 3 27 29 27 83
189. Borovec Jiří P165 11 27 31 24 163,28 82
190. Čuřík Matyáš P165 3 33 42 7 155,00 82
191. Hasoň Jiří Bowling Blansko, z.s. P190 3 29 53 188,35 82
192. Russ Martin P190 3 24 25 32 81
193. Vlček Josef P165 5 42 22 16 167,00 80
194. Bula Martin P190 4 37 25 18 131,75 80
195. Drábek Aleš Notaxo, z.s. P190 2 43 37 187,25 80
196. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 3 46 34 170,86 80
197. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 2 80 170,94 80
198. Holubička Jiří P165 6 46 13 20 155,27 79
199. Lacigová Lenka P165 3 48 31 153,63 79
200. Mikloška Marek P165 3 15 30 34 79
201. Vojáček Lukáš P165 1 78 155,42 78
202. Běhal Jaroslav P190 4 19 49 9 168,54 77
203. Prokop Zdeněk P190 3 73 4 160,54 77
204. Macek Jan Xbowling club 1 77 202,25 77
205. Škorvánek Kamil BDR P165 4 39 37 195,80 76
206. Parkan Miloš P165 2 67 9 171,67 76
207. Stupka Jan P190 1 76 167,85 76
208. Kvasnička Pavel P190 2 46 30 76
209. Semeráková Monika P190 1 75 183,00 75
210. Mrviš Dušan P165 6 26 20 28 153,47 74
211. Mohamed Sherif P165 3 44 30 189,78 74
212. Lexová Sophie Bowling Hluboká P190 3 24 50 167,47 74
213. Klečka Jiří P190 1 74 175,60 74
214. Maršálková Lidmila P190 2 74 156,70 74
215. Kotáb Jiří P165 3 73 73
216. Vrtiška Pavel P190 4 27 34 11 175,07 72
217. Vacek Pavel PH P165 4 6 61 5 151,83 72
218. Velek Stanislav P165 3 29 42 187,25 71
219. Van Weeren Jord P165 2 71 205,17 71
220. Haxa Adam ProBowling Hustopeče P165 5 17 34 19 160,86 70
221. Dutka Miroslav P165 7 23 28 19 149,42 70
222. Toman Pavel P165 1 70 155,11 70
223. Spilka František BC Tábor P165 4 11 37 21 189,11 69
224. Maťaťa Marcel P165 3 7 41 21 69
Kafková Danica P165 3 25 20 24 69
226. Frýbortová Marie BC Tábor P190 4 15 36 17 182,86 68
227. Kouba Václav P190 1 68 168,93 68
228. Šudák Milan P165 3 16 28 24 68
229. Barnet Milan 4 18 33 16 175,00 67
230. Milerski Roman P165 3 13 28 26 67
231. Mach Libor P190 1 65 189,54 65
232. Hradil Jiří P165 2 27 38 65
Doubravová Květoslava P165 3 65 65
234. Frýbort Otakar BC Tábor P165 4 12 33 19 180,29 64
235. Sovová Ivana - JČ P190 6 29 11 24 163,74 64
236. Guič Boris BT Pitch a Ball P165 3 32 14 18 163,73 64
237. Žáčková Pavla Xbowling club P165 5 14 18 32 152,36 64
238. Schütz Petr P190 1 64 170,78 64
239. Pořízková Žaneta P190 3 15 25 24 64
240. Rejžková Štěpánka P165 2 50 13 145,30 63
241. Ulička Antonín P190 4 21 31 11 63
Hurt Zdeněk P165 2 22 41 63
243. Marek Luboš P165 4 4 38 20 166,14 62
244. Egert Jiří BC Rabbits Praha P165 3 38 3 21 158,20 62
245. Mihulka Josef P190 1 62 189,83 62
246. Kala Rostislav Seniorbowling CZ 1 62 188,67 62
247. Kubíčková Jana P165 4 50 12 62
248. Salášek Václav BDR P190 4 32 29 61
249. Vacek Pavel BT Pitch a Ball P190 3 5 34 21 167,27 60
250. Hanzl Zbyněk P165 2 15 45 198,73 60
251. Hovězák Rostislav P190 2 20 40 176,17 60
252. Laciga Tomáš P165 3 32 28 151,56 60
253. Krywda Rudolf P165 2 29 31 60
Musil Stanislav P165 2 60 60
255. Čermák František BC Tábor P190 4 19 20 20 191,17 59
256. Zach Petr st. P165 4 17 27 15 182,59 59
257. Sedláček Jakub ProBowling Hustopeče P190 3 19 40 175,73 59
258. Šimánek Ladislav Notaxo, z.s. P190 1 59 185,83 59
259. Obrusník Lukáš P190 1 59 182,11 59
260. Rambousek Kamil P165 3 5 27 27 59
Lůža Pavel P165 5 28 24 7 59
262. Hasoň Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 3 8 50 160,11 58
263. Konečný Pavel Tacl Letohrad P190 2 58 182,00 58
264. Lešetický Jan Lasco P165 1 58 168,88 58
265. Leiske Petr P165 3 45 12 160,25 57
266. Brůčková Kateřina P190 1 57 150,07 57
267. Kubátko Vlastimil P165 4 9 41 7 57
Jungmann Jiří P165 2 28 29 57
269. Mottl Karel P165 5 16 15 25 163,75 56
270. Hrazdíra Jan Bowling Blansko, z.s. P165 4 4 11 41 163,32 56
271. Palečková Martina P190 2 13 43 160,75 56
272. Mlčák František P190 2 56 189,40 56
273. Valo Jindřich P165 1 56 151,64 56
274. Švanda Michal P165 3 19 15 22 56
275. Líbalová Dagmar P165 4 12 29 14 139,67 55
276. Horák Samuel ProBowling Hustopeče P165 3 21 34 162,24 55
277. Lakomý Jan P165 1 55 184,83 55
278. Váňa Antonín P190 3 18 15 21 173,56 54
279. Minnakhmetov Albert Bowling Hluboká P165 5 6 33 15 169,89 54
280. Tichý Radek P190 3 9 45 178,25 54
281. Martinez Fernandez Diego P165 2 54 122,80 54
282. Prekop Ondřej BC Bowlingzone P190 2 18 35 180,71 53
283. Makovec Jaromír P165 2 15 38 53
284. Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P190 3 6 17 29 136,33 52
285. Vondráček Šimon BC Bowlingzone P190 2 26 26 186,75 52
286. Harvánek Petr P165 2 48 4 150,50 52
287. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 1 52 182,17 52
288. Matera Lubomír P190 2 52 171,13 52
289. Kočka Jan P165 3 52 146,17 52
290. Cieslar Radek P165 3 5 33 14 52
Včeliš Jaroslav P165 4 29 13 10 52
Hejna Miloslav P165 2 52 52
293. Šmelcer Ladislav P190 3 19 32 169,25 51
294. Fisek Roman P190 3 45 6 167,43 51
295. Dufková Veronika BDR P190 5 24 21 6 51
296. Hájek Jiří PH P165 4 10 36 4 183,50 50
297. Švec Ladislav Xbowling club P190 1 50 181,17 50
298. Ďaďo Ján Notaxo, z.s. P190 2 28 22 50
Chmela Lukáš P165 1 50 50
300. Krusberský Ladislav P190 3 22 21 6 161,56 49
301. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 3 18 4 27 159,29 49
302. Drahokoupil Petr P165 1 48 146,09 48
303. Netušil René P165 1 48 48
Kolář František Radava SC P165 1 48 48
Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P165 3 13 10 25 48
Lysek Petr P165 2 48 48
307. Vaněček Jindřich P190 3 18 13 16 183,24 47
308. Hais Petr JKM bowling P165 3 31 0 16 148,08 47
309. Janošec Miroslav ml. SK Skivelo P190 2 44 3 166,00 47
310. Mazalová Andrea BC Bowlingzone P190 1 47 170,50 47
311. Blaška Štěpán P165 4 14 16 17 47
Smilowski Daniel P165 2 10 37 47
Bendík Martin P165 1 47 47
Brix Jan P165 1 47 47
Šindler Roman P165 2 47 47
Filušová Anna P165 2 19 28 47
Zajíček Pavel P165 2 16 31 47
Martiška Robert P165 2 47 47
319. Karbusický Zbyněk P165 4 28 18 151,75 46
320. Brůček Marek P165 1 46 148,18 46
321. Kováčik Róbert P165 2 46 46
Zmijka Filip Bowlingový spolek Jadran P165 2 30 16 46
Vybíral Jiří P165 2 18 28 46
324. Trča Pavel Bowling Hluboká P190 3 13 21 11 187,50 45
325. Sejkora Miroslav P165 3 15 30 172,83 45
326. Klus František Bowland Olomouc P190 2 37 8 164,93 45
327. Capil Radomír P190 3 8 17 20 45
Valíček Petr P165 3 4 35 6 45
Radil Jiří JM P165 5 23 17 5 45
Kokurowski Zygmunt P165 3 11 9 25 45
331. Minnakhmetov Kamil P190 4 15 15 14 180,84 44
332. Slach Zbyněk Bowling Hluboká P190 3 9 17 18 176,89 44
333. Staněk Miroslav P165 2 44 172,81 44
334. Pankivová Božena P190 1 44 169,67 44
335. Bača Martin P165 1 44 123,06 44
336. Gabrhel Martin BDR P165 1 44 44
Pazděra Jaroslav Bowlingový spolek Jadran P190 1 44 44
338. Šelle Radim P165 8 22 15 6 137,83 43
339. Roučka Lukáš P190 2 28 15 43
Mičkal Jaroslav P190 3 7 28 8 43
Capilová Nela P190 3 6 26 11 43
Smilowski Česlav P165 2 24 19 43
343. Klanica Mojmír P190 2 42 173,13 42
344. Barturov Art P165 1 42 115,55 42
345. Klusáčková Dana Bowlingový spolek Jadran 1 42 42
Cvrček Jaromír P165 1 42 42
Beránek Martin P165 3 42 42
Kričinská Lenka P165 4 18 14 10 42
Smolon Bohumír P165 2 10 32 42
350. Horník Gustav P190 4 14 13 14 190,57 41
351. Štícha Bohumil P165 4 23 0 18 149,25 41
352. Dufek Miroslav P165 3 32 9 41
Blažková Lenka P165 3 35 6 41
Šípek Karel P165 3 13 14 14 41
Filuš Jan P165 2 21 20 41
356. Krch Miroslav BC Tábor P190 4 16 15 9 173,06 40
357. Heligr Petr BK StrikeLand Junior 2 31 9 177,35 40
358. Mňačko Matyáš JKM bowling P190 2 17 23 169,11 40
359. Boháč Martin P165 3 16 24 148,00 40
360. Čepelák Jan BC Most P190 1 40 205,00 40
361. Ondrejec Petr P165 1 40 196,09 40
362. Straka Marek P165 2 40 40
Růžičková Mirka P165 3 25 15 40
Doubrava Jan P165 2 40 40
365. Klepáček Mašková Yvona P190 3 18 0 21 148,33 39
366. Dobiáš Michal Notaxo, z.s. P190 2 27 12 179,42 39
367. Brokeš Milan P190 1 39 175,50 39
368. Engelman Stanislav P165 1 39 166,81 39
369. Skokanová Milada P165 2 31 8 39
Šebestová Edita P165 2 8 31 39
Pokorný Jan P165 1 39 39
Koryčanský Petr P165 1 39 39
373. Plas Michal P165 1 38 169,55 38
374. Kordulík Václav st. P165 1 38 152,80 38
375. Orságová Jana P165 3 19 4 15 38
Bittalová Anna Seniorbowling CZ P165 3 2 4 32 38
Vlachovič Josef P165 2 25 13 38
378. Solař Petr P165 3 17 20 134,17 37
379. Kracík Miroslav P165 2 14 23 37
Vašíček Jiří P190 1 37 37
Hrobský Zdeněk P190 2 20 17 37
382. Žák Jan P190 4 5 28 3 162,51 36
383. Hoschna Jan BDR P190 3 16 20 179,31 36
384. Lorenc Jaroslav expert King Pins 1 36 199,20 36
385. Kubát Tomáš P190 2 14 22 36
Amler Zdeněk P165 2 17 19 36
Váňová Jindřiška P165 3 24 2 10 36
Weissová Jitka P165 2 35 1 36
Fufalko Kolja P165 1 36 36
390. Klimeš Josef P190 2 13 22 171,89 35
391. Šilar Miroslav Henry grill P165 4 9 26 165,00 35
392. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 2 25 10 156,67 35
393. Petáková Anna expert King Pins P190 1 35 35
394. Pospíšil Jan st. P165 3 17 5 12 164,14 34
395. Svoboda Marcel P190 3 11 23 181,00 34
396. Číhal Petr P165 2 13 21 34
Drbalová Marie P165 3 31 3 34
398. Bojdová Nathalie ProBowling Hustopeče P165 2 27 6 151,05 33
399. Kožená Barbora P165 2 33 33
Pour Oldřich 1 33 33
Kowalski Zbyszek P165 1 33 33
402. Homolka Jiří P165 3 8 8 16 175,33 32
403. Stojanov Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 3 7 25 155,39 32
404. Košata Ondřej P165 4 32 165,06 32
405. Hejdučková Kateřina st. P190 1 32 164,50 32
406. Stano Tomáš P165 1 32 32
407. Schelle Harald Maxbowling P165 5 15 1 15 128,25 31
408. Suránová Sára P165 9 8 19 4 124,67 31
409. Koumar Miroslav BC Bowlingzone P190 2 20 11 180,23 31
410. Kuželová Lenka P190 2 8 23 158,50 31
411. Švácha Jan P165 1 31 173,97 31
412. Burda Petr P165 3 6 7 18 31
Plešingerová Jana Seniorbowling CZ 2 18 13 31
Krupicová Petra P165 3 14 6 11 31
Kapustová Dagmar P165 3 17 8 6 31
Hermanová Marie P165 3 14 14 3 31
Janoutová Adelina P165 2 23 8 31
Zmijková Radka P165 3 1 22 8 31
419. Rábek Erik BC Budějce P190 2 14 16 182,00 30
420. Adamec Petr P165 2 29 1 159,50 30
421. Slavík Marek FLOI DOI P165 2 26 4 134,60 30
422. Chovanec Marek 1 30 30
Matere Lubomír P165 1 30 30
Jung Jindřich P190 2 15 15 30
425. Germář Milan P165 4 5 15 9 149,55 29
426. Holinková Naďa P165 5 14 8 7 134,25 29
427. Brokešová Annabel BC Bowlingzone P165 2 18 11 154,42 29
428. Dvořák Pavel Draci Brno P165 1 29 29
Trojan Josef P165 2 9 20 29
430. Drahokoupil Jiří P190 2 15 13 180,43 28
431. Nádvorník Pavel P190 2 16 12 172,67 28
432. Černý Pavel P190 2 11 17 172,38 28
433. Vodák Viktor P190 3 10 18 165,00 28
434. Strejcová Tereza DDM Symfonie P165 1 28 161,30 28
435. Kafka Pavel P190 3 12 7 9 28
Horák Alois P190 2 16 12 28
437. Kocmanová Jana P165 4 4 19 4 154,30 27
438. Gürtler Tomáš JBN Kutná Hora P190 2 15 12 176,06 27
439. Selnekovič Jakub P165 1 27 168,20 27
440. Převorová Monika P190 2 12 15 27
Kubíková Dana P165 2 12 15 27
Boháč Jiří P165 1 27 27
443. Janů Pavel P190 3 10 6 10 179,00 26
444. Lasovský Michal BC Budějce P190 3 8 10 8 176,19 26
445. Antalík Ivan P165 2 11 15 197,44 26
446. Baborovský Vladimír P190 1 26 174,93 26
447. Šatný Radim P165 1 26 165,67 26
448. Brokešová Viktorie BC Bowlingzone P165 2 26 155,17 26
449. Cienciala Jakub P165 1 26 26
Zajíček Milan P165 1 26 26
Žáček Bohumil P165 3 6 9 11 26
Dostálová Šárka P165 1 26 26
453. Svačinová Ivana P190 3 10 8 7 161,62 25
454. Černá Marta P190 2 0 25 174,25 25
455. Eliáš Petr st. JČ P190 3 3 22 172,31 25
456. Staněk František P190 3 12 13 171,40 25
457. Paclík Vladimír P190 2 11 14 159,58 25
458. Homola Ladislav BC Most P165 1 25 162,50 25
459. Kapusta Michal P165 2 4 21 25
Handl Daniel P165 2 21 4 25
Dostálová Jiřina P165 1 25 25
462. Kadlecová Jaroslava P165 3 9 3 12 163,81 24
463. Pospíšilová Jitka P190 3 9 4 11 161,95 24
464. Butal Jaroslav st. P165 1 24 208,00 24
465. Dvořák Roman BC Bowlingzone P190 1 24 182,00 24
466. Burianová Eva ProBowling Hustopeče P190 1 24 181,22 24
467. Nohavica Karel P190 1 24 178,53 24
468. Kopřiva Milan P165 1 24 173,20 24
469. Honomichlová Martina Bowlingjunior Plzeň P165 1 24 159,50 24
470. Klusáčková Kateřina P165 1 24 24
Enders Walter Seniorbowling CZ P165 3 9 4 11 24
472. Černík Vojtěch Xbowling club P190 2 6 17 161,33 23
473. Janovská Jana P190 3 11 12 160,75 23
474. Javůrek Jiří P190 2 13 10 23
Jelínek Jan P165 2 12 11 23
Klusáček Jiří Bowlingový spolek Jadran P190 1 23 23
Ježková Julia P165 1 23 23
Valder Sabina P165 2 23 23
Hradil Vavřinec Xbowling club P165 1 23 23
Holoubek Miroslav P190 2 9 14 23
481. Mottl Jan P165 5 11 5 6 136,50 22
482. Javorský Luboš P165 2 14 8 168,00 22
483. Sýkorová Andrea P190 1 22 156,17 22
484. Maňásková Petra P165 2 17 5 22
Vlachovičová Sylvie P165 2 13 9 22
Lesňák Oldřich P165 1 22 22
Sněhotová Romana P165 2 10 12 22
488. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ P190 3 6 2 13 160,74 21
489. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 2 12 9 169,86 21
490. Drážný Ivo P190 1 21 166,17 21
491. Šenk Petr P190 1 21 164,00 21
492. Sůva Jan I. PSKN P165 1 21 155,00 21
493. Weiss Petr P165 2 19 2 21
Pavlis Pavel P165 3 6 9 6 21
Bednařík Matěj P165 2 10 11 21
Navrátil Rostislav P165 2 11 10 21
Mičkalová Kateřina P165 2 16 5 21
Endersová Alena Seniorbowling CZ P165 2 10 11 21
Vojta Jan P165 1 21 21
500. Biskupová Martina P165 2 15 5 175,79 20
501. Fufalko Nikola P165 4 1 1 18 113,67 20
502. Hladík Tomáš P165 3 5 15 155,83 20
503. Šlajs Vlastimil P165 2 5 15 154,89 20
504. Musilová Anna ProBowling Hustopeče P165 2 3 17 139,80 20
505. Černý František VČ BC Jičín P190 1 20 187,25 20
506. Frydrych Tomáš Bowland Olomouc P190 1 20 173,13 20
507. Čížek Daniel Xbowling club P190 1 20 156,20 20
508. Motyka Vlastimil P165 1 20 20
Ondráčková Ema P165 3 3 9 8 20
Škrla Jakub P165 1 20 20
Vrzal Pavel P190 1 20 20
Lynn Scott P165 1 20 20
513. Vacek Jaroslav Bowling Hluboká P190 3 1 9 9 167,78 19
514. Spáčil Jan ml. Bowland Olomouc P165 2 2 17 150,64 19
515. Baborský Milan Bowling Hluboká P165 1 19 162,22 19
516. Gregor Tomáš Strike Řevnice P165 1 19 152,83 19
517. Tenorová Sabina ProBowling Hustopeče P165 2 19 137,50 19
518. Kadlečík Libor P165 1 19 19
Sršeň Marcel P190 2 8 11 19
Kleiman Martin P165 1 19 19
521. Starý Pavel - JČ P190 3 1 11 6 155,14 18
522. Jindřišek Milan BC Bowlingzone P165 2 12 6 144,09 18
523. Bejdl René P165 1 18 186,33 18
524. Pelc Tomáš P190 1 18 181,83 18
525. Petráček Pavel P165 1 18 170,67 18
526. Blaha Tomáš P190 1 18 18
Stodůlka Ladislav P165 1 18 18
Pawlik Dalibor P190 1 18 18
Kučera Jiří P165 1 18 18
Pařil Pavel P165 1 18 18
Volčko Vladimír BC Tábor 1 18 18
532. Homola Pavel Xbowling Tišnov P190 1 17 187,17 17
533. Frýdl Michal P165 1 17 181,50 17
534. Vondra Josef SBK Havlíčkův Brod P190 1 17 172,67 17
535. Králová Lucie P165 1 17 131,50 17
536. Hasil David P165 1 17 17
Zelinková Irena P165 1 17 17
Klimeš David P165 4 7 10 17
Kostelník Tomáš P165 1 17 17
Lacina Jaroslav P165 2 14 3 17
Bojko Lubomír ml. P165 1 17 17
Hanzlová Iveta P165 1 17 17
543. Štefl Radomír P190 2 9 7 165,42 16
544. Paleček Petr P165 2 8 8 152,58 16
545. Talašová Julie P165 5 6 2 8 93,88 16
546. Furik Ludvík P190 1 16 177,86 16
547. Vančík Bohumil P190 1 16 169,92 16
548. Křivka Ladislav BC Jičín P190 1 16 166,50 16
549. Bílek Miroslav P165 1 16 164,33 16
550. Jiránek Filip Xbowling club P165 1 16 162,00 16
551. Gregor Zdeněk SBK Havlíčkův Brod P165 1 16 159,78 16
552. Vyhnanovský Martin P190 1 16 16
Karták Vítek P165 1 16 16
Vávra Lukáš P165 1 16 16
Navrátilová Vlaďka P165 3 4 10 2 16
Šuléř Roman P165 1 16 16
Capilová Dagmar P165 3 3 6 7 16
Breburda Miroslav BDR P190 1 16 16
559. Řezníček Jan P165 1 15 177,67 15
560. Šejvl Jan P190 1 15 170,88 15
561. Králiková Martina P190 1 15 160,44 15
562. Matějka Petr P165 2 15 158,17 15
563. Musil Matěj P190 1 15 153,25 15
564. Lynn Marcela P165 1 15 15
Smolař Petr P165 1 15 15
566. Togner Jiří P165 4 3 5 6 138,88 14
567. Jelínek Petr st. JČ P190 2 11 3 167,21 14
568. Homola Lukáš BC Most 1 14 169,50 14
569. Daniš Michal P165 1 14 169,00 14
570. Fiala Michal P190 1 14 167,83 14
571. Grunda Aleš P165 1 14 161,17 14
572. Szilasi Tomáš P165 1 14 14
Růžičková Miroslava P165 2 10 4 14
Mihdalová Veronika P165 1 14 14
575. Simonová Helena P165 2 7 6 153,60 13
576. Varhaníček Pavel Bowland Olomouc P190 1 13 168,69 13
577. Chotěnovská Anna P165 2 13 124,50 13
578. Felbinger Patrik P165 1 13 13
Hanzlová Aneta P165 1 13 13
Fait Roman P165 1 13 13
Slezáková Jaroslava P165 1 13 13
Valder Tomáš P165 2 13 13
Pašek Radim TJ Třinecké železárny P165 2 8 5 13
Pavlovič Josef P165 1 13 13
Stukalo Albina P165 1 13 13
586. Valo Karel P165 4 3 5 4 127,20 12
587. Pouzar Rudolf P190 2 1 11 167,20 12
588. Strachota Jan P165 2 6 6 157,67 12
589. Kudělková Andrea P190 1 12 168,53 12
590. Krauskopf Josef Bowling Hluboká P165 1 12 160,44 12
591. Vavrla Zdeněk P165 1 12 159,00 12
592. Fiala Václav Seniorbowling CZ P165 1 12 154,89 12
593. Chrpa Jindřich I. PSKN P165 1 12 148,50 12
594. Faitová Iveta P165 1 12 12
Kolářová Jaroslava P165 1 12 12
Jelínková Vladimíra P165 2 11 1 12
Ježek Daniel P165 1 12 12
Nováková Jana P165 1 12 12
Horák Ladislav Bowland Olomouc P165 1 12 12
Hlubuček Libor P165 1 12 12
Veselá Marcela P165 2 5 7 12
602. Denk Zdeněk P165 2 4 7 168,93 11
603. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone P165 2 3 8 154,33 11
604. Rychterová Anna P165 2 0 11 138,17 11
605. Čikeš Milan P165 1 11 173,17 11
606. Kalous Roman P190 1 11 164,33 11
607. Tomášek Petr Tacl Letohrad P165 1 11 160,00 11
608. Černíková Michaela Xbowling club P165 1 11 156,67 11
609. Felcman Roman P165 2 11 152,00 11
610. Lančová Petra P165 1 11 11
Douša Adam P165 1 11 11
Šimková Dana PH P190 1 11 11
Bartoníček Filip P165 1 11 11
Peter Hugo S P165 1 11 11
Nečasová Linda P165 2 2 9 11
616. Paclík Radomil P165 2 5 5 149,50 10
617. Staněk Libor P190 2 7 3 143,20 10
618. Havelka Michal P190 2 5 5 139,20 10
619. Talaš Kristián P165 5 3 1 6 82,50 10
620. Smékal Oldřich P165 1 10 188,00 10
621. Mihalcsak Silvester Bowland Olomouc P190 1 10 166,33 10
622. Jelínková Ivana P165 1 10 163,33 10
623. Rechtoriková Eva P165 2 7 3 10
Šubová Lucie P165 1 10 10
Mikauš David ProBowling Hustopeče P165 1 10 10
Hrušková Libuše P190 1 10 10
Oppolzer Petr P165 1 10 10
628. Vítek Miroslav P165 2 5 4 167,36 9
629. Štěpánek Pavel Haná BC P190 1 9 187,55 9
630. Hrdlička Vladislav ProBowling Hustopeče P190 1 9 186,17 9
631. Hasníková Martina CNC Produkt Ostrava P190 1 9 165,36 9
632. Šatný Kristián Bowlingový spolek Jadran P165 1 9 158,83 9
633. Eliáš Petr VČ P165 1 9 153,60 9
634. Vítková Adéla ProBowling Hustopeče P165 1 9 144,00 9
635. Kovařík Václav P165 1 9 9
Virághová Linda P165 1 9 9
Ondráčková Iva P165 1 9 9
Papaj Michal ml. P165 2 9 9
Plšek Petr P165 1 9 9
Bradáčová Netrefová Danuše P165 2 9 9
Hejnová Kateřina P165 1 9 9
Zapletal Jaroslav Fénix Inspiro P165 1 9 9
Knap Miroslav st. P190 1 9 9
Cwik Petr P165 2 6 3 9
645. Housková Petra P165 2 6 2 141,79 8
646. Koukal Drahomír P190 1 8 184,82 8
647. Bejšovcová Lenka P190 1 8 158,67 8
648. Toman Michal P165 2 8 151,23 8
649. Vondra Aleš P165 2 8 135,73 8
650. Navrátilová Táňa ProBowling Hustopeče P165 3 5 2 1 8
Gabrhelová Markéta BDR P190 1 8 8
Dospěl Tomáš P165 1 8 8
Děrgl Marek P165 1 8 8
Vacek Jaroslav P165 1 8 8
655. Vondráček Robin BC Bowlingzone P165 2 6 1 144,70 7
656. Lacko Lukáš P190 1 7 171,00 7
657. Bejšovec Jaroslav 1 7 169,50 7
658. Nevyjel Jiří P190 1 7 163,71 7
659. Janusz Radim Bowland Olomouc P190 1 7 162,88 7
660. Nováková Iva Xbowling club P165 1 7 143,33 7
661. Svobodová Jana P165 2 7 116,80 7
662. Filuš Jan ml. P165 2 5 2 7
Halavín Jakub P165 1 7 7
Bradáč Lubomír P165 3 4 3 7
Školová Mirka P165 1 7 7
Tyrolová Simona P165 1 7 7
Zezulová Pavla P165 1 7 7
668. Přibyl Miroslav P165 3 2 2 2 135,57 6
669. Němcová Denisa BDR P165 2 4 2 145,00 6
670. Krejchová Věra P190 1 6 175,38 6
671. Dolog Pavol Tacl Letohrad P190 1 6 156,33 6
672. Bukovjan Radek BC Budějce P190 1 6 155,40 6
673. Bora František P165 1 6 151,00 6
674. Tvrzický Milan BC Budějce P190 1 6 150,86 6
675. Chlouba Ondřej P165 1 6 123,75 6
676. Tuzarová Petra Radava SC P165 1 6 6
Bojanovská Jana P165 3 3 3 6
Geroč Radek P165 1 6 6
Zelinka Jiří P165 1 6 6
Jirků Milan PH P165 1 6 6
681. Vondráková Miroslava P165 3 3 1 1 126,76 5
682. Neugebauer Milan P165 3 1 4 140,40 5
683. Haxová Kateřina ProBowling Hustopeče P165 3 3 2 118,67 5
684. Štarnovský Marek P165 1 5 169,75 5
685. Dvořáková Lenka BC Bowlingzone P190 1 5 152,33 5
686. Kotlant Tomáš P165 1 5 151,00 5
687. Míková Kateřina P165 1 5 147,25 5
688. Hron Pavel P165 1 5 139,86 5
689. Dolinaj Pavel P165 1 5 127,00 5
690. Doubravová Anna P165 1 5 5
Šorf Jaromír P165 1 5 5
Růčka Miroslav P165 1 5 5
Halama Miroslav P165 2 4 1 5
Buchta Miroslav P165 1 5 5
Vrzal David Xbowling club P165 1 5 5
696. Dvořáček Ladislav P165 2 4 0 131,00 4
697. Šlégr Jakub ProBowling Hustopeče P165 2 2 2 129,08 4
698. Osička Antonín P165 1 4 167,38 4
699. Martinec Václav P190 1 4 165,00 4
700. Vondra Josef ml. P165 1 4 162,83 4
701. Hollman Petr P190 1 4 157,29 4
702. Vohryzka Jaromír I. PSKN P190 1 4 153,67 4
703. Kohout Lukáš P165 1 4 152,75 4
704. Havelka Timon ProBowling Hustopeče P165 1 4 139,50 4
705. Formanová Hana P165 1 4 94,00 4
706. Chrdlová Adéla P165 1 4 4
Dubovský Jakub P165 1 4 4
Černá Monika P165 1 4 4
Kamenská Marie P165 3 1 1 2 4
Hůrská Andrea P165 1 4 4
Ježek Bohdan P165 1 4 4
Bárta Richard P165 1 4 4
Urbánek František P165 1 4 4
714. Mlynář Eduard P165 1 3 134,17 3
715. Míka Miroslav BC Falk P165 1 3 126,00 3
716. Janovský Zdeněk P165 2 3 125,36 3
717. Bulová Jana P165 1 3 96,25 3
718. Rambousek Lukáš P165 1 3 3
Tišnovská Eva P165 3 2 1 3
Vávra Pavel P165 1 3 3
Pietropaolo Vit P165 1 3 3
Beran David P165 1 3 3
Severová Jana Tacl Letohrad P165 1 3 3
724. Marek Jiří VČ P190 1 2 157,00 2
725. Daněk František P165 1 2 154,57 2
726. Kadlec Lukáš P165 1 2 151,00 2
727. Průša David BC Bowlingzone P165 1 2 148,67 2
728. Stašová Eva P165 1 2 148,13 2
729. Sova Petr Všenorští křižáci P190 1 2 143,83 2
730. Šereš Ladislav P165 1 2 137,14 2
731. Typolt Pavel P190 1 2 137,00 2
732. Kolman Lukáš P165 1 2 136,50 2
733. Láník Igor SKB Boskovice P165 1 2 134,17 2
734. Tanenbergová Karolína P165 1 2 2
Hladík Jonáš P165 1 2 2
Papavasileiou Anastasion P165 1 2 2
Máca Radim P165 1 2 2
Květoň Martin P165 1 2 2
Dorňáková Irena P165 1 2 2
Skalská Martina P165 1 2 2
Serbusová Marcela P165 1 2 2
Horák Jaromír VČ P165 1 2 2
Müller Pavel P165 1 2 2
744. John Jiří VČ P190 1 1 184,75 1
745. Dospěl Jaromír P165 1 1 173,75 1
746. Pipek Aleš P165 1 1 160,00 1
747. Klanica David P165 1 1 145,53 1
748. Krauskopf Josef ml. Bowling Hluboká P165 1 1 114,50 1
749. Kukačka Martin P190 1 1 113,00 1
750. Spáčil Josef Bowland Olomouc P165 1 1 109,38 1
751. Hybnerová Jindřiška P165 1 1 1
Šilhavý Patrik Bowling Rokycany P165 1 1 1
Hladík Oliver P165 1 1 1
Kaplan Milan P165 1 1 1
Bizovová Táňa P165 1 1 1
Mencel Jiří P165 1 1 1
Drbal Milan P165 1 1 1
Buriánek Ivan P165 1 1 1
Kosová Zuzana P165 1 1 1
Beran Daniel P165 1 1 1
Květoň Jiří ml. P165 1 1 1
762. Drážný Michal P165 1 0 169,75 0
763. Eidernová Vlasta P165 1 0 162,17 0
764. Janeček Václav P165 1 0 160,00 0
765. Sáček Zdeněk P165 1 0 149,28 0
766. Samek Karel P165 1 0 140,79 0
767. Preisner Jakub P165 1 0 127,33 0
768. Lacko Josef P165 1 0 123,33 0
769. Syrová Anna P165 1 0 112,00 0

Dnes se hraje

Mistrovství regionů 2021
Xbowling Prosek
Mistrovství regionů 2021
Xbowling ValMez
Mistrovství regionů 2021
Xbowling Tišnov
Mistrovství regionů 2021
Bowling Třemošná
Mistrovství regionů 2021
Campus Bowling

Zítra se hraje

Mistrovství regionů 2021
Xbowling Prosek
Mistrovství regionů 2021
Xbowling ValMez
Mistrovství regionů 2021
Xbowling Tišnov
Mistrovství regionů 2021
Bowling Třemošná
Mistrovství regionů 2021
Klíše

Krátké zprávy

22.09.2021 v 14:23

Otevřena obsazovačka na 2. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Praze .

17.09.2021 v 19:06

Eliška Krummerová získává stříbro na EYC 2021.

16.09.2021 v 08:41

STK zrušila baráž o Juniorskou Extraligu

08.09.2021 v 15:04

Zveřejněn článek o Juniorské lize 2021/2022

07.09.2021 v 13:46

Otevřeny účastnické obsazovačky na Storm juniorskou Extraligu.

Galerie

Uher Jaroslav
ProBowling Hustopeče
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2021/22

Vrážel Jiří st.
SKBC Račice
Vrážel Jiří st.

Vrážel Jiří st.

SKBC Račice

Nejlepší hráč kategorie P190 a nejlepší senior, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Foťko Matěj
bez klubové příslušnosti
Foťko Matěj

Foťko Matěj

bez klubové příslušnosti

Nejleší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura