Bodovací žebříček, ročník 2022 - 2023

září27

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. 07
22
08
22
09
22
Prům. Body
1. Rác Václav Xbowling club 12 191 213 227 206,74 631
2. Jelínek Lukáš Xbowling club 8 224 224 162 234,93 610
3. Horáček Petr Strike Řevnice P190 14 192 186 163 200,24 541
4. Mojka David JKM bowling P190 10 163 173 201 196,19 537
5. Colon Josef P190 27 206 158 164 190,74 528
6. Marešová Jana P190 17 165 174 168 183,27 507
7. Vacík Matěj Xbowling club P190 10 207 138 125 192,31 470
8. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. P190 12 157 179 116 192,83 452
9. Jarovský Albert P190 17 137 180 134 185,83 451
10. Lorenc Jaroslav expert King Pins 5 88 223 99 228,49 410
11. Matějka Antonín Strike Řevnice P190 24 137 127 136 181,62 400
12. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 12 175 94 126 170,08 395
13. Hindrák Jiří BC Bowlingzone 8 94 105 189 195,26 388
14. Žáčková Pavla JKM bowling P190 8 96 157 116 173,57 369
15. Prokopová Dagmar P190 9 140 77 151 169,32 368
16. Švec Ladislav Xbowling club P190 9 129 110 128 193,98 367
17. Málková Lenka P190 10 136 101 130 172,69 367
18. Čermák Pavel expert King Pins 7 162 135 69 201,59 366
19. Beštová Kateřina expert King Pins 7 93 54 215 190,90 362
20. Vrážel Jiří st. SKBC Račice P190 9 63 133 166 185,34 362
21. Homola Lukáš BC Most 8 176 116 62 190,33 354
22. Rácová Julie Xbowling club P165 12 127 99 128 166,86 354
23. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče 12 122 141 82 196,58 345
24. Janočková Krystyna P190 18 129 101 115 169,28 345
25. Vacek Tomáš Bowling Hluboká 8 158 121 63 194,34 342
26. Straková Irena Strike Řevnice 11 201 133 190,90 334
27. Haxa Martin ProBowling Hustopeče P190 8 84 131 116 180,56 331
28. Nejezchleba Stanislav P190 9 125 117 88 177,97 330
29. Trojek Ondřej Xbowling club 7 25 105 194 206,00 324
30. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 13 114 109 99 171,16 322
31. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 9 133 82 95 179,56 310
32. Mareš Michal Bowling Hluboká P190 9 106 58 142 178,70 306
33. Brázda Bohumil P165 11 72 135 99 176,47 306
34. Kovařík Dušan P190 9 90 141 68 186,76 299
35. Liebich Tomáš Xbowling club 5 133 98 65 205,26 296
36. Prekop Ondřej BC Bowlingzone 5 91 94 108 203,33 293
37. Mička Daniel Strike Řevnice P190 7 134 89 63 191,96 286
38. Fufalko Mykola 9 83 96 96 176,49 275
39. Michal Ondřej BC Falk P190 8 60 74 139 189,52 273
40. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 8 80 156 33 180,83 269
41. Kunc Oto P190 8 114 49 101 171,57 264
42. Procházka Aleš JČ BC Budějce P190 7 50 134 79 184,66 263
43. Haxa Adam ProBowling Hustopeče P165 7 67 127 67 177,55 261
44. Sýkorová Andrea P190 5 61 105 91 175,69 257
45. Jiránek Filip Xbowling club P190 12 62 78 112 175,95 252
46. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 14 48 104 97 163,80 249
47. Gurgul Lukáš Xbowling club P190 12 47 104 96 186,71 247
48. Schönová Jana P165 9 49 144 54 158,82 247
49. Molnar Septimiu Claudiu P190 9 38 54 148 185,45 240
50. Palas Martin P165 10 31 142 63 192,01 236
51. Šimůnek Pavel st. P190 10 89 80 64 172,73 233
52. Šarišský Jakub P190 7 69 116 44 188,16 229
53. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P190 15 70 107 52 157,70 229
54. Egert Jiří BC Rabbits Praha P165 8 63 58 105 161,31 226
55. Teame Habtegabriel Xbowling club P190 3 57 84 81 190,39 222
56. Vopička Karel Strike Řevnice P190 4 84 65 72 184,57 221
57. Nečas František P165 10 103 86 31 163,82 220
58. Uher Radovan ProBowling Hustopeče 4 80 109 29 199,15 218
59. Čepelák Jan BC Most 4 128 49 38 192,22 215
60. Havelka Michal P165 7 58 102 53 186,22 213
61. Demuth Filip BC Most P190 4 83 41 89 185,83 213
62. Klepáček Adolf P190 4 54 105 54 185,54 213
63. Sovová Alena Notaxo, z.s. P190 5 72 61 77 174,29 210
64. Kotrla Ondřej ProBowling Hustopeče 4 152 57 198,70 209
65. Vojkovský Matěj ProBowling Hustopeče 4 87 85 36 200,85 208
66. Seidl Daniel BC Bowlingzone 4 54 86 68 185,45 208
67. Vrba Petr PH P190 9 67 118 20 177,60 205
68. Uher Jaroslav ProBowling Hustopeče 4 107 98 199,54 205
69. Kouba Václav P190 6 67 80 53 171,93 200
70. Šimánek Ladislav Notaxo, z.s. P190 4 7 96 91 186,92 194
71. Baborovský Vladimír P165 6 46 129 14 187,95 189
72. Bobek Vlastimil P190 6 102 58 27 176,45 187
73. Slezák Luboš Strike Řevnice P190 9 69 86 32 166,29 187
74. Fojtíková Ivana P190 3 20 85 80 185,67 185
75. Polívka Dalibor BC Tábor P190 9 46 45 94 174,86 185
76. Komárek Šimon ProBowling Hustopeče P190 6 37 68 80 172,90 185
77. Malcová Gabriela Notaxo, z.s. P190 7 110 55 19 163,83 184
78. Kinc Denis BC Bowlingzone 5 33 110 40 207,02 183
79. Lang David Car Citon Olomouc 2 97 86 200,50 183
80. Vlček Josef P165 14 63 50 69 151,41 182
81. Škrabal Marek BDR 4 89 12 78 204,59 179
82. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc P190 3 60 93 26 180,17 179
83. Klein David P190 5 23 106 48 175,17 177
84. Krummerová Eliška ProBowling Hustopeče 2 84 92 198,25 176
85. Jirsa Miloš P190 9 86 71 18 165,01 175
86. Korecký Michal P165 11 39 70 66 163,33 175
87. Obrusník Lukáš P190 4 158 17 183,68 175
88. Fleischmann Jan st. P190 7 121 19 34 172,24 174
89. Brokešová Anna P190 9 60 82 31 165,06 173
90. Enders Richard P190 7 82 89 175,81 171
91. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 3 66 47 57 176,56 170
92. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 9 44 38 88 166,57 170
93. Černík Vojtěch Xbowling club P190 5 34 87 48 180,18 169
94. Muránsky Daniel Xbowling club P165 10 92 57 19 159,93 168
95. Dvořáková Magdalena P190 6 68 43 56 179,17 167
96. Vojáček Lukáš P190 7 114 53 172,79 167
97. Ulička Antonín P165 7 44 72 51 167
98. Makovec Jaromír P165 8 70 63 33 178,27 166
99. Orság Karel P190 4 41 76 49 166
100. Brokeš František st. P190 9 76 61 28 179,87 165
101. Prokop Zdeněk P165 5 69 43 52 165,24 164
102. Javůrek Pavel P165 12 55 84 23 165,09 162
103. Seidl Michal P190 3 62 26 70 180,72 158
104. Stulíková Dagmar P190 8 41 52 65 161,51 158
105. Mihulka Josef P190 3 74 84 182,42 158
106. Iwazawa Ema JKM bowling P190 3 71 7 79 172,25 157
107. Blažková Lenka P165 13 19 86 52 144,53 157
108. Dvořáček David P190 9 54 81 19 172,31 154
109. Mazalová Andrea BC Bowlingzone P190 2 59 95 192,17 154
110. Hladík Tomáš P165 4 28 78 46 170,00 152
111. Blaška Štěpán Xbowling club P165 6 110 42 176,69 152
112. Brandejský Karel ProBowling Hustopeče P190 5 49 43 57 185,67 149
113. Ondráček Bohuslav P190 8 72 49 28 173,53 149
114. Navrátil Marek ml. Xbowling club P165 8 63 45 40 177,00 148
115. Minář Zdeněk ProBowling Hustopeče 3 85 62 203,14 147
116. Marek Jakub P165 15 34 52 60 157,32 146
117. Krch Miroslav BC Tábor P190 10 29 43 73 171,31 145
118. Šponerová Kateřina P165 16 12 101 32 132,22 145
119. Vondráček Adam BC Bowlingzone 3 21 121 209,68 142
120. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 4 30 70 41 190,61 141
121. Novák Jakub P165 4 89 52 170,23 141
122. Janošcová Kateřina SK Skivelo 2 67 71 178,67 138
123. Nosková Jitka Xbowling club P190 3 59 79 171,65 138
124. Brokešová Viktorie BC Bowlingzone P190 7 62 48 27 170,19 137
125. Vlasák Aleš P190 6 71 66 186,68 137
126. Bucha Radovan P165 4 28 64 45 137
127. Karbusický Zbyněk P165 3 63 73 174,42 136
128. Štafa Pavel P165 5 25 45 65 172,54 135
129. Hrazdírová Lucie ProBowling Hustopeče P190 4 70 64 180,57 134
130. Sedláček Jakub ProBowling Hustopeče P190 2 77 55 186,08 132
131. Lexová Sophie Bowling Hluboká P190 4 54 77 164,86 131
132. Klusáčková Dana Bowlingový spolek Jadran P190 4 35 56 38 129
Pazděra Jaroslav Bowlingový spolek Jadran P190 4 34 53 42 129
134. Koumar Miroslav BC Bowlingzone P190 4 19 19 90 186,62 128
135. Kober Ivan P165 10 38 70 19 160,48 127
136. Novák Radek P190 3 43 41 43 127
137. Konečný Pavel Tacl Letohrad P190 4 24 59 43 190,00 126
138. Malíček Dušan P190 3 46 44 35 125
139. Černohorský Karol 3 43 39 41 123
140. Veselý Petr P165 8 43 46 33 165,50 122
141. Soukupová Dana P165 10 53 47 22 150,80 122
142. Staněk Libor P190 4 64 58 171,42 122
143. Řezníček Jan P165 5 31 91 168,67 122
144. Novák Josef P190 4 32 58 31 121
145. Jelínek Jan SvČ P190 5 75 17 27 187,30 119
146. Schön Viktor st. P165 9 9 85 24 158,72 118
147. Brychová Eliška BC Bowlingzone P190 4 69 49 174,44 118
148. Butal Jaroslav st. P190 5 28 16 73 177,16 117
149. Kašpar Jiří P165 8 50 52 15 170,27 117
150. Barták Tomáš P165 17 19 78 20 130,75 117
151. Černá Pavla I. PSKN P190 2 35 82 188,04 117
152. Hanzl Zbyněk 3 40 47 30 117
153. Nádvorník Pavel DDM Kamarád Třemošná P190 5 25 69 22 190,26 116
154. Leinweber Petr P190 3 36 43 37 116
155. Lacko Lukáš P165 7 14 93 8 167,97 115
156. Mráček Petr JKM bowling P190 3 115 194,46 115
157. Vondráček Šimon BC Bowlingzone P190 3 27 85 195,25 112
158. Kotjužanský Jiří P190 6 42 54 15 174,50 111
159. Indra Martin P190 3 40 31 40 111
Beneš Michal P190 4 47 33 31 111
161. Čuřík Matyáš P165 4 29 45 36 166,83 110
162. Stojanov Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 5 34 38 36 163,21 108
163. Klepáček Mašková Yvona P190 4 44 63 1 162,77 108
164. Kordulík Václav ml. BK StrikeLand Junior 2 58 50 181,50 108
165. Hypius Martin P190 2 108 181,75 108
166. Vohryzková Dáša I. PSKN P165 2 108 153,74 108
167. Květoň Jiří BK KLÍŠE P190 7 29 51 27 164,05 107
168. Henzl Petr SKB Boskovice P190 4 73 34 171,25 107
169. Zapletal Jaroslav ProBowling Hustopeče P190 5 55 38 13 183,40 106
170. Šilar Miroslav Henry grill P165 8 16 14 76 167,89 106
171. Vacek Pavel P165 4 6 91 8 164,04 105
172. Bail Šimon Xbowling club P190 4 96 8 0 174,77 104
173. Klusáček Jiří Bowlingový spolek Jadran P190 4 39 42 23 104
174. Parkan Miloš P190 3 18 49 36 172,38 103
175. Zelinková Irena P190 4 62 40 157,83 102
176. Platoš Antonín P190 4 65 28 8 177,92 101
177. Sopková Irena P190 6 27 63 11 154,38 101
178. Hrobský Zdeněk P165 8 46 35 20 101
179. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 4 32 15 53 193,51 100
180. Brokešová Annabel BC Bowlingzone P190 4 50 29 20 162,58 99
181. Rejžková Štěpánka P165 3 86 13 141,82 99
182. Chrdle Michal P190 4 21 55 23 99
183. Vlachovič Jakub ProBowling Hustopeče 3 42 56 189,19 98
184. Pekár Petr P190 4 54 44 185,21 98
185. Samek Karel P165 3 66 32 161,29 98
186. Valter Martin Praha P165 3 83 15 156,52 98
187. Blažek Lubomír P190 3 33 31 34 98
188. Kotáb Jiří P165 6 57 40 160,95 97
189. Dvornáková Táňa P190 2 97 165,10 97
190. Bača Martin P165 1 97 150,80 97
191. Jiránek Miroslav P190 4 21 51 25 97
192. Maňásek Jaroslav P190 5 27 30 39 168,00 96
193. Kaňka Jan P165 1 96 199,88 96
194. Běhal Jaroslav P165 5 2 79 14 168,60 95
195. Brokeš Milan P190 5 66 29 180,27 95
196. Nýč Miroslav P165 1 95 205,77 95
197. Talpa Marek expert King Pins 1 95 202,33 95
198. Adamec Petr P165 5 20 21 53 160,00 94
199. Kauerová Romana P165 3 78 16 152,55 94
200. Maťaťa Marcel P165 3 38 10 46 94
201. Nemeškal Miloslav BDR P190 2 47 46 93
202. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 5 48 40 4 162,29 92
203. Maléřová Pavlína P190 3 29 63 165,08 92
204. Nosek Richard BC BLACK RIDERS, o.s. P190 2 92 191,11 92
205. Poprocký Michal Bowland Olomouc P190 5 33 47 11 152,83 91
206. Stupka Jan P165 3 38 53 171,92 91
207. Černíková Karolína expert King Pins P190 7 62 13 15 146,82 90
208. Doubrava Jan P190 6 52 38 168,45 90
209. Dobiáš Michal Notaxo, z.s. P190 3 36 12 41 175,35 89
210. Nahodil Antonín BK StrikeLand Junior P190 4 42 27 20 161,00 89
211. Frýbortová Marie BC Tábor P190 5 25 40 23 186,16 88
212. Mottl Karel P165 6 59 29 178,82 88
213. Hrnčíř Luděk P165 2 5 83 166,56 88
214. Meluzinová Adéla BC Bowlingzone P190 4 18 70 161,96 88
215. Havlíček Zdeněk st. P190 6 2 44 41 153,55 87
216. Frydrych Tomáš Bowland Olomouc P190 3 29 32 26 87
Vilášek Stanislav Bowlingový spolek Jadran P190 2 35 52 87
218. Pour Oldřich P190 4 24 22 39 192,30 85
219. Erben Roman Xbowling club 1 85 212,33 85
220. Orságová Jana P190 3 37 9 39 85
Matera Lubomír P165 4 24 48 13 85
222. Marek Luboš P190 7 34 23 27 172,83 84
223. Bendík Martin P190 2 44 40 84
224. Bočan Josef 5 13 61 9 186,46 83
225. Plánička Vojtěch BK KLÍŠE P165 5 45 16 22 166,71 83
226. Holubička Jiří P165 5 43 6 34 166,70 83
227. Borovec Jiří P165 13 31 28 24 154,38 83
228. Hladík Josef 5 45 38 174,36 83
229. Jeníček Jan BC Most P190 1 83 195,17 83
230. Otec Hanzlovská Petra Bowling Rokycany 1 83 184,00 83
231. Russ Martin P190 3 28 37 18 83
Kutač Vladimír P165 4 14 50 19 83
Machala Miroslav P190 3 31 24 28 83
234. Hoschna Jan BDR P190 2 45 37 177,75 82
235. Capilová Nela P190 3 65 17 175,67 82
236. Horák Ladislav Bowland Olomouc P165 3 27 14 41 82
Varhaníček Pavel Bowland Olomouc P190 3 25 57 82
238. Horňák Vladimír P190 5 46 12 23 177,29 81
239. Štícha Bohumil P165 6 57 17 7 156,32 81
240. Paclík Vladimír P165 4 45 36 167,27 81
241. Šenk Petr P190 2 48 32 168,67 80
242. Vojtíšek Erik P165 3 43 36 156,45 79
243. Rychterová Anna P165 1 79 148,38 79
244. Netušil René P190 2 37 42 79
Krupica Jan P165 3 35 22 22 79
246. Krubert Emil P190 7 9 42 27 175,62 78
247. Chrpa Jindřich I. PSKN P165 5 29 49 157,64 78
248. Hradil Jiří P190 2 30 48 78
249. Kocůr Jaroslav P165 5 32 10 35 160,76 77
250. Klícha Martin P165 4 48 29 138,62 77
251. Hradil Vavřinec Xbowling club P190 1 77 197,85 77
252. Sršeň Marcel P190 5 33 21 22 173,56 76
253. Leiske Petr P165 5 9 32 35 160,71 76
254. Růžička Karel P165 5 8 28 39 168,29 75
255. Musil Stanislav P190 4 21 54 171,57 75
256. Lysek Petr P190 3 39 36 75
Weissová Jitka P165 5 10 56 9 75
258. Ďaďo Ján Notaxo, z.s. P190 2 42 32 199,40 74
259. Doubravová Anna P165 6 35 39 164,80 74
260. Kafková Danica P165 4 3 45 26 74
261. Sovová Ivana - JČ P190 4 14 37 22 158,10 73
262. Novák Daniel P190 2 39 34 73
Walová Lenka P165 2 29 44 73
Šudák Milan P165 3 28 12 33 73
265. Trča Pavel Bowling Hluboká P190 3 32 22 18 167,78 72
266. Vodák Viktor P190 5 40 27 5 166,63 72
267. Horák Alois P165 3 10 29 33 72
268. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 3 28 43 187,45 71
269. Hladík Karel Xbowling Tišnov 1 71 186,33 71
270. Kváča Václav P190 2 71 183,13 71
271. Bělohlávek Jiří P165 2 40 31 71
272. Svoboda Marcel P190 4 8 41 21 174,06 70
273. Homolka Jiří P165 6 14 25 31 169,65 70
274. Straka Marek P165 4 58 12 157,13 70
275. Harašta Pavel 1 70 188,08 70
276. Ježek Jan ml. Bowlingový spolek Jadran P190 3 19 23 28 70
Mikloška Marek P190 3 26 26 18 70
278. Vohryzka Jaromír I. PSKN P190 2 69 198,33 69
279. Mohamed Sherif 3 13 33 23 69
280. Cvrček Jaromír P165 4 40 27 176,50 67
281. Weiss Petr P165 5 19 36 12 67
282. Barnet Milan P190 5 18 24 24 184,84 66
283. Lacina Jaroslav P165 5 25 21 20 151,78 66
284. Jurečka Radim P190 3 20 14 32 66
Kaprálek Petr P190 3 22 20 24 66
Cenek Michal P190 3 16 26 24 66
287. Vokurka Jaroslav P190 5 29 18 18 160,57 65
288. Mičkal Jaroslav P190 3 17 22 26 65
Dvořáková Dagmar P190 3 9 26 30 65
290. Engelman Stanislav P165 2 13 51 172,26 64
291. Kolář Jan ml. BC BLACK RIDERS, o.s. P190 1 64 194,67 64
292. Soukup Lukáš P190 1 64 188,54 64
293. Kičmer Vojtěch Bowlingový spolek Jadran P165 3 18 24 22 64
Hanzlová Aneta P165 3 11 25 28 64
295. Hájek Jiří PH P165 8 10 41 12 155,14 63
296. Šulcová Hana P165 10 11 27 25 134,86 63
297. Paračka Andrej Strike Řevnice P165 3 24 39 166,17 63
298. Van Weeren Jord 1 63 208,78 63
299. Kičmer Tomáš P165 3 36 15 12 63
300. Ruml David P190 5 28 27 7 187,39 62
301. Malec Jaromír ml. Notaxo, z.s. P165 1 62 170,38 62
302. Trojan Josef P165 4 35 27 62
Křížek Martin S-centrum Děčín P190 3 22 25 15 62
304. Minnakhmetov Kamil P165 3 30 15 16 174,89 61
305. Minnakhmetov Albert Bowling Hluboká P165 3 27 10 24 159,17 61
306. Nechutný Jiří Selichar P190 3 26 35 189,00 61
307. Tomášek Petr Tacl Letohrad P190 3 28 33 181,05 61
308. Kafka Pavel P165 4 11 29 21 61
309. Frýbort Otakar BC Tábor P165 5 16 25 19 173,14 60
310. Mach Libor P190 2 60 188,08 60
311. Szotkowski Jaroslav P190 2 35 25 60
312. Palečková Martina BDR P190 2 52 7 166,83 59
313. Sůva Jan I. PSKN P190 3 47 12 163,67 59
314. Breindlová Anna BK KLÍŠE P190 3 35 24 152,40 59
315. Malurek Václav P165 4 13 26 20 59
316. Felcman Roman P165 5 26 23 9 151,94 58
317. Doubravová Květoslava P165 6 27 31 148,32 58
318. Rychter Antonín P165 1 58 141,69 58
319. Mazurová Eva P165 3 15 25 18 58
320. Horník Gustav P190 5 22 23 12 178,75 57
321. Štefánik Zdeno P165 5 19 22 16 171,83 57
322. Sova Petr Lasco P190 3 21 36 170,89 57
323. Mudrák Jiří Erik P190 4 16 14 27 57
324. Fiala Václav P165 5 22 30 4 159,51 56
325. Simonová Helena P190 5 22 23 11 152,87 56
326. Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior P190 2 56 220,10 56
327. Tichý Tomáš Bowland Olomouc 1 56 181,33 56
328. Eliáš Petr st. JČ P190 5 19 19 17 174,37 55
329. Pouzar Rudolf P190 3 16 17 22 166,71 55
330. Klimeš Josef P190 3 11 23 21 163,29 55
331. Vrzal David Xbowling club P165 3 12 5 38 158,40 55
332. Pláničková Zdenka BK KLÍŠE P190 5 20 11 24 151,57 55
333. Kučaba Miroslav BK KLÍŠE P165 3 32 23 149,57 55
334. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 1 55 181,17 55
335. Hanzlová Iveta P165 3 20 20 15 55
336. Míka Miroslav BC Falk P165 6 38 3 13 143,78 54
337. Plas Michal P190 1 54 162,43 54
338. Jindřich Martin P190 3 22 15 17 54
339. Kubátko Vlastimil P165 4 22 14 17 53
Zvěřinová Lenka P190 3 5 18 30 53
341. Krauskopf Josef Bowling Hluboká P190 3 12 26 14 177,71 52
342. Boháč Martin P165 3 11 16 25 158,53 52
343. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 3 29 23 175,27 52
344. Toman Pavel P165 1 52 148,06 52
345. Motyka Vlastimil P165 2 19 33 52
346. Kalous Roman P190 5 25 19 7 161,63 51
347. Javorský Luboš P165 3 6 20 25 157,14 51
348. Homola Ladislav BC Most P165 3 34 17 155,39 51
349. Křivský Matěj Fénix Inspiro P165 1 51 181,33 51
350. Rambousek Kamil P165 1 51 51
Bojanovská Jana P165 2 13 38 51
352. Brandejský Tomáš P165 2 28 22 188,63 50
353. Kassas Abdulkader BK KLÍŠE P165 4 26 24 163,82 50
354. Flieger David BK KLÍŠE 2 50 172,83 50
355. Kudela Lukáš P165 1 50 50
356. Spilka František BC Tábor P165 5 23 8 18 178,71 49
357. Staněk František P190 5 26 13 10 167,20 49
358. Sova Petr st. P165 3 22 12 15 163,10 49
359. Mlynář Eduard P165 3 31 3 15 152,17 49
360. Hřebík Lumír Strike Řevnice P165 2 26 23 163,20 49
361. Švácha Jan P165 1 49 179,80 49
362. Fešar Robert P165 2 49 141,09 49
363. Pryček Jiří P190 2 24 25 49
364. Stulík Jiří P190 3 16 19 13 163,86 48
365. Martinec Václav P190 3 33 15 172,17 48
366. Nováková Ivana - SM P190 2 19 29 48
Sobotka David P165 2 38 10 48
Capil Radomír P190 2 28 20 48
Staněk Miroslav P190 3 2 17 29 48
370. Zach Petr st. P165 4 33 1 13 185,00 47
371. Žák Jan P165 4 18 24 5 167,91 47
372. Orálek Radek P190 3 20 19 8 162,57 47
373. Janovská Jana P190 6 10 26 11 150,86 47
374. Kubík František P190 3 33 14 188,20 47
375. Morávek Daniel P190 3 43 4 152,13 47
376. Lysková Edita P165 3 26 21 47
Kudela Michal P190 1 47 47
378. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone P165 3 15 17 14 169,81 46
379. Novotný Jan JČ P165 3 15 12 19 163,36 46
380. Maňásková Petra P165 6 18 16 12 122,29 46
381. Vacek Jaroslav Bowling Hluboká P190 2 19 27 176,22 46
382. Nejezchleba Daniel P190 3 25 21 168,35 46
383. Pařil Pavel P165 3 25 7 14 46
Matochová Jaroslava P190 3 15 15 16 46
Svák David Bowland Olomouc P190 2 21 25 46
386. Klečka Jiří P190 2 25 20 171,50 45
387. Vaněčková Dagmar P190 3 17 28 165,50 45
388. Včeliš Jaroslav P165 2 19 26 158,10 45
389. Černíková Michaela Xbowling club P190 3 10 35 154,61 45
390. Šnábl Martin P190 2 18 27 45
Jelínek Jan SM P190 2 21 24 45
Hurt Zdeněk P165 1 45 45
Jung Jindřich P165 2 30 15 45
394. Matoušková Hana P165 8 12 20 12 139,40 44
395. Veselý Zdeněk P165 3 27 0 17 138,17 44
396. Slach Zbyněk Bowling Hluboká P190 2 18 26 175,44 44
397. Hasník Vít P190 1 44 177,50 44
398. Brašnová Alena BC Bowlingzone P165 4 4 7 32 160,82 43
399. Šindler Roman P165 3 32 11 169,50 43
400. Pytela Radim P165 1 43 43
Navrátilová Táňa ProBowling Hustopeče P165 3 10 14 19 43
Švanda Michal P165 3 14 16 13 43
Líbalová Dagmar P165 2 23 20 43
404. Brix Jan P165 2 25 17 174,75 42
405. Ondrejec Petr P165 1 42 195,00 42
406. Blaha Stanislav P165 2 15 27 42
Štefániková Katarína P165 3 20 22 42
408. Kvasnička Pavel P190 5 13 15 13 153,24 41
409. Kvasničková Zuzana JKM bowling P165 2 31 10 152,33 41
410. Kubíčková Jana P165 4 23 18 150,11 41
411. Harašta Jiří P190 4 5 8 27 181,24 40
412. Čejka Miroslav P190 3 26 13 1 152,00 40
413. Paclík Radomil P165 3 21 19 158,33 40
414. Drábek Aleš Notaxo, z.s. P190 1 40 190,50 40
415. Petáková Anna expert King Pins 1 40 169,67 40
416. Čekal Filip P165 2 40 162,44 40
417. Roučka Lukáš P190 2 21 19 40
418. Soušek Milan P190 4 10 27 2 173,94 39
419. Štefl Radomír P190 2 20 19 176,70 39
420. Breburda Miroslav BDR P190 2 39 0 166,00 39
421. Zlesák Ivan BK KLÍŠE P190 3 32 7 164,29 39
422. Paleček Petr P165 2 0 39 162,25 39
423. Krečmer Drahomír P165 3 12 27 39
Kapustová Dagmar P190 3 14 16 9 39
425. Beránek Martin P165 4 27 11 145,00 38
426. Teame Christian Xbowling club P165 1 38 173,17 38
427. Lakomý Jan P190 2 38 165,29 38
428. Kubešová Andrea P165 2 17 21 38
Pelán Dominik P165 2 11 27 38
430. Petráček Pavel P165 3 17 14 6 150,00 37
431. Korynta Jan P165 3 17 20 151,55 37
432. Saturka Vlastimil P190 2 21 16 37
Pelc Tomáš P190 2 18 19 37
434. Rathouský Tomáš P165 4 20 13 3 164,33 36
435. Mrviš Dušan P165 5 20 9 7 151,09 36
436. Toman Michal P165 2 13 23 160,50 36
437. Fisek Roman P190 2 23 13 36
438. Kopřiva Milan P165 2 18 17 163,90 35
439. Handl Daniel P165 2 13 22 35
Urban Jaroslav P165 2 23 12 35
Klus František Bowland Olomouc P190 1 35 35
442. Bejšovec Jaroslav P190 5 18 5 11 178,67 34
443. Popelka Petr P165 3 1 9 24 155,33 34
444. Albareda Octavi P190 3 15 19 162,86 34
445. Eliáš Petr VČ P165 2 16 18 156,58 34
446. Vojtěchová Markéta Xbowling club P190 1 34 168,50 34
447. Krusberský Ladislav P165 1 34 34
Zářecký Vlastimil P165 3 12 22 34
449. Čížek Daniel Xbowling club P190 1 33 177,50 33
450. Hasoň Jiří ProBowling Hustopeče P190 1 33 169,00 33
451. Mihalcsak Silvester Bowland Olomouc P165 1 33 33
Vodehnal Jindřich P165 2 11 22 33
Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P165 4 19 14 33
Javůrek Jiří P190 2 30 3 33
Bora František P165 3 17 16 33
Mach Josef P165 2 24 9 33
457. Fiala Michal P165 2 32 178,79 32
458. Urbanová Ilona P165 2 24 8 32
Kadeřábek Martin P165 1 32 32
Pavlovič Josef P165 1 32 32
Lesniaková Miloslava P165 2 10 22 32
Turek Karel P165 3 8 19 5 32
463. Straka Martin P165 3 16 15 171,08 31
464. Průša David BC Bowlingzone P165 3 2 29 170,72 31
465. Vyhnanovský Martin P165 2 31 193,50 31
466. Bukovjan Radek BC Budějce P165 1 31 174,78 31
467. Košata Ondřej P165 2 31 170,29 31
468. Merva Vladimír P165 1 31 31
Helešic Tomáš P190 1 31 31
470. Vondráček Robin BC Bowlingzone P165 4 2 10 18 171,58 30
471. Čikeš Milan P165 3 8 21 1 145,71 30
472. Dovhun Dušan P165 2 7 23 30
Jurečka Marek P165 3 8 15 7 30
Stoklásek Radek P165 3 6 14 10 30
475. Švendt Jaroslav P165 3 8 6 15 159,60 29
476. Neugebauer Milan P165 4 9 3 17 145,45 29
477. Melcr Šimon P165 4 8 21 162,09 29
478. Matějka Petr P165 2 13 16 149,70 29
479. Dutka Miroslav P165 2 29 165,33 29
480. Ševčík Radek P165 2 2 27 29
Kalvodová Hedvika P165 2 23 6 29
Roth Jan P165 2 11 18 29
Krečmerová Monika P190 3 1 28 29
Šelle Radim P165 2 21 8 29
Kocián Jiří P190 2 19 10 29
486. Kožená Barbora P165 2 15 13 160,75 28
487. Kocmanová Jana P165 2 20 8 155,07 28
488. Kutáč Vladimír P190 2 9 19 28
489. Boháč Jiří P165 3 23 4 140,60 27
490. Talaš Vlastimír P165 3 15 12 137,29 27
491. Svobodová Jana P165 2 7 20 132,83 27
492. Vašíček Jiří P165 1 27 185,50 27
493. Korotvička Josef P165 1 27 27
Pašek Radim TJ Třinecké železárny P165 3 10 17 27
495. Hanus Ferdinand BC Bowlingzone P190 1 26 192,65 26
496. Eidernová Vlasta P190 1 26 179,33 26
497. Aubrecht Jaroslav P165 1 26 26
Bernášek Stanislav 1 26 26
Jindřich Bohumil P165 3 6 8 12 26
500. Marval Jiří Strike Řevnice P165 2 16 9 154,40 25
501. Heligr Petr BK StrikeLand Junior P190 1 25 216,80 25
502. Váňa Martin BC BLACK RIDERS, o.s. P165 2 25 167,67 25
503. Mihulka Josef P190 1 25 25
Valder Tomáš P165 1 25 25
505. Filuš Jan ml. P190 3 24 0 161,33 24
506. Ondráčková Iva P165 4 15 9 141,90 24
507. Liebich František P190 1 24 176,56 24
508. Schütz Petr P190 1 24 169,04 24
509. Šmelcer Ladislav P190 2 3 21 24
Krivenkyi Serhii P165 2 18 6 24
Martinková Naděžda P165 1 24 24
Solař Petr P165 1 24 24
Kadlečík Libor P165 1 24 24
Lůža Pavel P165 2 9 15 24
515. Bosák Matyáš P165 2 7 16 185,07 23
516. Doležal Jiří P165 2 3 20 184,88 23
517. Martiška Robert P165 2 17 6 159,00 23
518. Hejdučková Kateřina st. P190 2 1 22 157,25 23
519. Vacek Jaroslav P165 2 14 9 152,00 23
520. Fleischmann Jan ml. P190 3 18 5 148,83 23
521. Kučerová Vasilika P165 3 4 9 10 23
Wiesner Radek P165 1 23 23
Voborný Pavel P165 1 23 23
Haxová Kateřina ProBowling Hustopeče P165 3 16 2 5 23
525. Dajč Tomáš P165 4 12 6 4 163,79 22
526. Jenšovský Roman P190 2 20 2 165,67 22
527. Koppová Martina I. PSKN P165 2 1 21 159,94 22
528. Schelle Harald Maxbowling P165 5 6 2 14 98,73 22
529. Přibyl Miroslav P165 2 7 15 145,64 22
530. Virághová Linda P165 4 14 8 134,38 22
531. Volčko Vladimír BC Tábor P165 1 22 208,33 22
532. Hejna Miloslav P165 1 22 22
Kukačka Martin P165 3 8 14 22
Pavlíček Svatopluk P165 3 1 2 19 22
Ozimý Stanislav P190 1 22 22
Hantlová Marcela P165 2 14 8 22
Klanica Mojmír P190 1 22 22
Škrla Jakub P165 1 22 22
Hermanová Marie P165 3 12 5 5 22
540. Mrkvička Tomáš P190 2 6 15 185,41 21
541. Schůt Ladislav P165 2 18 3 183,83 21
542. Jiřiště Vlastimil P190 2 14 7 180,25 21
543. Bočanová Ivana P165 3 15 6 145,74 21
544. Čermák František BC Tábor P190 1 21 200,38 21
545. Víšek Petr BK Jablonec P190 1 21 176,38 21
546. Váňa Antonín P190 1 21 21
Hais Petr JKM bowling P165 1 21 21
Szotkovski Jaroslav P190 1 21 21
549. Pešta Daniel Bowling Hluboká P165 3 2 14 4 111,70 20
550. Lišková Jana P165 2 8 12 160,92 20
551. Síč Petr P165 1 20 170,33 20
552. Hájek Jan P165 1 20 163,75 20
553. Endersová Alena P165 1 20 142,80 20
554. Blahová Františka P165 2 2 18 20
Kolář Ladislav P165 1 20 20
556. Pařízek Jaroslav P190 2 14 5 194,00 19
557. Spáčil Jan ml. Bowland Olomouc P190 2 19 0 158,50 19
558. Doležal Jakub BC Tábor P165 2 13 6 123,20 19
559. König Antonín Car Citon Olomouc P190 1 19 164,00 19
560. Kohoutková Magda P165 1 19 19
Dvořák Jaroslav SM Bowlingový spolek Jadran P165 3 3 2 14 19
Moravec Martin P165 1 19 19
Žáček Bohumil P165 1 19 19
Bartošová Marie VČ P165 2 3 16 19
Krčma Milan ml. P190 1 19 19
566. Mottl Jan P165 3 12 6 137,00 18
567. Florík Petr P190 1 18 199,17 18
568. Hynek Radovan P165 1 18 182,60 18
569. Drážný Ivo P190 1 18 177,00 18
570. Míková Kateřina P165 2 18 141,83 18
571. Kočka Jan P165 1 18 18
Šebestová Edita P165 2 15 3 18
Kučera Zdeněk P165 2 12 6 18
Převorová Monika P190 1 18 18
Láník Igor SKB Boskovice P165 1 18 18
Kučera Jiří P165 1 18 18
577. Nováková Jana P165 2 3 14 138,70 17
578. Bícová Eva P165 1 17 172,00 17
579. Sova Petr ml. P165 1 17 153,56 17
580. Horák Jaromír VČ P165 2 17 131,83 17
581. Valíček Petr P190 1 17 17
Dospěl Tomáš P165 1 17 17
Škrla Libor P165 1 17 17
584. Douša Adam P165 3 12 4 141,63 16
585. Gürtler Tomáš JBN Kutná Hora P190 1 16 204,25 16
586. Edelmannová Kateřina P190 1 16 169,17 16
587. Obhlídal Jiří P165 1 16 164,83 16
588. Kurka Kamil P190 1 16 163,17 16
589. Mareš Jiří P165 2 16 16
Kudelová Iveta P165 1 16 16
Chlebek Tomáš Bowlingový spolek Jadran P165 1 16 16
592. Denk Zdeněk P165 3 4 1 10 139,40 15
593. Valo Karel P165 3 9 1 5 138,00 15
594. Barak David ProBowling Hustopeče 1 15 205,00 15
595. Buben Ondřej P165 1 15 168,67 15
596. Paukert Tomáš P165 1 15 162,67 15
597. Brožek Robert P165 1 15 15
Kohout Dan P165 1 15 15
Sněhotová Romana P165 2 12 3 15
Křížan Jiří P190 1 15 15
Reblain Vasyl P165 2 6 9 15
602. Meluzínová Adéla P190 2 3 11 185,17 14
603. Kumšta David P165 1 14 175,17 14
604. Vlasáková Monika P165 1 14 147,14 14
605. Bejšovcová Lenka P165 3 4 9 152,33 13
606. Jindřišek Milan BC Bowlingzone P165 2 7 6 149,80 13
607. Togner Jiří P165 3 4 9 135,00 13
608. Mlynář Marek JBN Kutná Hora P190 1 13 177,00 13
609. Severová Jana Tacl Letohrad P165 1 13 150,80 13
610. Vašák Filip P165 1 13 146,50 13
611. Marinčič Ĺudovít P165 1 13 143,08 13
612. Jamnický Milan P165 2 8 5 13
Pacholík Zdeněk P165 2 6 7 13
Mičkalová Kateřina P165 3 8 1 4 13
615. Smolař Petr P165 2 5 7 150,75 12
616. Talašová Julie P165 3 9 3 118,13 12
617. Vávra Miloš P190 1 12 166,80 12
618. Tonev Petr P165 1 12 123,30 12
619. Navrátilová Vladimíra P165 3 4 4 4 12
Pokorný Karel P165 1 12 12
Bárta Richard P165 1 12 12
Kolář František P190 1 12 12
623. Hrdlička Vladislav BDR P190 2 11 0 160,08 11
624. Macke Matyáš JKM bowling P165 2 11 0 153,50 11
625. Jarovská Romana P165 2 0 11 132,67 11
626. Králová Lucie P165 2 3 8 117,00 11
627. Podlahová Šárka Bowling Hluboká P165 1 11 151,20 11
628. Pořízková Žaneta P165 1 11 11
Valder Sabina P190 1 11 11
Malurková Marie P165 3 8 3 11
Kapusta Michal P165 2 4 7 11
Valíčková Beata P165 1 11 11
Minařík Roman P165 1 11 11
Konečný Rostislav P165 1 11 11
Kroulová Ludmila P165 1 11 11
636. Hrazdíra Jan ProBowling Hustopeče P190 4 7 3 165,85 10
637. Havlíček Vít P190 1 10 170,94 10
638. Kunc Tomáš P190 1 10 166,80 10
639. Plzenský Pavel P165 1 10 158,33 10
640. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 2 10 144,70 10
641. Sousedík Rostislav P190 1 10 10
Pavlis Pavel P165 1 10 10
Janoutová Adelina P165 1 10 10
Holoubek Miroslav P165 1 10 10
645. Urban Tomáš PCE P165 2 9 0 167,83 9
646. Šaradin Jan P165 2 0 9 131,00 9
647. Ondráčková Ema P165 3 3 6 116,75 9
648. Fuchs Zdeněk P165 1 9 163,00 9
649. Stukalo Albina P165 1 9 150,67 9
650. Lencová Anežka P165 1 9 145,33 9
651. Šuléř Roman P165 1 9 136,00 9
652. Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P165 1 9 9
Chrdlová Adéla P165 3 4 5 9
Kovář Pavel st. P190 1 9 9
Klusáčková Kateřina P165 1 9 9
Šlajs Vlastimil P165 1 9 9
Skokanová Milada P165 1 9 9
658. Jeník Jakub P165 3 1 2 5 113,00 8
659. Martinez Fernandez Diego P165 2 8 0 119,88 8
660. Šulková Lenka P165 1 8 165,63 8
661. Vondra Josef ml. P165 1 8 163,11 8
662. Voral Luboš P190 1 8 153,00 8
663. Enders Walter P165 1 8 128,43 8
664. Plešingerová Jana P190 1 8 8
Milerský Roman P165 1 8 8
Biskupová Martina P190 1 8 8
Starý Ladislav P165 1 8 8
Elstnerová Naďa P190 1 8 8
Žalud Petr P165 2 1 7 8
670. Liška Lukáš P165 2 1 6 142,90 7
671. Kleiman Martin P165 1 7 177,14 7
672. Mata David P165 1 7 159,50 7
673. Pytela Vítězslav P165 1 7 7
Krauskopf Josef ml. Bowling Hluboká P165 1 7 7
Mračko Tomáš Notaxo, z.s. P190 1 7 7
Filová Jana P165 2 2 5 7
Macháček Karel P165 1 7 7
Kadeřábková Veronika P165 1 7 7
Kejřová Jitka P165 1 7 7
680. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 2 0 6 155,17 6
681. Mužík Jaroslav P165 1 6 171,83 6
682. Sáček Zdeněk P165 1 6 167,67 6
683. Krejčí Jarmila ml. P165 1 6 151,33 6
684. Bešík Josef st. P165 1 6 142,75 6
685. Lesňák Oldřich P165 1 6 123,00 6
686. Jelínková Vladimíra P165 1 6 6
Capilová Dagmar P165 2 4 2 6
Pavlíček Vladimír P165 2 5 1 6
Navrátilová Karolína P165 2 5 1 6
Javůrková Alena P165 2 4 2 6
Kučera Milan JM P165 1 6 6
Šubová Lucie P165 2 3 3 6
Musil Petr P165 1 6 6
Mikšovičová Sylva P190 1 6 6
Capil Marek P165 1 6 6
696. Karbusická Jana P165 2 0 5 109,86 5
697. Turina Jaroslav BC Bowlingzone P190 1 5 174,00 5
698. Talaš Kristián P165 3 4 1 83,50 5
699. Páv Jiří P190 1 5 161,17 5
700. Hrušková Libuše P190 1 5 145,60 5
701. Pirklová Pavla P165 1 5 138,00 5
702. Borek Michal P165 1 5 115,00 5
703. Pietropaolo Vit P165 1 5 5
Buchta Miroslav P165 2 3 2 5
Plašil Tomáš P165 1 5 5
Kusý Ondřej P165 2 3 2 5
707. Chotěnovská Anna P165 2 2 2 126,00 4
708. Pauleová Iva P165 1 4 154,00 4
709. Havlová Lucie P165 1 4 133,50 4
710. Hagorský Bronislav P165 1 4 107,00 4
711. Urbanová Dagmar P165 2 2 2 4
Cígler Miloš P165 1 4 4
Antalík Ivan P165 1 4 4
Karkoška Pavel P165 1 4 4
Brožková Lucie P165 1 4 4
Ramešová Jana P165 2 2 2 4
717. Strachota Jan P165 1 3 159,67 3
718. Zapletalová Jiřina P190 2 3 144,25 3
719. Douša Michal P165 1 3 143,75 3
720. Řebík Jakub Bowling Hluboká P165 1 3 133,00 3
721. Bednář Lukáš P165 1 3 122,00 3
722. Jansa Denisa P165 1 3 105,50 3
723. Novák Jaroslav P165 1 3 3
Kaplan Milan P165 1 3 3
Mareš Stanley P190 1 3 3
Raev Samuel Bowlingový spolek Jadran P165 2 1 2 3
Sládková Nikola P165 1 3 3
Nečasová Linda P165 1 3 3
Kamenská Marie P165 1 3 3
730. Piskač Pavel P165 2 2 0 149,17 2
731. Moláčková Emilie P165 2 1 1 100,75 2
732. Sedláček Ladislav P165 1 2 134,00 2
733. Mencel Jiří P165 1 2 96,40 2
734. Holemý Luboš P165 2 1 1 2
Kloták David P165 1 2 2
736. Mimrová Linda P165 2 1 0 128,75 1
737. Hoos Andrej P190 1 1 164,67 1
738. Drážný Michal P190 1 1 159,83 1
739. Bejdl René P190 1 1 149,25 1
740. Kolman Lukáš P165 1 1 137,00 1
741. Paule Jiří P165 1 1 134,33 1
742. Quirsfeldová Petra P165 1 1 106,75 1
743. Rousek Tomáš P165 1 1 89,50 1
744. Holemý Lubomír P165 1 1 1
Juráčková Kristýna P165 1 1 1
Zukalová Lucie P165 1 1 1
Doubravová Lucie P165 1 1 1
Ševčíková Věra P165 1 1 1
Láník Kvído P165 1 1 1
Nováková Rasochová Kateřina P165 1 1 1
Jurásková Klára P165 1 1 1
Serbusová Marcela P165 1 1 1
Pourová Veronika P165 1 1 1
Kudelová Lucie P165 1 1 1
755. Lukaševič Pavel Bowland Olomouc P165 2 0 0 143,58 0
756. Vavrla Zdeněk P165 2 0 0 138,75 0
757. Vacek Michael P165 1 0 178,17 0
758. Hradilová Daniela Bowlingjunior Plzeň P190 1 0 163,17 0
759. Křivský Jakub Fénix Inspiro P165 1 0 162,17 0
760. Šalplachtová Lucie P165 1 0 148,50 0
761. Kurka Ondřej P190 1 0 147,67 0
762. Preisner Jakub P165 1 0 147,50 0
763. Paračková Denisa P165 1 0 142,33 0
764. Hasoň Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 1 0 140,50 0
765. Pipek Aleš P165 1 0 128,50 0
766. Gruber Lukáš Bowland Olomouc P165 1 0 128,17 0
767. Vysloužil Robin P165 1 0 125,67 0
768. Němečková Veronika P165 1 0 124,67 0
769. Sommerová Radmila P165 1 0 121,50 0
770. Mourková Veronika P165 1 0 112,83 0
771. Vysloužilová Marie P165 1 0 102,83 0
772. Iwachow Miroslav st. P165 1 0 100,83 0
773. Menšíková Jana P165 1 0 98,78 0
774. Nováková Kateřina P165 1 0 92,08 0
775. Lacko Luboš P165 1 0 80,42 0
776. Iwachow Miroslav ml. P165 1 0 63,83 0

Krátké zprávy

27.09.2022 v 13:57

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj Prestige Tour.

23.09.2022 v 11:40

Zveřejněn mazací model pro 3. turnaj Prestige tour.

11.09.2022 v 19:59

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2022 se stali Ondřej Surán a Rostislav Kala.

10.09.2022 v 19:26

Eliška Krummerová přiváží další medaili z Mistrovství Evropy juniorů ze soutěže Masters.

05.09.2022 v 16:47

Na ME juniorů máme první medaile. Andrea Mazalová a Eliška Krummerová vybojovaly na EUROPEAN YOUTH CHAMPIONSHIPS ve dvojicích bronzové medaile.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 2. turnaje Prestige Tour 2022/23

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kat. P190 - 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Haxa Adam
ProBowling Hustopeče
Haxa Adam

Haxa Adam

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165 - 2. turnaj Prestige Tour 2022/23

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Jarovský Albert
bez klubové příslušnosti
Jarovský Albert

Jarovský Albert

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/